Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky všem ze sedmičky,

Obrazektato stránka vznikla na popud jedné
z  vás. Nedávno si totiž ta dotyčná posteskla, když přišla na skupinu po ukončené léčbě, že jí chybí nějaké stránky, kde by se mohla scházet s lidmi se stejnou problematikou. Napadlo mě tedy otevřít rubriku, kde by to mohlo být realizovatelné.
Nenapadl mě jiný název než Sedmička. Je dost výmluvný sám o sobě. A číslo sedm se mi líbí i z jiných důvodů. Dle numerologie je sedmička číslem introspekce (nahlížení do vlastního nitra). Mimo jiné sedmička uzavírá cestu do pekla, sedm máme čaker, sedm je dní v týdnu, buňky v těle se také obnoví jednou za sedm let, sluníčko je také sedmitečné - i když já na něm nikdy tečky neviděla, ale asi je to tím, že jsem byla při pohledu na něj vždy oslněná:-)

Vítám vás všechny, které sem zavítáte.  
Vaše Lída

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahojky Sedmikrásky

(Lída, 5. 1. 2010 9:48)

Doufám, že vám nevadí to oslovení, ale mě se moc líbí. Ze Sedmičky prostě odcházejí sedmikrásky.
Já zatím pořád ležím a marodím. A zatím to nevypadá, že bych zítra měla vyskočit z postele jak rybička.
JIŘINKO, drž se! Je to opravdu těžká situace, ve které se nacházíš. Držím palce, ať vše dobře dopadne a Tvůj manžel ať vyhraje!!! Pokud bys cokoli potřebovala, zavolej!
IRČO, jsem ráda, že ses ozvala a že jsi měla poklidného Silvestra. Mám velkou radost, že se Tobě i ostatním podařil Silvestr přežít v pohodě.
RENČO, držím palce, ať se Ti na chirurgii daří - mám pocit, že se trochu i těšíš na změnu. Ať jsou kolem Tebe dobří kolegové!
Odcházím zase do postele, tak se mějte, holky, moc hezky. Přeji vám, ať se daří čím dál lépe. L.

Moje zlaté kočičandy)))

(Renata Komendová, 5. 1. 2010 6:12)

Teda ty vaše řádky se tak nádherně čtou až mi málem ukápla slza a to vážně.Tak já silvestra zvládla s dětmi a tim najlepšim chlapem na světě ale přiznám se dala jsem si pro jistotu antabus a bylo dobře.Dnes mám velký den jedu poprvé do práce přešla jsem z urologie na chirurgickou ambulanci tak snad ten nápor zvládnu je to uplně něco jiného než na oddělení-trochu větší fofr ale dělám tam od7h tak Verču v klidu vypravím do družiny.Tak já už letím zlatíčka a všem vám písnu ještě sms ju pa mám vás ráda Reny

Moje zlatá děvčátka

(Jiřinka Freundová, 3. 1. 2010 21:05)

Jájsem prožívala velmi krušné Vánoční svátky a příchod Nového roku,že se divím,jak jsem tuto situaci mohla zvládnout.Co se týče abstinence jsem v pohodě,ale odvezli mi manžela na kardiologii-zápasí se životem...Psychicky jsem na dně.Vidím všechno černě.Děvčátka nezlobte se,že Vás obtěžuji,ale u Vás mám pocit bezpečí.Vděčím Lidušce za tyto stránky-je to balzám pro moji duši.Zdravím všechny abstinentky hlavně Haničku,Irenku,Renatku! PaPaPa malá Jířa

Ahojky všichni

(Irena Červenková, 3. 1. 2010 11:16)

Tak tu máme nový rok a já věřím, že bude pro všechny lepší než ten minulý. Mě chytla na silvestra také chřipka, takže jsem byla ráda, že jsem měla až do neděle volno a mohla to vyležet. Půjčila jsem si od Hanky skvělou knížku, jmenuje se Na špičce ledovce a je to autobiografie naší terapeutky Moniky Plocové z Almy, kam se chodíme doléčovat a je to moc hezky a výstižně napsané, to by se vám holky taky líbilo, jestli jsi to chcete přečíst.Jinak silvestra jsem trávila doma se svým přítelem a bylo to super odpočinkově strávéne odpoledne i večer. Zase jsem si uvědomila, jak jsem ráda, že jsem se šla léčit a že abstinuju. Renčo, teď byl celkově fofr v práci i doma(svátky, nákupy, přípravy)tak jsem pravda trochu na tebe zapomněla, ale hned to jdu napravit a napsat ti emailik:-)Jsem taky moc ráda, že jsme tu už čtyři a k tomu všechny tak výborné holky. Jiřinko jsi skvělá jak to zvládáš a Hanko a Renčo to je jasný že vy taky:-) Tak se mějte všichni moc hezky a všem a Tobě Liduš přeji hodně štěstí a zdraví v Novém roce.

LiDuše - Všem Sedmikráskám

(Lída, 2. 1. 2010 12:32)

Ahojky holky,
tak Silvestr je za námi. Doufám, že se Vám podařilo vykročit do letošního roku s čistou hlavou!
Já osobně jsem ho proležela, protože přesně na Silvestra mě chytla chřipka jako hrom. Vlastně ležím ještě teď, ale nedalo mi to, abych se nepodívala na Vás.
Renčo, Ty máš první Silvestrovskou zkoušku úspěšně za sebou - gratuluji!!!!
Lída

Renče,Irče,Jiřince,Lidce,...

(Hana Rejmišová, 1. 1. 2010 15:48)

Ahojky holky!
Tak už máme ze sebou i toho-námi trochu obávaného-Silvestra.Doufám,že jste ho všechny zvládly v pohodě stejně jako já.Přestože jsem se pohybovala ve společnosti,kde ze třiceti lidí byli pouze tři abstinenti,nepřipadalo mi nic divného na tom,že piju celý večer džus.Ba naopak,vychutnávala jsem si s radostí i příchutě,které jsem dosud nikdy nevyzkoušela.Pravda-odcházela jsem jako jedna z prvních,jelikož už jsem jejich zábavě přestávala rozumět,ale s trochou škodolibosti na ně myslím ještě dnes,jak jim musí být všem špatně..není o co stát.Mně je fajn,myslím především na vás,jak jste silné a statečné!Tak si užijte pěkný Nový rok(znáte to.Jak na Nový,tak po celý..),bojujte a držte se!
Tobě Renčo-to je dost,že na mě taky reaguješ!Ty neodpovídáš na sms,nebo co? :-)
Irenko,doufám,že se léčíš s mojí knížkou v ruce,brzy se uzdrav!!
Mějte se moc krásně,Hanča

Haničce,Irence,Jiřince a Lidce

(Renata Komendová, 31. 12. 2009 10:13)

Ahojky tak tu máme silvestra a já si ho užívám s dětátkama a Pétou doma a vubec celé svátky a je to fakt super,každý den něco podnikáme a užíváme si to...Jejda to jsem ráda že se k nám přidala Hanička a Jiřinka tak holky koukám že ste na tom stejně báječně jako já a to mě těší..škoda že ste tak daleko ráda bych vás viděla.Tak kočky krásný silvestr a rok 2010 at je tak krásný a štastný jako ty dny od léčby,Lidce moc moc děkuji a všem co nás daly dohromady a srovnaly nám hodnoty,tak mnoho štěstíčka a zase písněte a ty Irenko furt dřeš vid že ses dlouho neozvala(((Tak to koukej napravit)))papa Reny

LiDuše - Jiřka Freundová

(Lída, 29. 12. 2009 18:48)

Ahojky Jiřinko,
jsem ráda, že ses ozvala. Smekám před bleskovou rychlostí, se kterou jste se s počítačem sblížily. Mě trvalo daleko déle, než jsem si s ním trochu porozuměla - nejdřív to pro mě byl jen lepší psací stroj, který mi ušetřil kapsu za tunu překlepových papírků, které jsem potřebovala :-)
Dnes jsem se dozvěděla, že bys se mnou ráda mluvila. Určitě mi zavolej na číslo 776 355 030.
Měj se fajn a bojuj, sílu v sobě máš!
Lída

LiDuše - Všem Sedmikráskám

(Lída, 29. 12. 2009 18:42)

Ahojte Sedmikrásky (Renčo, Irčo, Hanko, Jiřko,...),
jsem moc ráda, že jste zvládly svátky v pohodě a hlavně s čistou hlavou. Úplně čiší radost z toho, jak si abstinenci užíváte :-) Jsem ráda, že jste znovu objevily samy sebe.
Blíží se konec roku, tak si to holky na Silvestra nepokažte, byla by to velká škoda a zahozená energie, kterou jste do toho už daly. Připít si můžete i nealkem a není to o nic menší přípitek, ba naopak!!! Co vůbec plánujete na konec roku?
Už jsem všem přála, ale nedá mi, abych nepopřála znovu: AŤ SE VÁM DAŘÍ V POHODĚ UZAVŘÍT TENTO TOK. DO NOVÉHO ROKU JEN TO NEJ - ZDRAVÍ, LÁSKU, A HLAVNĚ, AŤ SI NIČÍM NENECHÁTE VZÍT ODHODLÁNÍ JÍT VAŠÍ VYBOJOVANOU CESTOU DÁL!!!
Lída

Lídě,Irče,Renče...a vůbec všem!!

(Hana Rejmišová, 27. 12. 2009 15:38)

Zdravím všechny abstinentky!Tak konečně jsem se také v tomto vánočním období dokopala podívat se na tyto stránky, přispět pár slovy a přáním klidného zakončení tohoto roku a šťastného prožití roku příštího i mnoha dalších.
Za to, že jsem teď v pohodě děkuji především sedmičce, všem terapeutům včetně Tebe,Lído,a v současné době také Tobě,Irčo,že jsi se mnou tak nějěk stále v kontaktu.
Je to skutečně moc fajn pocit,trávit po takové době(u mě konkrétně snad po 6 letech!!)Vánoce s rodinou,cítit se vítaná a užívat si každou chvilku s čistou hlavou.Ještě jednou přeji krásný zbytek svátků a držte se,stojí to za to!!Hanka

Lídě a všem sedmičankám!

(Irena Červenková, 27. 12. 2009 8:17)

Zdravím všechny bojovnice!Tak vánoce jsou za námi a čeká nás další nový rok.Chtěla bych popřát všem, aby byl tak krásný, jako se cítíme teď po léčbě a také plný krásných a štastných chvil s abstinencí.I když někdy přijdou malé či velké starosti, je to přesto krásné vidět svět takto reálný a vnímat ho a užívat plnými doušky.Děkuji všem terapeutům ze sedmičky, nikdy jsem se necítila tak dobře a nebyla šťastná jako teď co abstinuji, a musím říct, že to není tak těžké, když si to člověk užívá.Krásné pokračující svátky všem přeje Irena.

Lidušce vřelé díky !!!

(Jiřina Freundová, 24. 12. 2009 23:10)

Právě na 7 jsem se setkala s přívětivou dušičkou Liduškou.Vřelé díky za její dobré srdíčko.Mám 14.dní počítač,a toto je mé životní dílo.S radostí jsem si přečetla komentáře.Liduš,jsem zdravé jádro,které vyšlo z pavilonu.Zdravím všechny děvčata!!!Abstinence t r v á!!!

Krásné svátky

(Renata Komendová, 23. 12. 2009 6:15)

Přeji Vám všem krásné svátky plné pohody,lásky a dobrého jídla,at na Vás ani letos Ježíšek nezapomene a všem pevnou vuli v tomto období plném lákadel,držte se a užijte si krásné dny pa Reny

Lídě a všem Bojovnicím)))

(Renata Komendová, 8. 12. 2009 5:49)

Ahoj všichni,napřed děkuji Lídě za krásné slova která mě upřímě dojala.Taky se snažím hecnout do jednoho ukolu který zvládnu najednou a mám taky chlapa který mě hodně a rád pomáhá a já si ho moc vážim,je to velká výhoda))Holky dejte vědět jak se vám daří a k řádkum Lídy není více co dodat tak všem krásné svátky papa RENY

LiDuše - Všem Sedmikráskám

(Lída, 5. 12. 2009 14:24)

Ahoj Sedmikrásky,
tak jsem si na vás vzpomněla v tomto předvánočním čase. Měla jsem tendenci, jako každý rok, naskočit do předvánoční nervozity (že to nemůžu všechno stihnout,...). Pak jsem se ale zarazila. Co nemůžu všechno stihnout? Dárky, narozdíl od předchozích let, už nějaké mám, jeden den udělám všechna těsta, druhý den je upeču, a pak je někdy nazdobím. Tímto zjištěním je po nervozitě. Myslím na vás, abyste se neuštvaly a dokázaly být v klidu. Těšte se na tento hezký čas a nehoňte se tolik. Není důležité mít všechno perfektní a přitom mít "jazyk na vestě". Přípravy přece jdou zvládnout i bez toho. A naši blízcí nás mají raději usměvavé. Rozdělte si čas jinak: míň času na dělání, ale víc času na sdílení. Míň času na věci, ale více času na lidičky kolem nás. To je přeci v životě to nejdůležitější. Raději o jeden druh cukroví méně a o hodinu času více. Přemýšlejte a zkuste to uchopit jinak než doteď. Uvidíte, že bude více pohody, více energie, více úsměvů a více společných chvil, než když budete dělat stejný předvánoční maratón jako dosud.
Myslím na vás, a tak jediné, co vám přeji: menší shon - to ostatní už se totiž upraví samo.
Klid, lásku a zastavení v každém předvánočním dnu
Vaše Lída

Ahoj všem sedmičankám

(Renata Komendová, 26. 11. 2009 6:06)

Děkuji Irenko to já jsem taky ráda,jen škoda že jsme tak daleko(((Jinak s tebou uplně souhlasím je krásně na světě a i okolí a rodina nás vnímá jinak,vid?No holky hezky se opatrujte a nehloupněte na dně sklenky..Jinak sádru už nemám ale ještě chodím na rehábka.Lído děkuji za vzkazík a všem krásné sluníčkové dny papa Reny

Pro Renču

(Irena, 4. 11. 2009 8:43)

Reny, jsi skvělá holka a skvěle to zvládáš, drž se!Jsem ráda, že jsme v kontaktu.Ty na to máš!!

Ahoj sedmičanky

(Irena Červenková, 4. 11. 2009 8:41)

Ahoj všichni, tak se tak dozvídám, kdo je opět zpátky na detoxu a kolik holek bojovalo a nezvládlo to. Holky, není to tak těžký, musíte nejen chtít, ale mít to neustále v hlavě a přemýšlet nad tím, co by vás mohlo dostat k zemi a co udělat pro to, když bude nejhůř, aby se to nestočilo k pití. Jde abstinovat, ale musí na to člověk pořád myslet a dávat si pozor na různý situace a moc to chtít pro sebe a pořád si připravovat podmínky pro abstinenci. Je to přece krásný na světě s čistou hlavou a bez depresí.Je to totiž skutečný svět, který je daleko hezčí než ideal s 3 promile.Držte se všichni, co bojujete a věřte,že to jde. Já jsem teď skutečně šťastná a užívám si to. Pa pa Irena

LiDuše - Renata + Sedmičanky

(Lída, 3. 11. 2009 18:39)

Ahojky všechny,
mimochodem oslovení Sedmičanky se mi zalíbilo, je to skoro jako Sedmikrásky. A proč ne, vždyť teď jste jako kytičky, když se vám daří. Jenom kvetete, že ano, Renato! :-)
Tak držím palce, ať už se Ti ruka brzy uzdraví. Jsem ráda, že se ozýváš.
Doufám, že se tady brzy rozrostete:-)
Držím palečky
Lída

pozdrav všem sedmičkám)))

(Renata Komendová, 27. 10. 2009 6:03)

Ahoj holky a Lído,je to super užívám si každého dne a co víc já jsem zodpovědná))ruku mám pořád v sádře a ještě dlouho budu-zlomené zápěstí-říká se že opilímu se nic nestane a tak je vidět že jsem jela střízlivá))Taky mě zajímá Anička Zmatlíková,pozdravujte ji.Holky držte se je to super,krásný den


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »