Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trojjedinost v nás

17. 1. 2018


Každý z nás se občas ocitl v situaci, kdy se cítil vnitřně ,rozervaně´. Bylo to proto, že hlava měla jiný názor než srdce a chování se možná navíc ubíralo svým vlastním směrem. Když se totiž naše hlava neshoduje s cítěním, cítíme se v nepohodě a to naprosto opodstatněně. Každá část naší bytosti jde jiným směrem a tím se ocitáme ve velkém vnitřním pnutí. 
 
Jen málokdo z nás, k vlastní škodě, má sjednocené myšlení, cítění a jednání. A tato vnitřní nejednotnost vede k oslabení svých sil, protože velkou část své síly vyplýtváme na vlastní vnitřní šarvátky a přetahování. 

Jen náš vnitřní soulad nám umožní využití veškerého svého potenciálu. Cesta k tomuto souladu nás sice může stát úsilí – úsilí, které se však nevyčíslitelně vrátí zpátky. 

Seminář Trojjedinost v nás je o uvědomění a seznámení se s našimi třemi aspekty – myšlením, cítěním a jednáním. V jeho průběhu si zmapujeme, jak na tom jsme my sami. Také navážeme kontakt s velmi moudrou a důležitou a přitom tak často opomínanou částí sebe sama. 

Kdy: 2. - 4. února 2018

Kde: Místo setkávání, Zákolany 12

Příspěvek: 2100 Kč

Přihlaste se on-line formulářem (hned pod rozpisem akcí). Ihned po přihlášení Vám přijde email s praktickými informacemi k akci. 

Ubytování: platba na místě - 500 Kč

Dotazy a informace:
tel. 601 323 989, e-mail: poradnaliduse@seznam.cz

Ohlasy účastníků již proběhlého semináře najdete tady (dole na stránce).