Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milí človíčci,

moc ráda Vám pomáhám s Vašimi problémy. Poslední dobou se mi zoufale nedostává času. Kromě toho, že chodím do práce a v soukromí léčím, věnuji se vám všem, kteří potřebují poradit nebo píší o podrobný výklad a ještě se věnuji tvorbě těchto stránek. Musela jsem sáhnout k opatření, abych vše zvládala a přitom nebyla za chvilku zcela vyčerpaná. 

Pokud budete chtít zodpovědět Vaši otázku nebo poradit s nějakou situací, zašlete mi prosím do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Strávím spoustu času a energie zodpovídáním na Vaše dotazy
a mám pocit, že by bylo dobré, aby se energie dávání a přijímání trochu vyrovnaly.
A peníze jsou také forma energie k vyrovnání toho, co dávám já. 

                        

                                        Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

                                                                 

Obrazek

Vaše LiDuše

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

syn

(Anděl, 10. 8. 2010 19:10)

Moc vás zdravím a prosím o radu.Jsem narozena 22.4.67 a syn 13.9.1993.Poslední dobou je jiný,svěřit se nechce a já se o něj moc bojím.Jsem z toho zoufalá.Můžete mi prosím poradit?Byla jsem u kartářky,ale moc jsem se nedozvěděla.Moc prosím o radu.Budu Vám vděčná za jakoukoliv odpověď.

1.škola, 2.pocení

(Jana, 9. 8. 2010 12:05)

Paní Liduše, prosím o vaši radu. V září nastupuji na dálkové studium farmacie, bude trvat 3 roky, a já bych chtěla vědět,jak budu v tomto studiu úspěšná. Zkrátka jestli to zvládnu až dokonce... Mám chvíle kdy mi připadá, že vše půjde hladce, ale pak přijdou obavy a strach co budoucnost přinese a jestli se mi podaří vše úspěšně zvládnout. Jsem hodně lítostivá, málo sebevědomá, všude kam přijdu se připadám, že mě nikdo nemá rád, pohrá mnou, nejsem důležitá. Také mě trápí extrémní pocení od pasu nahoru včetně hlavy, vlasů, jsem neustále jako ve sprše. Je to opravdu nepříjemné a život obtěžující, v práci to už nejde zvládnout bez výměny oblečení - většinou musím mít 3 trička nebo košile... Nedá se s tím žít,zkouším šalvějové tablety, čaje proti pocení, dokonce i tinkturu při menopauze... Podstoupila jsem i psychoterapii, ale bohužel pocení trvá. Prosím moc o vaši radu.Nar.16.5.1974. Děkuji!!!

LiDuše - Simona Č.: záchvaty jezení

(Liduše, 7. 8. 2010 15:17)

Milá Simono,
bulimie je vždy těžký problém, který nelze vyřešit takto na dálku. Můžete zkusit jít až ke kořenům, tam kde začaly první známky přejídání. Co je ale hlavní, že sama si s tím neporadíte. Pokládáte si správné otázky, ale asi není ve Vašich silách je sama vyřešit. Musíte si najít terapeuta, který Vám může pomoci. Mohu Vám nabídnout i svou pomoc, ale nevím, odkud jste. Pokud byste chtěla, zavolejte mi a domluvíme si termín Vaší návštěvy. Ať už se domluvíte se mnou nebo s někým jiným, počítejte s tím, že je to "běh na dlouhou trať". Obrňte se trpělivostí, ale neotálejte a začněte to řešit.
Držím palce.

LiDuše - Hana H.

(Liduše, 5. 8. 2010 10:28)

Ahojky Hanko,
tak mi prosím mailni, až budeš po dovče. Nechci se tady rozepisovat soukromě.
L.

LiDuše - Danka: regresní terapie

(Liduše, 5. 8. 2010 10:18)

Dobrý den Danko,
budu ráda, když mi o Vašem problému napíšete více. Mám pocit, že regresní terapie Vám nepomůže, holotropní dýchání by mohlo, ale dejte si pozor na to, u koho. Já bych Vám velmi doporučovala PhDr. Lídu Chrášťanskou, která dělá alternativní směr.

LiDuše - Jarka: trable

(Liduše, 5. 8. 2010 9:51)

Milá Jarko,
tak to ano, jen jste přeházela písmenka u té zkratky, tak proto to nepochopení. Jen mi prosím napište o Vaší situaci trochu více, abych to mohla posoudit. Co už jste vyzkoušela a nepomohlo Vám to, že uvažujete o tomto kroku?

LiDuše - Jožinka: strach v mé rodině

(Liduše, 5. 8. 2010 9:45)

Dobrý den Evo,
Vaše situace je opravdu těžká, ale má jednoduché řešení.
Uvědomte si, že všechno, co máte, Vás stálo energii. Proč se teď ohrožujete tím, že vycházíte synovi vstříc s trvalým bydlištěm? Od něho je sobecké, že jen protože nechce mít bydliště v občance na úřadě, naléhá a je mu jedno, že ohrožuje Vás, ale i ostatní, kteří v tomto domě bydlí. Na co chcete čekat? Až přijdou exekutoři a zabaví Vám majetek a možná i dům. To pak byste mohli mít všichni bydliiště na úřadě. Tak proč váháte?
Pokud dokážete udělat tento krok a odhlásit ho z trvalého bydliště - a závažné důvody k tomu máte, tak přece tím získáte klid a jistotu, že se už nic nemůže stát ohledně majetku.
Máte nějakou přítelkyni, které byste se mohla vypovídat? Udělejte to, abyste si alespoň ulevila a mohla to sdílet s někým zvenčí.
Poproste i vesmír, ať Vám přinese trochu klidu a sílu vše učinit. Meditujte - působí to proti stresu.
Přeji zdárné vyřešení situace.

záchvaty jezení

(Simona Č. ( 2.12.1980), 4. 8. 2010 13:01)

Ahoj, cením si možnost podelit se o svůj problém tímto způsobem a vědět, že někto mi pomůže najít odpověď.. Možná to budou právě tvé slová, Liduše.
Nevím čím to je, ale i přes mé snahy pochopit proč trpím bulimii, co je za tím, že neumím překonat přejídání a násl.vyvrácení, tak sa mi nedaří. Co mi chce mé duše zdelit? Co je za tím, co nevidím? Co mi může pomoct?
Děkuji..

Hana H

(Hana H, 3. 8. 2010 20:30)

Ahoj Liduško, až jsem napsala svůj dotaz a odeslala jej, tak jsem si uvědomila, komu ho píšu. Díky moc za skvělou odpověď. Na tábor se nechystám, myslím si, že už by to nebylo tak parádní a asi bysme i s Gábi očekávali to, co už bylo.Ale možná příští rok, kdo ví.Napíšu pak na e-mail, teď mám dovolenou a tím pádem moc práce. Zatím pa pa a pozdravuj Kašiho, snad se má i on dobře.
Jinak Bonnie má úspěchy na výstavách, v neděli jdu na bonitaci. A uzdravuj se...Hana

regresni terapie

(Danka, 2. 8. 2010 14:48)

Dobry den, v soucasnosti me trapi jeden problem (mozna vicero) a chtela jsem se zeptat, zda si myslite, ze by mi k vyreseni problemu pomohla regresni terapie / holotropni dychani. Moc dekuji. Narodila jsem se 7. 6. 1979

trable

(Jarka, 2. 8. 2010 10:32)

Dobrý den Liduško,omlouvám se,že Vás opět obtěžuju.Zkratkou RHT jsem myslela regresní hlubinou terapii.Díky za Vaš čas a trpělivost.

Stach v mé rodině

(Jožinka, 1. 8. 2010 23:49)

Zdravím a prosím o radu.Můj syn je ženatý,manželka mu odešla,ale má stále s mým synem u nás trvalé bydliště.Můj syn nadělal spoustu dluhů.Má nyní v prodeji svůj dům jelikož mu hrozí exekuce.Nevím,kdy může exekutor přijít.Jestli se stihne ten dům prodat přes Realitní kancelář/je to již na internetu/,neznám postup exekutorů,zdali po předu vzkáží na trvalé bydliště o jejich příchodu.Celá naše rodina neví zda již proběhl soud a kde bychom mohli s exekutory mluvit.Bojíme se,nespíme.Moje dcera má nyní malé miminko a zařizují si s přítelem v mém domě/kde máme všichni trvalé bydliště/koupili si svůj nábytek a bojí se,aby o něj nepřišli jelikož různé věci nejsou na jméno psané.Také já se bojím hlavně o svůj klid a vše co jsme si s mým manželem pořídili za tá léta spolu.Již dávno jsem chtěla svého syna/on s tím by souhlasil/ odhlásit z trvalého bydliště,ale jelikož nyní je již jeho dům v prodeji a vše na úřadech nechce mít odškrklou občanku spíš než se vše vyřídí.Prosím poraďte mě jak na celý neklid...Jmenuji se Eva.Narozená jsem 3-června.Můj syn-17. dubna.Děkuji

LiDuše - Lenka: problémy s matkou

(Liduše, 31. 7. 2010 8:50)

Dobrý den Lenko,
rozepište se prosím o Vašem vztahu s matkou více. A také mi pošlete svoje celé jméno a datum narození.
Děkuji Liduše

krize

(zuzana durkotova a joao perreira, 28. 7. 2010 5:03)

nevím ani jak to mám popsat. v poslední době se vše rozbíjí kolem nás v domě, auta,přišli jsme o značnou část peněz. prostě jakoby nás opustilo štěstí.

poděkování

(Yvonne, 27. 7. 2010 12:23)

Mnohokrát děkuji,za odpověd.Mějte se hezky a hezké léto Vám,přeji.Yvonne

LiDuše - Yvonne: smutek

(Liduše, 27. 7. 2010 9:33)

Milá Yvonne,
nevěšte hlavu a rozhlédněte se kolem sebe. Ve vašem okolí je někdo, kdo Vám může velmi prospět a pomoci svou radou a nákloností.
Liduše

LiDuše - Marie: vztah

(Liduše, 27. 7. 2010 9:28)

Milá Marie,
ještě nejste osvobozená od vztahu, který jste prožila. Měla byste si udělat roční prázdniny a dát do kupy svoje emoce. Jinak si to ponesete do dalšího vztahu a ten pak může dopadnout stejně. Dejte si pozor, koho potkáte v říjnu - mohlo by Vás to zmást. To nebude ten pravý, protože tento člověk bude nečestný. V únoru se také s někým setkáte, ale stále ještě to nebude on. Možná v červnu příštího roku potkáte někoho, s kým by to mohlo být to pravé spojenectví. Zatím buďte trpělivá. ten pravý by vás mohl minout, pokud si vedle sebe obsadíte někým jiným a "nepravým".
Mějte se fajn
Liduše

Problémy s matkou

(Lenka, 26. 7. 2010 20:47)

Nevím jak se mám chovat k matce , která se ke mě chová jako bych ani nebyla její dcera.

LiDuše - Hana H.: problémové soužití

(Liduše, 24. 7. 2010 13:28)

Milá Hanko,
myslím, že přišla doba, kdy si musíš ujasnit, jak chceš dál žít. Uvědom si klady a zápory Tvé současné situace. Odstup si sama od sebe a přemýšlej. Mám pocit, že jsi tím vším hodně vysílená. Není divu, vždyť to moc v pořádku není. Jaroslav je citlivý člověk, ale jde si tvrdě za svým. Je to inteligentní a emocionální muž. Hodně Ti v životě pomohl s Tvými plány (statek,…) a také hodně uměl naplnit Tvé potřeby někoho mít. Vnesl Ti do života cit. Vaše spojení oběma vneslo do života nové zážitky. Budoucnost byla vzdálená, žili jste přítomností, ale teď je třeba učinit další životní krok. Není jasné, jaký to bude krok, jestli úspěšný, jen je jisté, že je třeba ze současné situace vykročit. Dodej si odvahy a začni řešit.
Tato situace a způsob života Tě již přerůstá a začíná být silnější než Ty. Utápíš se v emocích. Buď opatrná, aby Tě to nezničilo. Jaroslav se dostal do velkého vnitřního konfliktu a problémů. Ostatně dvojí život, jaký žije, jinam vést nemohl. Asi je sám zmatený a nemůže se rozhodnout, kterým směrem se dát, aby se současná situace vyřešila. Možná ani nechce, protože mu to může vyhovovat. Tím, jak žijete, škodíte nejenom sobě, ale i druhým (zřejmě jeho manželka a děti).
Asi jsi i měla pocit, že v Tvém životě je přítomná velká láska, hojnost po všech stránkách. Uspokojovalo Tě, jak si i po mentální a intelektuální stránce rozumíte. Cítila jsi, jak jsi tímto vztahem povznášena a obohacena. Asi to z Tebe i čišelo před ostatními lidmi. Prožívala jsi čas spokojenosti a radosti. Jaroslav hodně ovlivňoval Tvůj život, ale teď Tě už spíše citově ovládá. Pozor, ať to není do budoucna ještě horší. Je opravdu čas jednat, jinak se budeš cítit stále hůř. Promluvte si v klidu o tom, co bude dál. (Možná by bylo dobré pro takovou závažnou rozmluvu vytvořit podmínky, které budou vzdáleny všednosti vašeho běžného nažívání.) Co oba očekáváte a chcete, co je pro vás neúnosné. Pozor na emoce a impulzivitu.
Vždycky je dobré si v životě dávat pozor na sobeckost. Všechno se totiž vrací. Chtěla jsi Jaroslava se vším všudy a tady to teď máš. Ony ty cíle byly od začátku totiž sobecké a egocentrické (vždyť má rodinu). A teď se to formou nespokojenosti vrací. I z Jaroslavova života se spokojenost vytrácí. Sám si s touto situací teď neví rady a váhá. Nemá ani motivaci vše nějak dotáhnout a dokonce může pociťovat odpor k tomu nějak vše vyřešit. Motivací pro něho by mohl být tlak z Tvé strany, ale musela by sis stát za svým. A to nejenom slovy, ale i činy. Je jasné, že současná situace je zúzkostňující a není jasné, jak dopadne. Jak už jsem psala, je důležité ji začít řešit.
Držím palce, ať vše dopadne co nejlépe pro všechny zúčastněné. Ať už to bude jakkoli, určitě to bude úlevné a méně zatěžující, než tomu je dosud.
Liduše
p.s. Byla nebo se chystáš s Bonie do Heroltic? Já s Kašim nemohu, protože mám natažené kolenní vazy.

smutek

(Yvonne, 23. 7. 2010 19:43)

Hezký prázdninový den ,Vám přeji.Prosím, Vás koukněte do karet zda mě v brzké době čeká něco radostného.Nějak se mě nedaří,o práci musím stále bojovat,dovolená mě žádná taktéž nečeká.Tak nějak nemám žádný opěrný bod.Jinak jsem člověk,který mívá radost z maličkostí,ale ted mám nějaké špatné období a né a né z toho ven.Narodila jsem se 3.8.1968.Děkuji Vám mnohokrát.Yvonne


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »