Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky všem ze sedmičky,

Obrazektato stránka vznikla na popud jedné
z  vás. Nedávno si totiž ta dotyčná posteskla, když přišla na skupinu po ukončené léčbě, že jí chybí nějaké stránky, kde by se mohla scházet s lidmi se stejnou problematikou. Napadlo mě tedy otevřít rubriku, kde by to mohlo být realizovatelné.
Nenapadl mě jiný název než Sedmička. Je dost výmluvný sám o sobě. A číslo sedm se mi líbí i z jiných důvodů. Dle numerologie je sedmička číslem introspekce (nahlížení do vlastního nitra). Mimo jiné sedmička uzavírá cestu do pekla, sedm máme čaker, sedm je dní v týdnu, buňky v těle se také obnoví jednou za sedm let, sluníčko je také sedmitečné - i když já na něm nikdy tečky neviděla, ale asi je to tím, že jsem byla při pohledu na něj vždy oslněná:-)

Vítám vás všechny, které sem zavítáte.  
Vaše Lída

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj holky!

(Irena, 17. 6. 2010 22:22)

Tak jsem dostala od Jiřinky za úkol napsat na sedmičku a protože jsem hodná a poslušná holka, která má úctu ke starším lidem:-):-) tak píšu:-)Sice nevím, ještě co, protože nemám nic nového, ani zajímavého, ale to nevadí:-)Vlastně jo, příští týden mám dovolenou, teda jestli mi jí nezruší, protože opět nemám kolegyni, takže si trochu odpočinu. Budu v Praze a i kdyby bylo ošklivo, tak mi to nevadí:-)Mám pořád co dělat.Tak Jiřinko, teď koukej něco napsat ty, ať mám taky co číst.:-) Pa pa pa a holky koukejte psát víc, třeba i blbosti, nemám co číst!:-)Pa a pusík Irena

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 12. 6. 2010 9:19)

Ahojky Sedmikrásky,
já jsem teď měla trochu hektické období, a tak jsem nemohla napsat.
Koukám, že mám co číst :-)
RENATO, držím palce, ať vše zvládáš levou zadní. Určitě Tě muselo stát velkou odvahu, Petrovi vše v ten správný čas odhalit svůj život a to se Ti děje. Zase se potvrzuje, jak je pravda osvobozující. Mám pocit, že totiž tím, žes s ním jednala upřímně, tak máš teď takový vztah, jaký máš :-) Také koukám ,že jsi v jednom kole (na kole) :-)
IRENO, tak svatbu jsi zvládla dobře a ten přípitek také - lépe to udělat nešlo a brácha přece ví, proč sis nepřipila, tak není co řešit.
PECIČKO, co ty videa, asi ses na mě vykašlala, viď?!
HOTTÍKU, to teda gratuluji k těm novým přírůstkům (a hned dvojnásobným). Jak je v práci?
JIŘINKO, co Ty a Martinka (naše Pecička)?
JEŽEČKU,dodatečně přeji jen to nejlepší k Tvým narozeninám!!!!!!!!!!!!!
Tak a teď už Sedmikrásky běžím zase o dům dál:-)
Lída

Krásný víkend

(Renata Komendová, 11. 6. 2010 8:34)

Tak vám přeji krásnej sluníčkovej víkend,já s rodinkou ho strávíme u vody jedem do Jonsdorfu na koupák a dnes přijede Barča-Péti dcera no tak se těšíme,já jdu obalovat řízečky to naše holky milujou no a až přijde Verunka ze školy tak mažem na koupák,je prostě nádherně.Jiřinko začínáš mě zanedbávat)))Hanko Ježková v pondělí jedu do Liberce tak bych si dala párek v rohlíku)))Všem krásný víkend a zdravím naší Lidušku

Martinko - Pecko!

(Jiřina Freundová, 11. 6. 2010 1:22)

Marti chci ti popřát k tvému rozhodnutí a držím ti palečky ze všech sil.Na to jak jsi mladinká,tak ti to zapaluje!Já ve tvých letech byla absolutní trdlo.Pa a vydrž ve svém přesvědčení až do zdárného konce! Malá Jířa

Ahojky

(Renata Komendová, 10. 6. 2010 9:23)

Teda já vám povim to je počásko uplný léto-konečně!!!Haničko gratuluji k dvojčátkum bud dobrou babčou a to Ty určitě budeš zrovinka jako ta naše malá Jířa-škoda že jste od sebe tak daleko...Hanče Ježkové také gratuluji k narozeninám,byt se neznáme ale co na tom tady se známe všichni))No muj synek to krásně oslavoval až na to že jsem ho načapala se šampáněm,no nedělala jsem humbuk ale dala mu kázání chuligán jeden!!!Haničko Ježková kde ten stánek máte,já jezdim do LBC neustále tak bych si ho u vás ráda dala...Všem přeji krásný sluneční den já jdu přesazovat rajčátka-dcera je pěstuje v truhlíku))No a pak pujdem na koupák tak papa Reny

Haničky

(Jiřina Freundová, 9. 6. 2010 14:31)

Předně letí gratulace k dvojčátkům!Haničce Ježkové vše nejlepší k narozeninám.Renatce k narozeninám syna taktéž,15.to je teda číslo!
Jak psala už Renatka,taky nemám stále čas,jsem pořád vletu a zaměstnaná.Já jsem se nikdy nenudila a teď si den užívám na 100%,jenom je den pro mě moc krátký.Jsem hlídací babička skoro na plný úvazek,takže se vůbec nezastavím.Jsem na sebe pyšná,že abstinuji a jde to nějak samo.Kdo znáte Zdeničku Bradáčovou,tak jak víme,si vzala Richarda(želvu)k sobě domů.Píše mi reportáže,jak Ríša zlobí.V parku utíká k nádraží,v jezírku plave a obveseluje děti.Zdenička ho loví,když zaleze na nepřístupná místa.Zkrátka sranda.Jsme ve spojení.Tak teď letím do školky pro moje potěšení Maňunku.
Holčičky mějte se všechny krásně a Pecko snad se potkáme u nás v Měcholupech.Pěkné pozdravení Lidušce!Abstinence TRVÁ!!! Malá Jířa

Ahoj holky:-)

(HANKA JEŽKOVÁ, 9. 6. 2010 13:39)

Tak máme za sebou první část turnaje a blíží se ta druhá:-) Musím říct,že po třech pilných pracovních dnech jsem přestala snášet párek v rohlíku:-) a nohy jsem hledala ještě v úterý:-)Dnes mám narozeniny,ale jediná oslava je první návštěva v autoškole:-)

Lídě a všem

(Hottík, 9. 6. 2010 12:04)

Ahoj berušky,teď jsem moc nepsala.Ale konečně chodím do práce,tak mám méně času.Právě jsem se dozvěděla,že jsem se stala babčou dvojčátek.Dominik 1.80kg,40cm a Nikolka 1.45kg,36cm.Narodili se předčasně,ale jsou v pořádku a budou muset být asi měsíc v inkubátoru.Tak mám tři vnoučata a víc jich už nebude,ale mě to stačí.Jinak se mám dobře 7.6.2010 je půl roku co abstinuji.Dobrý ne,mám ze sebe radost.Nemám ani sny,ani chutě.Holčičky mějte se fajn,mám vás ráda a myslím na vás.papa Hottík

Všem sluníčkám )))

(Renata Komendová, 9. 6. 2010 9:02)

Ahojky,teda to vám povim já jsem v jednom kole a nestíhám,přesto že jsem v domácnosti tak mám furt něco a hlavně sedíme pořád na kolech,včera jsme si chtěli dát jen Lemberk a nakonec jsme přijely po 20h krásně unavení a to věřte že ta naše 7letá dává kopce s přehledem a ještě u toho žvaní-zato já už třeba jedu na-blbečka-nojo je mladá)))Zítra jedem na kolech do Jonsdofu to je v Německu)))Na kolech na koupák teda Pražákum všem doporučuji-Horské sluníčko a vzdoušek jedna radost a krajina-NÁDHERA..ježiš nák jsem se rozpovídala hlavně dnes má muj synek 15narozeniny a já si říkám jak to hrozně utíká...Všem krásný slunečný den a Liduš moc Tě zdravím:-)

ahojte wšichni :-)

(Pecka, 7. 6. 2010 18:02)

Tak wčera jsem dorazila z Francie :-) bylo to super, dopcela sem se i opálila :-) Byla jsem tam se sestry třídou a těm dětem je 15...Už dlouho sem se nebawila s takhle mladejma, ale prekwapili mě, byli docela w pohode :-)
Jiřinko, ze skupiny jsem utekla, protože jsem si musela jet ještě něco koupit do Francie :-) tenhle tejden určitě dorazim :-) a určitě bych chtěla ještě widet Míšu :-)

Ahojky všichni!

(Irena, 7. 6. 2010 8:16)

Tak už jsem ze svatby zpátky a pořád čistá abstinující.Akorát jsem se tam dostala docela do trapný situace,brácha to měl v takové malé vesničce a tam je zvykem(což jsem nevěděla), že po ukončení obřadu si oddávající otevře šampaňské a přiťukne si před všemi s novomanželi a svědky, no a já šla za svědka. Takže jsme tam stáli jem my vedle sebe s těma skleničkama a oddávající nám to nalil a řekl "a teď do dna všichni!"A já přemýšlela jak se z toho dostanu, protože všichni to nakonec nevěděli, že jsem se léčila a říkala jsem si, že si asi budou myslet, že si nepřipíjím protože nesouhlasím se svatbou..Nakonec jsem to jen pozvedla a čekala až to dopijí a pak tu skleničku vrátila oddávající na tácek plnou. Sice koukala blbě a asi i ostatní, ale abstinence je pro mě důležitější a nebudu riskovat ani doušek. Ale byl to docela trapas, tak jsem si říkala, že těhle situací mě čeká v životě asi víc.Nepříjemná chvilka. Ale savatba se povedla a brácha se oženil a bylo to hezký. A musím se přiznat, že jsem tam trošku dostala dvakrát na alkohol chuť když jsem viděla ostatní jak celý den popíjejí, ale byla jsem silná a hned jsem to vyškrtla z mozku.Tak já už jdu pracovat zase do normálního života a jsem ráda, že jsem zpátky už zase v zápřahu všedních dnů. Tak se mějte všichni hezky a pa pa pa

Všem holčičkám

(Jiřina Freundová, 4. 6. 2010 22:36)

Předně vás všechny srdečně zdravím!Reny s Alenkou se vidím velice málo,ale sprdnu jí.Teď je v Thajsku.Ona co má těch 10titulů,tak je na roztrhání.Jituško,jsi to ty co jsi byla na srazu?Pěkně zdravím!Já bych také chtěla tu knihu od paní Moniky,musí být velice zajímavá.
Irenko ty se prosím chovej na svatbě slušně!!!
Hottková (nebaví mě psát dvě T)!ty se měj moc hezky a makej na nás důchodce.Jsi mladá tak co.Ať se ti v práci líbí a určitě najdeš zpřízněné duše.
Věruško,nemůžu zapomenout na tvé řízky!Ještě jsem je od té doby neměla.
Haničko Ježková,my se neznáme,ale přeji mrňátku i tobě vše dobré ale hlavně zdravíčko.Kdy se má ten mrňous narodit?
Já pilně chodím do Řep na skupiny k paní doktorce Pekárkové,mám to výlet na 6.hodin,ale to nevadí.Jezdím tam ráda a hodně mi to dává.
Liduško zdravím samo i tebe.Mějte se všechny moc hezky a abstinenci ZDAR! Vaše malá Jířa

Renatě

(Jitka, 4. 6. 2010 17:50)

Ahoj, neznám tě, ale zdravím tě. Byla jsem na 7 před 2 měsíci a včera jsem si koupila knihu p. Plocový, tu autobiografii. Jedním dechem jsem ji přečetla, děkuju a jestli můžeš, pozdrav jí za mě. JJitka.

Všem sedmikráskám

(Renata Komendová, 4. 6. 2010 9:17)

Ahojky tak nám začíná víkend a bude krásně a u nás bude Monča Plocová tak se moc těším že se sejdeme)))Irčo Ty jseš Vaškuv-primářuv názorný příklad,jednou jses tam zastavila a už mu posíláš další zákazníky ale ted to myslim ze srandy a je to moc dobře protože zda tvuj kamarád má v tobě příklad tak mu to pujde o to lépe,držím palečky..Svatbu si moc užij a já zase mířim na Bezděs jsme bez dětí ale jsme stále aktivní)))Jiřinko písej a vyhubuj Alence že mě zanedbává!!!Haničko,tyjo tak gratuluji a mládí je náhodou fajn aspon máš veselo,vzpomen si na mě)))ráda Tě uvidím příští víkend chcem jet do Děčína ta oprašíš plavky a uděláme si hezký den,ju Všem krásný víkend pa Reny

Lídě a všem

(Hottík, 3. 6. 2010 19:04)

Ahojky berušky,dnes jsem byla po půl roce v práci.Nožičky bolí,ale jde jenom o zvyk.Teď jsem se válela a nic nedělala.Práce je to fajn,samé mladí a tak se tam cítím dobře.Napíšu zase až budou nějaké novinky.Kočičky mějte.papa Hottík

Lídě a ostatním holkám

(Irena, 3. 6. 2010 14:47)

Holky,já vás taky čtu:-) Ale taky nemám co psát.Vlastně jo, jeden můj dlouholetý kamarád šel konečně po mém naléhání na detox k apolináři a teď bude chodit na Ondřejov a má z toho radost a je plný odhodlání se léčit a nepít. Je najednou plný života a energie a z toho mám fakt radost, jaká je to proměna. Sice ho čeká boj, ale je to velice dobrý začátek, když má z toho radost, že nepije a léčí se a dokonce se mu to i líbí.Mám ho moc ráda, je to takový 5% zlatíčko, tak snad se mu to povede.V sobotu se těším na tu svatbu bráchy a jinak s Honzou jsme úplně v pohodě a jsem moc ráda, že ho mám, protože celou tu dobu mě podporoval a držel. Za 16 dní je můj rok abstinence!Radost z ní trvá a chutě nejsou, spíš se mi to hnusý, když vidím někoho opilého. Tak se mějte všichni moc fajn a pa pa pa
Ps: Reny, neboj, dopadne to dobře!

Lídě a malé Jiřince

(Renata Komendová, 3. 6. 2010 11:06)

Ahojky,já vás četla ale nebylo co psát..Nojo moji rodiče tedy hlavně matka je aktérka a nechala vše dojít tam kam snad sama nechtěla ale já se nebojím a mám vše srovnané s čistou hlavou a hlavně nežiji tím jako ona pro mě je to datum a tam pujdu a dál se uvidí..Pro ostatní nejsem hříšník-jen si má matka nárokuje spoustu peněz za to že tam byla dcera když jsem byla v léčbě a to až po tom když jí došlo že já a muj partner jí nebudem pokladničkou ani poskokama no a peklo je na světě...Jinak já jsem moc spokojená a vše přebolívá,hlavně že držíme pospolu a to je velká zkušenost hlavně když se muj chlap dověděl že jsem na léčení až z dolního detoxu a věřte že to byla sázka mu to po telefonu říct a dnes jsem za tu odvahu moc vděčná a to hlavně jemu...Liduško příští setkání určitě dorazíme tak všem p a mojí malinký Jíře moc děkuji je to prostě muj Andílek pa Reny

LiDuše - Ježečkovi a Renatě

(Lída, 2. 6. 2010 18:17)

Ahojky Ježečku,
tak to je teda překvápko pro vás oba, viď? Emilka nebo Matyáš, hlavně zdraví, to je důležité. Tak ať se Matyášovi u Tebe v bříšku líbí :-)
Ahoj Renčo, trochu ses odmlčela, už jsem si říkala, co se děje. Volejbal byl fakt dobrý. Držím palce, ať zvládneš soudy v pohodě a bez úhony.
Lída

Ahojky Holky

(Renata Komendová, 2. 6. 2010 9:55)

Tak jsem skoukla fotečky a no co říct,prostě jsem se do toho tak vžila jako bych tam taky byla,moc vám to sluší a vypadáte moc spokojeně a to svědčí o všem dobrém...U nás nic nového,chtěla bych začít chodit do práce ale Péta chce at si dám ještě prázdniny...Jinak 23.6. nás čekaj 2 soudy v jednom dni s mojema rodičema a to bude hruza,jsou zlí ale já to s mou rodinkou zvládnu levou zadní.Tak všem krásný dny já jdu péct koláčky pa Reny jo a velikánskou pusu malé Jíře)))

Ahoj sedmikrásky:-)

(HANKA JEŽKOVÁ, 1. 6. 2010 14:58)

Jelikož mi začala pracovní sezona tak toho mám docela hodně a dostanu se na komp minimálně,ale přesto se s Vámi musím podělit o novinku.Naše Emilka nebude Emilka,ale Matyáš:-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »