Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky všem ze sedmičky,

Obrazektato stránka vznikla na popud jedné
z  vás. Nedávno si totiž ta dotyčná posteskla, když přišla na skupinu po ukončené léčbě, že jí chybí nějaké stránky, kde by se mohla scházet s lidmi se stejnou problematikou. Napadlo mě tedy otevřít rubriku, kde by to mohlo být realizovatelné.
Nenapadl mě jiný název než Sedmička. Je dost výmluvný sám o sobě. A číslo sedm se mi líbí i z jiných důvodů. Dle numerologie je sedmička číslem introspekce (nahlížení do vlastního nitra). Mimo jiné sedmička uzavírá cestu do pekla, sedm máme čaker, sedm je dní v týdnu, buňky v těle se také obnoví jednou za sedm let, sluníčko je také sedmitečné - i když já na něm nikdy tečky neviděla, ale asi je to tím, že jsem byla při pohledu na něj vždy oslněná:-)

Vítám vás všechny, které sem zavítáte.  
Vaše Lída

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

LiDuše - všem

(Lída, 8. 10. 2010 19:46)

Ahojky všechny,
to jsem ráda, že to tady takto proudí.
VĚRUŠKO, přeji Ti k svátku jen to nejlepší!!! Díky Jičince jsem se svátekm nezaspala.
RENATO, cítím z toho Tvého příspěvku hektičnost? Jak to, že se stěhuješ?
JIŘKO, já noviny nestihla - teda ono 5 pater z točitých schodů je pro mě opravdu výlet, který se nekonal. Jestli můžete někdo ofotit a poslat, budu ráda.
Koukám holky, jak se přebíháte, kdo bude později (nebo dřívěji?!) na počítači - Věrko, Jiřko.
MONIKO, určitě je dobře, že jste se ozvala. Jsem ráda, že Vám stránky něco daly. Jinak stacionáře se nebojte. Kdybyste chtěla, můžete mi napsat něco více o sobě, třeba bych Vám mohla pomoci. Nehledě na to, že často lidi s takovými poruchami, jako máte Vy, z bezmocnosti utíkají do alkoholu. Myslím, že se Vás to netýká, píši to jen, abyste věděla, že lidé zde mají různé problémy.
Sedmikrásky, jsem moc ráda, že jste Moniku přijmuly, i když není ze sedmičky :-)
Mějte se krásně
L.

Moniko

(malá Jířa, 8. 10. 2010 15:15)

Věruška mě předběhla,určitě potřebuješ odbornou pomoc a my tě podpoříme,jak budem moci.S námi ti bude líp!
Nevíme o tobě moc,tak jest-li uznáš za vhodné,tak nám napiš o sobě víc.My tady nekoušeme!!!My se sem tam pošťuchujeme,ale máme se rády.Tahle rubrika vznikla (však si přečti v úvodu)a my jsme za ní vděčné.Uvidíš,že ti bude s námi DOBŘE!!!Napiš!Pa Jířa

Bláhová Moniko!

(Věra V., 8. 10. 2010 14:51)

Jak tě mohlo vůbec napadnout, žes nám zasáhla do party. Je pravda, že dobrá parta jsme, ale veliká, do které patří všichni, kdo se chtějí svěřit se svými problémy nebo se podělit o radosti. Je to tak, Lído? Já osobně jsem ráda za další osůbku, s kterou mohu tyto úžasné stránky sdílet. Tak se měj hezky a vyraž do té úžasné voňavé podzimní přírody, při dnešním sluníčku je to snad skoro povinnost!!! A zase se ozvi! Věra

Ještě jednou

(monika, 8. 10. 2010 14:32)

Až teď (po přečtení několika příspěvků) jsem si uvědomila, že jsem nějak asi zasáhla do Vaší party. Nezlobte se. Každopádně bych Vás všechny chtěla podpořit, říci Vám, že vůle je velmi důležitá a že i já bych si moc přála, kdybych se mohla léčit i pomocí své vůle. Bohužel, od lékaře vím, že moje nemoc s vůli vůbec nesouvisí. Prostě mě to potkalo, následek těžkého a dlouhodobého stresu. Takže - bojujte, život je opravdu moc krátky a moc krásný. Taková procházka barevným listím, někde u řeky, sluníčko ve tváři..

Trpím! (zatím)

(monika, 8. 10. 2010 12:36)

Vážení, zdravím Vás. Především ale paní LiDuši a děkuji jí za tyto stránky. Pročítám je už asi hodinu. A vysvětlení k nadpisu? Trpím, no. Už několik let obsedantně kompulzivní poruchou ve velmi těžké formě, mimo to i jinými problémy, které mi ubírají na hodnotě života. Např. žádné sebevědomí. Čeká mě šestitýdenní stacionář, ale - bojím se. Mějte se všichni dobře a užívejte si podzim.

Věruško!

(malá Jířa, 8. 10. 2010 3:13)

Já jsem stejně lepší,ale už jdu spinkat.Ještě nějaká hygiena - možná a než se vyhrabu,uteče ještě nějaký čas.Děvčátka,aby vám nebylo líto,že přeji dobrou noc jen Věrušce,tak vám všem určitě taky.Papapa Jířa

Jiřinko

(Věra V., 8. 10. 2010 2:28)

Děkuji Ti za hezké popřání, to zdravíčko je nejdůležitější, co si budem povídat. Dnes jsem ještě větší můra než ty, ale jsem tu ze studijních důvodů-výtvarka, hry, matika atd. Tak hezké sny a brzy ahoj! Věra

Věruško

(malá Jířa, 8. 10. 2010 2:03)

Ještě teda nejdu spát,ale otáčela jsem kalendář.....a co nevidím!VĚRUŠKA má svátek,tak přeji vše nej,nej,nej,ale hlavně zdravíčko!Pa a pusinku! Jířa

Doléčovací skupiny - Řepy

(malá Jířa, 7. 10. 2010 23:00)

S paní doktorkou Pekárkovou.Prosím,kdo zítra stihne LIDOVÉ NOVINY s přílohou Pátek,nechť zakoupí.Abyste věděly,jak tam válčíme.Já jsem se teda nepovedla,ale fotograf měl blbej foťák.
Liduš,do toho zástupu jsem se navrhla sama a proto to tak dopadlo.Ale na druhou stranu musíš uznat,že jako nápad dobrý.
Hottková,ty mě nepomlouvej!Renčí,vítej opět mezi námi.Anička se před námi schovává?Nebo nemá možnost se dostat na počítač.(Zdravím a líbám)!Věruško,ať jsi brzy v poho!Ostatní děvčátka ozvěte se!Mě tedy toto hrozně pomáhá.Iren taky lenoší,nebo už je na dovče?(to by jí jedině omlouvalo)Tak se mějte fanfárově,Malá Jířa- ozvěte!!!Pa a pusinky všem.Věrušku ještě pozdravím zvlášt,až bude trochu noční hodina.

Ahojky všichni

(Renata Komendová, 7. 10. 2010 14:07)

Tak jse, Vás řádně zanedbala a ted to budu muset napravit,teda koukám že to tady vše marodí no a já se musím přidat také jsem na 2dny ulehla s chřipajznou ale odplko jsem z pelechu vyskočila jelikož i já mám povinnosti a zítra musím ránko do Liberce,vypadá to na brzké stěhování právě tam.Jinak děti v pořádku avše je tak nějak v pohodě,s Petrem se normálně slušně bavíme ale jinak nic a Přesploták je taky v pohodě.Liduš jsem ráda že jsi v pohodě a Jiřinko bylas dobrej zástup.Ty si stejně zasloužíš medaily))Věruško piš piš...Tak všem papa Reny

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 7. 10. 2010 14:03)

Ahojky holky,
jsem ráda, že jste se ozvaly. Všem děkuji za podporu, myslím, že jí nepotřebuji, ale stejně to potěší.
VĚRKO, tak ať se Ti uděje zázrak a na operaci nemusíš? To vypadá na polypy, když operace?
JIŘKO, určitě nás neobtěžuješ, když si postěžuješ na zdraví. Teda alespoň mě to neobtěžuje. Jinak je fakt, že ředitelka podkroví Ti šla lépe než zástupcovat mě v této rubrice :-)
HOTTÍKU, to je dost, že ses ozvala. Tvoje starosti se zřejmě netýkají chutí, když nemáš problém abstinovat. Jestli budeš chtít, tak mi mailni o tom, co se děje. Nevidím do toho, ale dělej si starosti jen se sebou. S těmi kaucemi je to problém, lidi se jistí ohledně topení, elektřiny,... Sice je kauce vratná, ale kde to vzít, že jo?! Když jsem jezdila na víkendy po Čechách, zjistila jsem, že jsou levné i penziony a ubytovny, tak se zkus na internetu poohlédnout i tímto směrem, protože se dají najít dost slušné za slušnou cenu. Nevím, do kolika peněz sháníš měsíční pronájem, ale snad Ti moje rada pomůže.
Pište i Vy zbylí, co jen nahlížíte:-) Už jsem jak Jiřka, že jo, když Vás honím :-)
Mějte se jak chcete (doufám, že se chcete mít dobře), L.Ostýchavé Jiřince

(Věra V., 7. 10. 2010 13:56)

Ahoj Jiřinko, děkuji Ti za podporu, ale mrzí mě, že nám nenapíšeš o svých zdravotních problémech. Tím nás neobtěžuješ, protože s tebou cítíme, a i když jsme moderní "baby" a bráníme se stálému tlachání o nemocech, občasná zmínka, myslím, nezaškodí. Ostatně, už si to nakousla a také nezapomínej, že sdělená starost, je poloviční starost. A u nás si postěžovat můžeš. Těším se na tvé noční zprávy. Papa, Věra

Hottík

(Lidušce a všem, 7. 10. 2010 10:54)

Tak nejprve zdravím Lidušku a přeji ti abys měla od kolen už pokoj.Holčičky moje,moc nepíšu mám dost starostí a je to všechno moc těžké.Ale nic to nemění na tom,že i přesto abstinuji a nedělá mi to vůbec problém.
Za to jsem ráda.Nejvíc to schytá Jiřinka,to je takový můj deníček a ona mě moc drží nad vodou.Ona to sice ví,ale chci jí poděkovat tady.Aby věděla,že si jí za to moc vážím a mám jí moc ráda.Jinak,za měsíc tady budu končit a chci tu zůstat.Do Prahy ani náhodou.Už si hledám bydlení ale všude chtějí kauce,tak to mám dost složité.Ale snad to zvládnu v klidu.Všechny vás zdraví HOTTÍK

Všem,všem,všem!!!

(malá Jířa, 7. 10. 2010 1:34)

Předně vítám Lidušku z nemocnice a přeji zdárnou rekonvalescenci.Ať zase může skákat jako na srazu v Buštěhradě (v květnu)!Brr to byla zima.
Věruško,to máš teda "pěknou" polízanici,hlavně ať se vše v dobré obrátí!Moc ti to přeju.Já mám taky nějaké problémy se zdravím,ale tím vás nechci obtěžovat.Holčičky,polepšete se v psaní,koukám,že lenošíte!Jako zástupce jsem se teda neosvědčila,tak snad vás Liduš "dokope"!Pa všem a pusinky!
Jířa

LiDuši

(Věra V,, 6. 10. 2010 12:39)

Ahoj Lído, jsem ráda, že tvé koleno je na dobré cestě. Já jsem od pondělí doma, byla jsem na ORL, mám antibiotika a inhalace na hlasivky. Paní doktorka to nevidí růžově, pokud se nestane zázrak, tak to vidí na operaci. Bližší ti mejlnu. Holčičky, teď si uvědomuji, jaký zázrak je ten komunikační nástroj, mluvení. Tak ho správně využívejte, hlavně k domluvám a říkání hezkých věcí, vysvětlujte, ale nekřičte. Já jsem ta výjimka, která přišla o hlas, i když nekřičí. A ještě jedna veselá zpráva: Můj neopravitelný foťák za pět tisíc mi opravil můj zlatý zeťáček - stačil k tomu malý nožík. Radujte se z toho co máte-abstinenci přece!!!!! Ahoj Věra

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 6. 10. 2010 9:11)

Ahojky Sedmikrásky,
tak mě v neděli propustili. Koleno mám po operaci, příští středu jdu na vyndání stehů a pak všechno nanovo (rehabilitace). Doufám jen, že jsem ohledně kolen měla nějaké problémy naposledy.
Vidím, že tady moc příspěvků nepřibylo, tak snad zase bude lépe v této rubrice.
JIŘKO, doufám, že už zase budu moci brzy tancovat:-)
VĚRKO, už mluvíš nebo marodíš? Já teď mám takový přístup ke svému zdraví, že si říkám, že práce musí jít stranou, protože to, co mi zbyde, až půjdu do důchodu je moje tělo a moje zdraví. Všechno ostatní pomine, ale sebe mám až do smrti.
Teď, když píšu, tak mi to tady dělá nějaké šotky, nejsou vidět první písmena na každém řádku, tak doufám, že až to odešlu, že bude vše v pořádku. V opačném případě si je domyslete. Žádné slovo nevypadá jako avor, takže nebudete mít problémy, zda to bude javor nebo lavor :-)
Jinak co další téma - Věrka navrhovala SEXAPEAL a vy nnic. Tak pište!!! :-)

Kontrola

(malá Jířa, 4. 10. 2010 0:25)

Ta dnešní mládež nic nevydrží,to je hrozné!Vono to má kašílek a nemluví(alespoň pustíš Věruš někoho ke slovu)?!Už mám VELBLOUDA - sice ze dřeva,ale za to z Indie!Zlatého budu časem nenápadně vyhlížet.Holčičky,pište a buďte pilné!Lidušce foukám na bebíčko! Hezky spinkejte a naberte síly do dalších dnů.Papapa Jířa

Hlášení

(Věra V., 3. 10. 2010 22:46)

Ahoj děvčátka a Jiřinko! Už skoro týden s nikým nemluvím - odešel mi hlas. Ve škole jen gestikuluju a šeptám. Děti šeptají taky. Vzpomněla jsem si na naši kamarádku pěvkyni Helenku, která mně poradila lidové léčení, ale hlavně absolutní klid, neschopenku a odborného lékaře. Tak mně asi nic jiného nezbyde, přeci jen je to můj pracovní nástroj / kromě křídy, ukazovátka a kladiva-nutná pomůcka pro běžnou údržbu třídy/. Jinak kašel, ale i aaaaaaaaaaaaaaaaabstinence stále trvá. Ta áčka se mi tam nandala sama. Cha,cha. Koupila jsem si knížku od pana Nešpora Léčivá moc smíchu, akorát, že se teď moc smát nemohu, hned na všechno kašlu. Mějte se usměvavě. Dobrou noc všem, i Lídě a jejímu kolínku, ať také spí a nebolí. Věra

Tak je to správné

(malá Jířa, 1. 10. 2010 3:28)

Budu zastupovat Liduš,hezky se děvčátka hlásit!Červenková je omluvená.Hottkovou už potřetí kárám!Asi si zavolám rodiče do školy.Tak chci vidět výsledky.Hezky pište i ty,co jen nahlížejí,můžou nás alespoň pozdravit.Já o vás vím!!!
Lidušce budeme přát brzké uzdravení,S Maňunkou(vnučkou) koukáme na video,kde Liduš tančí při písničce BOTY,kterou zpívá naše úžasná sestřička Evička s kapelou.
Tak hezky spinkat.Papapapapapapapapapapapa Renčí v poho. Jířa

ředitelce podkroví

(Renata Komendová, 30. 9. 2010 23:01)

Promin nestíhám jsem do neděle v práci..oísnu v uteerý v po mám ještě něco na celej den tak pa jsem v pořádku a mažu hajinkat Ren


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »