Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milí človíčci,

moc ráda Vám pomáhám s Vašimi problémy. Poslední dobou se mi zoufale nedostává času. Kromě toho, že chodím do práce a v soukromí léčím, věnuji se vám všem, kteří potřebují poradit nebo píší o podrobný výklad a ještě se věnuji tvorbě těchto stránek. Musela jsem sáhnout k opatření, abych vše zvládala a přitom nebyla za chvilku zcela vyčerpaná. 

Pokud budete chtít zodpovědět Vaši otázku nebo poradit s nějakou situací, zašlete mi prosím do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Strávím spoustu času a energie zodpovídáním na Vaše dotazy
a mám pocit, že by bylo dobré, aby se energie dávání a přijímání trochu vyrovnaly.
A peníze jsou také forma energie k vyrovnání toho, co dávám já. 

                        

                                        Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

                                                                 

Obrazek

Vaše LiDuše

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

LiDuše - Bety: vztah

(Liduše, 17. 1. 2010 10:32)

Dobrý den Bety,
proč vznášíte takovýto dotaz? Co se děje?
Mám pocit, že nejste ve vztahu spokojená. Možná ve Váš partner trochu sobecký a ovládá Vás. Co Vás k němu přitahuje? Je to fyzická touha? Jste naplněná ve vztahu i po duchovní a duševní stránce? Měla byste udělat inventuru sama v sobě a následně i ve vztahu a položit si otázku PROČ. Dál už uvidíte sama, jak Váš vztah dopadne.
Liduše

LiDuše - Jeanetta: vztah

(Liduše, 17. 1. 2010 10:26)

Milá Jeanetto,
cítím z Vás zklamání z tohoto současného vztahu. Určitě jste ve vztahu nenaplněná, protože jinak byste se nemohla takhle ptát. Přítel Vám nedává to, co byste potřebovala. Přehodnoťte si svůj vztah a svůj citový život. Je tento život s partnerem takový, jaký jste si představovala? Pokud nejste vztahem naplněná a zkusila jste si již s přítelem promluvit, ale nic se nezměnilo, přemýšlejte o tom, zda ve vztahu dále setrvávat. Měla byste žít to, co chcete a ne se spokojit s tím, co máte. Vztah je na celý život - a tak pečlivě vybírejte partnera, kterého chcete.
Liduše

Vzťah

(Bety, 15. 1. 2010 12:47)

Dobrý deň chcela by som vedieť ako dopadne môj dlhoročný vzťah.Môj dátum narodenia 23.05.1984 a on je narodený 24.12.1973.Ďakujem

vztah

(Jeanetta, 15. 1. 2010 10:09)

Milá Liduško, chtěla bych se zeptat jestli ke mě přítel cítí lásku, má mě rád? On 2.12.77 Já 31.12.77 Děkuji moc za odpověd Jeanetta

LiDuše - Markéta: rozhodování

(Liduše, 15. 1. 2010 9:16)

Milá Markéto,
není to lehké rozhodování. Člověk by se měl vždy řídit tím, že by měl žít tak, aby byl spokojený. Když je totiž sám spokojený, tak potom jsou spokojení i všichni kolem. Je tady jen jedna věc: člověk by neměl opouštět někoho pro někoho jiného. Pokud ve vztahu vládne nespokojenost, a už byly vyčerpány všechny možnosti, jak vztah narovnat, je dobré se rozejít. Ten důvod by však neměl být někdo jiný, ale sám vztah jako takový. Položte si otázky, jak jste uvažovala, než jste poznala toho druhého muže. Jak jste se v tom vztahu cítila? Uvažovala jste také o tom, že takhle žít nechcete? Radím Vám rozjímat a přemýšlet. Podívat se na vše ze všech úhlů pohledu a teprve potom se rozhodnout. Já to za Vás učinit nemohu. Je to Váš život a Vy sama nejlépe víte, co je pro Vás nejlepší. Tak se nebojte a seberte odvahu se podívat na vše pravdivě. Pak se rozhodněte.
Liduše

rozhodování

(Markéta, 11. 1. 2010 21:09)

Dobrý večer, mé vztahy jsou velice složité. Již pár let žiji s mužem č.2 (19.7.1974), ale poslední dva, tři roky vedle sebe žijeme spíše jako přátelé hlavně z mé strany...již dávno to není vztah jak by měl být. Před časem jsem poznala muže č.1 (11.7.1973)do kterého jsem se postupně velice zamilovala a nyní mám strach, že když se rozhodnu pro muže č.1 tak mi znova ublíží a zároveň ztratím veškeré přátelé a rodinu a když zůstanu nebudu už nikdy šťastná. Vím, že je to rozhodnutí jen na mě, ale snažím se o to už několik měsíců a neje mi to. Prosím poraďte mi. Mnohokrát děkuji za Vaši odpověď.

LiDuše - Andrea: stále bez práce

(Liduše, 11. 1. 2010 21:01)

Milá Andreo,
hledejte jinak než dosud a dívejte se a rozhlížejte se i po jiných pracech než doteď. Možná byste měla hledat i dále od domova. Pravděpodobně seženete práci až v létě. Možná Vám pomůže i někdo známý. Zkrátka rozhlížejte se.
Přeji hodně zdaru
Liduše

LiDuše - Markéta: rozhodování

(Liduše, 8. 1. 2010 9:25)

Milá Markéto,
v současnosti máte hojnost všeho (pocitů, mužů,...). Ale pozor, jsou to vzdušné zámky. Zřejmě u Vás zvítězí ten 1. muž. Je totiž silnější a více v rovnováze než ten druhý. Potřebovala bych, abyste mi napsala něco více. Protože mám pocit, že ani jeden není ten pravý, pokud váháte. O tom pravém to totiž člověk vždycky ví, že je to on.
Liduše

stale bez prace?

(Andrea, 2. 1. 2010 15:47)

Dobry den Mila LiDuše, budu i v tomto roce bez prace? Asi se uz brzo zblaznim, ale osudu neporucim. Narozena 5. 10. 1982 Zlín. diky za odpoved.

LiDuše - Pavel: vztah

(Liduše, 2. 1. 2010 12:27)

Dobrý den Pavle,
musíte mi položit otázku, co konkrétně Vás zajímá. Pokud chcete Váš vztah vyložit komplexně, tak se jedná o placenou službu, protože to zabere mnoho času.
Liduše

rozhodování

(Markéta, 28. 12. 2009 21:10)

Dobrý večer Liduško, chtěla bych požádat o pomoc.Posledních pár měsíců se rozhoduji mezi dvěma muži 11.7.1973 a 19.7.1974 je to pro mne velice těžké a nedokáži se pohnout z místa. Narodila jsem se 27.6.1980. Mnohokrát děkuji za Vaši odpověď.

vztah

(pavel, 22. 12. 2009 19:20)

dobry den chtel bych vas strasnemoc poprosit o nahlednuti do karet ohledne mojeho vztahu s pritelkyni. pritelkyne narozena 25.10.1986 a ja 26.1.1979

LiDuše - Věra

(Liduše, 18. 12. 2009 20:43)

Dobrý den Věro,
sama nevím, jak je to s touto pověrou. Nesetkala jsem se s ní. Co se týká Vašeho syna, musíte počítat s tím, že se mu oheň neztratí a mám pocit, že ani nezmenší. Doporučovala bych Vám chodit na terapie ohledně svých depresí. Nevím, jak se léčíte, ale jen medikace k tomu, aby deprese zmizely, nestačí. Najděte se vhodného psychoterapeuta a pracujte na sobě. Můžete tím hodně ovlivnit života Vašeho syna.
Krásný advent
Liduše

LiDuše - Tea

(Liduše, 18. 12. 2009 17:23)


Milá Teo,
jsem moc ráda, že jsi mi napsala více o sobě. Je moc fajn, že Tě baví tancovat a že Ti to tak jde. Pracuj na sobě, a možná se v nějaké soutěži umístíš. Je fajn, že máš něco, co Tě takhle moc baví. Dělej to dál a já Ti budu držet palce.
Je dobře, že si s mamkou povídáš o tom, co Tě trápí. A že máš mamku, co Ti naslouchá, když jí něco říkáš. Já si myslím, že maminka má pravdu v tom, aby ses na ty holky vykašlala, když se takhle nehezky chovají. Zároveň vím, že to není lehké a že Tě to trápí. Na tom aerobiku máš nějaké kamarádky? A ve třídě jsou také nějaké jiné holky, než tyhle dvě, se kterými by ses chtěla kamarádit nebo se s nimi kamarádíš?
Já také věřím v Anděly a už jsem se s nimi naučila trochu mluvit. Radí mi, jak mám koho léčit a vedou moje ruce, aby léčily. Bez Andělů bych to určitě nedokázala. Pokud by ses chtěla naučit mluvit s Anděly, tak je popros, aby Ti vešli do snu. A uvidíš, třeba se Ti o nich bude zdát. To potom musíš věřit, že tam opravdu byli. Oni takhle umí vstupovat do snů.
Za pár dní je Štědrý den a tak Ti, Teo, přeji, abyste se měli všichni moc a moc rádi a abys pod stromečkem našla dáreček, který si přeješ.
Liduše

Věra

(Věra, 12. 12. 2009 19:44)

Dobrý den,prosím o radu,ve středu 9.12.2009 se nám narodil syn,má přes obličej ohen,chtěla bch se zeptat,zda má naději,že se to ztratí,nebo alespon zmenší.babička tvrdí,že je to tím,když žena v těhotenství prožije šok,nebo nervové vypětí.Stresy jsem měla a léčím se s depresí,mám výčitky,zda to není moje vina.Velie těžce nesu,že se léčím s depresí od rodičů jsem si vyslechla kvůli své nemoci své,nikomu bych tuto nemoc nepřála,Moc děkuji za odpověd.

kdy?

(Andrea Husičková, 6. 12. 2009 9:41)

Moc dekuji za odpoved. No prave, me uz to hledani trva temer rok a pul. Mam brigadu ale nechci tam byt vecne. Diky za Vas cas.

Něco o mě!!

(Tea, 5. 12. 2009 19:00)

Dobry Večer Paní Liduše!Je mi 11 let chodím do 6 třídy je nás ve třídě 23 ano ty holky jsou vážně z náši třídy!Chodím do aerobiku daři se mo hodně!Jinak doma si tančim jen tak pro sebehodne mne to bavi chtela bych se dostat na nejakou taneční soutež mamka a bracha mi ríkají že mi to moc de!Mam jednoho bratra je mi přes 18 let je moc hodny chová se ke mne hezky!Ano s mamkou sem si o tom vykladala ale ona mi vždy řekne at se na ne vykašlu ale je to moc težke!JInak hodne veřim v andely víli a jine bytosti chtela bych se naučit s nimi komunikovat ale zatím mi to moc nejde!nemám tatku vadi mi to!ale mamka se zmnenila je štastná užíva si života a hleda partnera!Prosím poradte jste moc hodná paní!!A prominte že píšu s chybama!:-)Mnejte se fajn a až bude te mit chvilku prosím odepište!!Dekuji moc moc že jste si na mne udelala chvilku a doufám že jsi ji na mne ješte nekdy udeláte Tea:-)

LiDuše - Andrea Husičková: kdy

(Liduše, 5. 12. 2009 15:35)

Milá Andreo,
zatím se Vám nerýsuje žádná práce. Obrňte se trpělivostí a hledejte dál. Hledání práce může být záležitostí měsíců. Pokud Vás tíží finanční situace, přijměte jakoukoli práci.
Držím palce
Liduše

LiDuše - Marťa Šmolíková: Liduše poraď

(Liduše, 5. 12. 2009 13:43)

Ahojky Marťo,
moc mě potěšilo, že ses ozvala. Mám radost z toho, že se Ti daří a že jdeš na zkoušky k muzikoterapii.
Zaráží mě Tvé pochybnosti o vztahu s Viktorem. Nemůžu Ti poradit sama za sebe, co se týká Viktora, protože ho neznám. Ale zkus si odpovědět pár otázek. Podle čeho Ti "vychází", že je vztah naplněný láskou? Cítíš to nebo sis k tomu došla na základě nějakého testu či porovnávání? Nejsi si jistá v srdci nebo v hlavě? Co Ti na vztahu vadí? Porovnej si, co očekáváš od vztahu jako takového (jakéhokoli partnerského) a jak Ti do tohoto očekávání zapadá ten Váš vztah. Představ si Viktora jako tátu svých dětí? Co je předností a kde by to skřípalo? Dokáže Ti Viktor být oporou? Jak se chová ve stresových situacích?
Ozvi se mi, k čemu jsi došla. A také jak jsi dopadla s tou muzikoterapií.
Ať se Ti daří
Lída

LiDuše - Tea: kamarádství

(Liduše, 5. 12. 2009 12:35)

Ahoj Teo,
promiň, že Ti píšu až teď, ale dřív se mi to nepodařilo stihnout.
Je mi líto, že máš takové starosti. Každého tíží, když ho někdo odstrkuje. A zvlášť, když chceš s těmi děvčaty kamarádit.
Ty dvě dívky jsou, Teo, od Tebe ze třídy? (Asi teď chodíš do čtvrté, viď?) A kolik Vás vůbec ve třídě je?
Napiš mi prosím, jestli chodíš na nějaké kroužky. Máš sourozence? A jiné kamarády?
Zkusila jsi o tom mluvit s maminkou - nebo s někým z rodiny?
Určitě mi napiš. Moc se na Tvoji odpověď těším.
Přeji Ti štědrého Mikuláše a laskavého čerta.
LiDuše


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »