Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milí človíčci,

moc ráda Vám pomáhám s Vašimi problémy. Poslední dobou se mi zoufale nedostává času. Kromě toho, že chodím do práce a v soukromí léčím, věnuji se vám všem, kteří potřebují poradit nebo píší o podrobný výklad a ještě se věnuji tvorbě těchto stránek. Musela jsem sáhnout k opatření, abych vše zvládala a přitom nebyla za chvilku zcela vyčerpaná. 

Pokud budete chtít zodpovědět Vaši otázku nebo poradit s nějakou situací, zašlete mi prosím do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Strávím spoustu času a energie zodpovídáním na Vaše dotazy
a mám pocit, že by bylo dobré, aby se energie dávání a přijímání trochu vyrovnaly.
A peníze jsou také forma energie k vyrovnání toho, co dávám já. 

                        

                                        Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

                                                                 

Obrazek

Vaše LiDuše

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nový vztah...

(Katka, 29. 5. 2010 10:55)

Mé jméno je Kateřina Duchoslavová a přítel je Radek Čermák

Pro Hanku Ježkovou

(Václava H., 28. 5. 2010 21:11)

Dobrý den paní Ježková, moc děkuji za Vaši reakci k mému komentáři. Vaše sdělení mi alespoň trošku přiblížilo i pocity těch, kteří se do problému dostali a mají snahu je řešit. Vím, že jsou různé důvody, které jsou startovací a pak je velmi těžké problém přiznat sobě i svému okolí. Proto budu svou dceru podporovat a věřím, že i ona dokáže to co Vy. Vidím, že jste se dokázala svou vůlí dostat na správnou cestu a vrátit se do reality. Určitě stojí za to vydržet a užívat si pohodový život, který Vás jistě čeká. Hodně síly a pevnou vůli přeje Václava H.

LiDuše - Alena: krize

(Liduše, 28. 5. 2010 18:35)

Milá Aleno,
potřebuji znát Vaše příjmení.
Děkuji L.

LiDuše - Katka: nový vztah

(Liduše, 28. 5. 2010 18:29)

Dobrý den Katko,
potřebuji Vaše celé jméno a jméno Vašeho přítele.
Děkuji L.

Pro Václavu H.

(Hanka Ježková, 28. 5. 2010 18:05)

Dobrý den,nejsem sice terapeut ani psycholog,ale po přečtení Vašich řádek jsem musela reagovat a to proto,že zcela chápu kam až se dostala Vaše dcera.Já sama jsem máma dvou dětí a to mnohem mladších nicméně i já jsem patologická hráčka v současné době abstinující a to jen díky léčbě v Bohnicích.Nebýt této léčby dnes bych asi byla někde sama,bez manžela dětí a rodiny vůbec.Také jsem se po léčbě vracela domů,kde mne čekala kopa dluhů a k tomu ještě trestní stíhání,jelikož když hráč potřebuje peníze nepřemýšlí kde je vezme a jaké to bude mít dopady.Peníze postupně splácím,sice po malých částkách,ale snažím se a musím říct,že ač to jde někdy složitě jde to.Nebojte se toho co bude až se dcera vrátí,ale zkuste ji hodně držet nad vodou,jelikož to jediné mne udrželo od toho spadnout zpátky do těch odporných osidel gamblerství a ani ted si stále nemyslím,že mám vyhráno.A za sebe mohu doporučit at si dcera nastaví,že se o peníze bude starat někdo z rodiny komu věří,jelikož bez toho by to nešlo.Přeju hodně vytrvalosti.

LiDuše - Václava H.: obava.....

(Liduše, 28. 5. 2010 17:55)

Dobrý den Václavo,
děkuji Vám za důvěru, s níž se na mě obracíte. Je dobře, že Vaše dcera začala něco se svým problémem dělat. Nebude to pro ni cesta jednoduchá, ale jak už Vám psala Hanka Ježková, všechno je řešitelné.
Za Vaši dceru bych její dluhy určitě neplatila, jsou to její dluhy, udělala si je sama, tak ať si poradí. Je spoustu možností, jak na to (splátky, oddluženost,...). Vaše dcera teď potřebuje podporu, to je vše, co pro ni můžete udělat. Určitě by byla dobrá rodinná terapie, tak se s dcerou domluvte a můžete ji absolvovat.
Neangažujte se v problému víc než musíte. Opravdu je dobrá jen podpora, ale vše ostatní si musí vyřešit dcera sama. Z mých zkušeností vyplývá, že pokud ostatní řeší věci za někoho, ten dotyčný pak nemá tolik snahu si je vyřešit dál a vpodstatě se mu tak otevírá možtnost, aby pokračoval v tom, v čem by neměl.
Držím palce
Liduše

Poradíte mi?

(Karolínka M., 26. 5. 2010 20:39)

Mám často problémy s gynekologickými záněty. Jedna homeopatka mi doporučila curenzym na posílení imunity. Myslíte, že je to dobrý přípravek? Četla jsem, že je celý rostlinný, tak to asi nemůže být špatné.

krize

(alena, 26. 5. 2010 12:10)

Paní Liduše, chtěla bych se Vás prosím zeptat, jak dlouho ještě potrvá krize s manželem a jestli nenastane rozchod??? Moc děkuji

Alena 8.12.64
Stanislav 14. 12. 65

Nový vztah...

(Katka, 26. 5. 2010 10:13)

Dobrý den paní Liduše,
chtěla bych se zeptat na můj nový vztah.Sblížila jsem se s mužem který je o 17 let starší.Mám ho moc ráda a on mě také.Jenže já mám 4 děti a on z toho má obavy.Do toho mě pořád kontaktuje můj bývalý,který už má svoji novou rodinu.Mám ho sice pořád ráda ale toho mého nového přítele miluji.Bývalý tvrdí,že je rád,že někoho mám ale nějak mu nevěřím.Já bych se chtěla zeptat na můj nový vztah,zda budeme spolu nebo ne.Já 28.12.1980 a on je narozen v červnu 1962.Moc Vám děkuji za odpověď Katka

LiDuše - Kore: koně

(Liduše, 25. 5. 2010 22:03)

Dobrý den Kore,
to nemusí vůbec nic znamenat. Nejsem takto schopna se na toho koně napojit, protože o něm nic nevím (jméno, datum narození). Ale pokud k Vám nestál čelem, tak nemusel mít náladu se s Vámi bavit. Postavení zády nebo bokem znamená "teď nemám náladu". Nic více za tím nehledejte. Mohl se jen ohlížet proto, zda jste to pochopila.
Liduše

LiDuše - Adriana: vztah

(Liduše, 25. 5. 2010 21:04)

Milá Adriano,
myslím, že nemá smysl čekat, jestli se Mirek ozve, protože to se nestane. Zkuste si urovnat sama v sobě to, co byste si chtěla vysvětlit s ním.
Osvoboďte se od tohoto vztahu, protože na Vás čeká láskyplný vztah. Nemůže ale přijít, dokud nejste osvobozena, protože ho neuvidíte.
Mějte se co nejlépe
L.

Koně

(Kore, 24. 5. 2010 10:45)

Dobrý den,
není to nějaký zavážný problém, alespoň to tak nepociťuji. Jsem spíš zvědavá.
Máte tu sekci povídání se zvířaty. A mě se stala zvláštní věc. Navštívila jsem koně, jsou určeni k terapii a ve výběhu jsou přístupní a tak si je chodí hladit všichni z okolí děti i dospělí.
Je to trošičku jako zoo s domácími zvířaty.
No a když jsem přistoupila k ohradě a podívala se na koně který stál kousek dál a chtěla si ho pohladit, jako by se na mne podíval a stáhnul se. A pak i odešel a pořát se po mě ohlížel.
Ale když tam přišel někdo jiný nechal se v klidu pohladit.
Nerozumím tomu a tak, vrtá mi to hlavou.
Lidé o mě říkají že už na pohled je na mě vidět že jsem hrozně hodná. A zvířata mají přeci lepší cit na lidi.
Kdyby Vás něco napadlo, budu moc ráda.
Nemám ráda nezodpovězené otázky :D jsem moc moc zvědavá.
Děkuji za Váš čas s Láskou Koré

LiDuše - Adriana: vztah

(Liduše, 22. 5. 2010 11:49)

Milá Adriano,
ve vašem případě potřebuji příjmení Vaše i Vašeho kamaráda. Pokud je nechcete sem zveřejňovat, napište mi mail.
Liduše

vztah

(Adriana, 22. 5. 2010 0:48)

Dobry den pani Liduše.Chcem sa opytat kedy priblizne stretnem perspektivny a uprimny vztah.Volam sa Adriana 7.6.1974.Tiez ma zaujima ci sa mi este niekedy ozve moj byvaly kamarat s ktorym uz dlhsie nie som v kontakte.Vola sa Miroslav nar. 10.3.1963.Ked ano co mozem od neho ocakavat.Velmi pekne Vam dakujem.

LiDuše - Peter: dovolenka

(Liduše, 20. 5. 2010 15:31)

Hezký den Petře,
vidím trošku překážky, co se týká toho, zda Vám vyjde dovolená u moře. Pobyt tam není zrovna růžový, ale nic významného se stát nemá.
Sluníčko v duši
Liduše

LiDuše - Jana: druhé dítě

(Liduše, 20. 5. 2010 15:27)

Dobrý den Jano,
zatím druhé dítě nevidím, ale za čas je možné, aby přišlo. Zatím nespěchejte, vždyť jste sama na pochybách. Vztahy v rodině a v manželství určitě druhým dítětem neutrpí - jsou totiž dobré a kvalitní.
Mějte se fajn
Liduše

LiDuše - Blanka: šance

(Liduše, 20. 5. 2010 15:11)

Milá Blanko,
nevím, co se ve Vašem životě děje, ale časem se vše zlepší. Zkuste se sjednotit sama se sebou. To znamená, aby Vaše myšlení, cítění a jednání bylo v souladu, pak se vše obrátí k lepšímu.
Liduše

LiDuše - Petra: miminko

(Liduše, 20. 5. 2010 15:08)

Milá Petro,
v dohledné době miminko nebude. Máte určité bloky, které nedovolují miminku zatím přijít na svět. Určitě se za pár let dočkáte.
Dobře děláte, že nechcete jít na umělé oplodnění. Nevidím žádný fyzický problém, proč by miminko nemohlo přijít na svět přirozenou cestou. To, že vám to momentálně nejde, znamená, že musíte ještě ujít kus cesty v životě. Určitě to časem půjde. Nevím, jak jste spokojená s Vaším partnerem, jestli Vám opravdu dává to, co potřebujete. Někdy je možné, že to nejde ani z těchto důvodů. Přemýšlejte, co ve Vašem životě není v pořádku a pokuste se o změny.
Držím palce
Liduše

LiDuše - Alena: rozvod

(Liduše, 20. 5. 2010 14:59)

Milá Aleno,
je dobře, že jste sebrala odvahu a ten krok udělala. Uvidíte, že Vám za čas bude ještě lépe.
Mějte se slunmíčkově
L.

dovolenka

(Peter, 20. 5. 2010 8:51)

Zdravím Vás pekne pani Liduše, chcel by som sa spýtať : Zvažujem toto leto stráviť dovolenku s rodinou pri mori, chcel by som vedieť či to vyjde a ak ano, či prebehne všetko v poriadku.Ďakujem. Peter, nar. 14.11.1967


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »