Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milí človíčci,

moc ráda Vám pomáhám s Vašimi problémy. Poslední dobou se mi zoufale nedostává času. Kromě toho, že chodím do práce a v soukromí léčím, věnuji se vám všem, kteří potřebují poradit nebo píší o podrobný výklad a ještě se věnuji tvorbě těchto stránek. Musela jsem sáhnout k opatření, abych vše zvládala a přitom nebyla za chvilku zcela vyčerpaná. 

Pokud budete chtít zodpovědět Vaši otázku nebo poradit s nějakou situací, zašlete mi prosím do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Strávím spoustu času a energie zodpovídáním na Vaše dotazy
a mám pocit, že by bylo dobré, aby se energie dávání a přijímání trochu vyrovnaly.
A peníze jsou také forma energie k vyrovnání toho, co dávám já. 

                        

                                        Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

                                                                 

Obrazek

Vaše LiDuše

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Jak to dopadne

(LiDuše, 30. 5. 2013 11:35)

Milá Aničko,
rodina se starat nebude do té doby, dokud se budete starat Vy. Proč by to dělala, když je o tu paní postaráno. Pokud cícíte, že je to nad Vaše síly, neměla byste pomáhat. Pomoc není pomocí tam, kde to jednomu pomůže a druhému ubližuje (v tomto případě Vám) - ani z karmického hlediska to není dobré. A svým konáním umožňujete těm lidem z její rodiny, aby se dál chovali nedobře. Vlastně je v tom podporujete. To jen ze širšího pohledu než z toho Vašeho.
Liduše

Manžel Martin

(Petra Macháčková, 25. 5. 2013 19:44)

Dobrý den paní Liduše,
moje datum narození je 14.12.1971 a manželovo 10.2.1955, synovo 21.8.1998. Mám podanou žádost o rozvod, ale nevím, zda to vše finančně a psychicky zvládnu. Co je menší zlo - zůstat v manželství nebo z něj odejít... Manžel má milenku, já chci jen jednoho muže nebo být raději sama. Radí mi teď jedna paní, že mám najít svého vnitřního muže a že mi manžl něco ukazuje, ale já nevím... Předem Vám moc děkuji. Petra

Re: Manžel Martin

(LiDuše, 30. 5. 2013 11:31)

Dobrý den Petro,
jděte si za tím, co chcete. Píšete, že se nechcete o svého manžela dělit s jinou. To je v pořádku. Pokud manželovi Váš vztah nestojí za to, aby opustil milenku, tak není co řešit. Ani synovi by nebylo dobře v rodině plné klamu a podvodů.
Přeji moudré kroky
Liduše

Podnikání

(Irena, 22. 5. 2013 12:29)

Dobrý den , začala jsem podnikat. Chci se zeptat,zda se mi bude dařit ? Děkuji.
Irena 11.7.1985

Re: Podnikání

(LiDuše, 30. 5. 2013 11:16)

Dobrý den Ireno,
Vaše podnikání nevidím dobře - dejte si pozor na to, abyste si "nenaběhla" na podvody.
Liduše

co bude dál?

(Klára 3.1.1970, 17. 5. 2013 15:45)

Milá Liduško,
jsem zmatená a mám pocit, že mám zlomené srdce. Miluji muže jménem Martin 6.4.1975 a jsme spolu necelých 5 let. Máme spolu téměř 2 měsíčního syna, kterého jsme si oba velmi přáli. Bohužel muž není šťastný a vůbec nevíme jak budeme fungovat. Já bych vztah chtěla napravit, ale on ho teď aktuálně neřeší. Je tu prosím ještě nějaká naděje, že budeme spolu šťastni jako partneři a rodina i přesto, že muž řeší a hledá teď sám sebe? Syna miluji nekonečně. Buďte prosím tak laskavá a poraďte mi, jak mám nejlépe tu novou dušičku co si nás vybrala ochránit před tím co se mezi námi děje. Mám pocit, že vidím v synových očích nechápavé otazníky.... Předem za srdce děkuji za odpověď.

Re: co bude dál?

(LiDuše, 25. 5. 2013 18:22)

Milá Kláro,
asi se teď cítíte na pokraji sil. Zdá se, že si přes pocit poraženectví uchováváte naději. Je třeba si uvědomit, na co jste pohlížela nepravdivě před příchodem dítěte. Nesprávné úsudky a chyby vyústili v to, co je mezi vámi dnes. Ještě ale není nic ztraceno, vše může být narovnáno pravdivým viděním.
To, jak dopadne váš vztah záleží na vás obou. Jste zodpovědná a tak vám záleží i na tom, jak uchránit vašeho syna. Pokud půjde váš vztah s partnerem narovnat, nemusíte tuto otázku řešit, v opačném případě syna ochráníte tak, že ho Vašemu vztahu nebudete vystavovat, ale o otce ho zároveň nepřipravíte.
Přeji moudré vedení a snahu na obou stranách.
Liduše

najde práci?

(Mirka, 13. 5. 2013 13:53)

Dobrý den, paní Liduško. Můj přítel se neustále potýká s různými potížemi, ať v osobním životě, tak v práci, navíc má i "podlomené zdraví". Nyní má smlouvu do 31.5. a hodlá v této práci nepokračovat (ani se nedivím, je to podřadná práce za minimální mzdu...). Znovu bude na úřadu práce. Žije sám, v podnájmu, já mu občas finančně i jinak vypomáhám. Jak to prosím s ním vidíte do budoucna? Najde si slušnou práci a bude na tom finančně lépe? Velice Vám děkuji...
Přítel Bohumír 15.4.1964

Re: najde práci?

(LiDuše, 17. 5. 2013 10:19)

Dobrý den Mirko,
Bohumír nevyužívá k hledání práce naplno svého potenciálu. V podstatě jeho nedostatek sebeúcty vede k tomu, že když by dostal příležitost, najednou se u něho objeví jakási zbabělost. Má strach a tím se blokuje. Je třeba, aby na sobě zapracoval.
Liduše

Vztah

(Petra, 8. 5. 2013 21:13)

Dobrý večer, prosím Vás, mohla bych se zeptat, co doopravdy ke mně cítí muž nar. 7.3.1987. Je to láska nebo kamarádství? Nevyznám se v něm. Děkuji za odpověď, mějte se krásně :-) Petra nar. 14.7.1981

Re: Vztah

(LiDuše, 16. 5. 2013 10:54)

Dobrý den Petro,
naslouchejte více tomu, co Vám tento muž říká, a jak se chová. A nic mezi řádky nehledejte. Je to přesně tak, jak to prezentuje on.
Hezké dny
Liduše

vztah

(Miri, 7. 5. 2013 23:35)

Dobrý den paní Liduše, chtěla bych Vás poprosit, zda má tento vztah budoucnost? jsem na vážkách - já 27.1.1984, on 1.10.1981? Díky M.

Re: vztah

(LiDuše, 15. 5. 2013 12:18)

Dobrý den Miri,
už teď, když se ptáte, cítím Vaši pochybnost. Je třeba, abyste se zamyslela nad vztahem i nad sebou. Jen tak se můžete vyvarovat případných problémů ve vztahu - pokud najdete to, kde děláte chyby Vy a co můžete zlepšit; nebo vyvarovat jako vztahu takového - pokud zjistíte, že již teď v začátku někde něco "skřípe" více než by mělo.
Přeji moudré vedení
Liduše

Prace

(Honza , 29. 4. 2013 11:43)

Dobry den, mohl bych se zeptat,jestli sezenu jeste tento rok praci v zahranici??Jan-14.4.1989 diky Honza

Re: Prace

(LiDuše, 30. 4. 2013 18:25)

Dobrý den Honzo,
nebojte určitě seženete - potřebujete jít touto cestou kvůli seberealizaci i duchovnímu vývoji. Dejte do hledání všechnu energii, inteligence ani vhled, které tolik potřebujete k úspěchu, Vám nechybí.
Držím palce
Liduše

Práce

(Věra, 10. 4. 2013 20:47)


Dobrý večer,
jsem krátce bez práce.Prosím,mám šanci najít práci ? Děkuji. Věra 1.8.1959

Re: Práce

(LiDuše, 16. 4. 2013 10:12)

Dobrý den Věro,
v současné době se Vám do cesty staví překážky. Je třeba si ujasnit, jaké máte šance. Kým v pracovní sféře jste a jakou práci máte šanci sehnat.
Držím palce
Liduše

nevím...

(kvetinkaja, 10. 4. 2013 16:10)

Ahoj, nevím co mám dělat. Mám moc ráda jednoho kamaráda, se kterým jsem se vídala 3 roky na škole. Během těch let jsem ho brala jako kamaráda, ale pár měsíců před absolutoriem jsem k němu začala cítit něco víc. Říkala jsem si, že zapomenu, až škola skončí a já půjdu studovat do svého rodného města (180km daleko)....Je tomu rok a já na něj nemůžu zapomenout. Vídáme se cca jednou měsíčně. Naposled jak jsme se viděli, pozval mě k nim domů na oběd (já nechtěla, protože vím, co takové situace se mnou dělají, jsem moc ráda za každou chvilku, kdy s ním můžu být, ale tím víc mi to zamotává hlavu a nevím co vlastně chce). Nakonec jsem tedy pozvání přijala(Nebylo to poprvé, co jsem u nich byla). A pěkně jsem si zase povykládala-spíš jsem byla vyzpovidana jeho rodinou Pak jsme se šli projít do lesa a já celou dobu sbírala odvahu a slova, jak mu říct, že k němu něco cítím(tohle není vůbec moje parketa, ale protože jsem kvůli tomu všemu nemohla poslední měsíce pořádně spát, pořád jsem přemýšlela, ve škole se pořádně nedokázala soustředit, ani na jídlo jsem neměla pomyšlení, chodila jsem doma jako tělo bez duše....Musela jsem to řešit. A myslela jsem, že tohle mi třeba pomůže.) A když jsem byli z procházky skoro zpátky a já se konečně odhodlala k činu, nic neříkal. Přišli jsme k nim domů, seděli naproti sobě, jeho maminka donesla večeři a on pořád nic neříkal. V tu dobu jsem se nechtěla vidět a co nejrychleji zmizet. Bylo mi opravdu hrozně a trapně...A když jsem odcházela, doprovodil mě k bytu kamarádky. celou cestu zas nic neříkal....A nakonec mi řek: Já tě mám rád, ale chtěl bych tě požádat, abychom tomu nechali volný průběh. (nechali to tak a počkali, co se z toho vyvine). Další den jsme se zase viděli (protože navrhnul a slíbil, že mi pomůže s kufrem na nářadí,pro který jsem původně tam jela), ale byl nějak zaražený a moc nemluvil.A rozloučil se tím, že se zas uvidíme...A když sem mu pak o par dni později napsala, že říct ne je přece jednoduché, tak on na to že je,ale mám tě rád,ale musí si to ještě všechno urovnat v hlavě. (souvisí to asi pořád s rozchodem před asi rokem, kdy ho nechala holka po 5letech).

Chtěl mi tím vším říct, že mě nechce? Já čekala, že řekne, že budeme jen kamarádi a já bych to pochopila....Nevím, jestli si to uvědomuje, ale vším tím jak se chová, ve mně vzbuzuje naději, že by třeba někdy něco....Ale je mi 23 a chci nějakou jistotu a pravdu, ať už bude jakákoli.

Za týden se máme vidět na jedné oslavě, ale v partě spolužáků. Nevím, jestli dělat mrtvého brouka, jako bych mu tehdy naposled nic neříkala a zároveň mám obavy, jak se bude chovat on.

Prosím, co si o tom myslíte? Děkuju za odpověď

Re: nevím...

(LiDuše, 16. 4. 2013 10:01)

Milá Květinkoja?,
doufám, že Vás mohu takto oslovit.
Situace je opravdu zvláštní, myslím, že byste měla chvíli počkat, určitě ne ale donekonečna. Nevím, k čemu je připoután z minulosti a co si Váš kamarád musí srovnat v hlavě. Láska buď je nebo není. Sama píšete, že se vztah vyvinul postupně. A zřejmě to tak pokračuje dále - zase se vyvíjí postupně. Dejte mu tedy čas, ale to neznamená, že budete dělat mrtvého brouka. Vzal Vás do rodiny, to zase neděláme s někým, s kým to nemyslíme opravdově. Ohraničte si sama pro sebe, kolik času mu chcete dát, než se "rozhoupe". Také se více podívejte na to, do jaké míry dělá Váš přítel vlastní rozhodnutí a do jaké míry dělá rozhodnutí spolu s rodiči. Možná se popovídejte o víře a náboženství - nemůže ho něco z toho ovlivňovat?
Prostě se více dívejte na to, co je mezi řádky.
Liduše

Prace

(Jana, 4. 4. 2013 9:37)

Dobry den ,Prosim muzete mi rict,jestli zustanu v nynejsi praci,Pracuju jako osvc ,ale lidi ubyva natolik,ze strasne bojim jak to bude dal,MOc vam dekuju,,Jana--15.1.1965


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »