Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky všem ze sedmičky,

Obrazektato stránka vznikla na popud jedné
z  vás. Nedávno si totiž ta dotyčná posteskla, když přišla na skupinu po ukončené léčbě, že jí chybí nějaké stránky, kde by se mohla scházet s lidmi se stejnou problematikou. Napadlo mě tedy otevřít rubriku, kde by to mohlo být realizovatelné.
Nenapadl mě jiný název než Sedmička. Je dost výmluvný sám o sobě. A číslo sedm se mi líbí i z jiných důvodů. Dle numerologie je sedmička číslem introspekce (nahlížení do vlastního nitra). Mimo jiné sedmička uzavírá cestu do pekla, sedm máme čaker, sedm je dní v týdnu, buňky v těle se také obnoví jednou za sedm let, sluníčko je také sedmitečné - i když já na něm nikdy tečky neviděla, ale asi je to tím, že jsem byla při pohledu na něj vždy oslněná:-)

Vítám vás všechny, které sem zavítáte.  
Vaše Lída

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mám šok

(Věra V., 4. 11. 2010 21:50)

Dnes jsem si šla vyzvednout doporučený dopis, celkem v klidu. Byl ale od soudu a mám zaplatit 6 400 korun, protože jsem měla nedoplatek od ledna do června 2008 asi 900 Kč na pojištění domácnosti. Přitom to platíme jednou ročně najednou 2 400Kč. Žádnou upomínku jsme neměli. Navíc platím pojištění z vlastní vůle a když bych ho přestala platit, tak snad zanikne a nebudu za to trestaná, jako kdybych neplatila půjčku. Rozumíte tomu někdo? Připadá mi to jako zlý sen. Dík za případné rady. Věra

Re: Mám šok

(Jana Dodo, 13. 11. 2010 17:20)

Měla by jsi si dojít do té pojišťovny a nenechat si to líbit najdi si všechny potvrzenky a stím tam jdi a nedej se ale musíš si najít doklady co máš zaplaceno a co ne. Oni to zkoušejí jestli se lidi dají a najdou včechny doklady co k tomu mají. My jsme si taky mysleli že platíme dvě pojistky ale jedna byla na domácnost a jedna na nemovitost (dělala se kvůli úvěru na koupi bytu, a my jsme jí zrušili a to byl fofr od pojiš%tovny) máme poradce který nám to dává dohromady je to zdarma on se v tom vyzná dám ti na něj spojení Ing. Jan Kovanda řekni že jsi od Pana Dobruského ze Smíchova Věrko neměj žádné šoky a zapni myslivnu přečti si knihu Transformace vědomí první i druhý díl. Napsal to Tomáš Keltner je úžasná. Tvořit svůj život můžeš jen ve všdomé přítomnosti. V minulosti se dá jen vzponínat a opravovat co jsme neudělali dobře. Budoucnost ještě nenastala tu si tvoříme my sami, a jsme zase u reálné přítomnosti. Tak zvedni hlavu a tvoř svůj život, nikdo jiný to za tebe nemůže udělat, když chceš být nezávislá. Kdyby jsi chtěla něco víc o tomto vědět tak zavolej na skype jana.dorevy . nebo tel. 6050210651 Jana Dobruská Ty knihy jsou ještě lepší než Tajemství jsou konkrétnější jak to dělat a tvořit. Hodně síly pro tvůj krásný život bez nškoho kdo tě ovládá ať je to člověk nebo věc či alkohol. Nejseš tu proto aby jsi trpěla ale proto aby jsi poznávala krásy svého řivota a sama sebe tak ahoj jana dodo předej zprávu o těch knihách ostatním děvčatům!!!!!!!

Re: Re: Mám šok

(Věra V., 13. 11. 2010 19:34)

Milá Jano, děkuji Ti za dobré rady.S tím placením už nic nenadělám, tehdy jsem dostala doporučený dopis, který jsem podepsala, otázka je, proč manžel, který se stará o platby, protože je doma bez práce, to nezaplatil v řádném termínu. Ale jak píšeš, s minulostí nic nenadělám, ale mohu pokračovat lépe. O to se teď také snažím. Ty knihy si určitě přečtu. Zároveň díky za typ na poradce, je dobré to vědět. Nakonec mám ještě otázku, ty jsi také ze sedmičky? Zdravím též všechna abstinující děvčata. Věra

Pozdrav

(Věra V., 12. 11. 2010 21:28)

Ahoj děvčátka a nová Lenko, dnes jen v rychlosti, peču dva dorty pro má vnoučata k narozeninám, do toho malujeme pokoj, kde je počítač. Pozítří přijede rodinka s Danečkem z Budějovic, tak se tumlujem, abychom mohli oslavit narozky. Těch šest tisíc budu muset zaplatit, na rozdíl od Lídy si představuji, co jsem mohla mít, např. skoro celý výlet do Švýcarska, kam chci zase v létě jet. I já souhlasím s Jířou, že sedmičkové stránky mně pomáhají a věřím, že můžou pomoci i Tobě, Lenko. Tak nám něco o sobě taky napiš, nás už všechny znáš. Zdraví vás hrdá abstinentka Věra

Lenko

(Malá Jířa, 12. 11. 2010 17:04)

Já nechci rozhodovat za naší Lidušku,ale jest-li potřebuješ pomoc tak klidně nám napiš!Mě osobně tyto stránky moc pomáhají,těším se na nové příspěvky a většinou se známe z léčení.Jak jsi určitě četla,tak se i popichujeme,ale máme se rády.Píšeme si zdary i nezdary - držíme při sobě.Já tě určitě beru.Klidně nám napiš a uvidíš,že se ti uleví.Já ti klidně dám křížový výslech a už budeš naše! Tak s chutí do toho!
Ostatní děvčátka moc zdravím a těším se na další příspěvky!Nějak s podzimem asi odpočíváte né???
ABSTINENCI ZDAR!!! Jířa

Nevím?

(malá Jířa, 11. 11. 2010 0:08)

Jest-li je dnes kouzelné datum 10.11.2010,nebo zítra 11.11.2010.Den se mi vydařil,stihla jsem zdárně zařídit bez problémú pár věcí.Jak jste na tom Vy???
Liduš,film Tajemství mi syn vypálil,tak se na něj těším.Krom jiného mám na počítači písničku od Michala Davida - Pár přátel a pouštím si jí jako hymnu(vzpomínka na 7.).To máš teda "pech" s tím placením.Jsem z toho v šoku!Držím palce,nejde to nějak ukecat?
Jo a taky jsem minilý čtvrtek dostala DIPLOM! Věruš pro tebe a ostatní rok abstinence,pro Iren 18.měsíců!Heč!
Přeji všem vše dobré a holčičky važte si života,jsme tu jenom krátce.Jak vidím,tak jsem to nestihla poslat včera,tak dnes Vám to snad nebude vadit.(taky dobrý datum).
Mějte se !!!Papapa Jířa

Jiřince: Nevím?

(LiDuše, 11. 11. 2010 18:40)

Ahojky Jiřko,
tak nejdříve k datumu: 10. - tvořivost, ochrana a laskavost, ale zároveň vzestup či pád, každému dle jeho přání. 11. - číslo skrytých zkoušek a zrady ostatních. Tak si vyber :-)
Film Tajemství shlédni, tak mě napadá, že ten váš sedmičkový scházecí babinec by ho také mohl vidět. Možná by se vám na něj koukalo lépe společně, pokud máte kde. Jinak až ho uvídíš, tak řekni - mám totiž k tomu pár připomínek, ale to až po shlédnutí.
S penězi nevím, na koho reaguješ, ale jestli na mě, tak já to už zkoušela a neodpustí mi ani korunu penále :-( Ale nic se neděje, prostě splácím a beru to tak, že vydělávám o to méně. Jako kdybych ty peníze nevydělala, takže mě to nebolí. Mám hodnoty jinde, než abych se zkládala z takových prkotin, jako jsou peníze.
K abstinenci už jsem Ti přála, tak se nebudu opakovat.
Měj se hezky, Lída

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 10. 11. 2010 14:07)

Ahojky holky,
tak jsem tady jen pár dní nebyla a zírám. Provozovatel estránek změnil administraci a mě to přijde méně přehledné. A míň hnědé - jsem nespokojená s atmosférou (vizuální) stránek. Ještě navíc jsem včera 3 hodiny dávala dohromady úvodní stranu, která se mi celá rozhodila a já se musela prokousávat html kódem :-(
VĚRKO, film Nádherná zelená uvidím dnes. Já jsem to spletla. Ale viděla jsem jiný - Tajemství. Je to film bez děje, kde vypovídají různé úspěšné osobnosti, které začínali z nuly, o síle pozitivního myšlení. Nic co bych neznala, ale tak mě ten film nakopl, že jsem se rozhodla, že do roka vydělám milion, což je zhruba 10x více než do teď. Za rok vám řeknu - protože mě se to povede. Je to na důležitou věc - centrum rozvoje osobnosti - chci koupit barák, ale nemám ani korunu. Takže za rok si povíme. Schválně to tady píšu, protože za rok byste si mohly říkat, že kecám. Nebojím se neúspěchu. Rozjíždím 2 projekty - konečně jsem na ně měla čas na neschopnosti. Vím, že milion je málo, ale já mluvím o 1. roku, s tímto ziskem budu spokojená a další přijde potom:-)
Jinak já to znám, zapomněla jsem platit pojišťovně škodu, protože jsem se stěhovala, manžel do toho měl smrťák a já rušila účet, na kterém byl trvalý příkaz. Takže jsem přestala platit a teď splácím čtvrt milionu, který mi napočítali ze 60.000,- . Takže se nedivím!!!
HANKO Č., suché recidivy se dějí a patří to nejdříve k abstinenci. Časem to poleví. Jen je důležité, jak se v tom snu cítíš - ne po probuzení, ale přímo v tom snu. Chutná Ti to nebo Ti to vadí už ve snu? Zkus ten sen více popsat. Ostatně teď koukám, že už Ti hezky odpověděla Věrka. Jestli máš problémy, ozvi se mi mailem, možná by Ti pomohly pondělní skupiny, které dělám od 18. hodin. Nehledě na to, že i Tvoje fyzické problémy by se daly nějak řešit - vždyť léčím. Tak se ozvi.
Mějte se všechny co nejlépe, Lída
JIŘKO, už dlouho jsem se tak nějakým vtipem nepobavila, jako těmi sušenkami :-)

Pozdrav

(malá Jířa, 8. 11. 2010 1:55)

Chci Vás holčičky jen pozdravit.Mějte se krásně! Papapa Jířa

2roky

(hanka č., 7. 11. 2010 8:11)

Přeji hezký den,ikdyž uplakaný.Nechla jsem si poslat zprávu z CT,kdy jsem byla v srpnu 2008 poslána z Bohnic na doporučení,kde jsem byla na 27.Dávám dohromady resty,které jsem za "svou alkoh.štvanici"NAPÁCHALA.No a nedalo mi to a našla jsem si svou diagnozu na internetu.Ještě jsem tam měla doporučení na magn.rez.,ale opila jsem se a z 27.mně propustili.A já jsem včera zjistila,že mám hypofyzní nádůrek.A bohužel všechny příznaky k tomu spojené.Neustálá únava,bolest zad,prostě vše,co tam píší.Ale jsem vklidu,já myslím,že to bude dobré.Děvčata,sháním menší byt jedno kde v Praze či blízkém okolí.Jsem na platby sama,neboť kamarádka nato kašle a mně to už dost unavuje a ničí.Poptejte se,nebo tak.tak zatím papa

Hanko

(Věra V. , 6. 11. 2010 13:58)

děkuji ti za rady, každopádně je to nepříjemné i tím, že člověk dá spoustu času na takovou věc a čas by mohl využít jinak. I mně se zdají sny, hrozně moc, takže mezi nimi i ty alkoholové. Většinou se opiju a jsem ráda, že se zpocená vzbudím a není to pravda. Lída mně radila, že je důležité si uvědomit, jak se v takovém snu cítím. Chápu to tak, že je dobře, když mě to vyděsí a varuje, než aby se mi to líbilo. Na stránkách Moniky Plocové si najdi "suchá recidiva", hezky ti to tam vysvětlí. Teď jsem si koupila ovocné čaje Variace a mám dvanáct druhů, které střídám, docela mi to také pomáhá v abstinenci, i když pořád běhám na záchod a to všude. Chystám se udělat věneček z přírodnin a vyrazit dodatečně na hřbitov, dokud je hezky. Máš něco konkrétního, co tě trápí, nebo jenom divný pocit? Mějte se všechny hezky podzimně. Papa Věra

Milá Věrko

(Hanka Červená/Kachna/, 6. 11. 2010 12:04)

hezký den všem,Věrko v dnešní době je toto jednání úplně normální,spíše bych se divila,kdyby někdo z těchto institucí byl normální a naštvalo mně to.Jděte na soud,který Vám to odeslal a řekněte to samé,a ať Vám to společnost,která tvrdí,že Vám zasílala upomínku dokáže,ta musí být vždy doporučeně,do vlastních rukou.Stalo se mi něco podobného s Českou Spořitelnou a normálně mi založili bez mého vědomí úvěr,že jsem šla do mínusu.Takže také starosti.Ať se Vám daří.LIDU3KO je mi nějak na nic.A mám poslední dobou "suchou recidivu" a dost často.mějte se všichni dobře a Jířo,jsi dobrá!ahoj Vaše Hanče

Maňunka - vtip...

(malá Jířa, 3. 11. 2010 23:28)

Holčinky,musím Vám napsat vtip,který mi říkala 7 letá vnučka...
Šly dvě sušenky po silnici...jednu zajede auto...a ta druhá říká...pojď a nedrob!!!???Řechtaly jsme se.
Opožděně Iren díky za podporu!Ahojky VŠEM! malá Jířa P.S.abstinence trvá!

LiDuše - Sedmikráskám

(Lída, 3. 11. 2010 11:06)

Nazdárek holky,
tady to teda frčí. Několik dní jsem tu nebyla a jen zírám :-)
Spletla jsem se, film Nádherná zelená uvidím až později. Viděla jsem film Tajemství. Myslím, že by stálo za to, kdybyste si ho sehnali. Je to o pozitivním myšlení a jak to funguje. Hodně přínosné!!! Pro mě v něm nebylo nic, co bych nevěděla. Ale hodně mě nakopl. Jestli se vám podaří si ho sehnat, zajímaly by mě vaše názory na něj.
RENATO, mám z Tebe poprvé pocit, že je něco v Tvém životě konečně trochu jinak. Jako by ses konečně pootočila a přešlápla - jakoby Ti přišlo takové to "AHA". Doufám a přeji Ti, aby to tak opravdu bylo.
Černošská IREN, zub Tě na dovolené, jak je vidět, neotravoval, a to je dobře. Také jsem zjistila, že mi překáží, že neumím anglicky. Ve škole jsem se učila rusky a německy.
JIŘKO, je obdivuhodné, jak to zvládáš.
Tak shánějte, holky film. Myslím, že by vám mohl pomoci.
Lída

Ahojky Berušky

(Renata Komendová, 3. 11. 2010 9:58)

Ahojky Iren,dobře že sis to užila takovou odměnu si právem zasloužíš.Věruško,myslím že nezájem a zrušeno je to správné a jsem tomu ráda že to tak je,už to nikdy nechci zažít,byla to strašná bolest ale za každým mrakem je přeci sluníčko a mě už svítí)))ředitelko podkroví,zase ponocuješ vid?To víš jsem ráda za tu namocnici,tam já taky patřim,přece jsem se neučila pro to abych doma muži pekla buchty a prala fusekle-to jsem zmoudřela vid?škoda že mě to nedocvaklo dřív a nechala jsem se zmanipulovat,nojo zas o něco chytřejší...Tak krásný den a pa Reny

Všem holčičkám

(malá Jířa, 3. 11. 2010 1:00)

Já "to"tady teda kontroluju.Pěkně vítám Iren.To jsi musela jet tak daleko,abys prokoukla,že angličtina je důležitá?Jsi mladá,tak se uč!Hlavně,že zoubek nezlobil,to je fajn.
Věruš,prosím bez poznámek!Já NECHCI PÍT A NEBUDU!!!
Renčí,ty jdeš teda do sebe,to koukám.No hlavně aby ti to vydrželo.V práci ať se ti daří!
Dlouho jsme tu neměly Aničku.Holko,co je s tebou?
Já jsem relativně v poho,teda díky antidepres.lékům.Nemůžu brečet!Liduš,zatím to nejde!
Mám tu skoro denně Maňunku,tak jsem zaměstnaná až,až.
Iren - nevyrušuj!
Tak holčí jdu teda spát,když jsem to dostala příkazem.Papapapapapapapapapapapapapapapapapapa Jířa

Ahoj holky!

(Irena, 2. 11. 2010 21:01)

Jiřinko-až mi šli slzy do očí, když jsem to četla, co se stalo.Je mi to moc líto, ale vím, že jsi dost silná, chytrá a věřím, že to zvádneš!
Tak teď trochu něco veselejšího- jsem jako černoška, odpočinutá, opravdu si člověk potřebuje občas odpočinout, nabitá energií a ještě stále sluníčkem:-) včera večer v šest hodin jsme po 12h cestě přijeli. Teda cestování hrozně dlouhý, ale dovolená super. Bylo tam 28 stupňů, akorát je tam teď už dřív večer, tak kolem páté hodiny a to už je pak na mikču. Ale musím Vám sdělit moje zásadní rozhodnutí po dovolené- jdu trvdě do angličtiny! Kromě mě a přítele všichni uměli mluvit a ti Turci si chtěli pořád povídat a já si připadala jako úplný negramot a blbec a kromě základních slov a vět nevěděla nic! Tak mě to nakoplo, že se teď budu každý den cestou do práce a z práce v metru učit a chceme si zaplatit nějakou studentku dvakrát týdně, co by k nám chodila domů, aby s námi mluvila atd.Do roka se chci už domluvit na příští dovolené. Nikdy jsem neměla narozdíl od němčiny k anglině vztah, ale tam jsem nějak procitla a zjistila, že jí potřebuju.Jinak abstinence bez problémů, od nás tam ani nikdy nepil, takže mě to ani nelákalo a na to, že nás tam bylo 12lidí to bylo super a v pohodě.Zítra už jdu do práce, ale ani mi to nevadí.Jo a měli jsme all inclusive a normálně se mi povedlo nepřibrat-se musím pochlubit:-):-)Ještě jsem dneska byla u zubařky, objednala mě před odjezdem, tak se mi v tom zubu zase pošťourala a za týden jdu k ní znovu na kontrolu a znovu na čištění kanálků, už se i přestávám bát, jak jsem u ní teď skoro jako doma:-):-) Ale naštěstí mě tam ten zub nebolel a taky jsem opatrně jedla(nic tvrdého):-):-)Ježíš, jáí jsem zase dlouhá:-)tak já už končím a nezlobte a buďte hodné a vůbec, máte už hotové úkoly?:-):-) Jestli jo, tak šup do postele a Vy taky Freundová!:-):-)Pa pa pa Iris

Renatko, tu som

(Věra V., 2. 11. 2010 20:00)

Hned jak se dostanu na internet, kouknu na Sedmičku.Jsem ráda, že máš dobré období, Petra bych pro jistotu šoupla do kolonky Zrušeno. Brala bych také jako úspěch, že vycházíš s pubertálním synkem. No a tvoje pracovní perspektiva, to už samo o sobě se rovná abstinence. Jiřinko, o tebe také strach nemám, protože na antidepresiva nemůžeš pít. Ráda jsem si přečetla, že do zimního času jsi vstoupila pěkně vymydlená. Jinak si myslím, že jít občas spát na "PRASÁKA", když tě přemáhá spánek, je lepší, než potom nespat. Tak Irenko, referuj, nemůžu se dočkat! Lído, jaký byl film? Tak se přidávám k Renatě HALÓ, HALÓ, proč je tu zpráv málo? Ahojky, Věra

Halo Halo

(Renata Komendová, 2. 11. 2010 19:35)

Kde jste kdo?

Jeden hezčí den než druhý

(Renata Komendová, 1. 11. 2010 19:14)

Ahojky,teda já Vám povim nevim zda je to tim počáskem ale je mi uplně super,dnes jsem se dověděla že od nového roku budu na neurochirurgii ale na sál budu chodit na ortopedii,do konce roku mám nastoupit na JIP ale jen dočasně než přeskočím tam tak jsem natěšená.Petr je stále v kolonce NEZAJEM možná mám jiné starosti než se zabývat blbostma,měla jsem asi málo práce a moc přemýšlela no a to se změnilo ted nemám čas na nic,dojíždim do LBC a to je docela náročný.Tak holky držte se a krásný večer pa Reny Jiřinko Tobě hubánek letí pa


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »