Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky všem ze sedmičky,

Obrazektato stránka vznikla na popud jedné
z  vás. Nedávno si totiž ta dotyčná posteskla, když přišla na skupinu po ukončené léčbě, že jí chybí nějaké stránky, kde by se mohla scházet s lidmi se stejnou problematikou. Napadlo mě tedy otevřít rubriku, kde by to mohlo být realizovatelné.
Nenapadl mě jiný název než Sedmička. Je dost výmluvný sám o sobě. A číslo sedm se mi líbí i z jiných důvodů. Dle numerologie je sedmička číslem introspekce (nahlížení do vlastního nitra). Mimo jiné sedmička uzavírá cestu do pekla, sedm máme čaker, sedm je dní v týdnu, buňky v těle se také obnoví jednou za sedm let, sluníčko je také sedmitečné - i když já na něm nikdy tečky neviděla, ale asi je to tím, že jsem byla při pohledu na něj vždy oslněná:-)

Vítám vás všechny, které sem zavítáte.  
Vaše Lída

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Holčičky

(malá Jířa, 22. 10. 2010 23:52)

Liduš,jsem na pokraji zhroucení.Mažela jsem před 2hod.nechala odvést 155.do nemocnice.Mám nervy na pochodu.Je na Jipce,podrobnosti zatím nevím.
Jinak datum 20.10.2010(když si tak zpětně probírám),v noci se mi zdálo o tatínkovi.Zdravil ho zástup lidí a já byla na konci té řady.Připadal mi hrozně starý,ale měl radost,že jsem ho přišla navštívit.???
Mě po 46.letech našla kamarádka a sešla jsem se vloni i s některými spolužáky.Zrovna dneska jsem měla být na srazu.Už včera jsem nešla na skupinu,protože manželovi nebylo už pár dní dobře.
Dneska jsem byla volit(22.10.2010)a myslela jsem si,že budu první,ale byla jsem až druhá.To nevadí,nemůžu být všude první.
Iren krásnou dovolenou a moc nemluv,nebo dopadneš jako Věruška.Ten doporučovaný hřebíček je prosím tě koření,ne abys kousala hřebíky jako takové!
Haničko Č.s přibrání si nic nedělej,já od odchodu ze 7.nabrala 9.kg!(za chvíli se budu kutálet).
Děvčátka,musíme být statečné a hlavně nezapomínat NA ABSTINENCI!!!
Všem ahoj a papapa Jířa

Hance

(Věra V,, 22. 10. 2010 23:32)

Ahoj Hanko, já chodím ráda do dendrologické zahrady, to mě teď napadlo, když bydlíš na tom směru. Hlavně teď na podzim to tam je nádherné, navíc tam mají okrasné zeleninové záhony, něco neuvěřitelného, teprve loni jsem tam zjistila, k čemu všemu může zelenina sloužit. Pak je tam velikánské dětské hřiště, tak tam možná zítra s Nikolkou pojedem. Je jí osm let, ale nedovedu si představit, že by někde, i za rok, chodila sama, zvláště takovým terénem jako ta Anička. Držím ti palce, ať vyš. dobře dopadne a i ostatním přeji hodně sil a pevné nervy v boji s našimi neduhy. Irenko, nezapomeň hřebíček a šťastnou cestu. Hezký víkend všem! Věra

Hezký víkend

(Hanka Červená/Kachna/, 22. 10. 2010 21:09)

Všem vám přeji hezký,ikdyž chladnější,ale co se dá očekávat?Zítra je výlov na Hostivaři.Docela bych se šla podívat,bydlím na Chodově,ale také mi nějak zlobí zdraví.Mám již delší dobu zvýšenou teplotu a dnes jsem byla u doktora a jdu v pondělí na sono ledvin.Strašně jsem i nabrala na váze.A léky beru stále stejné.Necítím se prostě ve své kůži,ale snad to bude lepší.Dnes oslavila má dcerka 10let.A ta událost s Aničkou je šílená.Chudáci rodiče a ostatní.Tak se všichni opatrujte a zatím Hanka

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 22. 10. 2010 9:46)

Ahojky holky,
koukám, že starosti se zdravím mám nejen já.
VĚRKO, já mám pocit, že tady s tou kamarádkou jsme měly jen takhle dlouhou přestávku s nevídáním se. I ona mě hodněkrát hledala, jak psala. Máme i stejné zájmy (koně,...). A strašně se na sebe těšíme, tak myslím, že to nebude ojedinělé setkání. není to žádné našlapování po těch letech, ale je to tak srdečné,...
IRENO, na bolavý zub pomáhá hřebíček. On působí nak analgetikum - rozkousat ho bolavým zubem, v tu chvíli to bolí, ale hned je klid!
Mějte se fajn a ať Ti Ireno zub nepokazí dovolenou!
L.

Všem!

(Irena, 21. 10. 2010 21:59)

Ahojky, tak holky nevím, jakou nakonec budu mít tu dovolenou u moře. Jak jsem měla zánět nervu a byla na zubní pohotovosti, tak jsem byla teď ještě na vyčištění kanálku u mé obvodní zubařky a den potom, co jsem od ní odešla mě začal bolet zub na pravé straně. Vlastně mě bolí tak "trochu" dva. Jenže jak mám všechny zaplombované za zhora i ze strany(od malička se mi hrozně kazí, mám to po mámě), tak zubařka neví, co s tím mám. Byla jsem tam pro jistotu dneska znovu, aby se mi podívala na tu pravou stranu a poslala mě na rentgen, ale před dovolenou mi prý nic dělat nebude, protože by to mohlo pak víc bolet, až tam budu. Prý tam asi něco mám, je to težko poznat, ale udělá mi to až po dovče, protože tam stejně musím na konečné čistění zubních kanálků. Takže mám teď dost nervy, jestli tam nebudu muset jít k nějakému tureckému zubaři a nebudu mít zkaženou dovolenou. Byla jsem už tento týden 3x u zubařky( což při mém prac. vytížení bylo dost náročný časově, ale zuby mají přednost) a připadám si, jak kdybych tam nebyla snad deset let.Přes den to ani nebolí, ale večer je to dost nepříjemná bolest, ale dá se vydržet, co mi taky zbývá.Možná mě bolí jen plomby, protože můžu kousat jen pravou stranu a tím jí víc zatěžuju. No nevím, ale každopádně zatím nevím, jestli mi máte co závidět(tu dovolenou). Takže až přijedu, tak vám napíšu zážitky a doufám že ne o tom, jak tam vypadají zubaři:-)Jinak vše v pohodě, Jiřinko díky za pochvalu,Věrko V. díky za připomenutí a kontrolu dokladů. mějte se fajn a pa pa Iren(bolavý zub):-)

Datum

(Věra V., 21. 10. 2010 17:56)

Ahoj holky, já nemám dobré období, i když ta data jsou neopakovatelná. Chápu Jiřinku, že když se dozví, že nemusí na operaci, navíc se zuby, měla by krásné datum i v pátek třináctého. Natož tohle datum. Jak nemůžu pořádně mluvit, hrozně mě to psychicky vyčerpává a večer jsem úplně vycucnutá. Jiřinko, teoreticky bych ve středu mohla jít, děti mají prázdniny a úči dovolenou. Ještě Ti napíšu. Lído, loni jsem se sešla s kamarádkou ze základky po 33 letech. Přeci jen jsem starší, tak ten rekord. Bylo to super, ale zase si jdem každá svou cestou, od té doby jsme se neviděly. Držím palce kolínku, při dnešním datu nepropadni iluzi a klamu, že už jsi vyléčená a můžeš křepčit. Držím Ti palce! Přeji všem zázračný zbytek dne! Věra

LiDuše - Jiřce a ostatním

(Lída, 21. 10. 2010 11:09)

Milé holky,
co je s Vámi, že nepíšete?
Datum 20.10.2010 je opravdu hezké datum - je to číslo lásky a romantiky.
Ovšem dnešní datum se mi líbí ještě více - dnešek je sice takový dvojsečný - iluze, klam, ale také léčení a zázraky, víra a uskutečněníé sny :-)
Já jsem včera měla velmi významný den, konečně jsem se domluvila s kamarádkou, se kterou jsem se neviděla více jak dvacet let :-), na schůzce. Tak se moc těším.
A co Vás potěšilo? Jiřko, položila jsi moc hezkou otázku, ale zároveň chybí Tvoje odpověď:-(
Mějte se hezky L.

Holčičky,

(malá Jířa, 20. 10. 2010 22:25)

Jest-li pak jste
zaregistrovaly,že dnes bylo Magické datum : 20.10.2010?!
Já jsem měla příjemný den na Stomatochirurgii ve Vinohradské nemocnici jsem se dozvěděla,že nemusím už na třetí operaci.HURÁ!
Co vás při dnešku potěšílo? Měly jste v něčem významný den? Napište,nebo se za chvíli budem bavit jen o počasí?!!
Všechny vás moc zdravím! Jířa
P.S.případné chyby - neopravuji.

Nejsi užvmoje MÁMA nemáš nikoho

(Surykata>Surikatě, 20. 10. 2010 12:39)

http://www.youtube.com/watch?v=hxQh9L08yNs

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 18. 10. 2010 12:58)

Ahojky Sedmikrásky,
tak dnes jsem si vyřídila pojišťovnu (kartičku), prý mi jí posílali, ale nedorazila. Takže od zítra začínám rhb.
VĚRKO, držím palce se zdravím a užij si vnoučka.
HANKO Č., jsem ráda, že ses ozvala. Už jsi pokročila se svými webovými stránkami - dívala jsem se na ně, když jsi psala, ale nic jsem nenašla :-( Pošli mi prosím znovu www adresu - neuložila jsem si jí.
JIŘKO, díky za vzpomínku na koleno. To je fajn holky, že se vám takhle daří. To je jasný, že se na Sedmičku vzpomíná méně a méně, když je člověk víc už jinde :-) Je to radost, že jste takhle úspěšné.
Mějte se všichni krásně L.

Reportáž ze setkání abstinentek

(malá Jířa, 17. 10. 2010 21:01)

Sešly jsme se :Já,Helenka R.,Jíťa Nov.,a Irenka Červ..Poklábosily a zavzpomínaly na 7.,ale už míň,protože se tam nechceme vrátit.Měly jsme velikou radost ze setkání.
Věruško,pozdrav jsem Helence vyřídila,ta též zdraví!
Haničko Č.,my jsme se nemohly sejít,ale i kdyby,tak ti každý potvrdí,že já jsem NEPŘEHLÉDNUTELNÁ!Mě si pamatuje každý.Ale to nevadí - piš,budem tu s tebou!
Ovšem na Irenku,to nikdo nemá!To je "mlejn".Dala jsem jí raději číst noviny,aby byla chvíli zticha.Jíťa je suprová,abstinuje a má radost ze života a hlavně se směje!!!
Já jsem spokojená a moc a moc vděčím paní doktorce a jejímu týmu.Hlídám nezbednou Maňunku,když je máma v práci a mám toho až nad hlavu.Vodím jí ještě na tancování(chodí od 3.let)-hodinu čekám a pak domů,úkoly atd......Hrůza,ale jsem šťastná!
Zapomněla jsem ještě pochválit Irenku,seká latinu a maká s takovým vypětím,že když o tom mluví,tak já už umírám!!!(jsem z toho unavená).
Všechny moc zdravím a ještě Věruš,přišla mi pozvánka KLUB,příští středu bych šla.Jak to s tebou vypadá?Tam nebudeš muset mluvit,tak napiš.
Liduš,kolínko ať nezlobí!!!Papapapapapapapapapapa Jířa

ZDRAVÍM,hezký večer a klid všem

(Kachna,Hanka Č., 17. 10. 2010 19:18)

Jiřinko,jsem asi hloupá,ale nepamatuji si Tě.Připomeň se mi trochu,ať vím,komu píši.Zlobila jsi,ale já také a moooc moooc.A mám také následky i zdravotní.Ráda vzpomínám na 7.Bylo mi tam dobře.Pak jsem vylezla a za pár dní jsem skončila na ulici.Neměla jsem kam jít a tak jsem spala v lese,hrabala jsem se v popelnicích,jezdila do vetešnictví,abych měla aspoň na tabák a na rohlíky,prostě zážitek,ale i to mně posílilo.A poznala jsem,jací lidé opravdu jsou.A jiné zážitky,pokud budeš chtít,tak Tobě i dalším napíši i více.Teď bydlím na Chodově,ale spokojená nejsem.Nemyslím s bydlením,toho si velmi vážím,ale se svým životem.Mám pocit,že mně drží nad vodou jen mé 2fenečky,jedna kříženeček knírače-Gábinka a kříž.Fifinka.Jsou bezvadné a nejsou náladové jako já někdy.Napíši později,nebo zítra,nemám klid,tak se děvčátka držte papa a ahoj Vaše kachna

Nedělní dopis

(Věra V., 17. 10. 2010 11:27)

Lído, kartičku mám do roku 2015. Děkuji za upozornění. Jiřinko, již trochu mluvím, ale není to ono. S paní doktorkou jsem konzultovala, jestli mě zachrání týden doma nebo mohu jít do práce/po výstrze Lídy, ať nespěcháme/, a je to jedno. Stav mých hlasivek MUDr. označila za chronický, tak to bude stále stejné. V pondělí jdu ještě na plicní a alergologii kvůli kašli.Irenko, užij si to u moře, můžeš být ráda, že ses nestala učitelkou, alespoň tě nesežere žralok /jistě víš, že žerou české učitelky/. Až se sejdete s Helenkou Roubkovou, tak ji prosím ode mne pozdravte. Ahoj nová Hanko, vítám tě u nás, já jsem pobývala na sedmičce o rok později, takže jsi už o kus cesty dál a držím ti palce, ať tě ani starosti neodradí, jsi přeci krásná abstinentka a to je škoda měnit! Aničko, jaký byl víkend? Irenko, podívej se pořádně, kdy vlastně odlétáš a jestli máš v pořádku pas a také pojištění. Z chyb druhých jsme se teď všechny poučily. To už ale fušuju do řemesla naší starostlivé, vždy nad námi bdící Jiřince. Přijede mi vnouček Daneček, móóóóóć se těším, protože jsou v Budějicích a tudíž si ho moc neužiju. Čauky! Věra

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 17. 10. 2010 9:45)

Zdravím v neděli,
jsem ráda, že ses ozvala, HANKO Č. Jestli chceš, napiš mi o sobě více na mail - co se děje a tak.
JIŘKO, tak jsem ráda, že jsem Ti prospěla s pojišťovnou. Já jdu vyběhávat kartičku v pondělí.
Mějte se pohodově L.

Haničko Červená

(malá Jířa, 16. 10. 2010 21:27)

Vítej mezi námi!Já osobně jsem přišla na Sedmičku 4.5.2009 a "pro velký úspěch jsem tam byla s přestávkou 10.dní"do 23.10.2009.Já jsem totiž zlobila víš.Ale teď už sekám vážně latinu za pár dnů to bude ROK!od ukončení léčby.Pro Irenku 18.měsíců!
Napiš nám jest-li chceš o sobě mluvit,rády tě vezmeme mezi nás.
Liduš,díky tobě jsem zjistila,že mi kartička pojišťovny platí do konce roku.Dík za upozornění.
Věruško,už mluvíš?Zdravím všechny ostatní holčičky!Jířa pa a posílám pusinky.

Zdravím všechny,co to zvládají,i ne...

(Hanka Červená/Kachna/, 16. 10. 2010 19:29)

Především zdravím Lidunku,která mi také moc pomohla.Loni jsem byla na 7 od ledna do 26.dubna,kdy jsem opustila léčebnu.Od té doby abstinuji,ale poslední dobou jsem na tom psych.špatně,ale zatím to zvládám.Pamatuje si mně někdo?Ahoj,kachna a držte se.

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 16. 10. 2010 13:48)

Ahojky vespolek,
tak jsem si ještě večer uvědomila, že není všechno, jak se jeví. Vlastně to, co se mi stalo, bylo jen dobře - nezačnu předčasně rehabilitaci, pro koleno je to vlastně jen dobře, těch pár dní navíc.
VĚRUŠ, pobavila mě Tvá slova :-)
IREN, jsem ráda, že ses ozvala a ještě raději, když píšeš, že je vše v pořádku. Dovolenou si určitě užij!
Příjemnou sobotu všem L.

Oprava

(Irena, 16. 10. 2010 10:40)

Na tu dovču odlétám až příští neděli:-):-)Iren

Ahoj holky!

(Irena, 16. 10. 2010 10:38)

Nějak dlouho jsem nenapsala, tak to napravuji:-)Dostala jsem nabídku přejít na jiné obchodní místo za víc peněz u nás v práci( pořád budu pracovat pro Home Credit)a vzala jsem to, tak jsem teď ani neměla čas psát ani si přečíst sedmičku, až teď.Mám se pořád růžově, život mě pořád baví, já jsem asi takový těžký sangvinik a a abstinence pořád trvá! Akorát mám teď historku ze včerejška- začal mě v práci odpoledne šíleně bolet zub, až jsem měla slzy v očích( mám je všechny moc špatné a tenhle mi 2x po třech měsících otvírala a čistila a pořád mě zlobí), ale myslela jsem si, že to do rána druhého dne vydržím a pak si zajdu k zubařce, protože jsem byla v práci do devíti večer. Nakonec jsme museli jet s přítelem ještě ten večer ve 23h na zubní pohotovost, jak mě to bolelo a tam byla tak "super" doktorka, že mi píchla umrtvovací injekci omylem na opačnou stranu než jsem měla ten zub a pak se tomu jen zasmála, že se zakecala v čekárně kam odběhla před píchnutím a že to musí píchnout znovu do správné tváře! Takže jsem šla pak úplmně vystrašená a oteklá na obě půlky tváří čekat do čekárny, až mi zaberou injekce a s hrůzou, jestli mi pak nesplete taky poři vrtání zub:-) měla jsem zánět nervů a nakonec to dopadlo dobře a já v půl jedné konečně usnula. Jinak v neděli už odlétám na tu dovolenou do Turecka s celou Honzovou rodinou, takže jupíí. Už jí docela potřebuju, pořád jenom pracuju a i když jsem asi vorkoholička tak odpočinek je taky občas důležitý a hlavně úplně vypnu mozek až tam budu:-):-)Tak jsem napsala aspoň pár řádek, Jiřinko-budu tam zítra! pa pa všem Iren

Uklidnění pro Lidušku

(Věra V., 15. 10. 2010 17:33)

Ahoj Lído, je to smůla, že to dnes takhle dopadlo, ale představ si situaci: Dostaneš chuť na rybu a začneš se dusit.Nebo: Klepne tě ze samé radosti, jaké jsme, i Tvou velkou zásluhou, úspěšné abstinentky. Přijede záchranka a na příjmu zjistí, že máš špatnou kartičku a vysadí tě. Pokud přežiješ, ještě zaplatíš výjezd záchranky. No není lepší,že to horlivý pracovník zjistil už dnes? Jinak ti děkuji za dobrý příklad, jak to vypadá, když se spěchá do práce. Ale nevím, jestli se poučím. Mějte se všechny hezky víkendově!!! Papa Věra


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »