Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milí človíčci,

moc ráda Vám pomáhám s Vašimi problémy. Poslední dobou se mi zoufale nedostává času. Kromě toho, že chodím do práce a v soukromí léčím, věnuji se vám všem, kteří potřebují poradit nebo píší o podrobný výklad a ještě se věnuji tvorbě těchto stránek. Musela jsem sáhnout k opatření, abych vše zvládala a přitom nebyla za chvilku zcela vyčerpaná. 

Pokud budete chtít zodpovědět Vaši otázku nebo poradit s nějakou situací, zašlete mi prosím do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Strávím spoustu času a energie zodpovídáním na Vaše dotazy
a mám pocit, že by bylo dobré, aby se energie dávání a přijímání trochu vyrovnaly.
A peníze jsou také forma energie k vyrovnání toho, co dávám já. 

                        

                                        Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

                                                                 

Obrazek

Vaše LiDuše

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kdy?

(Andrea Husičková, 1. 12. 2009 19:14)

Dobrý večer paní LiDuše, prosím Vás, pokud by jste měla čas, mohla by jste se podívat jak to se mnou vypada co se týče práce? Najdu ji vubec někdy. Jsem uz více než zoufalá. Andrea Husičková, nar.5.10.1982

vztah

(Jeanetta, 30. 11. 2009 8:04)

Dobrý den pan Liduško, moc děkuji za odpověd a nahlédnutí do karet. Můžu Vás poprosit o zodpovězení ještě jedné otázky?Můžu se zeptat, jestli mému příteli na mě záleží, jaký on má ke vztah? jak to tedy on má semnou? děkuji moc Jeanetta

LiDuše poraď :-)

(Marťa Šmolíková, 25. 11. 2009 16:51)

Ahoj Lído, po dlouhé době jsem konečně zavítala na tvé stránky, je to tím že si nejsem úplně jistá mým vztahem s Viktorem a to si vždycky vzpomenu na tvé "váhy",které nám poradí co ve vztahu převládá. Mě vychází že mám ideální vztah naplněný láskou, ale v srdci si nejsem jistá jestli si to jen nenamlouvám a často mě napadá jestli bych bez Viktora nepotkala někoho kdo by se ke mě hodil víc. Nevím jestli jen nevím co chci, nebo se bojím budoucnosti až budem mít rodinu, nebo jen nejsem spokojená sama se sebou.. Žádám tě proto o radu a moc si vážím Tvých stránek, toho co pro nás děláš a že jsi :-) Taky bys měla vědět, že jdu 5.12. na přijímačky na muzikoterapii, na sedmičce jsem jí s tebou zažila a ovlivnilo mě to tak že se chci i po léčbě dále zabývat terapií. Měj se moc hezky a předem děkuji za odpověď, Martina.

Kamarádství

(Tea, 24. 11. 2009 18:58)

Dobrý den paní Liduše chtela bych poradit ohledne kamaradství!Mé kamaradky (jsou 2)mam pocit že se mnou nechcou kamaradit když si s nima o tom chci popovidat tak oni reknou nejake uplne jine tema o tom se nechcou bavit!!hrozne mne to mrzi a nevím jak dal!Chtela bych s nima moc kamaradit a chtela bych aby ony se mnou chtely kamaradit ale proste nevim jak dal když se ke mne tak chovaji prosím poradte mi prosím!!Je mi 11 doufam že vám to nevadí a že mi poradíte!!Dekuji!!

LiDuše - Jeanetta: vztah

(Liduše, 20. 11. 2009 16:45)

Hezký den Jeanetto,
jak se jeví Váš vztah Vám? Máte pocit, že má budoucnost? Každopádně teď je třeba jednat. Buď se do tohoto vztahu pustit a opuswtit manžela nebo vztah ukončit a žít plně vztah s manželem. Takovýto trojúhelník nepřinese nic dobrého. Vyberte si, s kým chcete trávit svůj život. Rozhodnutí je plně na Vás. Pokud nevíte, postavte si dvě židle, jedna bude představovat manžela a druhá partnera. Vyberte si jednu z nich a na tu usedněte. Jak Vám je? Jak je Vám na té druhé.
Pak jednejte dále.
Přeji dobré rozhodnutí
Liduše

vztah

(Jeanetta, 16. 11. 2009 10:24)

Dobrý den, Liduško, moc Vás prosím o nahlédnutí na náš vztah s přítelem. Já jsem vdaná on rozvedený..Jak se náš vztah jeví do budoucna?Jak to s námi vypadá do budoucna? budu moc ráda za odpověd. Mé datum narození 31.12.77 jeho 2.12.77

LiDuše - Blanka: otec

(Liduše, 10. 11. 2009 20:34)

Milá Blanko,
teď Vám nemohu zodpovědně říci, zda mu jsem schopná pomoci. Napište mi raději prosím i jeho příjmení. Já se na to podívám, a dám Vám vědět. Pokud nechcete psát celé jméno sem do poradny, použijte můj mail.
Liduše

LiDuše - Andrea: společný život

(Liduše, 8. 11. 2009 18:16)

Milá Andreo,
vždy potkáváme někoho na nějaký čas, a když se naplní to, co si máme vzájemně dát, cesty se mohou rozcházet. Váš vztah za nějaký čas skončí. Oba jste získali tímto vztahem zkušenosti, ze kterých můžete čerpat v dalších rocích života. Poučte se ze svých chyb, aby další partnerství, které vás oba v budoucnu potká, bylo zralé a nedospělo také k tomu, že přestane klapat.
Hodně lásky
Liduše

LiDuše - Eva Žatečková: Fany

(Liduše, 8. 11. 2009 18:08)

Dobrý den Evo,
moc se omlouvám, že píši až teď. Peníze samozřejmě v pořádku došli hned druhý den, ale já jsem neměla moc času na poradnu. Jen takové upozornění pro příště, kdybyste se potřebovala na něco zeptat: pokud platíte, tak mi prosím mailujte. Placené dotazy upřednostňuji, ale protože jste psala do poradny, tak jsem na to nepřišla.
Vaše směřování by se Vám mělo brzy vyjasnit. Rozhlížejte se kolem sebe, někde určitě bude nějaký náznak, kudy se dát. Co by se Vám líbilo dělat? Zkuste si odpovědět na tuto otázku. Chcete dělat něco srdcem. Vše co nás baví, tak děláme srdcem. Nevím, co jste dělala do teď, alá mám pocit, že by Vás bavilo něco tvořit, možná nějaký "umělecký" směr. Máte dveře dokořán, zbývá jen vykročit.
Co se týká kartářky a jejího proroctví, tak se nemusíte lekat. Každý máme svého "démona", který nás táhne dolů. Ten Váš "démon" Vám nebrání v tom, vykročit zcela jiným směrem.
Co se týká Fany, tak je dost dobnře možné, že neodešla do sfér, kde by jí bylo dobře. Když někdo umře takovým způsobem jako Fany (nečekaně), tak dost často zůstává viset v této realitě. Asi byste jí měla pomoci. Sednout si, zapálit svíčku, a vysvětlit jí (mentálně), co jí stalo. Poprosit anděly, aby jí pomohli odejít tam, kde jí bude dobře. Kočička byla nepozorná, proto se jí to stalo. Ale já vždy v přejetých zvířátkách vidím to poselství, že bychom se jako lidé měli trochu uskromnit a více brát ohledy na jiné živé tvory.
Přeji Vám mnoho zdaru v životě a pracovní stránce
Liduše

LiDuše - Maria: přání

(Liduše, 4. 11. 2009 17:19)

Milá Maria,
měli byste si s manželem sednout a popovídat si. Zeptejte se ho, co mu vadí na zákroku. Co Vy sama tím zákrokem chcete získat? Proč ho vlastně podstupujete? Je totiž dost dobře možné, že to, co chcete podstoupit, může mít neblahý dopad na Váš vztah. Ještě jednou a poctivě bych si na Vašem místě zodpověděla otázky, které jsem Vám položila. Pokud si zákrokem chcete zvýšit sebevědomí, tak získáte jen chvilkový pocit uspokojení. Protože sebevědomí přichází zevnitř a ne zvenčí.
Dobře zvažujte, než uděláte něco nevratného
Liduše

Otec

(Blanka, 3. 11. 2009 15:21)

Milá Liduško,již jednou jsem Vám psala ohledně mého otce.Byl mu opravdu diagnostikován zhoubný nádor slinivky na Vaterově papile.Hrozně se za ten měsíc otec změnil,přesně jak jste psala,jakoby to ani nebyl on.Přehodnotil svůj život a chování za ten měsíc neuvěřitelně.Nevzdával to ,Jenže mu nyní tak nějak vzali naději a on chátrá.Psala jste ,že by jste mu mohla nabídnout pomoc,pokud by o ni stál.Stojí momentálně o každou naději.Nechceme to vzdát.Moc za něj prosím,zda by byla opravdu možná a jakým způsobem .Moc prosím o nějaké informace a moc Vám děkuji,přeji mnoho zdraví , Blanka

společný život

(Andrea, 1. 11. 2009 19:42)

Hezky vecer pani LiDuse, mohla by jste se prosim podivat na me nar. 5.10.1982 a meho partnera Filipa nar. 16.8.1979? Jsme spolu pet let, asi tri roky spolu zijeme,ale v posledni dobe nam to moc neklape. Jak to vidite s nami do budoucna. Diky za odpoved.

Fany

(Eva Žatečková, 23.12.1976, 1. 11. 2009 13:52)

Dobrý den, paní Liduše,pokud máte možnost nahlédnout a navést mě, prosím o Vaši pomoc při řešení svého problému. V posledních 2 letech se u mě událo hodně změn a (nebo si to alespoň myslím:-)) a cítím, že se měním a mimo jiné čím dál častěji přemýšlím o tom,že začnu pracovat spíš srdcem než hlavou. Že změním obor, ve kterém jsem dosud pracovala a budu dělat něco, čemu věřím..Nedaří se mi určit směr,kterým se mám dát..Nedávno jsem potkala na veletrhu kartářku a řekla mi, že mě táhne dolů démon,kterého mám.Může to souviset?Neurčila blíže, čeho se zlo týká..Jak určím myšlenky, které mi brání využít vlastní potenciál?
Také se chci zeptat na svojí kočku Fany (narodila se v květnu 2006,bližší datum neznám,byla nalezenec).Asi před měsícem jí srazilo auto. Moc mi chybí.Někdy cítím,jakoby tu byla. A ani teď nevím pořádně kdo byla.. Je nějaký hlubší důvod proč zemřela?co se stalo?
Děkuji Vám za odpověď.Mějte se hezky.
Protože zasílám dotazy dva, zadala jsem platbu na zítra, tj. 2.11.09. Ve výši 100,- Kč.
Doufám, že tak to bude v pořádku. V opačném případě, mě, prosím kontaktujte:-)

želanie

(maria, 27. 10. 2009 21:04)

Dobrý deň pani Liduška, obraciam sa na Vás s prosbou o odpoveď na môj problém. Plánujem podstúpiť zákrok na plastickej chirurgii, už mám aj našetrené nejaké peniaze, manžel ma najskôr v tom podporoval, ale v poslednom čase to tak nie je. Chcela by som vedieť, či dostanem od neho peniaze, či ma v tom podporí, či sa zákrok uskutoční. V poslednom čase sa kvôli tomu často hádame a ja nechcem, aby bolo medzi nami napätie. On je ale vždy taký, najskôr niečo sľubuje a potom sa stiahne. Tak Vás prosím o odpoveď ako to vidia karty. Dát.nar. 10.6.1977 a on 19.8.1974. Ďakujem

LiDuše - Alena: manžel jde za prací

(Liduše, 27. 10. 2009 20:01)

Dobrý den Aleno,
nemohu za Vás rozhodnout, co máte udělat. Zda jít s manželem, či zůstat. Co mi je divné, že se s Vámi manžel vůbec neradí. Sama píšete, že dává přednost kariéře před rodinou. Zvažte si všechna pro a proti, která nastanou nebo mohou nastat, pokud zůstanete. A také si zvažte všechna pro a proti, která se objeví nebo mohou objevit, pokud budete manžela následovat. Zkuste si všechny varianty napsat na papír do sloupečků. Pak se rozhodněte, co uděláte.
Přeji chladnou hlavu a nezatíženou mysl
Liduše

Manžel jde za prací

(Alena, 23. 10. 2009 22:39)

Dobrý den paní Liduše, chtěla bych se Vám svěřit s problémem v partnerském vztahu. S manželem nemáme zrovna ideální manželství. Máme však spolu krásnou holčičku, která začala navštěvovat školku a já si po mateřské našla zajímavou práci, která se mi libí a myslím, že mě vnitřně naplňuje. Manžel však před časem přišel s novou nabídkou zaměstnavatele. Má jít pracovat na Slovensko. Nabídku přijal. Věděl, že tam nedudu chtít jít. Říká, že nejsem mu oporou. On si myslí, že nechci jít proto, že máme v blízkosti mé rodiče a jsem na ně fixovaná. Je pravdou, že je mám ráda. Hodně nám s dcerou pomáhají, ale myslím si, že on hodně myslí na sebe a neohlíží se na mě, ani dceru. Vidí jen svou kariéru. Bydlíme ve vlastním domě 3 roky, dcera má školku a já zajímavou práci. Moje rodiče nám pomáhají s hlídáním, protože je manžel pracovně hodně vytížený. Mám zde přátele na které se mohu spolehnout. S manželem jsme se domluvili na kompromisu - bude pracovat přes týden na Slovensku a na víkendy bude jezdit domů. Jenže, když se ten termín odjezdu blíží začínám pochybovat o svém rozhodnutí nejet tam s ním. Ale kdybych jela ztratila bych práci, jistou finanční nezávislost, dcera školku. Myslím, že by to dopadlo tak, že si práci nenajdu, dcera nebude mít školku. Budeme tam obě ztracené v neznámém městě a budeme jen na manžela čekat až se večer vrátí domů. On bude unavený, neochotný s námi komunikovat. Myslím, že by to bylo fiasko. Poraďte mi.

Veľké ĎAKUJEM

(Adriana Harrer, 23. 10. 2009 19:12)

Milá LiDuška,

ani si neviete predstaviť ako ste mi vliali znovu vieru. Človek už od prírody občas pochybuje o svojej viere ale nádej, tá musí byť vždy a Vaša odpoveď je taká jednoznačná :o) Viem že ešte musím na sebe popracovať.

Moc krát ďakujem a želám Vám všetko šťasie sveta
ĎAKUJEM
Adriana

LiDuše - Adriana: dítě

(Liduše, 23. 10. 2009 18:59)

Adrianko, je dobře, že neztrácíte naději. Věřte, protože se určitě dočkáte.
Liduše

LiDuše - Andrea: nakladatelsví

(Liduše, 23. 10. 2009 18:51)

Andrejko, ještě se máte něčemu přiučit. Určitě Vás čeká někde něco jiného, než jen tato brigáda. Proč se nezeptáte šéfa? :-)
Liduše

Poděkování

(Hana Volková, 23. 10. 2009 8:14)

Milá Liduško,děkuji za vaši odpověď i radu.Přeji Vám hodně sluníčka a ůsměvů :-)Hanka


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »