Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky všem ze sedmičky,

Obrazektato stránka vznikla na popud jedné
z  vás. Nedávno si totiž ta dotyčná posteskla, když přišla na skupinu po ukončené léčbě, že jí chybí nějaké stránky, kde by se mohla scházet s lidmi se stejnou problematikou. Napadlo mě tedy otevřít rubriku, kde by to mohlo být realizovatelné.
Nenapadl mě jiný název než Sedmička. Je dost výmluvný sám o sobě. A číslo sedm se mi líbí i z jiných důvodů. Dle numerologie je sedmička číslem introspekce (nahlížení do vlastního nitra). Mimo jiné sedmička uzavírá cestu do pekla, sedm máme čaker, sedm je dní v týdnu, buňky v těle se také obnoví jednou za sedm let, sluníčko je také sedmitečné - i když já na něm nikdy tečky neviděla, ale asi je to tím, že jsem byla při pohledu na něj vždy oslněná:-)

Vítám vás všechny, které sem zavítáte.  
Vaše Lída

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vsem:0)

(Anička Zmatlikova, 14. 8. 2010 22:01)

Ahojky Lidicky,kde pak jste na chetu???skoro prestavam doufat,ze se sejdem:0(ale presto doufam a tesim se!zitra mam pristup na pocitac celi den,tak doufam,ze se potkame!!!!!zatim pa!sedmikrasky!

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 14. 8. 2010 16:42)

Ahojky Sedmirkásky,
tak je tady zase nových příspěvků od doby, kdy jsem tady byla naposledy.
Doufám, že si také někdy najdu čas na chat :-)
Tak se nějak domluvte na čase a já za Vámi na chat někdy zavítám.
ANIČKO, ty řádky výš byly i pro Tebe. Jak, že jsem na youtube, to mi vysvětli.
MIRKO, to jsem ráda, žes také zavítala sem. Vždyť jsi mezi svými, i když tu asi málokoho znáš. Tak se nenech prosit. Jinak mi můžeš napsat, cos teď prožívala tak těžkého v komunitě.
HOTTÍKU, ty más chlapa? No to je úžasný!!!!!
HANKO, to je dost, že ses ozvala. Určitě máš pravdu v tom, že Ty musíš být na prvním místě, pak teprve všechno ostatní!!!
Mějte se všechny sluníčkově!

Všem Sedmikráskám!!

(Hanka Rejmišová, 14. 8. 2010 14:20)

Ahojky děvčátka!
Tak jsem se konečně taky dostala k tomu sem připsat pár řádků.Stránky čtu celkem pravidelně,ale většinou v takovém fofru,že ani neodepisuji.Tak jsem se teď vyhecovala,aby měla Jiřinka zprávičky,co se mnou je,ikdyž ona stejně určitě všechno ví od tý brebentilky Irči.Těm dvěma nic neunikne.Tak tedy nadále úspěšně abstinuji a jsem tak trochu pyšná na to,že jsem se z toho dostala bez pomoci detoxu,jen svou vůlí a obrovskou podporou dvou blízkých lidiček,kteří jsou mi teď druhou rodinou.Ve vztahu to není zdaleka tak růžové,jak se ze začátku zdálo,ještě se to snažíme oba nějak stmelit,ale už mi docházejí síly a já teď musím koukat hlavně na sebe,abych byla silná a v pohodě.Radost a smysl nacházim v práci,těší mě když můžu pomoct lidem,kteří tu pomoc potřebují a hlavně ji dokážou ocenit a být mi za to vděčni.Ještě pořád bydlim na Žižkově u přítele,teď ale píšu od mamky ze Satalic,jsem na návštěvě,daly jsme si obídek a řeknu vám,že takhle jednou za týden ji vidim strašně ráda a dokážem si hezky popovídat o všem možném i nemožném.Takže vím jistě,že ikdyby to na Žižkově muselo skončit,už nikdy více společné bydlení s maminou.
Irčo,jsi dobrá,jak jsi to v pátek všechno zvládla a chválim i Honzu.Hlavně mi dej zprávu,až budeš vědět co dál.
Jiřinko,prosim ozvi se mi občas na mobil,sem se nedostanu tak často.
Liduško,přeju brzké uzdravení kolínka a doufám,že ještě spoustu slunečných letních dní.
To poslední ovšem vám všem,známým i neznámým, a pište,ať mám co číst,když mi není zrovna nejlíp.Mám z vás radost!
Hanka

Mirečce

(Hottík , 14. 8. 2010 9:59)

Ahoj Kočičko,jsem ráda,že jsi se ozvala.Moc jsem na tebe myslela.Napiš,jak se máš?Já jsem v Děčíně v chráněném bydlení a už 9měsíců abstinuji.Jinak se mám docela dobře.Mirečko,napiš mi jestli máš email.Posílám ti milión pusinek.papa Všem beruškám"MÁM CHLAPA":-))

Mirko

(Freundová Jiřina, 14. 8. 2010 1:56)

To jsi mi udělala radost,že jsi se ozvala.Já jsem totiž malý Kolombo,snažím se vás všechny podporovat a ztmelovat.Můžu si dovolit říct,že můžete být všechny (až na Hottkovou) moje dcery.Mám radost když se vám daří abstinovat.Krásné je to,že si takto můžeme navzájem promlouvat.Tyto stránky jsou Liduš perfektní!Já ráno vstanu a už zapínám počítač,co je zase nového.
Tak Mirko,nic se neboj a piš!Uvidíš,že se ti tady s námi bude líbit.
Zdravím všechny děvčátka a Liduš foukám na zlobivě kolínko. malá Jířa

Pro Vás !

(Mirka Alabi, 13. 8. 2010 21:31)

Ahojky-po dlouhé době píši a děkuji neznámé Jiřince za nakopnutí,které mě jak čtete nakoplo!!Měla jsem ted náročné týdny v komunitě,ale už je zas o něco lépe.Moc bych se chtěla spojit s Haničkou Hottkovou.Přeji krásný sluneční víkend a držim palečky.Ahoooj.

Vsem,krasnym lidem:0)

(Anička Zmatlikova, 13. 8. 2010 20:26)

Ahojicky!moooc vas vsechny zdravim a vzpominam,mam se dobre a stale jsem v komunite-nic na tom nemeni!a jak se mate vi?rada bych si pokecala na chatu!kde pak jste???
zati se mejte moooc hezky!

Lide:0)

(Anička Zmatlikova, 13. 8. 2010 20:20)

Ahojky Lido,moooc te zdravím,na mistnosti jsem jeste nikoho nepotkala ani tebe:0(rada bych te zastihla a to mi ver!myslim na tebe....vis o tom ze jsi na youtube??taky jsem koukala na fotecky-no nevim co k tomu rict-bajesne!moc me to zahralo!a ty videa byli taky moooc hezke!doufam,ze se tu pokame!!!zatim se mej!a opatruj se!

Jirince

(Anička Zmatlikova, 13. 8. 2010 20:13)

ahojky Jirinko:0)
tak te zdravim a posilam ti tisic pusinek...neboj se to se naucis!rada bych se tu s tebou potkala a nachvilku pokecala:0)tak se budem snazit obe dve aby jse se tady potkali vid????budu rada!"reditelko" pa,mej se moooc krasne!ps:na pocitaci jsem tak mezi 8-10!tak pa!

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída , 11. 8. 2010 19:24)

Ahojky všem,
tak jsem párkrát nakoukla do chatu, a nikdo tam zrovna nebyl.
ANIČKO, povedlo se Ti s někým sejít a poklábosit, nebo jsi v chatu byla sama samičká samička :-)
IREN, Tobě se povedlo si popovídat aspoň s Jiřkou. Já nejsem moc šikovná, co se počítače týká, ale vždycky se naučím to, co potřebuji :-)
RENATO, nepřipadá mi dobré se scházet s někým, kvůli komu jsi pila!!!
JIŘKO, tak vidíš, že ses to naučila. A kdo jsi? Muž nebo žena?!?!
Jinak kolíkno se lepší - pilně cvičím - vlastně denně dojíždím na Homolku na RHB.
Mějte se krásně
L.

Liduš

(Freundová Jiřina, 10. 8. 2010 15:49)

Díky za zřízené,je to super!Včera jsem si s Iren pěkně pokecala (viď Iren).Ještě tomu moc neruzumím,ale snad v brzku pochopím.
Renčí,já myslím,že jsi se rozhodla úplně nejlíp jak jsi mohla.Povodně se týkaly i tebe? Hrůza!
Hlavně nepolev v úsilí a choď na skupiny! Jsou SUPER!
Zdravím všechny i ty,které sem jen nakukují!Veřejně kárám!
Liduš,co kolínko?Mě dnes ubližovaly na kožním (na plosce nohy - bradavice -letitá),bolí,bolí,bolí.
Papapa malá Jířa

ahojky Všem

(Komendovarenata, 10. 8. 2010 13:31)

Ahojky,teda to vám povim,byla tady pěkná povoden,když to člověk vidí v telce,řekne si-hrozný,smutný ale když to máte před očima a nemužete se dostat domu tak je to hrozný,hrozný...Ted má zase od čtvrtka pršet,tak tady panuje strach...Jinak já jsem v pořádku,abstinuji a je mi fajn.S Petrem jsem se sešla ale přesto jak je to hodný chlap bych ho už nechtěla-duvod-nechal mě v tom samotnou a dal mi na vybranou bud já nebo léčba a když jsem chtěla léčbu tak mi pověděl že jak odjedu tak již se mnou pak nebude!!!Proto vím že jsem si vybrala dobře,přeci každý muž by chtěl aby jeho žena byla v pořádku,nebo se pletu???pa Reny

Lídě

(Irena, 9. 8. 2010 7:51)

Ps: Já jsem v práci zvyklá na jinou klávesnici, než máme doma, tak se mi tu pořád pletou y a z a Honza to chce mít doma takhle, tak mu to nemůžu přepnout a mám s tím vždy pak problém když jsem po pracovních dnech jako teď si na to zase zvyknout, že to máme jinak:-) Tak pardon za chyby:-)

Lídě

(Irena, 9. 8. 2010 7:49)

Lído jsi fakt šikovná, že jsi to uměla zařídit...Tohle jsou věci, kterým já vůbec nerozumím, jak se dělají...Já se naučila na PC všechno základní co potřebuji k práci, excel a world, ale udělat takovouhle rubriku nebo chat, tak to bzch bzla úplně namydlená:-) Jsi fakt šikulka! Díky Irena

Jiřince

(Irena, 9. 8. 2010 7:47)

Babi:-) Je to jednoduchý, klikneš na ten odkaz tady nahoře Račte vstoupit a pak klikneš na slovo CHAT, objeví se ti tam prázdné políčko a tam napíšeš svojé jméno, já jsem tam jako IRI a dáš vstoupit, pak tam zaškrtneš že jsi žena(ale můžeš i muž:-) a zase dáš vstoupit i jsi tam:-) Pokud tam taky někdo bude tak to uvidíš:-) Tak koukejte tam večer někdo být:-) pa pa Iris

Iren a Aničko

(Freundová Jiřina, 9. 8. 2010 0:09)

Vy si myslíte,že já vím co mám dělat.Už jsem několikrát otevřela "tu místnost",ale nevím jak na to.Je tam prázdné políčko.Já jsem ráda,že jsem zvládla maily,díky Hottkové(zase ty dvě tt - mě zdržujou),poslat fotky.Tak raďte! To víš Iren,já jdu spát tak ve 3.hod. Zatím papapa malá Jířa
P.S. Věruško děkuji za pordrav!

Lídě a všem

(Irena, 8. 8. 2010 23:05)

Ahojky, to je super! Už jsem to zkoušela, ale taky tam bohužel nikdo nebyl...byla jsem tam ve 23h, tak jsem čekala Jiřinko ty noční ptáku aspoň tebe:-) Musíme se domluvit Aničko, kdy tam budeš zítra a já tam taky vlezu:-) A ostatní tam taky koukejte přijít, když nám to "Lída tak super zařídila:-)ú! Tak pa pa a zítra v komoře s nožkami nahoře:-) Iris

Lide a vsem

(Anička Zmatlikova, 8. 8. 2010 21:49)

Ahojky tak koukam ze to je sakra rychli a le mrzi me ze tu nikdo neni!ja tady budu kolem 9 hodiny vecer tak doufam ze se tu z nekym sejdu..musim koncit tak se vsechny opatrujte pa,pa!

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 8. 8. 2010 9:05)

Ahojky Sedmikrásky,
tak jsem zvládla zařídit chat. Podívejte se trochu výš a tam to uvidíte :-)
Příjemný pokec
Lída

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 7. 8. 2010 15:28)

Ahojky holky,
tak já chat zřídím. Jen se musím trošku prokousat tím, jak to mám udělat. takže strpení. Jinak děkuji za podporu pro uveřejňování videí.
MIRKO, Ty ses nějak odmlčela - je to tím, že Tě tady nikdo nezná? Věrka měla velkou radost, že ses ozvala.
VĚRKO, to jsem ráda, že ses ozvala. Zrovna jsem si říkala, když jsi ani nemailovala, co je s Tebou.
ANIČKO, zřejmě myslíš videa z volejbalu - pošlu Ti heslo mailem.
Pište Sedmikrásky, ať to tady frčí :-)))


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »