Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky všem ze sedmičky,

Obrazektato stránka vznikla na popud jedné
z  vás. Nedávno si totiž ta dotyčná posteskla, když přišla na skupinu po ukončené léčbě, že jí chybí nějaké stránky, kde by se mohla scházet s lidmi se stejnou problematikou. Napadlo mě tedy otevřít rubriku, kde by to mohlo být realizovatelné.
Nenapadl mě jiný název než Sedmička. Je dost výmluvný sám o sobě. A číslo sedm se mi líbí i z jiných důvodů. Dle numerologie je sedmička číslem introspekce (nahlížení do vlastního nitra). Mimo jiné sedmička uzavírá cestu do pekla, sedm máme čaker, sedm je dní v týdnu, buňky v těle se také obnoví jednou za sedm let, sluníčko je také sedmitečné - i když já na něm nikdy tečky neviděla, ale asi je to tím, že jsem byla při pohledu na něj vždy oslněná:-)

Vítám vás všechny, které sem zavítáte.  
Vaše Lída

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 2. 9. 2010 16:58)

Ahojky Sedmikrásky,
tak školní rok už je zahájen. Nedá se říct, že bych měla pošmourno na duši, ale měsíc září mi připomíná podzim a ten, i když bývá krásně barevný, nemám moc ráda.Skončilo pro mě nejhezčí období roku. Léto mi skoro proteklo prsty s nemocným kolenem. Není to skýskání, totéž prožívám skoro každý podzim.
SEDMIKRÁSKY, také by mě zajímalo, co si myslíte o osudu. Je to něco pevně daného nebo jak to vlastně je? Těším se na vaše příspěvky na toto téma. Já si počkám a teprve potom napíšu, jak to vidím já. Nechci vás totiž ovlivňovat. Takže téma pro dnešní dny: OSUD - je či není to něco nezvratného?!
RENATO, máš už školačku - jak to na Tebe působilo, že Tvoje holčička už je zase o něco starší? Potěšilo mě Tvoje zamyšlení nad osudem a přemýšlení nad sebou. Jsem zvědavá, jak to mají ostatní a co Ti odepíší.
ANIČKO, to je hezké, že se Ti v Tatrách líbilo, i když to bylo náročné. Ono vlastně všechno těžké, co zvládneme, nám potom přináší hezké pocity.
VĚRKO,nejdříve jsem viděla jen Tvou poslední větu, tak jsem si myslela, žes zaspala:-) Mojí kamarádce učitelce se to málem stalo, teda ne že by zaspala, ale tak dlouho se nemohla vypravit, že nakonec přišla 5 minut před zvoněním!!!
Mějte se fajn a těším se na vaše názory
Lída

Moje dnešní myšlenka

(Renata Komendová, 2. 9. 2010 10:11)

Ahojky,tak jsem ránko vypravila děti do školy a šla na houby a tam se nejlépe přemýšlí,pořád si kladu otázku zda nám život řídí osud nebo jen my,protože jsem na osud pořád nadávala.A došla jsem k tomu že nejhorší je nadávat a nic nedělat pro to abychom se mohly posunout dál a že je to dané tím co z člověka vyzařuje,když budu utrápená tak to ostatní vycítí a odtrhnou se ale duležitý je to překonat a pak i ten osud začne pracovat jinak,prostě je to pul na pul,takže nic kludného z toho nevzešlo))Taky jsem se přistihla že si až moc věřím a nevím zda je to tak správně,jak to máte Vy holky???Já jdu za chvilku do práce tak se jdu oblékat tak krásný den papa Reny

Zážitek s oblékáním

(Věra V., 1. 9. 2010 23:53)

Ahojky, chtěla jsem Vám něco napsat, když nás Lída stále tak hezky nabádá a povzbuzuje, ale nevěděla jsem co. Až když jsem si přečetla psaní od Renaty, tak mi to je jasné. Dnes jsem měla na starosti vnučku Nikolku, chodí do druhé třídy. Večer jsme řešily, v čem půjde. Běžné oblečení neprošlo, chtěla ty slavnostní šatičky, já že přeci taky půjdu slavnostně. Tak jsem si právě říkala, že to třeba už nebude trvat dlouho, co touží po šatičkách, tak jsem jí je nachystala. Ráno jsem se ale dozvěděla, že měla na mysli šatičky, které jsem šila pro svou starší dceru do tanečních v roce 1992 a Nikolka je teď nosí na karneval. Tak to naštěstí rychle pochopila, že 1.září je "vážná věc" a ne maškarní. Dnes mi přišla pozvánka na klub, zrovna jsem na to myslela, že bych se tam zase ráda podívala. Tak snad příští týden, dnes jsem měla jógu. A ještě něco pro Irču. Je blbost, že se při zkouškách na peďák vyžaduje všestranné umění, protože nikdo není talent na všechno, ale s dětmi to umí a je škoda, že se k nim kvůli nezpěvu nebo nekreslení nebo necvičení nedostane. Dobrou noc, děvčátka, jdu spát, abych ráno mohla burcovat mé ospalé čtvrťáky a ne oni mě. Věra

Vsem,krasnym lidem:0)

(Anicka, 1. 9. 2010 21:56)

Ahojky,tak jsme se uz vratili z tater..no bylo to dost narocne ale krasne...sama´nevim kdy bych se takhle podivat do tater!nozicky citim jeste dnes...mam jeste neco s prstikem otekli,take tady mame vyrozu...takze doost lidi lezi..ja se zatim drzim...budu muset koncit tak se zatim mejte moc hezky!Anicak

Lídě a všem kočičandám

(Renata Komendová, 1. 9. 2010 19:12)

Teda peciválové,já jsem taky v jednom kole ale na Vás si čásek udělám))Lído není zač hlavně že máme pachatele ale o tom už nic!!Já jsem krom pondělka celej týden v práci a je mi čim dál líp.Dnes když šla dcera poprvé do školy tak jsem jí nemohla dostat do šatiček,stálo mě to pul hodiny přemlouvání,je jak kluk a dokonce i brečela aby mohla jít v kalhotech no ale zvládla to a dostala za odměnu pohár)))tak písněte a papa Reny

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 1. 9. 2010 15:23)

Ahojky Sedmikrásky,
co je s vámi, že se neozýváte? Mám pocit, že je to škoda - jedině že byste měly se začátkem školního roku moc práce a málo času :-) S Renatou jsem si psala už po mailu, kde mi sdělila, že je vše v pořádku. Ještě jednou díky, Renato a Irčo, za vaši bleskurychlou odpověď na mail.
Holky, koukejte se ozvat :-) !!!!
Lída

Ahojky holky

(Renata Komendová, 31. 8. 2010 16:45)

Děkuji za podporu ale já si nic z jedu už nedělám jak říkám pro mě je duležité že já i má rodina je v pořádku a ostatně a nestydím se tady uvádět od počátku své celé jméno.Dříve jsem se tím hodně trápila a hleděla především na to co ostatní si budou myslet a opravdu bylo zač se stydět ale každá z ná má své dobré vlastnosti a těch si máme hledět když už se snažíme vymanit z drápu toho dábla.Myslím že nikdo krom nás neví kolik na to potřebujem síly a podpory,pro někoho jsme jen ožundové ale víme jen my že žádná z nás to nedělala ráda.Já osobně už mám lidi rozdělené na TY normální co dokáží ten náš problém chápat a na TY kteří nás hážou do jistého pytle s odpadem nebo se tváří že chápou a pak se chovají pohrdavě a s těmi já nechci nic k dočinění.Já bydlím na malém městě a veřejně se o tom bavím a usoudila jsem dnes s kolegou že kdyby to tady fungovalo jako v Praze že při hádce vás odvezou nédobrovolně na detox tak z malého městečka je hodně malá vesnička a naplněný detox...Jinak v práci zase super uplně se tam těšim,jsem v kolektivu se 2 chlapama a cosi budem povídat jako jedinou ženskou mě řádně rozmazlujou takže chodím pořád s pusou od ucha k uchu)))Holky držte se a jak říkala Lída nenechte se vykolejit hlavně že nám je fajn...papa Reny

LiDuše - všem

(Lída, 31. 8. 2010 15:46)

Ahojky holky,
tak jsem tady teď dlouho nebyla a jen koukám, co se tady za tu dobu semlelo.
JEŽEČKU, držím palce Tobě i drobečkovi, ať vše dobře dopadne a jste oba zdraví.
JIŘKO, propásla jsem Tvůj telefon a neměla nabito, abych mohla volat zpět. Zřejmě jsi mi volala kvůli tomu, co se tady děje.
RENATO, ozvi se mi na mail a napiš mi, co se v Tvém životě stalo nebo nestalo. Díky.
HOTTÍKU, tak jaký byl víkend? :-) Romantika?
SURYKATO A RICHARDE, vaše příspěvky smažu, protože mám pocit, že sem do té rubriky nepatří. Surykato, kdybys chtěl Renatě opravdu pomoc (a vlastně ani nevím, jestli máš pravdu), tak bys to nedělal takhle veřejně. Dělá to na mě dojem, že ćhceš Renatu pouze pošpinit. Richarde, nevím, kdo jsi, ale Tvůj vzkaz je osobní a tady v té rubrice nemá co dělat. Ještě bych pochopila, že pokud nemůžeš dotyčnou sehnat, tak jí sem napsat vzkat, ať se Ti ozve. Ale takhle také ne. To je Tvoje věc a sem to nepatří. Pokud ještě najdu vzkazy podobného druhu, zablokuji IP adresu.
IRČO, už víš něco o Hance? Napiš mi prosím na mail.
HOLKY, vidím, že mlčíte, asi je to tím, co se tady dělo. Ale je to škoda, že se necháte takhle vykolejit nějakými neznámými lidmi. Snad jsem vše narovnala a budu ráda, když zachováte přízeň. Dřív jsem se na tyto stránky nedostala, tak se omlouvám za prodlevu.
Mějte se hezky a těším se na vás. Lída

surykatě

(Renata Komendová, 29. 8. 2010 20:40)

Vážená nevím kdo jsi ani se o tom nehodlám pídit.Zřejmě máš dojem že mě znáš,já si z Tvého nařčení vubec nic nedělám,pro mě je duležité že jsem v pohodě že abstinuji a v pohodě jsou i moje rodina,mě opravdu nic náladu neskazí,vím jak lidi dokážou ubližovat a Tvuj názor já pouštím z hlavy,víš já kdybych pila tak mi seberou děti a u rodiču bych měla navždy zavřené dveře,já ted dřu na tom abych ztracenou duvěru získala zpět!!!HOLKY-v práci je to super,mám volno a jdu až v uterý,byla jsem víkend sama doma a docela jsem se nudila tak hned jak přijeli tak sem s Verčou hupsla na kolo a pak jsem s ní byla pozvaná k jednomu mužskýmu na koláč a zítra budem grilovat no a co mi udělala velkou radost,pronajme mi jeho byt 4+1 takže samé dobré zprávy.Jdem s Verunkou hají,zítra brzo vstáváme tak všechny moc zdravím papa no a malá Jíře mě pěkně zanedbává(((

Ahoj Jiřinko

(HANKA JEŽKOVÁ, 29. 8. 2010 17:38)

termín mám sice až 11.10.,ale prcek se snaží dostat na svět dřív.Mám stánek s občerstvením,s kterm jezdím po poutích a sportovních turnajích,ale letos je sezona tak mizerná,že to asi budu muset skončit:-(((

Surikatě

(Joanna, 29. 8. 2010 7:11)

Milý nebo milá - což je vcelku jedno,
kdykoliv sem napíšeš, jen z Tebe lítá zlo a já se ptám proč? Co takhle psát na rovinku pod pravým jménem? A kdo jsi, že takto soudíš? Pochybuji, že nosíš svatozář, ale minimálně se tak tváříš. Čtu již několikátý Tvůj jedovatý příspěvek a tak už nemohu nereagovat.
Renatko, sice se neznáme, ale moc držím palečky - pokud má někdo potřebu tohle dělat, tak mu asi fakt ležíš v žaludku a je to ubožák. Každý přece nejlépe ví sám, jak to je.
Všem ostatním přeji krásnou neděli. Jana

Pánové...

(Malá Jířa, 29. 8. 2010 2:00)

My nejsme zvědavé na vaše osobní záležitosti,toto jsou stránky ABSTINENTEK a ne pro nějaké zkrachovalé exzistence!!!Vyřešte si svoje problémy s těmi co tady nepadáte v soukromí!!!Každá si o vás udělá úsudek podle svého.Toto vaše jednání není žádným hrdinstvím,ale mnoho vypovídá o vaší nezralosti.

PS:

(Irena, 28. 8. 2010 9:52)

Jo a začíná mi připadat, že to nejsou naše stránky, ale že si sem chodí vylévat zlost a zoufalství úplně cizí lidé(a asi evidentně nemocný, když mají potřebu sem psát).Irena

Všem normálním!

(Irena, 28. 8. 2010 9:51)

Tak aby jste byli všechny v obraze! Žasnu,že sem na tyto stránky píše Richard. Hanka s ním chodila měsíc a bydlela u něho. Teď to ale nezvládla a zase v tom lítá. Musím říct, že především kvůli němu. Není normální, aby někdo po měsíci hádek a bydlení chtěl někoho požádat o ruku a mít s ním děti. Jejich vztah byl celý psycho. Já jsem v kontaktu s Hanky kamarádkou, která jí nechala u sebe jeden den bydlet, nicméně teď nevíme, kde Hanka je, včera k ní už nepřišla. Richard teď otravuje nejen mě, ale i tu Michalu ať přemluvíme Hanku, ať se k němu vrátí.Nemyslím si, že je v pořádku.A dost mě naštvalo, že píše na tyto stránky zrovna on. Takže Richarde, určitě si to přečteš- sem nepatříš a Hanku nech na pokoji. A do cizích zpráv, sms a tel.čísel se neleze! Irena

všem

(Hottík , 27. 8. 2010 11:18)

Zdravím všechny berušky,jsem teď trochu mimo,ale v pořádku.Zítra jedu po skoro šesti letech na víkend s mužským.Jsem z toho dost vyklepaná,ale moc se těším.Tak mi holčičky držte palečky ať to dobře dopadne.Liduško,pamatuješ se,říkala jsi mi, když to nezkusíš tak nepoznáš jestli jsi o něco nepřišla.Dalo mi to dost práce ale jdu do toho.Tak na mě myslete.Já se ozvu až se vrátím.Papa Hottík

Ahojky Berušky

(Renata Komendová, 26. 8. 2010 17:47)

Předem Vás všechny moc zdravím,Jiřinko opravdu jsem neměla přístup k počítači,nejdříve jsem si udělala dovču a pak měl syn notas u doktora.Ale chodím už do práce,dnes jsem byla poprvé a supééér,nikdy jsem neměla zustávat doma sama a být na chlapovi závislá,takovou chybu už neudělám.S petrem uplné ende a konečně mi došlo že to není chlap pro mě ten patří především mamince a pak když mu dcerka povolí nebo zakáže náký vztah tak tím se řídí no a já takového opravdu nechci už netruchlím ba naopak mám nového adepta ale zatím se otukáváme a to je opravdu moc příjemný)))Liduško děkuji za email..Jiřinko hned se Ti budu věnovat a co je nejduležitější abstinence se daří a hlavně mě baví,no i to jak lidi skoumaj zda jsem náhodou nezhřešila ale je mi fuk co si myslí hlavně že mě a mojim dětem je dobře,tak papa zítra písnu Reny

Haničko Ježková

(Freundová Jiřina, 26. 8. 2010 1:27)

Vítám tě opět na str.7.Myslela jsem na tebe,jest-li už nemáš miminko.Kdy máš termín?Nevím přesně co děláš,ale určitě bys neměla dělat namáhavou práci.Stále kontroluji nové příspěvky - já jsem taková Ovčí babička,nehledě na to,že nás spojuje stejný problém.
Jo a pro všechny jedna Technická: zdraví vás všechny Hanička Hottková!!!
Papapa malá Jířa

Ahoj holky:-)

(HANKA JEŽKOVÁ, 25. 8. 2010 18:55)

Ahoj děvčátka,dlouho jsem tu nebyla přeci jen je sezona,a i když některé akce stojí za nic a některé nám díky povodním zrušili tak je pořád co dělat.Valím se jak koule a prcek se snaží jít na svět dřív než by měl,takže návštěvy nemocnice začínají být na denním pořádku,ale snad se vše zas obrátí a bude jen a jen dobře.Mějte se moc krásně Ježeček

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 25. 8. 2010 13:56)

Ahojky Sedmikrásky,
zase mám co dohánět, jak vidím - tolik je tu od vás nového.
Jsem zvědavá na Aničku, co bude říkat, až se vrátí z Tater. Jezdit s komunitou na výlety není žádná pohádka.
JANO, koukám, žes tak plná svého prožívání, že se o něj dělíš s ostatními. Přeji Ti to. Čiší z Tebe, jak jsi nabitá - vždycky tím nakazíš i mě. K Jiřinovi se tady vyjadřovat nebudu - to už jsme probraly.
IRENO, ta situace s tím Tvým pijícím kamarádem je nepříjemná, ale nemůžeš pro něho udělat nic víc, než děláš. K tomu, aby se léčba zadařila, je pdmínkou, že ten člověk chce sám přestat. A tady, jak je vidět, to zatím v takové fázi není. Můžeš ho motivovat, nejlépe ve chvílích, kdy mu je zle nebo když je ochotný naslouchat.
Jinak vám všem přeji, ať se vám i nadále daří abstinovat. Koukám, jaký už máte kus cesty za sebou. A věřte, že to jde čím dál lehčeji. Jde vlastně o to, zjistit, že všechno lze řešit daleko lépe bez alkoholu a to Vy už víte, tak máte skoro vyhráno. Buďte bdělé :-)
S mým kolenem je to divné, trochu se mi to zlepšilo, ale vypadá to, že ten meniskus není v pořádku, tak nevím. Po kontrole u ortopeda budu chytřejší a možná zklamanější - nebojím se operace, ale už chci být zdravá!!! A ne zase všechno znovu!!
Mějte se krásně. L.

Věrušce

(Irena, 25. 8. 2010 8:10)

Ahoj Věro, móóóc hezky jsi nám to rozepsala:-):-):-)Je vidět, že si tu všichni rozumíme:-):-) Talismana člověče nemám žádnýho, ani nic nesbírám a Jiřince nevěř s tím že má vždycky pravdu!:-):-)Já jsem chtěla být učitelkou v Mš do 8 třídy, ale pak jsem zjistila, že se tam dělají talentovky z tělocviku a to bych něudělala. Jsem na to kopyto:-) Na klavír jsem chodila 8 let, tak to by problém nebyl a ten tělák! No a nakonec jsem zjistila, že jsem dobrá v prodeji, tak nabízím služby a produkty a vydělám si aspoń hezké penízky:-) Tak ať tě děti moc nezlobí a páček Iris:-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »