Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milí človíčci,

moc ráda Vám pomáhám s Vašimi problémy. Poslední dobou se mi zoufale nedostává času. Kromě toho, že chodím do práce a v soukromí léčím, věnuji se vám všem, kteří potřebují poradit nebo píší o podrobný výklad a ještě se věnuji tvorbě těchto stránek. Musela jsem sáhnout k opatření, abych vše zvládala a přitom nebyla za chvilku zcela vyčerpaná. 

Pokud budete chtít zodpovědět Vaši otázku nebo poradit s nějakou situací, zašlete mi prosím do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Strávím spoustu času a energie zodpovídáním na Vaše dotazy
a mám pocit, že by bylo dobré, aby se energie dávání a přijímání trochu vyrovnaly.
A peníze jsou také forma energie k vyrovnání toho, co dávám já. 

                        

                                        Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

                                                                 

Obrazek

Vaše LiDuše

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

LiDuše , jsem v průšvihu ...

(František Šmíd , 13. 11. 2017 17:29)

a pořádnym a estli se z něj dostanu , budu nadosmrti děkovat bohu . A snad mi i odpustí , že jsem na boha hrál . Kde začít ? Asi v roce 2006. Tenkrát jsem taky ulít a dopad ...nebo spíš se propad do pekla. Skončil jsem s depresí a dg.bipolární porucha na psychyatrii. No , nebudu to potvrzovat ani zavrhovat ale v květnu 2008 k tomu přibyla ještě vyhřezlá polotýnka . Ale co se nestalo, já " něco" zásadního pochopil a v hlavě se uzdravil . Stal se doslova zázrak . Prožil jsem něco...co se nedá popsat slovy a pak prožíval asi ještě tři dny . Byl jsem v takovém tranzu , cítil se blaženě a pořád se smál ...a psal. Bylo mi sděleno , že mám napsat knihu , o síle Lásky , řeči srdce . Bylo mi fakt nádherně , blaženě a tak ...když frekvenkce klesly / nedalo by se tady takhle žít , okamžitě by mě zavřeli do blázince / byl jsem trochu smutný . Ale pořád psal a psal , veršoval , život si užíval ...vždyť poslední věta v tranzu byla ozdobným velikým písmem psaná a zněla : ŽIVOT JE OSLAVA . Musim to zkrátit , abych se dostal vubec k tomu průšvihu . Zkrátka domluvený dobrý konec příběhu se nekoná . Jsem opět dole, dole v dole v depresi a vubec nespim . Ale začal jsem chodit do práce a rád bych v ní ňákej čas vydržel. Práce to není náročná -dělám vrátnýho v Pivovaře ale bez vyspání , jsem nesoustředěnej a stojí to za ...Liduše , byl bych ti fakt vesmírně vděčen aspoň za naději ...a kdybych tomu začal normálně spát , snad bych se i smířil s tím , že můj témeř jedenáctiletej sen , nebude vyplněn .Hlavně , že si tady na Zemi- oběma nohama na zemi užiju ve zdraví, ještě ...? kolik mi bude dáno , tolik beru . Liduš , hezký večer a dobrou noc . Já ač nerad vyhrabu někde ňákej prášek a zkusim se zhypnotizovat a usnout .Po včerejší celý probdělý jsem toho měl dneska plný brejle a nespat ještě dneska ...Budu moc rád za odpověď a případně za naději . František Dobrota , rodák z blízké vesnice u Strakonic

Re: LiDuše , jsem v průšvihu ...

(LiDuše, 15. 11. 2017 12:00)

Dobrý den, Františku,
vzhledem k tomu, že jsi mi den před tímto dotazem poslal velmi vyčerpávající email, reagovala jsem již v něm.
Vážím si toho, že jsi se na mě obrátil. Nacházíš se ve složité situaci, kterou je třeba postupně rozmotat. Jak jsem Ti již psala, uvidíme se přes skype nebo se uslyšíme telefonicky.
Ještě jsem nepoděkovala za Tvůj příspěvek, takže tak činím: DĚKUJI.
Ostatní nechávám na ústní kontakt.
Liduše

Dotaz

(Dana Kovalová, 5. 3. 2017 17:41)

Milá Liduško, chtěla jsem se jen zeptat, pokud je odpověď možná takto písemně. Díky zdravotním problémům-15tiletému kašli -jsem se začala věnovat různým alternativním možnostem řešení tohoto problému. Je toho opravdu hodně, začala jsem u channelingu, ten mě moc moc pomohl, vyzkoušela jsem ,,cestu" od B.Bays, teď spolupracuji s paní, která mě mimo jiné učí meditovat, dočítám knihu transformace vědomí, ...prostě se snažím se sebou něco dělat, poznala jsem, že moje dušička potřebovala a potřebuje pomoc. Mě teď ale trochu znepokojuje něco jiného. Pár dnů se mi stává, jako by mě něco nebo někdo jakoby zastavil a v hlavě mi bleskne vzpomínka, nebo si aspoň myslím, že je to vzpomínka, opravdu jen vteřinka nějaké situace, nebo děj, ale já nejsem schopná to zachytit a spojit v něco konkrétního, přitom mám pocit, že jsem to prožila...je to jako bych zastavila ovladačem svoje tělo, svou mysl, před očima mě proletí nějaký děj, vzpomínka, ale dál už ji neumím zpracovat. Přemýšlím i o tom, jestli to není něco, co se teprve stane, ale spíš mám dojem, jako bych to nedávno prožila....Je to pro mě něco nového, dřív se mi to nestávalo, nevěnovala bych tomu pozornost, ale děje se to několikrát za hodinu, prostě mě to zastaví a plně si to uvědomím. Připisuju to trošku snad změně, kterou procházím, nebo nejsem nemocná? Budu moc ráda za jakoukoli odpověď, Dana Kovalová, Šumperk. Předem moc děkuju a přeju krásné jaro!

Re: Dotaz

(LiDuše, 10. 3. 2017 13:47)

Milá Dano,
vážím si Vaší důvěry. Je chvályhodné, že jste svoje zdraví uchopila do vlastních rukou a snažíte se najít harmonii.
Na to, co píšete, Vám nemohu dát jednoznačnou odpověď. Vaše práce je hodně o změně vědomí (channeling, meditace, transformace...) a je důležité si uvědomit i úskalí takové práce. Ve chvíli, kdy si měníme vědomí a otvíráme své vědomí, otvíráme zároveň dveře. Představte si sama sebe jako dům a změnu vědomí jako otevřené dveře - ve chvíli, kdy jsou dveře otevřené, nejsme schopni ovlivnit, že k nám může jen čistý vzduch a ten špinavý vzduch nebo hmyz ne. To bychom museli do dveří dát proti špinavému vzduchu nějaký filtr a proti mouchám síť. Chci tím říci to, že pokud jste si před otevřením těchto dveří nezajistila dostatečnou ochranu mohlo se k Vám připojit cokoli a možná to nemuselo odejít.
Nebo to může být tak, že prací na sobě se něco nového klube a třeba časem zachytíte, co to je.
Jen pozor na zbytečné čekání. Navrhovala bych Vám energetickou očistu, protože ta Vás zbaví popřípadě energií, které by Vám mohly časem škodit a zároveň Vám nezabrání v růstu a rozvoji, pokud to, co se Vám děje je příznivé.
Jak sama víte, nic nestagnuje a buď se něco vyvíjí k horšímu nebo k lepšímu. Proto pozor na prodlevy v čase. Je dobře, že se ptáte po původu toho, co se Vám děje. A teď zhruba víte, tak se rozhodněte.
V případě, že se rozhodnete pro očistu, kterou bych navrhovala v každém případě, se ozvěte - mohu Vám s tím určitě pomoci. Můj tlf. je 601 323 989.
S přáním všeho dobrého
Liduše

úzkostná porucha ( schizofonní porucha )

(Jiří Hofman, 3. 2. 2017 17:39)

Vážená

Již od října 2015 se u mě projevila panická porucha, byl jsem na psychoterapii i v psychiatrických zařízeních.
Rozum mi funguje normálně a přesto se nemohu zbavit různých nepříjemných příznaků jako jsou tiky v očích, bolesti na hrudi a také u pupku, často se mi zdají sny z minulosti kdy jsem byl šikanován, spolužáci se mi vysmívali, bylo tam i vydírání i pocit méněcennosti a uzavření se lidem. Velká nenávist ve spolužáky i učitele.
Mám pocit jako by se mě zůžilo tělo a nohy a mám strach ze smrti. Beru léky a jsem na neschopence. Dále nepříjemné vnitřní pocení. Prášky mi nezabírají.Chtěl bych zkusit hypnózu nebo kineziologii, jsem z okresu Náchod Broumova, je mi 40 let, svobodný, bez přítelkyně a ještě panic.
Poradíte mi prosím Jirka Hofman Broumov nar 8.3.1976

Re: úzkostná porucha ( schizofonní porucha )

(LiDuše, 6. 2. 2017 12:07)

Dobrý den, Jirko,
budu ráda, když mi zavoláte, abychom mohli probrat možnosti Vaší úzdravy - mohu Vám totiž s Vaším problémem pomoci.
Liduše
tel. 601 323 989

Propady

(týna, 1. 8. 2016 10:18)

Dobrý den,
léčím se již po několikáté s depresí, nyní beru 6 týden antidepresíva po čtyřech týdnech se stav začal lepšit, 2 týdny bylo docela dobře a nyní zase propad, je to normální, nebo jsem zase na začátku_

Re: Propady

(LiDuše, 12. 8. 2016 13:16)

Dobrý den Týno,
antidepresiva problém řeší pouze dočasně - spíše ho přikrývají než řeší.
Nemohu Vám, Týno, napsat více. Nebylo by to spravedlivé vůči ostatním, kteří pravidla poradny respektují. Dodržte pravidla a já Vám velmi ráda odpovím podrobněji.
Liduše

Už nevím jak dál

(Adriana, 29. 7. 2016 7:32)

Dobrý den,
Chci se zeptat je možné si sváma psát pomocí e-mailu? Nechci své trápení psát sem.

Re: Už nevím jak dál

(LiDuše, 29. 7. 2016 12:51)

Dobrý den Adriano,
určitě mi můžeš napsat přes email. Přečti si úvodní pravidla, ať jsou energie příjímání a dávání srovnány a napiš mi. Ráda Ti pomohu.
Liduše

Zacelení vnitřních ran

(eN, 8. 5. 2016 20:00)

Ahoj Liduško, už nevím, co mám dále dělat. Během 3 roků jsem vystřídala 3 partnery. Nyní jsem dala kopačky dalšímu, protože mu byl sport důležitější jak rodina a další vnitřní bolest jsem už nesnesla. Když už si myslím, že je vše v pohodě, tak se zase objeví další vnitřní rána. A zase vnitřně krvácím (bolí mě podbřišek). Kdy bude konečně konec??? Zrušila jsem všechny smlouvy, prokletí, spojení, prosila za odpuštění atd. a nic nefunguje. Otec se mě zřekl, matka nechce konverzovat. O syna bojuji u soudu. Jsem už z toho moc unavená. Jen dcera mě dělá radost. Je nejlepší ve škole. Prosím poraď.

Re: Zacelení vnitřních ran

(LiDuše, 10. 5. 2016 11:31)

Dobrý den,
jsem ráda za důvěru a dotaz. Moc ráda Vám s Vším trápením pomohu. Pravidla této poradny jsou dány, tak je prosím dodržte. Stačí si je přečíst v úvodu. Prosím, o jejich dodržení.
Liduše

dotaz

(Anička, 9. 7. 2015 22:26)

Milá Liduško,
chtěla jsem se zeptat,v jakém časovém rozmezí se splní Váš výklad - předpověď?
Mnohokrát Vám děkuji za Vaši odpověď a přeji vše dobré.

Re: dotaz

(LiDuše, 20. 7. 2015 10:18)

Milá Aničko,
v současné době se zabývám pouze terapiemi, poradenstvím a léčitelstvím.
Pokud byste se chtěla zeptat na svou budoucnost, tak to budete muset jinde. Je ale důležité si uvědomit, že jsou věci, se kterými se potkat musíme, ale na druhou stranu je daleko více těch, které si tvoříme sami. Zítřejší dny jsou totiž jen důsledky našich dnešních činů.
Pěkné léto...
Liduše

RADOST

(Věra, 26. 5. 2015 17:17)

Vážená paní,i mě dovedl život k pomáhání lidem,jsem masérka, ale osobní život ještě nežiji zcela radostně, jak bych si přála. přítel kterého jsem váhavě do svého života opět vpustila,utekl, protože jeho ego nezvládlo mé syny, společný život, dnes jen spousta výčitek,slovního urážení a ponižování z jeho strany - to´t musel najít viníka aby si to vůbec odůvodnil.On investoval do mého domu s tím, že to bude společná budoucnost....dnes jen počítá a říká, že jen platil a jsem největší zlatokopka světa. Protože se v životě tyto situace opakují, otec synů byl alkoholik, o dům jsme málem přišli, dražba, další přítel toulání po hospodách a porno, věřila jsem, že už to může být dobré. Oba jsme byli v raku - a rozuměli si i měli rádi.
Co že to dlěám špatně já - sebeúcta, naivita - vím,že jsme zde pro zkušenosti - ale kolikrát musím zažít krach, citové i finanční ztráty a živit a vychovávat sama ? Já věřila, že tenhle už se totiž dá zvládnout......
Děkuji. Na účet pošlu obnos,děkuji.

Re: RADOST

(LiDuše, 26. 5. 2015 17:21)

Dobrý den, Věro,

děkuji Vám za důvěru s níž jste se na mě obrátila. Také děkuji za zaslané energetické vyrovnání.
Již na první pohled je mi zcela zřejmé, co se v tom Vašem životě děje.
V případě Václava jste udělala chybu hned na začátku - neposlechla jste svou intuici. Již Vaše váhání Vám napovídalo, že něco není v pořádku, že vpouštět si do života tohoto člověka nedopadne dobře.
Ale to je jen chyba, kterou jste prostě udělala - nenaslouchala jste svému váhání a vysvětlovala si ho možná jako pochopitelnou nedůvěru nebo strach, který pramení z předchozích neblahých zkušeností v partnerství.
Opakuje se Vám celým životem jedna zkušenost - narážíte na partnery, na které v podstatě posléze není spolehnutí. Zeptala jste se někdy, čemu Vás vlastně život tímto učí? Co Vám to má napovědět o Vás samotné?
Já dokonce vidím, že by Vaše vztahy nemusely končit krachem. K tomu byste ale musela naplnit pár podmínek. Máte v sobě něco - co musíte změnit. Protože to něco přesně přitahuje takovéto muže. Co to je Vám neporadím. Ale zcela jistě vím, že je třeba soustavné práce na sobě. Protože v současnosti je to tak, že Vy, takto energeticky vyzařující budete neustále přitahovat problematické partnery. Ale po té, co byste se v tom Vašem nastavení někam posunula a transformovala, už tomu tak nemusí být.
Držím palce, aby se Vám podařilo na sobě zapracovat.
Liduše

karmický vztah

(Renáta Petřeková, 1. 4. 2015 18:01)

Příští týden mám rozvodové stání se svým mužem,po téměř 21 letém vztahu.Od začátku byl plný střetů,hádek,nepochopení,ale také velké vášně,umsmiřování.hledání způsobů jak to půjde,nekonečných rozhovorů o tom,že jsme si souzeni,že od začátku i přes to vše jsme nejbližší osoby,které v životě máme,před rokem a půl,když už jsme měla pocit,že jsme v rovonováze,zjistila jsem ,že muž má dlouhodobě vztah s jinou ženou,a protože se nedokázal rozhodnout,se kterou z nás chce být,byla jsem to já,kdo řekl dost a podej žádost o rozvod.Vím,že to bude pro mě rozumné řešení,jen se nemohu zbavit pocitu,že jsme si ještě vše neřekli,když čtu články o karmických vztazích zcela v nich poznávám náš vztah,jen nevím,zda už je čas odejít,já ho zatratila,ale on mě ne,chce být můj přítel(a proč?),byl tady trojúhelník a já byla ta,kdo trpěl nejvíc,při tom,když si sáhnu do svědomí je v mém životě ještě jeden muž,se kterým se v životě potkávám a míjíme stejně tak,jako to má můj muž se svou milenkou,o které mi tvrdí,že neví,co ho k ní léta táhne,protože si s ní nerozumí tak,jako se mnou.Můžete mi naznačit jak z toho ven?Zapomněla jsem dodat údaje mé jméno je Renáta Petřeková 10.12.1964.jméno manžela Libor Petřek 14.7.1964.Děkuji za odpověd

Re: karmický vztah

(Renáta Petřeková, 2. 4. 2015 15:37)

má adresa je renatapetrekova@seznam.cz

Re: Re: karmický vztah

(LiDuše, 10. 4. 2015 15:34)

Dobrý den Renáto,
napsala jsem Vám e-mail.
Liduše

škola

(Iva, 14. 3. 2015 21:13)

Dobrý den, prosím zvládne dcera dálkové studium VŠ, letos začala studovat 1. ročník. děkuji Eliška 5.12. 1988


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »