Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky všem ze sedmičky,

Obrazektato stránka vznikla na popud jedné
z  vás. Nedávno si totiž ta dotyčná posteskla, když přišla na skupinu po ukončené léčbě, že jí chybí nějaké stránky, kde by se mohla scházet s lidmi se stejnou problematikou. Napadlo mě tedy otevřít rubriku, kde by to mohlo být realizovatelné.
Nenapadl mě jiný název než Sedmička. Je dost výmluvný sám o sobě. A číslo sedm se mi líbí i z jiných důvodů. Dle numerologie je sedmička číslem introspekce (nahlížení do vlastního nitra). Mimo jiné sedmička uzavírá cestu do pekla, sedm máme čaker, sedm je dní v týdnu, buňky v těle se také obnoví jednou za sedm let, sluníčko je také sedmitečné - i když já na něm nikdy tečky neviděla, ale asi je to tím, že jsem byla při pohledu na něj vždy oslněná:-)

Vítám vás všechny, které sem zavítáte.  
Vaše Lída

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pecko

(malá Jířa, 1. 12. 2010 22:22)

Jest-li ti můžu radit,dej všech pět dohromady a rozhodni se pro tebe nejlepší cestou!Musíš se dát do pořádku hlavně psychicky a pak uvidíš,že je na světě mnohem lépe!!!Nenechávej nic na poslední chvíli a jednej.My ti tady budem oporou a držet palce.Maňunka se na tebe moc těší.Papapa Jířa

Tak Liduš

(malá Jířa, 27. 11. 2010 1:30)

Konečně jsem se dostala k puštění filmu Tajemství.No asi nejsem ještě připravená ho zhlédnout,ale při začátku jsem měla divný pocit,že jsem ho raději zastavila.
Věruš,bez rukou,bez nohou se v neděli dostavím na adventní koncert,budu brát sebou Maňunku a syn Richard bude fotit.
Už jsem byla na všem možném vyšetření(i kapačky),tak to by bylo aby nebylo.Musím být fit!!!
Holčičky,já vím,že teď v předvánočním čase nemáte asi náladu psát,ale alespoň "to" zkuste!!!
Abstinence trvá!!! papapa Jířa
Jo ještě Liduš,syn souhlasí s fotkama pro Tebe.

Re: Tak Liduš

(Věra V., 27. 11. 2010 11:09)

Jiřínko, jsem moc ráda, že už píšeš optimisticky, bylo mi starostí o tebe ouzko. Myslela jsem, že vezmu Nikolku, ale bude u druhé babičky a přijede až zítra k mamince. Už se moc těším. Předvánoční úklidový čas mě nebere, ale mám krásné adventní věnce i pro maminku a dceru Jitku k svátku. A filmy si pečlivě vybírám, když tuším, že by mě deptal, tak na něj ani nekoukám. Proč se zbytečně trápit. Tím nemyslím konkrétně film Tajemství, ten chci také vidět, ale obecně. Tak zítra papa!P.S.Zase ten děsnej kód.

Re: Tak Liduš

(Lída, 30. 11. 2010 13:31)

JIŘINKO, nevím, jestli to byl ten správný film - zadala jsem si do vyhledávače "Tajemství" a vyběhly mi i nějaké horory. Tak jestli jsi nenatrefila na něco takového, když jsi měla špatný pocit. Film Tajemství, o kterém mluvím já, je dokument, kde vypovídají osobnosti, které začínaly z ničeho a zmohly se.
HOLKY, jsem ráda, že jste se sešly na adventu v Bohnicích. Já jsem včera zalehla s ošklivou chřipkou, takovou nepamatuji, tak pilně pracuji na úzdravě. Rehábka jsem musela zrušit, takže se mi to zase všechno protáhne.
IRENO, jsem ráda, že ses ozvala. Je vidět, že už jsi někde jinde. Držím palce se zuby. A děkuji za předání vzkazu Hance R. - psala jsem jí mail ohledně nálezu, ale neozvala se.
VĚRKO, tak co film Tajemství, jestli to je ten pravý, jak na Tebe působil?
RENATO, trochu jsem si oddechla po Tvých slovech. Říkala jsem si, jak se asi máš. Tady je také sněhu, já si ho bohužel teď neužiji tak si ho užij za mě :-)
Mějte se všechny pohodově a neuštvěte se před vánoci ;-)
Lída

A máme tu zimu...

(Renata Komendová, 29. 11. 2010 12:25)

Všechny moc zdravím a omluva že jsem vás tak dlouho zanedbávala,dostala jsem byt tak jsem malovala a předělávala pak uklízela a ted mě čeká jen přesun,nemám auto tak se to pozdrželo.Jinak jsem furt furt v práci a na žádné lumpárny a ani chlapy nemám ani čas ani chut))) Děti v pohodě,rodiče kupodivu pořád taky takže si tu předvánoční náladu zatím všichni udržujem a je to príma.Všem krásný den,tady na severu krásně chumelí...pa Reny

Adventní koncert

(malá Jířa, 29. 11. 2010 0:12)

To jsem ráda,že tu nebyla Věruška.Zase jsem prga!HEČ!!!
Sešly jsme se před koncertem,jak jsem psala.Všechno vyšlo úplně perfektně a přišla i Romana Šupík.s dětmi,tak to bylo fajn.
Koncert a vystoupení děvčat ze 7.byl BOMBASTICKÝ.Sestřička Evička s kapelou SUPER jako vždy a naše Helenka byla opět ÚŽASNÁ!!!Škoda,že lidé odcházeli už po skončení výstupu sedmičkových děvčat.Vůbec se to nehodilo a Helenka si to nezasloužila,aby jí takto obecenstvo neuctivě pomíjelo.Už jsem se s ní neviděla,tak jsme to nemohly probrat.Určitě jí to moc mrzelo.
Marti Frei.a Pecka = docházka na výbornou.Nebyl moc čas na velké povídání.(ještě dorazila Jíťa Novák.)
Tak holčičky,pěkně si užívejte vánočního času,nic nepřehánějte(úklid,pečení)a abstinujte!!!
Posílám všem pusinku. Jířa

Věruš a vůbec všichni co půjdou na koncert.

(malá Jířa, 27. 11. 2010 20:13)

Sejdeme se ještě před začátkem na Odře nad zastávkou je čínská restaurace ve 4.hod.na kafíčko atd.Účast přislíbila Helenka R.,Jíťa N.,Martina Frei.,na další se těším!
No Iren,doufám,že taky dorazíš.Jinak ti moc děkuji za podporu a na mě se můžeš spolehnout!
Ahoj všem,co abstinují!!! Jířa P.S.Věruš taky díky.(přivezu ti ten film TAJEMSTVÍ).

Ahojky všichni!

(Irena, 27. 11. 2010 18:04)

Takd jsem teď po delší době mohla nakouknout a napsat. Po pravdě nemám moc čas, a večer se mi už nechce koukat na sedmičku, jsem ráda, že si pustím nahranou ulici a odpočívám.:-)
Jiřinko: na tebe myslím. i když nemám čas.Mám tě moc ráda a jsi jedna z mála kterou znám a byla s ní na sedmičce, co abstinuje. Držím ti palce, aby vypomínky boleli co nejméně a měla jsi teď už spíš jen radosti a taky zdraví abz tě nezlobilo.
Já si zopakovala noční pohotovost se zubem a teď už mě konečně přestal bolet. Ve čtvrtek jdu na výměnu vložky, tak snad to zase nezačne bolet. Ale objevila jsem v lékárně super prášky, nějaký Nalgesin nebo tak nějak a ty mi zabrali hned a měla jsem klid. Doporučila mi je ta lékárnice, protože ibalgin mi nezabíral a já hrozně trpěla a nespala a pak šla do práce na 12h nevyspalá a nevrlá. Takže snad už konečně budu mít klid. Už bz mě měli čekat jen 2 návštěvy u zubaře a po měsíci a půl už tam konečně snad nebudu muset každý týden jít. Hance Rejmišové jsem přes její kamarádku volala kvůli těm, klíčům a dokladů, takže je dostane. Jinak u ní to bude asi na dlouho všechno.
Já jsem v pohodě, začínám zjišťovat, že už jsem fakt někde jinde co se týče alkoholu a pomalu mi přestává být trapné říct Já nepiju( vánoční firemní večírky).Už je mi jedno, co si kdo bude myslet.
Takže mějte se všichni moc fajn, napíšu ještě před vánocemi a abstinence trvá!:-)

Ahoj holčičky :-)

(Pecka, 27. 11. 2010 14:51)

Tak se zejtra wšichni uwidime:-) moc se na wás těšim :-)

Kruté.......

(malá Jířa, 22. 11. 2010 3:40)

Strašně smutné vzpomínky,nekonečný žal,naprostá beznaděj....jsem napokraji sil.
Ke všemu jsem v neděli absolvovala vyšetření ve Vinohradské nemocnici.Bolest u srdce,střílení pod lopatku.Nakonec z toho vzešlo:skřípnutý nerv od ramene.Toho strachu,než jsem se dozvěděla výsledky! BOLÍ,BOLÍ,BOLÍ!!! AU,AU,AU!
Měla jsem zítra jít na setkání spolužáků ze základky,ale stejně jsem byla na vážkách,zda jít,nebo nejít.Takhle se "to" rozhodlo samo.Nikam nejdu! Podstupovala bych riziko a to nechci.Tak si budu doma tiše skučet bolestí.
Jinak holčičky buďte veselé a nenechte si se mnou zkazit náladu.
Přeji Všem vše dobré a hlavně klid v DUŠI!!!
Papapa Jířa

Re: Kruté.......

(Věra V., 22. 11. 2010 15:20)

Milá malá Jiřinko, jsi statečná, ale myslím si, že nemusí být člověk statečný za každou cenu. Víš, že nám tady můžeš napsat i to, že ti je smutno. Tak se leč a skuč třeba i nahlas, to také pomáhá. Ať jsi v neděli schopná přijít. Tam jistě pookřeješ. Jak jinak s námi, žejo? Věra

Re: Kruté.......

(Lída, 25. 11. 2010 19:27)

Milá malá Jířo,
vím, že to máš moc těžké. Ono to muselo přijít. Ze začátku si celou situaci měla od sebe odříznutou, ale tohle prostě muselo přijít. Ono zase vysvitne sluníčko, neboj. Máš vnoučata, tak se obrať k nim. vždyť je to pro Tebe radost. A když jsi sama, plakej, co můžeš. Stýskej si, zoufej si, ať se toho všeho zbavíš. To všechno patří k životu.
A s tím ramenem se objednej na rehabilitaci, nic než cvičení a masáže Ti nepomůže.
Lída

Sedmikráskám

(Lída, 21. 11. 2010 16:20)

Ahojky holky,
tentokrát je po víkendu, ani nevím jak. Strávila jsem ho pracovně (sice doma za stolem, ale zato velmi).
VĚRKO, to musí být těžké mít vnučku ve třídě. Jak to snáší ona? Co děti - není kvůli tomu odstrkovaná? Neumím si to představit. Jinak znám i babiku - to je zase velká babička :-)
SURYKATO, sice sem moc nepatříš, ale musím Ti napsat, že tohle video se povedlo. Jen jsem zírala, co lidi dokážou - za tím musí být roky dřiny a slz.
PECIČKO, Věrka Ti správně radila, abys s tou nespavostí vydržela. To se upraví. Vždyť sis dlouhodobě rozhazovala organismus a režim, tak teď bude také trochu trvat, než se Ti to upraví. Prášky na spaní nejsou řešení, je to jen další droga, která Ti spánek nevyléčí, ale znekvalitní. Vím, žes o nich nepsala, ale raději na to upozorňuji. Brzy se udzdrav!
JIŘKO, Ty snad nejsi člověk, ale sova, když pozoruji, jak často píšeš v noci.
HONZO, děkuji za zprávu pro Hanku. Snad se to k ní dostane.
HANKO, asi ses posunula blíže k lásce, když předtím Ti záleželo jen na povinnostech a teď máš dokonce obavy. Zkus to s tím strachem nepřehánět, když je v podstatě iracionální. Proč by se jim mělo něco stát?! Ať se vám všem daří!
Poklidný podvečer (to je tou tmou, v létě bych říkala odpoledne), L.

Sedmikráskám

(Liduše, 15. 11. 2010 12:52)

Ahoj Sedmikrásky,
předně děkuji, že jste Lenku přijaly.
JIŘKO, díky za to, že to tady hlídáš:-)
VĚRKO, jak dopadly dorty? Vyjímají se ve vymalovém pokoji? Ptala ses, jestli znám Janu Dodo - znám - občas si písneme:-)Pro ostatní - Jana dělá reiki a občas přijde na stránky.
JEŽEČKU, GRATULUJI K NOVÉMU ČLENU RODINY. Přeji Matyáškovi, ať vyrůstá ve spokojené rodině, samozřejmě ve zdraví a lásce. Tak mu to vyřiď!!!
Mějte se všechny sluníčkově! L.

Re: Sedmikráskám

(HANKA jEŽKOVÁ, 21. 11. 2010 11:13)

AHOJKY LIDUŠKO:-) MATYÁŠKOVI TO VYŘÍDÍM.-)JINAK SE ZE MĚ STALA TA NEJVZORNĚJŠÍ MAMINA,KTERÁ JDE.S DĚTMA TED TRÁVÍME MNOHEM VÍC ČASU NEŽ KDY DŘÍV,JEN JSEM ZAČALA MÍT TROCHU OBAVY O TO JESTLI TO VŠECHNO DĚLÁM DOBŘE A HLAVNĚ JSEM SE O NĚ ZAČALA STRAŠNĚ BÁT.NEVÍM PROČ A OBČAS SI PŘIPADÁM AŽ NENORMÁLNÍ,ALE POŘÁD SE DĚSNĚ BOJÍM ABY SE JIM NĚCO NESTALO.TED JDU V PONDĚLÍ NA MALOU BRIGÁDU NA PÁR HODIN A NORMÁLNĚ SEČ BOJÍM,JESTLI TO S NIMI MANŽEL ZVLÁDNE:-((

baf :-)

(Pecka, 20. 11. 2010 17:36)

Ahoj, tak teď jsem přijela z pohotowosti...mám záňět močáku :( beru dwoje antibiotika a kapky proti bolestem :( jinak na na koncert bych dorazila, pokud budu w Praze :-) Wěruško, ja jsem přerušowala už minulej rok...a taky chci začít od znowa :-) jiný prostředí a jiný lidi...:-)

Re: baf :-)

(Věra V., 20. 11. 2010 19:51)

Promiň, neuvědomila jsem si, že jsme vloni spolu trávily předjaří na žlutém pokoji. Ty tedy na mé posteli po mně. Tak se drž, ať se brzo uzdravíš. Věra

penezenka

(honza, 20. 11. 2010 18:56)

dobry den. nasel jsem doklady pi. hanky rejmisove z brandysa nad labem. pokud se zde vyskytuje nebo na ni mate nekdo kontakt, at se se mnou spoji ale pouze formou sms na 724 369 458

Nespavé Pecičce

(Věra V., 20. 11. 2010 13:43)

Ahojky, možná to víš a udělala jsi to. Můžeš požádat o přerušení docházky ze zdravotních důvodů a příští rok se přihlásit a načatý ročník opakovat. O spaní jsem zrovna přemýšlela, jak jsem dříve nemohla spát, když jsem začla abstinovat. Teď už se mi spí krásně,úplně si to vychutnávám. Tak vytrvej, třeba to budeš mít také tak. Hlavně neber žádné prášky na spaní!!! To ale určitě víš. Jinak se chci omluvit paní léčitelce Janě, že jsem jí tykala, myslela jsem, že je také Sedmikráska. Má pravdu, že se závislost změní na jinou, u mě na sladkou. Je těžké se dopracovat k tomu, aby byl člověk úplně nezávislý. Jiřinko, ještě nepeču, ale půjdu vyrobit adventní věnec, až se adventní neděle zeptá, co jsem dělala minulý víkend. ∞ pa Věra

No nazdar - nezbednice!

(malá Jířa, 20. 11. 2010 3:21)

Pecičko,já jsem tě ve čtvrtek hledala na skupině,tak to máš štěstí,že jsi měla nepříjemné situace.To tě omlouvá.Adventní koncert je v neděli 28.11.2010 v v Bohnickém kostele od 18.hodin!!! Pořádá pavilon č.7.
Tak Věruš,takhle se věnuje Lídiným stránkám.Za každého počasí a v kterouko-li hodinu.
Ostatní,snad už uklízíte na vánoce nebo co?Proč nepíšete?
Tak tedy sladké sny a papapa Jířa.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »