Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky všem ze sedmičky,

Obrazektato stránka vznikla na popud jedné
z  vás. Nedávno si totiž ta dotyčná posteskla, když přišla na skupinu po ukončené léčbě, že jí chybí nějaké stránky, kde by se mohla scházet s lidmi se stejnou problematikou. Napadlo mě tedy otevřít rubriku, kde by to mohlo být realizovatelné.
Nenapadl mě jiný název než Sedmička. Je dost výmluvný sám o sobě. A číslo sedm se mi líbí i z jiných důvodů. Dle numerologie je sedmička číslem introspekce (nahlížení do vlastního nitra). Mimo jiné sedmička uzavírá cestu do pekla, sedm máme čaker, sedm je dní v týdnu, buňky v těle se také obnoví jednou za sedm let, sluníčko je také sedmitečné - i když já na něm nikdy tečky neviděla, ale asi je to tím, že jsem byla při pohledu na něj vždy oslněná:-)

Vítám vás všechny, které sem zavítáte.  
Vaše Lída

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Volejbal - super !!!

(Jirina Freundová, 26. 2. 2010 23:55)

Liduš to jsi mi udělala velikánskou radost,že jsi dala do fotogalerie fotky!Můžu se rodině a známým pochlubit.Moje 7letá vnučka se řechtala jak pomatená,když mě viděla,že prý mám nohy jak žížalky?!...Hani,snad jsem ti ani negratulovala k získání certifikátu.Jsi třída.tak tedy moc gratuluji!Holčičky včera jsem byla na srazu se spolužáky ze základky.S některými jsem se neviděla 46.let.Bylo to bombastické!Pilně jsem fotila.Rizikovou situaci jsem zvládla bravurně!Jsem na sebe pyšná.Holčí jdeme správným směrem a přeji všem i sobě,aby nám to vydrželo - Musí!!!Renatko měla jsi pravdu,byla jsem nejkrásnější,nejmladší určitě ne,malá ano,ale za to jsem vyfocená asi s 2metr.hrabětem Františkem Kinským,který s námi chodil do třídy - heč!Liduš děkuji za tvoji reakci na neutěšenou situaci na těchto stránkách.Iren už jsi zhubla?Do léta máš co dělat,tak makej,Hanulku moc nehoň,abychom neviděly jenom tyčku.Holčí abstinenci zdar,abstinence trvá,abstinence se daří!!!To jsou slova našeho pana primaře Nešpora - já si často vzpomenu a funguje to.Mám též jeho relaxace na mp4. Super! Pa všem Jířa

Já Nevím???

(Renata Komendová, 26. 2. 2010 12:46)

Nák to na mě seedí jen nemám 3 ale 2 děti a o ty se řádně starám a alkohol nepiji!Možná je to potíž někoho jiného,já přijedu na volejbálek i s mužem a ten má v našem prtavém městě že by vyhrál nej-hodnějšího muže a vše se dověděl když jsem spadla z horního detoxu na dolní a od té doby a holky jsou svědci každý den volal a psal-já mu nemusím lhát a on sám nepije,teda jen když si jdem sednout na pápo tak si dá pívo ale to mě nevadí...tak já už ted nevím co říct tak pa a krásný víkend

LiDuše - Renatě a všem

(Lída, 26. 2. 2010 10:17)

Ahojky Renato,
tak to jsem ráda, že se to objasnilo, jestli Ty jsi příčinou. To je úplně něco jiného a zřejmě to bude tak, jak píšeš (pokud Surykata není někdo jiný). A pokud je to ten Tvůj bývalý Surykata, tak to se opravdu nedělá je to hodně podlé.
Jinak se holky podívejte do fotogalerie Sedmička, dala jsem tam fotky z letního volejbalu - samozřejmě album je zaheslované, ale nemusíte mi psát o heslo, protože je úplně stejné jako do alba Martiny a Tomáška - abyste se mohli všichni kouknout hned a nemusely čekat, než vám pošlu heslo.
Tak se dobře bavte
Lída

Ahoj Berušky

(Renata Komendová, 26. 2. 2010 9:14)

Tak včera sem s Petrem celé odpoledne přemýšlela nad Surykatou a myslím že Jiřinka na to kápla a já taky,jediný problém je že nepiji to by se mnou ani muj chlap nezustal ani minutu,teda myslíme si že jde o mně.Na 8 jsem byla jako Surikata a hasič se kterým jsem měla 4letý poměr a čekala s ním dítě o tom věděl a tak je to možná pomsta protože pořád otravoval a když volal po 22h tak mu to párkrát vzal i muj chlap a vzhledem k tomu že bydlíme nad hasičárnou a kousek od něj tak párkrát za ním šel at nás nechá a před týdnem jsem s Pétou byla u nich za jeho ženou a ta chtěla dukaz že jí podváděl-tak jsme jí Petr vytiskl náké e maily kde se chce zabít a vše o nás no a tak si myslíme že je to pomsta ale bohužel muj život je tak čistej jak on nikdy nepozná já byla jeho 3milenkou a né jen ulet..Myslím že zda to píše on tak by se měl hanbou propadnout a né na mě vytahovat dávnou minulost,zda to on není tak at aspon Surykata to napíše.Jinak s Jiřinkou souhlasím,taky když je někdo Hulvát tak se s ním přece nebude zacházet jako s Princem...Jiřinko seš fakt třída)))no uplně si tě dovedu představit jak ses naštvala..No hlavně nám poreferuj jak bylo na srazu-určitě tam budeš nejmladší a nejkrásnější no a taky nejmenší)))Holky tak papa a těšíme se na vás,chtěla sem vzít děti ale nák sme si řekli že si uděláme pár dnu pro sebe,vždyt je taháme jak kotata všude...Tak pa a písněte Reny

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 26. 2. 2010 8:31)

Ahojky holky,
vidím, že se teď tady zvedla nevole proti Surykatě. Chápu Vás, myslím si, že vás nejvíce naštvala jeho anonymita. Je pravda, že anonymním příspěvkům by se neměla přikládat váha, ale já z jeho psaní cítím zoufalství. Zřejmě to není až tak od věci, že se ozval sem. Asi tyto stránky sleduje delší dobu, jeho manželka se totiž léčila na sedmičce, jak jsem z toho pochopila. Možná hledal nějako pomoc nebo radu a neumí to jinak než tímto způsobem. Vlastně v tom nevidím ani útok na vás, píše nehezky (a zoufale) o své ženě a je naštvaný na to, že nikdo jiný, než on sám neví, jak to teď s ní je. Vlastně z toho cítím volání po tom, abyste jí vyloučily ze svých řad, když vy abstinujete a ona ne. Jeho poslední věta o uranovejch dolech o tom svědčí (ať se lidi, co se jim nedaří, nestýkají s těmi, co vědí kam jdou - tím zřejmě myslel vás).
Jiřko je škoda, že hned používáš tak silná slova. Co Tě na tom tak moc popudilo? Není třeba hned užívat takové výrazy a výhružky. Vždyť kromě toho, že se nepodepsal Surykata jménem, jeho slova nebyla tak zlá, jak se na první pohled jevilo. Možná Tě zmátlo to, že psal tak kousavě, ale to psal o své ženě a ne o vás. Já se vždycky snažím za tím, co člověk píše i vidět to, jak mu je.
Mějte se všichni hezky
Lída

LiDuše - Surykatě

(Lída, 26. 2. 2010 8:17)

Dobrý den Surykato,
chápu Vaše rozhořčení. Co jsem pochopila z Vašeho psaní, tak Vaše manželka byla již 3x na léčení a stále neabstinuje. Ještě navíc máte děti, o které se nestará tak, jak by měla, a Vy trpíte tím, když vidíte, jak děti zoufale volají po abstinující a funkční mámě, jejíž roli musíte teď zastupovat Vy. Jste z toho nešťastný a celý bolavý - kdo by nebyl, určitě máte manželku rád a do léčení jste vkládal velké naděje, že zase bude rodina taková, jak má být. A ono to tak není. Cítím z Vašich řádků zoufalství a bezradnost, které je překryté naštvaností. Možná jste se nepodepsal proto Vaším pravým jménem, protože se stydíte za svou ženu a za to, jak žijete. Je mi líto, že to teď máte v životě tahle. Ale neházejte do jednoho pytle všechny, kdo se schází v této rubrice. Ženy, které zde napadáte to nemají jako Vaše paní. Těm se to povedlo a já z nich cítím nadšení. Vaší paní se to nepovedlo - hodně záleží na tom, jak moc chceme abstinovat. Závislost je silná a když nás na cestě k abstinenci přepadnou chutě nebo myšlenky na alkohol, musí být chtění abstinovat silnější než tyto chutě, aby bylo možné odolat. Není to lehká cesta, protože odhodlání abstinovat musí být opravdu moc a moc silné, aby člověk mohl uspět před nástrahami, které ho tahají zpět do závislosti.
Co jsem si také domyslela ze psaní Jiřiny, že asi ví o koho jde, když Vás nazývá hasičem. Možná byste mohl vylézt z anonymity. Vím, že je tady proti Vám zvednutá nevole, ale ta pramení z toho, že se ukrýváte za Surykatu a nejste konkrétní člověk se jménem.
Pokud se z nějakého důvodu nechcete odhalit, tak Vás prosím, abyste sem nepsal, jinak jste určitě vítán. Jestli chcete, můžete mi napsat na můj mail.
Lída (ludmila.prazakova@seznam.cz)

Ty hasičskej debile!

(Jiřina Freundová, 25. 2. 2010 14:45)

Myslíš,že my v Praze jsme úlpně blbý?!Nech nás na pokoji a svoje midráky si léč někde jinde!!! Jsi ubožák - blbec zůstane blbcem!!!Můžeš použít jaké chceš jméno a věř,že máme háky a známosti všude.Jest-li chceš mít problémy v rodině a v práci...můžeš je mít!

Ahoj Kočičandy

(Renata Komendová, 25. 2. 2010 9:12)

Já začnu hlavně Haničkou,ještě jednou gratuluji k certifikátu a děkuji za sms,stejně jsem Ti věřila,jsem za to moc ráda protože jsem s Tebou byla od počátku a vím jak sis mákla,GRATULUJI!!!!Surikatě-toto jsou poze naše stránky a ne žádného vetřelce který si tady kompenzuje své osobní potíže,myslím že To co máme my zasebou je v nás a Surikata ví prdlajs...Jiřinko já mám v hlavě fakt kulo belo ale ted když jsi mi to po lopatě řekla tak už chápu no a hlavně tvuj humor?-snad jsem s Tebou nákou dobu žila!!!Hlavně drím dnes palečky a když něco tak klidně zavolej i po pulnoci jasan??Irenko Markét možná nemá telefon nebo je nemocná..Holky tak koukejte psát a Liduško pozdravuj všechny tety a Aničku papa Reny

Surykatě

(Irena, 25. 2. 2010 8:11)

Kdopak jsi Surykato, že máš ve všem a ovšech tak jasno a ani se nepodepíšeš svým pravým jménem? Že by jsi mluvila o sobě a nebo se bojíš a jediné na co máš je psát pod synonynem na tyto stránky? Každopídně ať jsi kdo jsi tak asi budeš mít dost malé iQ když píšeš, jak je možné že tu trpíme někoho znás, kdo pije. Milá Surikato, jestli je to tak, tak o tom nevíme a pokiud by jsme věděli, tak se aspoň pod tento článek podepsali a nestyděli se za to, co píšeme narozdíl od tebe.Ono podle tvého vzkazu je na rozhraní, jestli ty sama jsi střízlivá a nebo máš v sobě tolik vzteku, že už nevíš, kam bys ho vylila a tak tě napadly tyto stránky. Srovnej si to v hlavě a jestli sem chceš ještě něco napsat tak se laskavě příště podepiš a nebo nepiš vůbec. Irena

Ten kdo lže sám sobě není bez viny!

(Surykata, 25. 2. 2010 0:01)

Dobrý den,milé dámy já chtěl bych vám jen podotknout,že 1 z vás pije i před dětmi.Ty o ní říkají"mamka to spletla ona měla zese víno"Rád bych věděl jestli je to fér vůči dětem,mít je jen jako dekoraci v bytu akdyž mám čas tak se tou dekorací nechám"unést".Je prý tůze pracovně vitížená,neví kam dřív skočit.Jestli na jedno do hospody či do krámu pro tůze dobrý krabicoví víno.Jaké vzdělání nabízí ona někomu koho nade vše miluje.Takou "setru" tu mezi sebou máte,jáké jste že jí tady trpíte?Takoví lidi,který dostanou 3 šanci a zašlapou ji,by měli dělat do smrti v URANOVEJCH dolech v uzavřený komunitě bez možnosti spojení z lidmy co vědí kam v životě jdou a kde maj cíl!

Pro nechápavé

(Jirina Freundová, 24. 2. 2010 19:56)

Renčo kdybys nebyla tak zbrklá,krásně ztřeštěná,tak by jsi se dočetla zde 20.2.psala Liduška,že si máme napsat o heslo na její mail.Když potom najedeš místo na 7. na fotoalbum,tak uvidíš naše sedmičkové miminko i s maminou.Já nevím,to mládí je dnes nešikovné...Haničko mám pro tebe už 3 želvičky,jestli je máš,tak mě naštveš!Iren koukej řádně cvičit,je to blbé,když je někdo obézní a ještě k tomu tlustej!Markét se nám nějak neozývá...Aničce jsem psala,ale zatím žádná odezva.Ještě Reny - už jsme zase u toho,že nečteš co nám píše Liduš.Alespoň já jsem pochopila,že sraz bude u Lidunky v Buštěhradě.Psala jsem jí též,že ještě neví kolik s námi krom péti přijede Volů...Alenka z Vališů a Hanička přislíbily účast! Moc se těším!!!Holčičky,źítra mi držte palce,jdu na sraz spolužáků ze základky!!!Ničeho se nebojím,jsem silná a pyšná na to,že abstinuji!To jsem se rozjela,Reny doufám,že chápeš můj humor.Tak holčinky mějte se moc fajn.Abstinence trvá,abstinence se daří!!!! Liduš - zdravím.Malá Jířa

Ahojky Beruny

(Renata Komendová, 24. 2. 2010 10:04)

Teda uz jsem se bála že je po stránkách,no a taky nevím kam se podívat na ty fotečky?Holky já se fakt tak moc těším na ten volejbálek no a Liduško říkáš že tam mužem přespat,to znamená přímo na 7?Já jen at si rezervujem spaní,to víš jsme Burani tak at se tam ještě v tý praze nestratíme,já znám v Praze jen Bohnice)))Tak pa sluníčka a krásný den Reny

Lídě

(Irena, 21. 2. 2010 8:21)

Ahoj Lído,
Děkuji, já se do toho pustila už v léčbě při propustkách co se týče kontaktu na bezplatnou poradnu pro lidi ve finanční tísni. Podporuje jí stát, takže je zdarma a přidělí ti tam právníka a hned jak jsem byla venku jsem začala dávat dohromady všechny potřebné papíry a formality. Trvalo mi to tři měsíce. Musela jsem být po zkušební době, mít zaplacené dluhy z podnikání(což jsem dala dohromady z výplat) a plno dalších věcí a 6.1 jsem to konečně mohla podat k soudu tak, aby tam bylo vše co chtějí a měla jsem šanci, že mi to vyjde. není to lehké do toho jít, ale stojí to za to. A navíc když zůstanu dále v zaměstnání, které dělám tak budu oddlužená už za tři roky, protože mám velké příjmy. A i kdyby za pět let, tak není nic lepšího než chodit domů bez strachu z exekuce a nebát se zvedat neznámý tel.čísla. 31.1. mám soud, po kterém se rozhodne od kdy mi začnou strhávat splátkovým kalendářem.Od doby co jsem vylezla ze sedmičky jsem si dala vše co jsem pokakala do pořádku a tohle bylo poslední, co mě trápilo.ještě že jsem si našla práci už během propustek, jinak by to trvalo celé o hodně delší dobu a musela bych už čelit exekucím.prostě co nepiju, je všechno jednodušší a život hezčí i s malými starostmi.Je to až neskutečné, co všechno dokáže závislost zničit, když s tím člověk nic neudělá.Takže ještě jednou moc děkuju, mě spadnul kámen ze srdce, že to vyšlo. Měj se hezky, já jdu pracovat a zítra do fitka s Hankou. Pa pa

LiDuše - Ireně

(Lída, 21. 2. 2010 7:50)

Ahojky Ireno,
já jsem úplně zapomněla, že jsem chtěla reagovat na to Tvoje oddlužení. Obdivuji Tě, s jakou vervou a odvahou ses do toho pustila. A ještě se tváříš, jakoby se nic nedělo. To je přece úžasné. Ono se taky nic neděje - jen se s tím teď musíš poprat. Když nejde o vztahy nebo zdraví, tak všecno ostatní je malicherné. A vypadá to, že to bereš statečně. Tak držím palce, ať se Ti to povede a ať Ti potom opravdu vše prominou. Moc mě tento způsob vypořádání se s dluhy zajímá, tak doufám, že za pět let se dozvím, jak to skončilo :-) Mě to opravdu přijde úžasné. Těch pět let uteče jako voda (tak jako ostatně čas utíká) a pak budeš úplně svobodná s penězi.
Držím palce.
Lída

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 20. 2. 2010 9:20)

Ahojky holky,
tak jsem mluvila s Martinou a dovolila mi dát na stránky fotky. Najdete je v rubrice Fotoalbum. Jsou zaheslované, abych Martinu chránila před cizími lidmi, takže si o heslo napište na můj mail: ludmila.prazakova@seznam.cz. V úterý za Martinou jedu. Martina je spokojená máma, dokonce přestala i kouřit.
Renato, Petr může nejenom koukat, ale i hrát. Koukám, že jste to pojali ve velkém, že volejbal bude zároveň i představení, tak to se těším ještě více, když to bude se vším všudy. Jinak Anička je na světě - mluvila jsem s ní telefonem. Nechci také sdělovat více, protože nemůžu, ale zeptám se Aničky, co vám mohu vyřídit.
Markéto, nemohu Ti dávat informace o hospitalizovaných pacientkách, mohu maximálně Janu pozdravovat a říct jí, ať se Ti ozve, až vyleze. Ale jak psaly holky, není dobré se stýkat, když se někomu abstinence nedaří - je to riziko. Ty sama ještě nejsi tolik pevná, tak si dávej pozor. Jiřinka a Irča Ti to píšou správně.
Mějte se všichni krásně
Lída

Ahoj kočky

(Renata Komendová, 19. 2. 2010 5:02)

Tak Péta odešel do práce a já se tady snad ustejskám,tak vám píšu už tak brzo...Holky moje já se na vás tak těším fakt moc...Jo a Malá Jiřinko to cos psala ti dávám za pravdu ani já netušila co je Jana zač a dokázala mě uplně na mol volat ale mám nové číslo a mám od ní klid,samozřejmně vy ho máte...Víte co se včera stalo?Vzpomínáte jak jsem vyprávěla o tom hasiči??Tak mi pořád volá a píše a muj Péta se včera neudržel a šel vše říct jeho ženě a ten čučel,no a já byla na Pétu fakt hrdá!!!Byl slušnej a mluvil jak kniha,holky já ho fakt miluji,on odejde a já už bez něj neusnu,je to divný?No nákej druh závislosti bych tomu řekla)))No a neví někdo něco o Aničce Zmatlíkoví,Máně???Jiřinko na Tebe si vzpomenu pokaždý když se v noci vzbudim jak jsi seděla u mě na postýlce a bylo ti ouvej,pamatuješ?Co se stalo s Haničkou že je zase spátky??Irčo,pořád jsem na skype tak se mi taky trošku věnuj když už jsem marudek...Holky i Liduško moc vás všechny zdravím a posílám pusiny ze od Liberce)))Pa Reny

Markétě

(Irena, 18. 2. 2010 10:03)

Ahoj Markét, copak se děje, že jsi nebyla na skupině a Monika říkala, že o tobě nic neví?Jestli nemáš telefon, tak si mohla zavolat aspoň od mámy a omluvit se, že nepřijdeš, když jsi nebyla ani minule.Bydlíš ještě u mámy?Jiřinka má pravdu, zapomeň na všechny, co tě můžou stáhnout dolů, nevím proč chceš vidět zrovna Janu, která to nemá vůbec srovnaný.Nic o tobě nevím, protože vůbec nezavoláš, tak napiš. Irena

Markét,Irčo,Renčo,Haničko

(Jiřina Freundová, 17. 2. 2010 21:30)

Předně vás všechny moc zdravím.Markét,na tebe se chystám!Prosím tě zapomeň na nějakou Holubovou!Ještě jsi jí neprokoukla? Víš kam jsi se s ní dostala,nechtěj se ocitnou zase na dně.Já se nezdám,ale vím víc než si myslíš!!!Kdybych to s tebou nemyslela dobře,tak si mentorování odpustím.Na návštěvu po léčbě se jen tak nesmí,určití jedinci mají vyjímku.Liduška určitě se mnou souhlasí.Vypust tu Janu z hlavy.zapomeň na ní a věnuj se sama sobě,aby ti bylo dobře.Nevím,jaké máš zázemí,ale i to hraje v boji s abstinencí svou roli.Nezlob se,že jsem ti to takhle řekla,ale mám už věk,kdy můžu radit.Jsem skoro zdatná důchodkyně a stále se utvrzuji v tom,že chci nad démonem alkoholu zvítězit!!! Holčičky mějte se všechny moc dobře,opatrujte se a posílám vám pusinky.P.S.O volejbálku jsem inf.Alenku Vališovou,ale už věděla vše od Renči.Hanička Hottková zdraví celé osazenctvo v čele s Liduškou. Papapa malá Jířa

Ahojky holčiny

(Marketa, 17. 2. 2010 7:45)

Takže on bude volejbálek a já o tom nevím jo?Prosím Vás napište to sem atˇ to neprošvihnu dík.Renatko taky tě moc zdravím.Jo Irčo Jiřinko a vy kdo na mě máte tel bohužel mi ukradli mobil kreténi takže chvilku budu nedostupná ale budu mít to samé číslo vystaví mi duplikát. Tak asponˇ něco.Hele jak tak čtu tak vši chni cvičíme tak abychom se na tom volejbale poznaly.Lído kdyžtak mi napiš jak je na tom jana holubova asi se za ní zastavím na návštěvu ráda uvidím i sestřičky a když budeš v práci tak samozdřejmě i tebe.Napsala bych ti kdy bych šla.Tak jo děvčátka tak můžu Vám říct že se teda moc těším na ten volejbal a že se všechny uvidíme.Budu končit,líbám vás tak hezký pracovní den.

Ahojky kočičandy

(Renata Komendová, 17. 2. 2010 6:00)

Tak jak tak čtu tak už se na volejbálek taky těším,nák si to zařídím a přijedu i s Petrem a se podívá jak sekáme ten volejbálek vid Irčo??No a taky mu ukážu ten muj tanec)))škoda že tam nebude Anička,nebo víte někdo o ní???Holky by ste se nasmáli jak doma chodím v roušce at to Petr nechytne,děti sou u našich at se nenakazí tak celej den spim a koukám na telku,dokonce jdem šáhla i po korálkách no ale samotnou mě to nebaví)))Tak já si jdu udělat čajík a léčit se.Jinak Haničko snad nabereš náké kg tak to s tim cvičením nepřeháněj)))Zdravím všechny,malou Jířu,Markét a Lídu...Papa Reny


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »