Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky všem ze sedmičky,

Obrazektato stránka vznikla na popud jedné
z  vás. Nedávno si totiž ta dotyčná posteskla, když přišla na skupinu po ukončené léčbě, že jí chybí nějaké stránky, kde by se mohla scházet s lidmi se stejnou problematikou. Napadlo mě tedy otevřít rubriku, kde by to mohlo být realizovatelné.
Nenapadl mě jiný název než Sedmička. Je dost výmluvný sám o sobě. A číslo sedm se mi líbí i z jiných důvodů. Dle numerologie je sedmička číslem introspekce (nahlížení do vlastního nitra). Mimo jiné sedmička uzavírá cestu do pekla, sedm máme čaker, sedm je dní v týdnu, buňky v těle se také obnoví jednou za sedm let, sluníčko je také sedmitečné - i když já na něm nikdy tečky neviděla, ale asi je to tím, že jsem byla při pohledu na něj vždy oslněná:-)

Vítám vás všechny, které sem zavítáte.  
Vaše Lída

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

LiDuše - Sedmirkásky

(Lída , 7. 5. 2010 19:47)

Ahojky Sedmikrásky,
přidávám se k Irence, je to divné, ale nic nového se tu neděje. Jsem zvyklá, že když sem po několika dnech nakouknu, tak se nestačím divit a teď nic.
IRENKO, jsem ráda, že ses ozvala. Na volejbal přijedeš?
Lída

Ahoj holky!

(Irena, 7. 5. 2010 8:33)

Tak já každý den koukám, co je nového a vy teˇd nějak nepíšete. Hele neflákejte to, jo? Já pak nemám co číst:-):-)Tak aby jste neřekli, tak taky něco píšu. Já bych psala víc, ale nemám nic zajímavého. Dnes mám konečně volno po dlouhých 6 pracovních dnech po 10hodinách, takže jdu cvičit( jak jinak:-)Zítra jedeme s Honzou k jeho rodičům na barák. Tam se moc těším, protože je tam krásná pohoda a klid. Vždycky tam načerpám sílu a vypnu, což mi tady v Praze nejde. A ještě výborně vaří mňam a jsou super, takže to bude krásný den.V uterý jedu pracovně do Brna, tak to bude aspoň taky změna a jinak nic nového pod slunce. Tak to pár řádek o mě, i když není co psát a teď koukejte taky psát už vy!:-):-) Tak pa a neflákat se:-):-)

Lídě a všem

(Hottík, 3. 5. 2010 22:50)

Liduš,díky za radu a podporu.Tady je zase pěkná zima,už jsem byla tak natěšená na sluníčko,ale obloha je černá jak bota.Doufám,že vám vyjde na volejbal počasí.Pozdravuj na sedmičce.
Liduško a berušky,mějte se krásně a abstinenci ZDAR!!!!
Hottík

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 3. 5. 2010 21:49)

Ahojky Sedmikrásky,
volejbal se kvapem blíží a já už se moc těším, až se s vámi shledám.
JIŘINKO, sleduj své sny, možná budeš překvapená!
HOTTÍKUK, to je úžasné, jak se Ti narovnávají vztahy. Nespěchej a nebuď netrpělivá, chce to čas.
VĚRKO, to ne Jitka, ale Ty ses změnila a to zákonitě přináší i změnu ostatních. Je to jako s tancem - když s někým tančíme a změníme kroky, tan druhý je musí změnit také, jinak by s námi nemohl tancovat. Jen tak dál!

Dělím se o radosti

(Věra V., 2. 5. 2010 20:23)

V pátek jsem s Jirkou a Nikolkou poprvé abstinenčně grilovala. Každou maličkost jsem si užívala /i masíčko/. Včera mě navštívila Van z Kladna, která se u mě začínala učit česky, rok jsme se neviděly a celé odpoledne jsme si povídaly. Měla jsem z ní radost. Nikolka už krásně čte, bez nucení přečetla dvě stránky Slabikáře a skoro sama převlékla peřiny. Měla jsem z ní radost. Včera jsem si koupila jarní bundu. Měla jsem z ní radost. Jitka jde do sebe, povídáme si. Mám z ní radost. Jirka mi teď uvařil zázvorák. Mám z obou radost. Zdají se mi sny, že odjíždím z hor domů a nic nestěhuji, ale jen uklízím pokoj. Lído, mám z toho mít radost? Abstinuji!!!!! Mám z toho radost. Jsem ráda, že jsem vám vše napsala a radujte se. Vydřík

všem

(Hottík, 2. 5. 2010 9:14)

Ahoj berušky,jak se všechny máte?Já jsem v pohodě a jedna důležitá událost-měla jsem návštěvu,můžete hádat
koho.No přece SEBÍČKA:-))))Jakub byl ještě trochu odtažitý,ale Sebino mi to vynahradil.Hráli jsme fotbal,pak jsme šli krmit labutě.Byl prostě úžasnej,celou dobu se chechtal a jeho volání babííííííí,to mě vždycky dostane.Tak do mě nalil dobrou náladu a mám proč pokračovat v abstinenci.
Kočičky,myslím na vás,držte se !!!! Hottík

Sen se mi splnil

(Jiřina Freundová, 30. 4. 2010 0:59)

Tak holčičky,určitě si pamatujete můj dávný sen o tom jak jsem našla tisícovku.Tenkrát byla v podobě lir,jenže já jsem v neděli opravdu našla 1 000,-plus 100,- a nějaké drobné.Krom jiného platební karta a kartičky pojišťovny - dvě.Paradoxem je,že nález byl uskutečněn na WC považte....v Bohnicích!
Adresa žádná - takže jediný způsob samozřejmého vrácení bylo přes policii.Takže se mi opravdu splnil můj sen!
Děvčátka mějte se moc hezky a už s vnučkami žijeme víkendem u Lidušky! Těším se moc na setkání!!!
malá Jířa

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 29. 4. 2010 9:40)

Ahojky Sedmikrásky,
tak jsem zase měla delší odmlku - času pomálu. Zase koukám, co je tady nových příspěvků :-)
JEŽEČKU, kam to letíš do teplých krajů?
HOTTÍKU, ta změna Ti určitě sluší. Zuzka se nějak neozývá - pozdravuj jí a ať se ozve. Také jsem se trochu připálila - byla jsem ve Velké Úpě a nějak jsem zapomněla na sílu horského sluníčka. Jsem ráda, že se vztahy s klukama tak lepší :-) To je tou abstinencí :-) Také gratuluji k těm 5 měsícům.
IRENKO, jsem ráda, když se čas od času ozveš. Vždycky mě napadá, co se děje, když někdo z vás déle mlčí.
VYDŘÍKU, uvažuješ správným směrem, co se týká Jitky, jen tomu dostát. Vím, že je to těžké.
JIŘINKO, gratuluji k ušlé cestě v abstinenci. Půjde to čím dál lépe.
RENATO, koukám, žes byla v nemocnici - co Ti je? Doufám, že to není nic vážného, že křeče byly jsen přechodné. (pošli mi o sobě pár slov mailem - děkuji)Nevím, jestli na Tebe syndrom nespavosti působil. Mohla to být náhoda. Já spala jak miminko.
Jinak se moc těším na volejbal, Sedmikrásky sedmkrátkrásnější:-)
Lída
L

Malé Jiřince

(Renata Komendová, 28. 4. 2010 8:29)

Jiřinko vše bude jasné příští týden,doufáme že vše bude v pořádku zatím se snažim zaneprázdnit vařim,peču a furt uklízim no a Verču mám doma tak aspon přijdu na jiné myšlenky u mě se abstinuje samo nemám chut ani na kávu a od září ani nekouřim tak posílám pusinku a všechny zdravím pa Reny

Renčí

(Jiřina |Freundová, 28. 4. 2010 1:48)

Děkuji za zprávu a ať nám to příště Péťa nedělá!Přeji brzké uzdravení!!!
Pro mě je den strašně krátký - nestíhám.Abstinence se daří.Pozdravy Lidušce a všem holčičkám! Pa jdu se podívat kde mám postýlku. Jířa

Ahoj Jiřinko

(Renata Komendová, 27. 4. 2010 11:33)

Včera volala i Irenka ale byla jsem v nem a Irče se omlouvám že jsem jí zalhala at nedělá paniku ale to jsem netušila že jí udělal už Péta.Byla jsem v české lípě u lékaře-měla jsem křeče do podbřišku a dnes jsem už doma a mám pro změnu nemocnou i dceru tak ležíme spolu.Jinak vlastně nic nového ale dobré je že jsme v pořádku.Tak všem pa a já jdu hají Reny

Renatka

(Jiřina |Freundová, 26. 4. 2010 20:25)

Pane Petře,nesmíte nás takhle napínat,co je s Renčí?Dejte nám prosím více informací,když tak na mobil - 604558108moc děkuji! My abstinentky držíme pospolu a zajímáme se jedna o druhou.Tím se stále utvrzujeme,že jsme na dobré cestě. Jířa

Dobrý den

(Petr Chovanec, 26. 4. 2010 13:23)

Jsem přítel Renči Komendoví,mám to za ukol vám dát vědět že je v pořádku..víc vám poví sama až jí pustí Petr

Doplnění

(Věra V., 25. 4. 2010 22:36)

Posílám odkaz na stránky dejinyalkoholu.blogspot.com/2008/11/dvanct-​dvod-pro-nept-alkohol.html
Věra

Pro pobavení

(Věra V., 25. 4. 2010 21:50)

Ahoj šťastné abstinentky! K té radosti z čisté hlavy Vám nabízím ještě něco pro pobavení. Zadejte si DVANÁCT DŮVODŮ, PROČ NEPÍT ALKOHOL. Je to sice spíše pro muže, ale z nadhledu veselé.
Lído, celý víkend bojuji s myšlenkou zavolat Jitce. V duchu si vytvářím radikální řešení, např. nepůjčím jí na obědy pro Nikolku, ať si ji škola nahlásí. Ale asi to zase nedokážu. Dnešní hezké počasí mě už natěšilo na volejbalové setkání. Zdravím všechny známé ze sedmičky. Vydřík

Ahojky Beruny moje

(Renata Komendová, 25. 4. 2010 10:40)

Teda to je krásný víkend,ted sme se s Pétou vrátili byli jsme ve Splavech a Doksech na víkendu a nádhera a ted se převlečem a jedem do Liberce do botanický a pak už si tam vyzvednem Verunku.Irenko to teda jsem aktivní no a opravdu si život ted užívám mám vše tak akorát ke spokojenému životu a prý jen kvetu)))Ale to my všichni žejo???Haničko,já vubec nevím o přepadení???No a z babči Jíři si nic nedělej ona buzeruje i mě)))Tak holky už musím letět tak krásný den a pa Reny

Ahojík holčiny:-)

(Irena, 25. 4. 2010 9:36)

Hottíku, to víš, že ti držím palečky, vím, že je to nepříjemné shánět oráci a čekat, jestli to vyjde. Ale jestli tam mají volná místa, tak tě určitě vezmou. Máš na to prořízlou pusinku:-)Renčo, nejsi náhodou nějak moc aktivní?:-)Ty snad ani vůbec nespíš:-):-)Jiřinko, gratuluji k 7 měsícům výročí a taky už by jsme se mohli konečně sejít jo?!To jsou porád řeči a skutek utek:-):-)Já mám radost, že je už skoro léto a sluníčko a te´d jdu cvičit a odpoledne k nám přijede brácha a jeho skoro manželka. V červnu se berou, tak jdu za svědka. No to teda nevím, jestli já jsem zrovna spolehlivý svědek:-):-)Nějak to cvičení flákám,teď jsem byla jen jednou týdně, protože nestíhám kvůli práci a docela mě to štve. Ale už jsem dodělala permanentku 20 vstupů a koupila si novou:-)Ještě mě to pořád baví. Jinak u mě ani nic nového, jsem tu každý den a čtu si vzkazy, ale nemám co zajímavý každý den psát, tak píšu jen občas, aby jste věděli, že žiju:-):-) Jsem totiž nesmrtelná teta:-) Tak pa a pusík Iris

Lídě a všem

(Hottík, 25. 4. 2010 7:14)

Ahoj všem beruškám a Lidušce,včera jsem byla na výletě u Zuzaniný babičky,bylo to super.Za prvé jsem vypadla z baráku,za druhé bylo krásně a já chytala bronz.Bohužel se to nepovedlo a vypadám jak opařené prase:-))))
Tak dneska nikam nejdu a doufám,že to zhnědne.V pondělí jedeme do Ústí,ohledně práce.Otevřeli tam nový obchoďák a prý jsou tam volná místa.Tak mi držte palečky.Moc to potřebuji!!!!
Jinak nic nového,jsem v pohodě,špatné myšlenky nemám,ani ve snu.Baba "Jířa"mě buzeruje,že málo píšu,Tak jsem si na ní dneska přivstala,já jí dám,že mě bude šikanovat.:-)))))Chlapa nemám!!!!!!!
Liduško,vzala jsem si tvojí k srdci a měla jsi pravdu,když nepíšu,tak se kluci ozvou sami.Tak jsem zjistila,že jim nejsem lhostejná,aspoň doufám.Kočičky,myslím na vás a koukejte psát,vyleze sluníčko a vy máte hned neomluvené hodiny na sedmičce.Tak,takhle by to nešlo,polepšete se.
Mějte se všechny krásně a držte se,8.května mám 5 měsíců abstinence.Huráááááááá
papapa Hottík

Renče

(Hottík, 23. 4. 2010 11:43)

Renčo.já jsem se po tom přepadení,bála barvit.tak jsem byla šedivá.Ale teď už by jsi měla poznala.Prosím tě,ne abys Péťu strhla:-)))))))))
papa Hottík

Jiřinkce,Haničce a všem

(Renata Komendová, 23. 4. 2010 7:35)

Jiřinko gratuluji já Ti věřila!!!To je krásný jak se radujem z našich uspěchu a každého dne.Haničko jinak než jako zrzku Tě neznám ale tak Ti to taky seklo,no a do Děčína pojedem až bude náký víkend hnusně do bazénu.Tak si představte že já dnes usnula až ve 4ráno,vubec jsem nemohla usnout a Péta mi ted volal že v rádiu bylo že byl náký syndrom nespavosti,je to možný Liduš?Já totiž jinak chrnim jak mimino.A cjak se má Zuzka Langová,pozdravuj jí Haničko.Tak já si jdu udělat člověkem a letím nakoupit a vařit tak všem papa a krásný víkend já jsem s Pétou sama bez dětí tak pojedem na Bezděs,jupí pa Reny


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »