Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milí človíčci,

moc ráda Vám pomáhám s Vašimi problémy. Poslední dobou se mi zoufale nedostává času. Kromě toho, že chodím do práce a v soukromí léčím, věnuji se vám všem, kteří potřebují poradit nebo píší o podrobný výklad a ještě se věnuji tvorbě těchto stránek. Musela jsem sáhnout k opatření, abych vše zvládala a přitom nebyla za chvilku zcela vyčerpaná. 

Pokud budete chtít zodpovědět Vaši otázku nebo poradit s nějakou situací, zašlete mi prosím do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Strávím spoustu času a energie zodpovídáním na Vaše dotazy
a mám pocit, že by bylo dobré, aby se energie dávání a přijímání trochu vyrovnaly.
A peníze jsou také forma energie k vyrovnání toho, co dávám já. 

                        

                                        Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

                                                                 

Obrazek

Vaše LiDuše

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Prace

(LiDuše, 10. 4. 2013 13:23)

Dobrý den Jano,
nevypadá to dobře. Určitě Vám to, co děláte nesplní Vaše očekávání a budete čím dál více frustrovaná. Přemýšlejte, co by se dalo dělat dál.
Liduše

spojení

(Jana, 25. 3. 2013 18:34)

Dobrý den,měla bych zájem o výklad karet,pokud to bude možné a pokud to již není aktuální,tak se prosím nezlobte.Otázka zní,zda bude sexuální spojení s Petrem 14.7.1970?Děkuji mnohokrát za odpověď Jana 24.7.1990

Re: spojení

(LiDuše, 3. 4. 2013 11:18)

Milá Jano,
zatím jste v této situaci dost pasivní, musíte přestat odmítat převzít iniciativu do svých rukou. Projevte více aktivity a uvidíte :-)
Liduše

vztah

(zuzanna, 23. 3. 2013 20:49)

dobry vecer mam velky problem vo vztahu s priatelom vestec mi povedal ze je to karmicky vztah v ktorom velmi trpim milujm toho muza ale nemozem sa s nim rozist nedokazem to ale ked som s nim trpim poradte prosim co robit uz nevladzem dakujem

Re: vztah

(LiDuše, 2. 4. 2013 21:43)

Dobrý den Zuzko,
téměř všechny vztahy, co prožíváme, jsou karmické. Ve Vašem životě se opravdu vytvářejí vztahy, které "převracejí poháry" a rozlévají tak vlny ukrytých a podvědomých pocitů. Váš vztah je pro Vás zkušenost, která může být velmi dobrou. Má Vás totiž něčemu naučit, má Vám umožnit vyrůst. Může to být o tom, že byste se měla naučit nezůstávat v tom, v čem trpíte. Dokud tuhle lekci života nezvládnete, budou Vás obdobné situace potkávat zas a znovu, dokud se nenaučíte vymezit si, co ještě hodláte a co už nehodláte snášet. Největší naší povinností je žít tak, abychom byli spokojení. Jen tak totiž máme sílu na všechno a na všechny ostatní.
Přeji moudré kroky
Liduše

práca

(Dagmar, 23. 3. 2013 17:46)

Dobrý deň pani Liduše, hľadám si prácu ako pokojská v Rakúsku - Nemecku. Ako sa pre mňa vyvinie situácia s nájdením si práce v blízkej dobe ? Budem pracovať v cudzine ? Ďakujem. Dagmar, 16.11.1967

Re: práca

(LiDuše, 29. 3. 2013 9:05)

Dobrý den, Dagmaro,
nevím, co to pro Vás je "brzká doba". Ale vidím, že práci v cizině si najdete, zhruba tak za tři čtvrtě roku.
Hodně štěstí
Liduše

Re: práca

(LiDuše, 29. 3. 2013 9:05)

Dobrý den, Dagmaro,
nevím, co to pro Vás je "brzká doba". Ale vidím, že práci v cizině si najdete, zhruba tak za tři čtvrtě roku.
Hodně štěstí
Liduše

Partner

(Jana, 10. 3. 2013 16:31)

Dobry den,Muzu poprosit,potkam tento rok partnera pro zivot???Samota me moc tizi..15.1.1965 dekuju moc ,,,Jana

Re: Partner

(LiDuše, 15. 3. 2013 12:02)

Milá Jano,
všechno, co nás potkává má svůj smysl. Vaše samota je tu proto, abyste se něčemu naučila, něco poznala. Dává Vám příležitost k osobnostnímu růstu.
Co se týká možného partnerství, pohlédněte hluboce do sebe. Hledejte odpovědi na otázky, zda již opravdu máte vyřešenou minulost, jak se stavíte k případnému partnerskému vztahu, zda ve Vás zároveň není i nějaká obava z tohoto vztahu, byť po něm hodně voláte. Ujasněte si jakékoli rozpory v sobě. Také si ujasněte, v čem máte v samotě problém - co Vás na ní tíží. Jestli opravdu toužíte po partnerství nebo je to jenom proto, že se Vám samota špatně unáší. Měla byste se jí naučit nést s lehkostí, aby mohla pominout. A až se Vám to povede, tak si představujte, že máte ten nejúžasnější vztah, jaký si vůbec dokážete představit. Nedělejte to však dříve, než po pořádné vnitřní "inventuře".
S přáním všeho dobrého
Liduše

Doteky Duše

(LiDuše, 7. 3. 2013 9:42)

Milí přátelé,
ještě jsou poslední dvě volná místa na seminář Doteky Duše, který je za dva dny - v sobotu 9.3. v Praze 6. Máte-li zájem, hned mě kontaktujte na tel. 601 323 989. Vstup je dobrovolný. Informace najdete zde: www.slunecnivitr.cz/akce-na-rok-2013/
Těším se na Vás
Liduše

krize

(Jana, 28. 2. 2013 11:41)

dekuji vam za odpoved.ale porad nevim chtela bych vedet jestli bych zvladla zit s detmi sama bez manzela.provazi me cely zivot bol.jestli muzete najet jen na me 12.4.1978.co me ceka dal.zvladnu vse budu zdrava?dekuji

Re: krize

(LiDuše, 5. 3. 2013 9:39)

Dobrý den Jano,
to už je na podrobnější rozbor. Na Vaši otázku jsem Vám odpověděla. Pokud chcete zodpovědět a rozebrat i tyto situace - zdraví a jak to bude s Vámi dál, je třeba, abyste něčím přispěla do pokladničky. Energie by jinak byly nevyrovnané. Nemohu dát dvakrát za sebou - zodpovídám na hodně dotazů a nejde jen dávat, je třeba i přijímat.
Děkuji za pochopení
Liduše

synové

(Mirka, 27. 2. 2013 10:50)

Dobrý den, paní Liduško. Nemám na Vás dotaz, ale protože jsem Vám před nedávnem psala ohledně mých synů, kteří spolu nevycházejí, ráda bych Vám podala zprávu, jak se situace vyvíjí. Musím se pochlubit, že přestěhováním naší 3-členné rodiny došlo k radikálnímu zlepšení. Každý ze synů dostal svůj pokoj, a tak konečně mají své soukromí. Při stěhování oba moc pomáhali a dokonce spolu komunikovali. Začínají si sem-tam mezi sebou vypomáhat, už to není o nesnášenlivosti a vzájemném osočování. Velmi se mi ulevilo... Ještě jednou Vám děkuji za podporu a jsem s pozdravem.
Mirka

Re: synové

(LiDuše, 1. 3. 2013 9:17)

Dobrý den Mirko,
mám radost z toho, jak se situace u Vás vyvinula. Synové získali větší prostor, který potřebovali. Nemalou roli určitě sehrálo i to, že jste chtěla, aby se vztah mezi nimi zlepšil. Určitě jste se snažila a také to i vnitřně vysílala. Velmi mě to těší :-)
Přeji spoustu vzájemnosti
Liduše

krize

(jana, 26. 2. 2013 22:26)

dobry den jiz jednou sem se ptala zda ma nase manzelstvi smysl neustale fin.problemy a nasledne hadky patrime k sobe nebo ne dekuji ja 12.4.1978 a manzel 2.12.1973

Re: krize

(LiDuše, 28. 2. 2013 9:38)

Dobrý den Jano,
promiňte, nějak mi Váš dotaz zapadl mezi ostatními a já si ho nevšimnula. Vaše situace je nešťastná a neustálé finanční problémy vás oba frustrují. Jste zahořklí a hádáte se. Je však velmi dobře možné, že manželství nebylo pevné a silné již před těmito problémy, když do vztahu finance vnášejí takovéto potíže, místo toho aby vás oba spojili a vše jste spolu řešili. Jakékoli problémy a stresy, které vstupují do vztahu zvenčí vždy vztah prověřují, nakolik je silný. Je třebba si ujasnit, co je pro oba dva prioritou. Zřejmě je finanční stránka nad vztahem, když kvůli ní vznikají takové rozkoly.
Přeji moudrost
Liduše

co dal

(Jarmila, 23. 2. 2013 10:10)

Dobry den .Byla bych rada ,kdybych vedela,jak se bude vyvijet nas vztah,jestli se pritel ke me nastehuje na trvalo nebo bude konec.Jak to s nami bude??? dekuji moc.Jarmila--3.8.1967,,MIlan --21.3.1967

Re: co dal

(LiDuše, 26. 2. 2013 12:48)

Dobrý den Jarmilo,
na jednu stranu se ptáte, jestli bude konec Vašeho vztahu a na druhou stranu Vás zajímá, jestli se k Vám přítel nastěhuje natrvalo. Mám pocit, že jste sama v sobě plná rozporů, co se týká Vašeho vztahu a toho, co byste chtěla. Zřejmě teď nadešel čas změn a je třeba podniknout kroky k jejich uskutečnění. Zapojte naplno svou intuici a nechte se jí vést. Je tento vztah takový, jaký jste si přála. Co lze udělat, aby takový byl? Nebo je lepší odejít? Nemohu Vám říci, co máte dělat. To musíte vědět sama. Vy se sama sobě zodpovídáte za Váš život a Vaši spokojenost. A nemůžete za sebe nechat rozhodnout někoho jiného, co vlastně máte dělat. To by nebylo správné. Máte v sobě potenciál, abyste to vyřešila. Jen tak to bude správné a uděláte a zařídíte se tak, jak je to pro Vás nejlepší.
Přeji moudré vedení
Liduše.

Rozchod jako řešení?

(Kateřina, 21. 2. 2013 23:27)

Milá Liduško, náhodou jsem narazila na Vaše stránky ve snaze najít svoji další cestu. jsem opakovaně nemocná (opakované infekce, úrazy apod). Zároveň jsem se rozešla s partnerem. Jedním z důvodů byl pocit, že mě svým opečováváním udusí a že má jakýsi podíl na mých opakujících se problémech.Dalším byly obavy z jeho nevyřešených velkých finančních problémů. Stále ho mám ráda, on nemá kde bydlet, ale mám prostě pocit, že potřebuji být teď sama a najít novou cestu, jak se zbavit opakujících se osobních i zdravotních potíží.Mohla bys mi prosím poradit? Jsem narozena 11.9.1969. Velice děkuji a přeji hodně sil:-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »