MINULÉ ŽIVOTY aneb REGRESNÍ TERAPIE JAKO CESTA

07.08.2019

Osmidílný kurz Minulé životy aneb regresní terapie jako cesta. Setkání budou budou dvouhodinová. 
Při bádání v minulosti objevíte svou duchovní identitu i životní smysl a najdete odpovědi na otázky Kdo jsem, Odkud přicházím, Proč jsem tady.

Práce ve skupině bude nápomocná, bezpečná a důvěrná.

Na kurzu projdete praktickými cvičeními, které vám pomohou odhalit vaši minulost. Toto odhalení pomůže k nápravě a zlepšení současného života.

KDY: začínáme 4. 9. v 19.30 hodin

KDE: Plzeň Zastávka, Přeštická 4, 301 00 Plzeň

VLOŽNÉ: zvýhodněné 1200 Kč při přihlášení a zaplacení zálohy do 30.8. 2019, po tomto datu je výše vložného 1520 Kč.

Nežijeme jenom jednou, do tělesného života vstupujeme opakovaně, abychom se učili
a rostli. Pochopením své minulosti můžeme významně harmonizovat vztahy i zdraví a změnit svůj život k lepšímu.

Prozkoumejte svou dávnou minulost a změňte svůj současný život k lepšímu. Naše minulé životy jsou jako korálky, z kterých navlékáme náhrdelník. Při jeho tvorbě pochopíte, že váš současný život je součástí mnohem širšího kontextu. Při hledání v minulosti uvidíte svou duchovní podstatu i své směřování, jehož prostřednictvím jde vaše duše na své pouti na Zemi ke svému cíli.

Rodíme se opakovaně, abychom se mohli učit a růst. Někdy semínka našich současných problémů i poztrácených talentů najdeme až v pradávné minulosti. Proto její pochopení může velkou měrou zlepšit vztahy, zdraví i náš život.

Na kurzu se seznámíte s cvičeními, která vám budou nápomocna v odhalování minulosti. Tyto objevné cesty vám mohou pomoci napravit a zlepšit nynější život. Vše bude probíhat velmi nenásilnou, bezpečnou a prostou metodou.

Dozvíte se vše, co byste o tajemství reinkarnace měli vědět, a navíc se vydáte na dobrodružnou cestu za odhalováním vlastní minulosti.

Moc se na vás těším.

Liduše Klepalová