Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky všem ze sedmičky,

Obrazektato stránka vznikla na popud jedné
z  vás. Nedávno si totiž ta dotyčná posteskla, když přišla na skupinu po ukončené léčbě, že jí chybí nějaké stránky, kde by se mohla scházet s lidmi se stejnou problematikou. Napadlo mě tedy otevřít rubriku, kde by to mohlo být realizovatelné.
Nenapadl mě jiný název než Sedmička. Je dost výmluvný sám o sobě. A číslo sedm se mi líbí i z jiných důvodů. Dle numerologie je sedmička číslem introspekce (nahlížení do vlastního nitra). Mimo jiné sedmička uzavírá cestu do pekla, sedm máme čaker, sedm je dní v týdnu, buňky v těle se také obnoví jednou za sedm let, sluníčko je také sedmitečné - i když já na něm nikdy tečky neviděla, ale asi je to tím, že jsem byla při pohledu na něj vždy oslněná:-)

Vítám vás všechny, které sem zavítáte.  
Vaše Lída

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Haničko

(Jiřina |Freundová, 23. 4. 2010 1:51)

jak jsi mohla omládnout,když už mladá jsi.To ti ted bude teda 20.nebo 21.? To to trvalo,kdo se měl na tebe dívat! Já mám totiž u mailů videokameru!
Holčičky - dnes jsem půl roku ze 7.! Přeji všem úspěch v abstinenci!!! Zdravím všechny Jířa

Lídě a všem

(Hottík, 22. 4. 2010 22:01)

Ahoj holčičky,dnes jsem naprdla a jsem zase ZRZKA,už jsem té šedivé měla dost.Dlouho jsem se bála na tu jizvu dát barvu,ale je to v pohodě.Prý jsem omládla,ale nebojte,jenom o pár let.:-)))))
mějte se krásně.papa Hottík

ahoj Lído

(HANKA JEŽKOVÁ, 22. 4. 2010 14:28)

no už se těším,mám pocit že je to strašně daleko a to už letíme za 10 dnů:-) vždycky se tam ráda vracím,je to takový malý kousek ráje,kde se apon na týden zastaví čas:-)

LiDuše - Ježečkovi

(Lída, 22. 4. 2010 11:06)

Ahojky Ježečku,
tak to jsi moc hodná - hodně to usnadníš s tím grilem. Užíjte si dovolenou:-)
Lída

Ahojky všichni

(Renata Komendová, 22. 4. 2010 8:40)

Včera jsem nestíhala byla jsem v Liberci.Jiřinko jasně že Ti napíšu,dnes toho mám zase moc mám zaděláno na masopustní koláče a odpolko mám rodičák ale to jsou jen příjemné starosti))Všechny moc zdravím a krásný den u nás nic nového tak dnes jen krátce a Liduš taky posílám pozdrav a usměv od nás ze severu))papa Reny

ahoj Lído

(HANKA JEŽKOVÁ, 21. 4. 2010 13:39)

jo jo gril určitě dovezeme:-)Jiřinko:-) sestřičku Aničku nedám:-)ale půjčím:-) ona je takové sluníčko,které mi hodně pomáhalo mimo jiné:-

ahoj Lído

(HANKA JEŽKOVÁ, 21. 4. 2010 13:37)

jo jo gril určitě dovezeme:-)Jiřinko:-) sestřičku Aničku nedám:-)ale půjčím:-) ona je takové sluníčko,které mi hodně pomáhalo mimo jiné:-)

Jiťulce

(Hottík, 20. 4. 2010 21:57)

Ahoj Jíťo,jsem ráda,že jsi se ozvala.Jituško,můj email hottkova.hana@seznam.cz
Napiš,mám hodně otázek.papa

Jinak se mějte všechny krásně,myslím na vás Hottík

Kamarádky

(Jiřina |Freundová, 20. 4. 2010 20:53)

Dnes jsem byla na naší 7.,u paní doktorky pro recepty.Sestřička Anička tam byla taky P.S. to je moje sestřička Haničko Ježková! Tak jsem byla podrobená křížovkářskému výslechu.Dost hodně jsem se chválila.Dneska se mi tam na známá místa moc nechtělo,nevím proč.U osmičky se mi udělalo nevolno,jako nějaká aura nebo co.
Renatko,že mi taky napíšeš viď!Veřejně tě kárám.Jinak Jana Holulubová má stacík - je P5.!S Alenkou z Vališů jsem ve spojení,musí mi dávat raport každý týden.Je v pohodě,abstinenci se řádně věnuje,jako já!!!
Třeští mi hlava.Tak zatím PAPAPA Jířa

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 20. 4. 2010 20:47)

Ahojky Sedmikrásky,
zase se nestačím divit, kolik toho tady přibylo:-)
VĚRKO, to je chválihodné, že se chystáš na seminář našeho dr. Nešpora:-) K tomu snu: Život je cesta sama o sobě - cesta ve snu je období změn, růstu. Každá vnitřní změna se může ve snu odrazit jako cesta (a já u Tebe vidím změnu - v životě bych neřekla, že zrovna Tebe budou zajímat relaxace). Odlož ještě nějaké zbytečné starosti - nedaří se Ti sbalit se na cestu. Stále si komplikuješ svůj život (přestupy po cestě). Může to totiž jít jednodušeji a přímou cestou. Dovolená ve snu znamená zase přílišné ubíjení se vnějšími starostmi a zapomínání na svůj duchovní a citový život. Máš to v tom snu hned v několika "jazycích". Tvoje podvědomí Tě nabádá přestat se starat o vnější okolní svět, ale začít se zabývat sama sebou.
MALÁ JÍŘO, nevystavuje se zbytečným zkouškám, proč tahat čerta za ocas?!!! Jinak už mi je mnohem lépe, ale ještě to není ono.
HOTTÍKU, děláš dobře, že se nestaráš o svou váhu, opravdu to půjde samo, až budeš ve větší pohodě. Pozdravy vyřídím a drby zůstanou drbama = pokud vím, tak je to blbost s tím těhotenstvím. Už jsem také o sobě slyšela, že jsem se vdala :-)
IRČO, to jsi odvaha s horolezeckou stěnou - já sama se výšek bojím. Ale chci si skočit padákem a to si splním :-)
MARKÉTO, konečně ses ozvala. Info o volejbale máš nahoře. Klikni na slovo "zde" a můžeš si vše zjistit.
RENĆE posílám alespoň úsměv.
JITKO, vítám Tě mezi Sedmikráskami:-)
JEŽEČKU, to jsem ráda, že zavítáš na volejbal. Se spaním se nedá nic dělat, ale přijeď(te). Ještě mám otázku - byl by ten gril možný půjčit? Já mám jen mrňavý.
Hoj hoj všem
Lída

Jitce

(Věra V., 20. 4. 2010 20:41)

Ahoj Jitko, vítám tě mezi záložáky.Jsem ráda, že ses přihlásila do našeho klubu. To by šlo. Podle našich holčiček sedmičkových použiju: Máš dobře našlápnuto a ty to dáš!Do pomyslného přáníčka k odchodu ze Sedmičky Ti píšu:Jsem ráda, že jsem Tě poznala, jsi pro mě důkazem, že i v těžkých chvílích se dá žít s humorem. Nezapomeň, že máš svou cenu a to velkou. Držím Ti palce! Vydřík

ahoj Lído

(HANKA JEŽKOVÁ, 20. 4. 2010 18:30)

Ahoj Lído a všechny sedmikrásky:-) jakmile vylezlo sluníčko,tak jsme pořád venku s dětmi a nebo pracovně,tak člověk stíhá jen minimum času sedět u PC.Dnes jsem se dozvěděla,že manžel zaplatil dovolenou,tAkže za 14 dnů odlétáme,ale měli bychom se stihnout vrátit na volejbálek,jen ještě nevím jestli zvládnem i přespat.Jak jsem četla řádky vzpoměla jsem si na sestřičku Aničku,dušičku mojí:-) prosí,moc a moc jí pozdravuj:-)

Jarní pozdrav

(Jitka, 20. 4. 2010 11:04)

Ahoj holky, tak jsem ze 7 v civilu, držím se a zdravím Hott, Vydříska a Lídu. Jitka

Markétě

(Renata Komendová, 20. 4. 2010 10:37)

Ahojky taky Tě vítám v klubu protože tady jsou opravdu jen dámy s velkou sílou o sebe samotný bojovat.nic si tady nedokazujem pouze se podporujem a utvrzujem že jsme lepší a lepší...Držim palečky Markét ani mě se to napoprvé nepovedlo a ted si jako třeba včera jedu do Liberce na fotbálek a automaticky si dám kofolu a bavím se senzačně.No Jířo ty seš bombardák jak vše krásně sformuluješ-uplně Tě slyším a představuji si tě..Víte někdo o Alence Vališce a Janě Holuboví???Holky krásný den papa Reny

Markét

(Jiřina |Freundová, 20. 4. 2010 0:52)

předně tě pěkně vítám opět v našich řadách!Napiš o sobě jak ti psala Iren ať víme jak se ti daří a jak zvládáš abstinenci.
Kdyby jsi se podívala na úvodní stránku 7.,tak hned vidíš vše o volejbalu.Liduška nám to krásně napsala a když uvidíš - více info ZDE. tak tam klikni a vše se krásně dovíš!Víš.Zdravím všechny děvčátka pa vaše malá Jířa

Markétě

(Irena, 19. 4. 2010 21:50)

Nazdárek, no to koukám, že taky žiješ.Hele tak ty se ozveš po tak dlouhý době, co o tobě nikdo nevíme a ani nenapíšeš, jak se máš, co děláš,jestli máš nový číslo a vůbec všechno..Co takhle emailík?To jsi teda kámoška:-)Jsem zvědavá, tak koukej napsat sms nebo tak něco, abych dostala nějaký nový drby:-)Tak zatím pa

Markétce

(Hottík, 19. 4. 2010 21:33)

No to je dost,že o tobě něco vím.Markét,volala jsem ti ale jsi odpojená.Jestli budeš chtít napiš na
hottkova.hana@seznam.cz
Doufám,že jsi opravdu v pořádku.Beruško,napiš.papapapa
Hottík

Nazdarek dámy!!!

(Marketa Petrželová, 19. 4. 2010 19:20)

Tak Vás všechny moc zdravím.Dlouho jsem se neozvala a hlavně s některejma ranec neviděla vid Irco.Ale vzkazíky si jednou za čas čtu.To je super že jste takhle v kontaktu.Haničko kočko doufám,že se ti daří a náš se fajn.Irčo zlato moje jak tak čtu ty si nestěžuješ to je fajn pozdravuj Honzu ju?Kdybych nezrecla taky by už to byl rok co nepiju ale takhle mě to vychází den před sylvestrem ale skoro pul rok tady dobrý.Potkala jsem Verču jak dělala s Aničkou doremy tak všechny moc samozdřejmě pozdravuje prohodila jsem s ní jen pár slov ale slušelo jí to tak snad je v poho.Lído a jak pak se daří tobě jaký jsou pacošky na 7?Pozdravuj o demne sestřičku Aničku a Evičku a prostě všechny.Tak holky jo ještě čistě jen pro mě mi někdo napište prosím jak je to s tim volejbalem protože to hlavně bude příležitost k tomu abychom se mohly všechny vidět a to bych moc ráda.Takže zatím končím všechny moc zdravím tak pa holubičky papa

Ahojky všichni!

(Irena, 19. 4. 2010 9:03)

Já tak nějak teď vůbec nestíhám nic, mám toho plno, takže se vůbec nenudím.O víkendu jsme měli Honzovu 10letou dceru a bylo to super, byli jsme na umělý horolezecký stěně, to mě bavilo a pak na pouti. Byla jsem jen na jedný atrakci a bylo mi 4 hodiny tak blbě, že jsem nemohla ani kouřit a musela vystoupit i z tramvaje cestou zpátky:-) Jen jsem se koukla na něco, co se točilo a už se mi zvedal žaludek. Takže 50Kč v pytli, ale zase ušetřený aspoň 4 cigarety, Mc donald atd:-)Teď zase zaskakujeme v práci, takže když zrovna mám volno a neuklízím, nenakupuju, nevařím, neperu a nejsem někde s Bárou(Honzi dcerou) tak jsem ráda, že si aspoň stihnu obarvit vlasy:-) No a teď o víkendu jedeme Honzový babičce udělat generální úklid a umýt okna.Takže prostě teď jsem tak trochu tryskáč:-)Ale nevadí mi to, pro mě je horší o dost nuda.Jiřinko díky za telefon.Musím ti napsat taky email, aby jsi si nestěžovala, že ti píše soukromě jen Háňa:-):-)Potvoro:-)Tak pa a mějte se všichni krásně!Abstinence trvá!!Za 2 měsíce přesně už to bude 1rok!Irena

Lídě a všem

(Hottík, 19. 4. 2010 8:56)

Ahoj berušky,něco o sobě:začalo svítit sluníčko a tak mám hned lepší náladu.Práci ještě nemám a to mě štve,jinak z řeky života jsem se už vzpamatovala.Tak si myslím že bude lépe.Na hraní si ani nevzpomenu a to mi dělá dobře na duši.Zatím nehubnu a je mi to jedno,až začnu makat,tak to přijde samo.Jak psala Jiřinka,moc mi pomáhá to dopisování s ní,paní mě povzbudí,ale taky sprdne na dvě doby.Je to můj anděl strážný.:-))))
Renčo,kdy pojedeš do Děčína?
Liduško,jak ti je,mrzí mě volejbal,snad příště.Liduš,pozdravuj všechny terapeutky,sestřičky a hlavně Evičku,hodně mi pomohla.Mám drb:že čeká miminko,prosím potvrdit.Jiřinka mi poslala fotky,kde je s paní doktorkou Pekárkovou,rozdává ty její úsměvy na všechny strany,úžasné.
Dále zdravím,všechny holky co se tady objeví,mějte se krásně a držte se!!!!! Hottík


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »