Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky všem ze sedmičky,

Obrazektato stránka vznikla na popud jedné
z  vás. Nedávno si totiž ta dotyčná posteskla, když přišla na skupinu po ukončené léčbě, že jí chybí nějaké stránky, kde by se mohla scházet s lidmi se stejnou problematikou. Napadlo mě tedy otevřít rubriku, kde by to mohlo být realizovatelné.
Nenapadl mě jiný název než Sedmička. Je dost výmluvný sám o sobě. A číslo sedm se mi líbí i z jiných důvodů. Dle numerologie je sedmička číslem introspekce (nahlížení do vlastního nitra). Mimo jiné sedmička uzavírá cestu do pekla, sedm máme čaker, sedm je dní v týdnu, buňky v těle se také obnoví jednou za sedm let, sluníčko je také sedmitečné - i když já na něm nikdy tečky neviděla, ale asi je to tím, že jsem byla při pohledu na něj vždy oslněná:-)

Vítám vás všechny, které sem zavítáte.  
Vaše Lída

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 16. 2. 2010 18:39)

Ahojky Irčo a ostatní,
tak to bude fajn, Lenka (terapeutka) se moc těší. Bude to takové setkání abstinentek. Už to rozhlašuji i na 7, vítáni jsou všechny, kdo budou abstinovat. Bylo by hezké, kdyby se z toho stala taková tradice - vždy jednou za rok setkání všech, komu se daří abstinovat. Evičku jsem zatím nechytla, ale dám vědět hned, co s ní budu mluvit. Doufám, že bude mít čas - hodně hraje o víkendech s tou svou kapelou. No uvidíme.
Zatím ahojky Lída

Lídě a všem

(Irena, 16. 2. 2010 8:17)

Ahojky Lído, to by bylo super, čím víc nás bude, tím líp. Lenku ráda uvidím, byla to moje terapeutka a byla skvělá.Hodně jsem toho od ní pochopila za tu dobu, co jsem byla na sedmičce.Možná taky proto, že měla kdysi stejný problém a moc dobře věděla o čem mluví, když se nám snažila pomoc.Aspon do dneška jí musím dát ve všem za pravdu:-)A dnes i monice z doléčování z Almy.Jestli se nás sejde hodně, tak to bude velká sranda. Květen by byl dobrý, protože už bude hezky, no snad:-)Sice mi volejbal moc nejde, ale baví mě a užiju si ho:-)Reny je pravda, že mě ten tvůj signál na skype dost kaká:-)Psaní bude lepší, chytám pak nerva, že mi vypádáváš:-)Markét mi se uvidíme zítra na skupině. A Hani, jsi dobrá, že zvládáš praxi v tom prostředí a k tomu školu a posilovnu. Neboj, ty zkoušky uděláš!No prostě všichni jdeme do sebe a jenom kveteme:-)Jiřinko tak co ty a skype?prozvon mě až tam budeš.Už by se mohl přidat taky někdo další k nám na psaní.Ale teď to šlape hezky tyhle stránky.Tak se mějte všichni hezky a pa a pusík Iris

Ahoj Berušky

(Renata Komendová, 16. 2. 2010 7:03)

Omlouvám se že jsem vás trošku zanedbala ale bohužel jsem byla v nemocnici odvezla mě rychlá se 40horečkou a zápalem plic,ted jsem už doma a ten muj chlapák se o mě poctivě stará ale netulíme se jsem infekční ach jo...Jinak mám opravdu velkou radost jak se všichni skvěle máme...Irenko na skype mám blbej signál když si voláme tak budem raději psát ju,jo a co jako ty ještě hubneš)))Markét fandim ti a taky se mi po vás stýská ale já to mám bohužel z ruky tak jsem s váma ráda aspon takto ve spojení.Na volejbálek bych chtěla dojet ale musím znát termín kvuli službám.Tak pa sluníčka a Lído děkuji za všechny za tyto stránky...Papa Reny

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 15. 2. 2010 20:42)

Ahojky holky,
tak už rozjíždím předběžné přípravy na volejbal. Vypadá to, že se zúčastní i terapeutka Lenka, pokud to bude až v květnu. Také se zeptám sestřičky Evičky, jestli by se nechtěla zúčastnit jak hry volejbalové, tak kytarové :-) Dnes jsem se s ní sice v práci viděla, ale vůbec jsem neměla čas to prodebatit. Tak příště. Dám zas vědět.
Lída

LiDuše - Markétě

(Lída, 14. 2. 2010 20:13)

Ahojky Markéto,
Martinu určitě budu pozdravovat. Tomáška jsem i vyfotila a chystám se fotky předat Martině, tak se jí zeptám, jestli je můžu všem ukázat a dala bych je do fotogalerie.
Jinak Markéto pozvánka na volejbal platí i pro Tebe - může to být příležitost i k setkání s ostatními. Přespání je možné.
Užívám zbytek večera, také užívej:-)
Lída

Lídě Jiřince a všem

(Marketa, 13. 2. 2010 20:58)

Ahoj Lído tak Martina už má chlapečka Tomáška to je super jestli jsi s ní v kontaktu Liduš tak jí moc pozdravuj a držím ji palečky.Jiřinko děkuji a samozdřejmě i já tobě držím pořád palečky.Holky často na vás moc myslím nevím jak to uděláme ale bylo by super kdybychom se všichni sešly.To bychom se musely všechny domluvit na absolovenckou no to by měla p.doktorka Pekárková radost.Lído skus mi napsat jak se vede Janě Holubový.A taky ji pozdravuj ode mne.Jo a taky pozdravuj všechny sestřičky a Sˇtěpánku.Já nevím kdy ale nějak bych se tam chtela na sedmičce stavit na návštěvu domluvím se s Irčou a půjdem spolu.Tak zatím budu končit takže to nejdůležitější holky moje abstinenci zdar mějte se co nejlépe opatrujte se a všem posílám obrovskýho hudlana.Mám vás ráda pipky moje Lído užij si zbytek víkendu tak pa všechny!!!

LiDuše - Markétě, Jiřince

(Lída, 13. 2. 2010 7:57)

Ahoj Markéto,
tak moc a moc držím palce. Kunu už jsem před časem dala na zahradu, protože byla devastační zvířátko a to by mi z bytu nezbylo vůbec nic. Chodí s námi na procházky (se psem) a běhá za námi jak pejsek. Je s ní velká legrace.
Tobě, milá Jířo, děkuji za pozdravení - také Líbu pozdravuj. Určitě jsou na volejbale vítané všechny zájemkyně (abstinující), takže vyřiď Karle, že je s ní počítáno. Malého Tomáška jsem viděla a má se čile k světu. Martina dokonce přestala kouřit a vypadá moc spokojeně.
Zdravím všechny ostatní a hlaště se na volejbal.
Lída

Holčičky

(Jiřina Freundová, 12. 2. 2010 21:45)

Zdravím a líbám na čelíčko.Sleduji vás každý den,jest-li nezlobíte.Mám z vás radost,že se držíte a bojujete se závislostí.Hurá!!! Jen tak dál! Já jsem v pohodě,spokojená sama se sebou i když jsem prožívala stresové situace,které v menší míře setrvávají.Zkrátka ženská vydrží hodně-musí!Haničko ty můžeš za to,že jsem začala sbírat želvičky.Už jich mám 11... Markét drž se,držíme ti všechny palce a jsme s tebou.Iren,ty to nepřeháněj s hubnutím,ať tě poznáme.Renatka se nám nějak odmlčela,vím,že má plno práce a starostí,ale může nás jen pozdravit!Polepši se holko.Kdo jste znaly Líbu Kinskou,tak moc zdraví i Lidušku.Kája Klimtová též zdraví a ráda by se zůčastnila setkání nejen ve sportovním duchu.Byla jsem na 7.za Háňou Hottkovou potěšit její srdíčko,též zdraví.Teď vypadám jako drbna,ale do této role jsem se nechtěně dostala.Holčinky moc mi pomáhá spojení i touto cestou.Nějak jsem se rozjela,tak končím.Iren těším se na další schůzi s Vondráčkem a jistě i s Markét.Jíťa přijde ráda.Ťehule má Tomáška... Ahojte všem.Liduš i tobě.

Pro Markétu

(Irena, 12. 2. 2010 9:21)

Čauky, tak z toho, co jsi napsala mám opravdu radost. Asi ti ta osmička pomohla víc-jak říkal primář-potřebuješ přísný režim:-)Tak to je dobře, že na to nemáš chuť. Já jdu cvičit dnes ve tři, jinak jsem šťastná a spokojená.Ve středu přijdu na skupinu a gratulovala mi Linda z Almy, že se mi podařilo dotáhnout do konce ten bankrot.Tak zatím pa

Pro Irču aLídu

(Marketa, 11. 2. 2010 20:39)

Ahoj Irčo tak ted jsem prisla ze cviceni taky je tam makacka.Chodím dvakrát týdně tak si o tom na skupině pokecáme už se na tebe těším.Ahoj Lído musím ti říct že od doby co jsem skončila na osmičce jsem na alkohol fakt neměla chut ani žádný nutkání.Tak doufám že mi to vydrží teda nám všem.Chceš mi říct že maš doma kunu?Tak to je hustý.Doufám že se ti daří dobře a holky na sedmičce tě moc nezlobí prý se tam dost holek vrátilo je to škoda tak zatím pa a mějte se jak nejlépe to jde papa

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 11. 2. 2010 15:12)

Ahojky Sedmikrásky,
koukám, co se tady nahromadilo příspěvků, od doby, kdy jsem tu byla naposledy. Já se raduji ze sněhu, protože je konečně zima, jak má být. O hodně raději mám jaro a léto, ale když už je zima, tak ať je bílá. Já si to užívám. Jinak z volejbalu mám cd fotek, ještě musím vykoumat, zda jde fotogalerie zaheslovat. Nechci totiž nikomu ublížit tím, že by ho někdo nepatřičný viděl na fotkách z PL. Až to vykoumám (mám teď málo času), tak dám vědět, zda to jde.
Jinak s volejbálkem počítám, budu ráda, když mi dáte vědět všichni, kdo byste se zúčastnily (můžete vzít i rodiny, kdybyste chtěly) - kdo bude chtít, zůstane do rána, těším se i na večerní grilování. Představím vám Otíka (pokud se nebudete bát), to je ta kuna, co jí našel Kaši (můj pes) ještě jako mláďátko se zalepenýma, nevidoucíma, očičkama.
Markéto, jsem ráda, že ses ozvala, tak snad už se Ti konečně bude dařit.
Tak zatím ahojky, mějte se fajnově
Lída

Markétě a všem holčinám

(Irena, 11. 2. 2010 8:10)

Čauky všichni, tak holky, mám bezvadnou zprávu- včera mi soud povolil to oddlužení osobním bankrotem!Takže ty moje dluhy můžu splácet z platu po dobu 5 let a stačí splatit pouze 30% a ostatní odpustí stát. Už mi hrozily exekuce, takže jsem šťastná! řešila jsem to už od září, ale je to spoustu běhání a papírování.Poslední nevyřešená věc z mé alkoholové minulosti, která byla nejvíc tíživá a konečně se bude řešit k dobrému. Takže mám radost.Dnes jdu do práce a zítra zase na cvičení do posilovny, už je to vidět:-)Tak se mějte všichni hezky a pa příště. Irča

Ahoj Jířo

(Marketa Petrželova, 10. 2. 2010 10:05)

Ahojky pani tak copak děláme.Můžeš mi Jířo napsat co je s tou Hankou Hotkovou?Jestli teda o ní něco víš.Jinak už jsem zdrava byla jsem nachcípaná.Dnes mam skupinu ale neuvidím se s Irčou chodí jednou za čtrnáct dní.Tak zatím se měj a zárovenˇzdravím všechny holky Hani tebe taky moc zdravím a ty irčo napiš mi něco tak zatí pa jo Lído jak pak je na sedmičce je tak JanaHolubová? Tak pa všichni

pro mojí Irču

(marketa petrželova, 5. 2. 2010 18:55)

Ahojky zlato jo jsem nachcípaná ale už je to lepší v úterý jsem nemohla vúbec mluvit.Takže začínaš teda pořádně cvičit tak to ja taky zlato.Dvakrat týdně chodím cvičit tady do toho sokola.Předcvičuje tam jedna super ženská cvičíš s těma činkama a pak posiluješ bříško zadeček a nohy takže taky paráda a vážím 68a začala jsem si žehlit vlasy takže tak trochu zmněna.No jinak ty práce budu teď vykonávat víš kde?V armádě spási v holešovicích.No asi takhle umíš si mě představit?To bude paráda.No nic tak máme před sebou víkend tak si ho hezky s honzou užijte a pozdravuj ho jo a holky samozdrějmě vás taky všechny zdravím papa

Ahoj holčiny!

(Hanka Rejmišová, 4. 2. 2010 22:02)

Markét,to jsem ráda,že se držíš,jsi dobrá a držim moc palečky.Jiřinko,přišla Ti ode mě smska?
Jojo,taky pěkně cejtim všechny svalíky,ale jsem hrozně ráda,že jsem našla bezvadnou oběť jako společnost na cvičení,sama bych se nedokopala.No,modelka ze mě holt narozdíl od Irči nikdy nebude:-),ale pocit je to fakt super.
Teď mám období,kdy nic nestíhám(v rámci kurzu dopoledne praxi,odpoledne teorii,sem tam do toho nějaká brigáda nebo posilovna),ale všechny bych vás ráda taky někdy viděla!Moc a moc zdravím Lidunku,mějte se fajn,děvčata!Papapa H.

Markétě

(Irena, 4. 2. 2010 15:15)

Ahoj Markét, myslela jsem, že se uvidíme na skupině a prý jsi nemocná.Máš chřipajznu?Já jsem opět namožená po dnešní posilovně, ale za pár týdnů už ze mě začne pomalu ale jistě být modelka:-):-)Dneska jsme dostali tréninkový plán a prý to sekám jako Baťa cvičky(rychle a blbě):-):-)Ale je to dobrý pocit, vždycky po tom cvičení.Honza už si ze mě dělá srandu, že jsem si našla novou závislost(koupila jsem si totiž i čaj na spalování a cvičím potom i doma):-)Tak napiš, co s tebou je a zatím páček shledáček

ahoj Jiřinko

(Marketa Petrzelova, 4. 2. 2010 8:46)

Ahoj Jířo včera jsem od tebe dostala sms a moc mě potěšila.Zrovna teď jsem nemocná ale jinak se držím.A mam radost.že ostatní holčiny taky.Jířo nevíš náhodou co je s Hankou Hotkovou?Ta už by měla být taky dávno doma.Jinak jsem vyděla Romanu pracuje na palmovce v masně a taky mi volá Martina Saydiová.Takže Jířinko mám vás všechny ráda všem posílám hudlana.Jo lído tebe taky moc zdravím doufám.že se ti vede dobře pozdravuj ode mne všechny sestřičky.Tak holky zatím paaaaaaaaa.

Ahojky všem abstinentkám

(Renata Komendová, 2. 2. 2010 9:55)

Tak volejbálek byl opravdu super,možná si někdo ještě vpomene na muj taneček)))škoda že jsem tak daleko a hlavně pořád sloužim...Ted jsem dokonce i na sále a vše je supéér.Dnes mám volno a tak se dávám dohromady-v pátek jsem bourala s dětma na sánkách)))Tak všechny moc zdravím a držte se holky moje a hlavně ty Jiřinko naše malá...Holky neví někdo co je s Markétou???Pa a letí vám hubánky Reny

LiDuše - Sedmikrásky

(Lída, 29. 1. 2010 19:37)

Ahojky holky,
mám radost, že se moje zmínka o možnosti volejbalu chytla. Rozhlašte to všude, kde se dá a jenom dáme dohromady termín, aby nás co nejvíce mohlo - dít se bude, až budou lidi, takže lanařte a lanařte. Je tu i možnost stolního tenisu, ale když bude hezky, tak je škoda nebýt venku. Ale jinak je možný i tenis, jen rakety musíte splašit, protože já mám jen jednu předpotopní (ještě dřevěnou). To budete zírat, jaký já jsem amatér, moje dovednost "za ploty" byla hodně podmíněna tím, že jsem hrála s lidmi, kteří to uměli. Nějaký čas před tím jsme hráli s rodinou, která to umí stejně jako já a to byste koukali, jaká to byla katastrofa :-) V tenise jsem ráda, že to vůbec trefím a někdy to letí i do hřiště, ale asi je podstatné, když to člověka baví ne pro úroveň hry, ale pro zážitek samotný.
Jinak koukám, jak jste v dobré pohodě - vtípky tu jen srší.
Jiřko, ty jsi vítaná, klidně můžeš dělat křoví, ale určitě se může křoví i zapojit nebo pískat, jak bude křoví libo:-)
Večer můžeme grilovat a i kytara by mohla být. Tu mám, jen nejsem k poslechu, ale to by mohla obstarat klidně kamarádka, která se poslouchat dá, nebo i někdo z vás, jestli umíte.
Moc se těším a doufám, že nezůstane u jen u plánování, ale to už hodně záleží na vás.
Tak ahojky Lída

Malé Jiřince:-)

(Irena, 26. 1. 2010 21:39)

Hele Jiřinko, na to, že jsi malá si dovoluješ až moc:-):-)Máš černý bod za legraci ze středního věku(mě).Křoví si dělala perfektně, takže je jasný, že tam nesmíš nechybět.To je dobře, že je manželovi lépe.Musíme se zase sejít někdy na kafe. Měj se hezky bobíku:-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »