Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky všem ze sedmičky,

Obrazektato stránka vznikla na popud jedné
z  vás. Nedávno si totiž ta dotyčná posteskla, když přišla na skupinu po ukončené léčbě, že jí chybí nějaké stránky, kde by se mohla scházet s lidmi se stejnou problematikou. Napadlo mě tedy otevřít rubriku, kde by to mohlo být realizovatelné.
Nenapadl mě jiný název než Sedmička. Je dost výmluvný sám o sobě. A číslo sedm se mi líbí i z jiných důvodů. Dle numerologie je sedmička číslem introspekce (nahlížení do vlastního nitra). Mimo jiné sedmička uzavírá cestu do pekla, sedm máme čaker, sedm je dní v týdnu, buňky v těle se také obnoví jednou za sedm let, sluníčko je také sedmitečné - i když já na něm nikdy tečky neviděla, ale asi je to tím, že jsem byla při pohledu na něj vždy oslněná:-)

Vítám vás všechny, které sem zavítáte.  
Vaše Lída

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahojky Holky

(Renata Komendová, 9. 4. 2010 10:23)

No tedy kde jste všichni??Doufám že nesedíte někde na teráskách)))No já najedný byla ve středu když jse si dala s Pétou po 25km na kole do těla a dala jsem si oříškovej pohár a točenou kofču)))Dnes Verča opět jede do Liberce k tatkovi a už to máme tak že má ex tchyně zavolá Pétovi a dohodnou se spolu-sranda co no ale funguje to))Jinak my chcem tedy podle počasí jet na kole do Němec a když bude hnusně tak do Děčína do bazénu,tak všem krásný víkend pa Reny

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 8. 4. 2010 10:13)

Ahojky Sedmikrásky,
já se teď na pár dní zřejmě odmlčím - odjíždím za chvíli do Harrachova a vracím se až v neděli večer.
Díky, Irenko, za odpověď.
Tak já letím, papapa
Lída

Ahoj holky:-)

(HANKA JEŽKOVÁ, 7. 4. 2010 10:50)

Ahoj sedmikrásky:-)

tak velikonoce jsou za námi a spousta nových krásnch věcí před námi:-) včera jsme byli s manželem na muzikálu Pokrevní bratři a musím říct,že dlouho jsem nebyla na něčem tak nádherném.-)

Lídě

(Irena, 7. 4. 2010 8:15)

Ahoj Lído, nespletla jsem datum, mám 15. a 16. května dlouhý týden, takže pátek, sobota, neděle.Bohužel. Ale to se nedá nic dělat. Tak hlavně že vy si to užijete a pak budete vyprávět a já vám budu fandit z práce:-) Tak pa pa já letím pracovat.

Ahojky Beruny moje

(Renata Komendová, 7. 4. 2010 7:32)

Tak jsem konečně po svátcích zapla počítač,vubec nebyl čas měla jsem všechny pěkně pohromadě a tak jme si užíval jeden druhého a furt jsme měly program a bylo to super a jako perličku jsme v sobotu potkaly Moniku Plocovou a tak jsem jí Pétu představila a samozřejmě jsem jí nepustila ke slovu,fakt jsem měla radost a v neděli jsme jí ještě přepadly v bazilice,no v květnu jí tady budem mít zase tak všem jsem vám poslala pozdrav)))Tak ted budu končit musím na poštu tak všem krásný den a papa Reny

LiDuše - Ireně

(Lída, 6. 4. 2010 21:04)

Ahojky Ireno,
tak to je škoda. No ale nedá se nic dělat. Jen nespletla sis datum? Mám pocit, žes to psala na jiné datum - já jen, jestli sis všimla, že ten volejbal je 15. května.
Měj se hezky.
Lída

Alence

(Hottík, 5. 4. 2010 11:04)

Ahoj kočičko,jak se máš?Čekám na dopis a stále nic.Ty potvůrko:-)))Koukej napsat nebo uvidíš ten mazec.mám tě ráda beruško papa Hottík

Ahojky

(Irena, 5. 4. 2010 8:46)

Přeji všem krásné velikonoční svátky a bohatou pomlázku!
Je mi bohužel líto, ale na ten volejbal nemůžu přijet, jak jsem psala předtím, jsem ten víkend v práci a nemůžu si vzít ani dovolenou, protože ještě nemám pořád kolegyni na proti směnu. Doufám, že mi to budete pak všechno vyprávět!Jinak já pekla včera buchtu, která se jmenuje Buchra snů jestli jí někdo znáte a je mňam mňam:-) Jedeme totiž za chvíly k Honzovým rodičům ven za Prahu. Tak pa pa já letím a posílám všem pusíky:-)

Velikonoce

(Jiřina |Freundová, 5. 4. 2010 0:46)

Děvčátka já jsem po Lidušce druhá,která vám nepopřála...Tak tedy krásné svátky jara!!!
Jířa -Sory-

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 4. 4. 2010 23:31)

Milé Sedmikrásky,
úplně se stydím, že jsem Vám nepopřála a tak to napravuji. Pozdě, ale přece:
KRÁSNÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY
Lída

hottik

(vsem, 4. 4. 2010 19:20)

Napřed přeji krásné velikonoce,ale to neznamená,že přestanete psát novinky.papa Hanča

všem

(Hottík, 3. 4. 2010 10:22)

Ahoj berušky,já se mám celkem dobře.Zuzka je v pohodě a jsem ráda že tu je se mnou.
Věrko,až půjdeš na klub,všechny pozdravuj a že jim posílám obrovskou pusu.
Irenko,to je dobře že ti to takhle dopadlo,aspoň budeš v klidu.
Komandíku,tohle musí zařídit Péťa,on jí musí určit hranice,přece vám nemůže takhle lézt do soukromí.Držím palečky.
Alenko,ty potvoro,jak to že nepíšeš.Už jsi odevzdala dopis,a doufám že jsi mu nepsala.Kočičko,moc na tebe myslím.Víš,že tě mám ráda jako vlastní.Tak se drž a koukej napsat nebo dostaneš na prdel:-)))
Ahoj Lído,já opravdu nevím jestli pojedu na volejbal,pro mě je teď prvořadé sehnat práci.Pozdravuj všechny na sedmičce a vyřiď,že už se mám líp.
Freundová,tobě nic,protože jsi drzá:-))))
Holčičky mám vás ráda a myslím na vás Hottík

VOLEJBAL

(Lída, 3. 4. 2010 10:03)

VOLEJBALOVÉ KLÁNÍ ANEB NULTÝ ROČNÍK SETKÁNÍ SEDMIKRÁSEK PROBĚHNE 15. A 16. KVĚTNA.
Paní doktorka se možná také staví, jen ještě neví, jak na tom bude s časem. Evička s kapelou přijede určitě.
Vítané jsou i nesportovkyně, protože to nebude přece jen o volejbalu, ale hlavně o vás, vaší abstinenci, a o tom se vidět, popovídat a strávit příjemný čas spolu. Můžete vzít i rodinné příslušníky. Potřebovala bych, abyste se přihlásily všechny, kdo chcete přijet. Prosím o potvrzení účasti na můj mail či mobil (v rubrice kontakt vše najdete). Možnost přespání je ve vlastním spacáku, takže není problém ani pro daleké přespolní. Pokud někdo máte větší nároky na komfort, dejte včas vědět, abych mohla zajistit nějaký penzion. Potřebuji trochu pomoci s občerstvením - takže pomazánky, buchty, .... jsou velmi vítané. Celoročně mám času tak akorát a nemyslím si, že bych na tom v květnu byla lépe a mohla trávit čas patláním spousty pomazánek aj. :-)
Jinak také prosím o zaslání 100,- za osobu na můj účet (číslo je v rubrice pokladnička), které použiji na uhrazení nezbytné režie. Nezapomeňte do zprávy pro příjemnce napsat své jméno, abych věděla :-)
Pokud chcete ještě nějaké informace, ptejte se - odpovím.
Moc se na všechny těším
Lída

Akce nejen volejbal

(Jiřina |Freundová, 3. 4. 2010 0:46)

Ahoj všem,holčičky - jedna technická! Dejte prosím vědět Lidušce,kdo přijede na setkání v duchu sportovního.Též je nutné Liduš poslat zápisné na nezbytné výdaje 100.- času už skoro moc nezbývá tak se musíme polepšit! Já finance pošlu hned v úterý! Po domluvě s rodinou a Liduškou bych vzala sebou dvě vnučky.Strašně moc se těším na setkání s vámi.
A pro pražandy - ve středu se koná v Bohnicích na hlavní bráně v lékárně výstava prací absolventek PL.Pořádá to pavilon 7.jest-li jsem dobře rozumněla na skupině v Řepích.Bude tam i naše milované zlaté sluníčko - paní doktorka Pekárková.Začátek je v 15.hod.Já jdu určitě,beze mě by ani nezačali! Není mi dobře - jdu spát.Papapa všem Jířa

Malé zázraky se dějí

(Věra V., 2. 4. 2010 10:15)

Ahojky, zdravím všechny jarně naladěné, vzduch už opravdu voní jarně, to pro ty které máte rýmu.Aprílový den pro mě začal návštěvou obvoďačky poprvé po propuštění 25.2. Nešly jim počítače, tak jsem se vnutila jako akutní případ. Potom paní se šampuskou hledala klíč od záchoda, pak hledala i sestřička a bratr Martin /sestřičák/, který mě po chvíli vyzval, že je sice apríl, ale ať už ten klíč navalím zpět,legrace už bylo dost. Klíč se našel a počítače se umoudřily. Odpoledne nákup v nejmenovaném hypermarketu, nad tisíc korun dárek 10 malých růží. Poslední věc jsem váhala, jestli si mám koupit eskymo. Zrcadlo tam nebylo, tak mě neodradilo mých 85 kilo. Za nákup jsme platili, nekecám 1001 Kč. No nemám štěstí? Jiřinko, budu ráda, když půjdem spolu na klub,už tě docela znám z dopísků. Bude nás víc, nebudem se bát vlka/tedy holek/ nic. Domluvíme se. Mám doma děsně neuklizeno, přímo bordel. Nemůžu se na to koukat, tak odjíždím na výlet do Kutné Hory. Pokud nepotkáme na silnici šílence, tak se ozvu. Pa pá! Věra

Ahojky Beruny moje

(Renata Komendová, 1. 4. 2010 16:47)

To je dnes super,škoda ře apríl není častěji,mám tady i Péti Barunku a ten chodí do pátku do práce tak si to dnes užíváme,byla jsem s nima dnes v knihovně každá jsme si pujčila knížku a do ted jsem jim četla o strašidlech-jsem na ně zvědavá večer))Péta je ted vzal k jeho rodičum a tak jdu číst tu svou-Boss všech Bossu,navazuje to na Kmotra a toho jsem četla na 8.Holky včera k nám vpadla Péti ex,bez zazvonění šla rovnou do kuchyně a začala si na Barču stěžovat,no měla jsem dost je to docela suverén a Péta jí nic neřekl tak jsem odešla a zachovala si čistej rozum ale taky tichou domácnost,ještě přišla za mnou se rozloučit a vyčurat se tak jí Petr dnes zavolal že se tohle nehodí a nepřejem si to a přišel s pugetem tak je mu odpuštěno))Nežárlim na ní ale už tady nežije a nemá v našem bytě co dělat bez toho-nerušim,mužu dál..no a předevšim máme zvonek.Teda ta mě ale naštvala!!!Tak kočičandy krásné velikonoce já s těma cácorkama moc nestíhám tak písnu asi až bude klid.Všechny pozdravuji a Lído seš bezva,všichni jste bezva!!!Papa Reny

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 1. 4. 2010 15:34)

Aprílové pozdravení Sedmikráskám,
tak tu máme holky duben - no není to krásné? Jarní sluníčko dělá svou práci a krásně nám zelená travičku. Miluji tuhle svěží, světle zelenou barvu, která vždy trvá jen pár dní. Rozhlédněte se kolem sebe a užívejte si ji, dokud je. Pro mě je to nejkrásnější zelená jakou znám :-) Už je cíTit i jaro ve vzduchu!
VĚRKO, děkuji za odkaz na střepiny. Ráda se podívám, protože jsem to nestihla v čase, kdy to běželo skutečně. Jinak mě potěšilo Tvoje klubové objímání.
ÁJO JEDNA NAŠE, to jsem teda moc ráda, že ses ozvala. Slyšela jsem, teda neslyšela, ale četla tady v té rubrice, že si dopisuješ s nějakým klukem?!! :-( Asi to není moc rozumné. Nebuď labuť a počkej si, až se trochu vyklubeš z ošklivého káčátka do hezké labutě (až zesílíš), máš na kvalitnější lidi kolem sebe. Jsi dobrý človíček a tak si také počkej na někoho takového. A piš, piš, piš.
JIŘINKO, moc se těším, až se uvidíme na volejbale. Jinak na klub si zvána - dokonce tam budu ve středu já, vlastně teď celý duben budu mít kluby, tak se uvidíme. Evičce všechno vyřídím.
IRENKO, tak už máš to nepříjemné úřadování z krku, to si dokážu představit, cos u soudu prožívala. Máš pravdu, tři roky opravdu utečou jako voda a pak Ti bude hej. Ono už teď máš za sebou nejhorší. Skromnosti se dá naučit, prostě to ber tak, že teď vyděláváš málo. Radost a štěstí neleží v penězích, ale úplně jinde a nejblíž, jak jen to jde - je to ukryto v nás samých, jen to objevit :-)
Tak se těším, Sedmikrásky, na další řádky od vás.
Lída

Všem

(Irena, 1. 4. 2010 9:14)

Ahoj holky, tak včera jsem měla soud kvůli tomu osobnímu bankrotu-před měsícem mi povolily oddlužení a ted ještě muselo proběhnout oficiální rozhodnutí, jestli mi zpeněží majetek, nebo dají splátkový kalendář. Dopadlo to dobře, dali mi splátkový kalendář, jelikož žádný majetek nemám. Byla jsem tam hodinu a bylo to docela nepříjemný. Akorát mě vyrazily dech, že už mi začnou strhávat z této výplaty, což jsem nečekala. Myslela jsem že až od května. Budou mi nechávat minimum a zbytek posílat věřitelům, takže když budu braát výplaty jako doposud, což bylo hodně peněz, tak to budu mít za tři roky z krku.Jinak by mi hrozila už exekuce, takže ještě že to vyšlo, ale byla jsem včera úplně k.o.Teď to bude trochu krutý, budu muset se hodně uskromnit, ale zase se nebudu muset bát, že mi někdo zazvoní na zvonek a přijde mi vybílit byt.A 3 roky utečou a pak budu úplně bez dluhů a čistá.Když včera četl datumy těch uzavřených půjček, tak to bylo přesně období, když jsem už úplně lítala ve spárech alkoholu-rok 2008 a všechny šli skoro měsíc po měsíci po sobě. Ach jo, co já jsem to všechno vyváděla?No hkavně že teď abstinuji a daří se mi to bez problémů a vše jsem si dala do pořádku a vyřešila. To je to nejdůležitější do nového začátku. Tak to jen holčiny, že každý má nějaké problémy, ale vše se dá s čistou hlavou řešit, protože život je krásný!!!Posílám pusíky a pa pa pa Irísek

Klub č.7.

(Jiřina |Freundová, 31. 3. 2010 23:33)

Věruško mile jsi mě potěšila a navnadila.Já bych taky šla se podívat na klub,i když tam už nikoho neznám.Doufám,že mi to Liduška doporučí,víš potřebovala bych alespoň na chvíli vypadnout z domu.Mám sama zdravotní problémy a ještě se víc než aktivně starám o nemocného manžela po operaci srdce.Předem díky,kdybys mě vzala sebou.
Holčičky moje držte se a bojujte!!!Zdravím všechny a Liduš předej sestřičce Evičce můj dík a obdiv za její vynikacící přístup k nám.Určitě mi děvčata dají za pravdu! Budu se moc těšit na ní a kapelu.
malá Jířa

Sedmička

(Věra V., 31. 3. 2010 21:07)

Tak jsem se dnes vypravila bez pozvánky na klub a dobře jsem udělala. Adélka mně potvrdila,že tam můžu.Setkání s děvčaty bylo pro mě opravdu úžasné. Nikdy bych nevěřila, že se budu z radosti objímat, dříve spíše ze smutku. Opět se přesvědčuji, jaká je ta abstinence skvělá. Všechny moje holčičky zlatý vypadaly moc dobře. Když jsem o tom přemýšlela, napadlo mě, že je to proto, že jim ty hnusné drogy už neničí pleť. Klub byl perfektní. Možná Vám budu připadat jako blázen, ale dnešní den byl supééééér. Příští týden se jdu opět nabít energií na klub. Věra


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »