Jdi na obsah Jdi na menu
 


Videa se zvířaty

12. 12. 2008

klikni pro spuštěníObčas se zvířaty zažijeme situace plné humoru. Některé jsou humorné hned, jiné až s odstupem času. Podívejte se sami na videa se psy = zmáčkni pejska:-)

klikni pro spuštěníNejenom straky kradou. Slyšela jsem o psovi, který měl moc rád zmrzlinu. Utíkal majitelovi ke krámku se zmrzlinou, kde číhal na malé děti. Když vyšlo dítě se zmrzlinou, vždycky na něj bafl, dítě se leklo
a zmrzlinu pustilo. A pejsek tak měl kořist. Pojďte se podívat, jak i ostatní zvířata umí být zloději.

klikni pro spuštěníJestli si myslíte, že tancovat umí jen lidi, tak jste na omylu. O tom, jak tančí naši zvířecí přátelé je další video. Tak prosím:

Snaha naučit se štěkat jako pes je marná. Snad je lepší zůstat u toho známého "HAF", které                    umí i maléklikni pro spuštění děti. Stejně marná je snaha naučit                  vyznávat psa lásku slovy. Zjistila jsem, že anglicky mluvící lidé na to ještě nepřišli,
a tak se můžeme podívat na jejich pokusy:

klikni pro spuštěníUž malé děti znají rčení: sportem ke zdraví. Ale že to vědí i opice a psi, to jsem zjistila teprve nedávno, když jsem viděla toto video. To, jak se s tím vypořádala opice se psem,  můžete zjistit i vy:

klikni pro spuštěníKdo si hraje, nezlobí. Asi takhle bych nazvala další úsměvný příspěvek. A jak to vypadá, když zvířátka řádí, můžete posoudit sami:

Inteligence zvířat je neprávem považovaná za nižší. klikni pro spuštěníJako důkaz mám pro vás další nahrávku. Svědčí
o tom, jak tito tvorové dokáží být vynalézaví, pakliže se chtějí odněkud či někam dostat.

Šikovnost a talent asi nemá mezí ani u zvířátek. To klikni pro spuštěnívám může ukázat svými akrobatickými kousky na skateboardu jeden pes:

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

LiDuše: pozdravení

(Liduše, 26. 6. 2010 11:49)

Milá Ondřejko a Fujerko,
jsem moc ráda, že jste si zde nalezly to, co jste potřebovaly. Vždycky jsem měla pocit, že zvířata nejsou o nic méně než lidé. Jsou úplně stejně inteligentní jako my, prožívají své pocity, lásky, starosti,.... Platí na ně stejná psyhcologie jako na lidi,... Prostě jsou to plnohodnotné bytosti jako my. A tyto videa si myslím jsou toho důkazem.
Děkuji za Vaši přízeň
Liduše

zábavné

(fujerka117@seznam.cz, 22. 6. 2010 15:11)

Opravdu zážitek a zlepšení nálady na jednom místě.děkuji

bezva!!!

(Ondřejka, 3. 3. 2010 9:51)

konečně jsem si přišla na své, budu to mít jako start do prac. dne, nádherné odreagování. Díky!!!