Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milí človíčci,

moc ráda Vám pomáhám s Vašimi problémy. Poslední dobou se mi zoufale nedostává času. Kromě toho, že chodím do práce a v soukromí léčím, věnuji se vám všem, kteří potřebují poradit nebo píší o podrobný výklad a ještě se věnuji tvorbě těchto stránek. Musela jsem sáhnout k opatření, abych vše zvládala a přitom nebyla za chvilku zcela vyčerpaná. 

Pokud budete chtít zodpovědět Vaši otázku nebo poradit s nějakou situací, zašlete mi prosím do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Strávím spoustu času a energie zodpovídáním na Vaše dotazy
a mám pocit, že by bylo dobré, aby se energie dávání a přijímání trochu vyrovnaly.
A peníze jsou také forma energie k vyrovnání toho, co dávám já. 

                        

                                        Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

                                                                 

Obrazek

Vaše LiDuše

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hanka 1971

(Hanka , 23. 11. 2010 10:59)

Dobrý den Liduško,
chtěla jsem znát Váš názor na to jestli se k sobě hodíme s přítelem. Stává se nám dost často, že se špatně pochopíme. Já něco řeknu a on mi řekne, že jsem ho tím podrazila, že ho ponižuju, že se málo do něho vciťuji. Jenže já si vůbec nejsem vědoma, že jsem řekla něco špatně a myslím to v dobrém úmyslu. On je takový uražlivý a mě furt unavuje mu vysvětlovat, jak jsem co myslela. Jaktože já něco řeknu a on to slyší a pochopí jinak? Já už se bojím cokoliv říkat, že to bude zase špatně. Tenhle problém mám jenom s ním, s jiným člověkem nemám komunikační potíže.Jmenuji se Hana Rogozinská, narodila jsem se 27.2.1971 a můj přítel se jmenuje Stanislav Janů, narodil se 26.12.1963. Domluvíme se někdy a sedne si to? Kvůli tomuto příteli jsem se rozešla s mužem Josefem Vymětalem, nar. 22.7.1965, který by byl rád abych se k němu vrátila. Mám teď zamotaný život, vypadá to, že jsem samý chlap, ale pravda je taková, že žiju osamněle a muže jsem dlouho hledala. Děkuji za nadhled.
Přeji hodně zdravíčka, štěstí, lásky
Hanka

Re: Hanka 1971

(LiDuše, 26. 11. 2010 16:17)

Dobrý den Hanko,
Váš vztah vám teď dělá starosti, ale nebojte, při troše dobré vůle vás obou se to napraví. Jste silný člověk a je hodně na Vás, jak si dokážete s přítelem popovídat o tom, co se mezi Vámi děje. Zaměřte se na to, co je ve vztahu špatně - tady v tom případěv nefunguje moc komunikace. Mluvte spolu s láskou a představujte si, jak spolu umíte mluvit. Je také dobré, když dochází k takovým nedorozuměním, abyste se ujistili, že opravdu jeden druhého chápete, co si chcete sdělit. Úplně jednoduchá pravidla jsou tyto: Nechávejte se domluvit a vždy zopakujte po tom druhém, co vlastně říkal a zeptejte se, jestli to tak dobře chápete. Dělejte to oba. Uvidíte, že vaše nedorozumění za čas, až si osvojíte tyto pravidla, zmizí.
Držím palce
Liduše

Gábika: práce

(LiDuše , 11. 11. 2010 18:31)

Milá Gábiko,
vím, že je to pro Vás těžké a že se to už táhne dlouho. Asi se právě teď cítíte v pasti životních okolností. Už nevím, jak Vám pomoci, karty prostě radí vytrvat. Poprosila jsem Anděly o poselství a vzkazují Vám toto:
"Vyjadřujte svobodně a s láskou své skutečné myšlenky a pocity. Chtějí po Vás, abyste si uvědomila, že jedinými žalářníky, kteří se kdy byskytli ve vašem životě, jste pouze Vy sama. Pokaždé, když si uvědomíte, že máte moc být svobodná, bude výsledkem svoboda. Pro všechno, co v životě děláte, jste se sama rozhodla a máte svobodu se rozhodnout znovu. Dpokonce i vězni si mohou své myšlenky svobodně vybírat, takže se mohou cítit pokojní a šťastní v jakýchkoli podmínkách.
Když příště začnete větu slovy: ,Musím...,´zaražte prosím. Poproste vesmír a anděly, aby vám ukázali jiné možnosti. Buď vám pomohou dokončit úkol s láskou, takže se nebudete cítit jako v pasti, nebo Vás povedou k jiné aktivitě, kterou budete dělat rádi."
Takže toto bylo poselství od Andělů a já jsem je Vám jen vyřídila.
Držím palce, ať už konečně máte úspěch!
Liduše

Re: Gábika: práce

(Gabika, 24. 11. 2010 0:02)

Dakujem za odpoved pani Liduska.Vytrvat je tazke,ale ako sa vravi "trpezlivost ruze prinasa".Gabika

Partner?

(Jana, 14. 11. 2010 15:16)

Vážená paní Liduško,

ráda bych Vás touto cestou požádala o pomoc. Již dlouhou dobu (cca. 7 let) se mi nedaří navázat plnohodnotný vztah s mužem. V poslední době cítím dost velkou frustraci, bezmoc, která už je na mě příliš těžká. Zajímalo by mě, zda vůbec někdy do mého života vstoupí někdo, kdo ho prozáří a nebo opravdu zůstanu sama. Jsem naroz. 18.12.1985.

Re: Partner?

(Liduše, 18. 11. 2010 17:24)

Dobrý den Jano,
nebojte partnera určitě potkáte. Ale nejdříve musíte na sobě zapracovat. Všechno na Vás je úžasné. Zbavte se tedy negativního sebeposuzování a začněte se radovat z toho, že jste. Jste na sebe totiž moc přísná! Přestože máte ráda vysoká měřítka, je důležité, abyste se na sebe začala dívat očima lásky. Když si budete spílat, Vašeho ducha to bude srážet k zemi. A jak pak máte být nepřehlédnutelná pro toho, kdo by Vás měl zahlédnout? Musíte se zdokonalit a k tomu dojde jen na základě pozitivního rozpoložení. Podívejte se na sebe jinýma očima, třeba očima Vašich andělů, a uvidíte bytost, která je dokonalým dítětem vesmíru. Přestože jste v minulosti dělala chyby, nic z toho, co jste kdy řekla, myslela nebo provedla, nemůže zmenšit lásku k Vám. Sami Andělé ve Vás přehlížejí Vaše vnější chyby; vidí ve Vás tlukoucí srdce vesmírné lásky. Milují Vás bezpodmínečně a je nutné, abyste se naučila i Vy sama sebe tak milovat. Jen tak se stanete zářící bytostí, která přitáhne do života toho pravého:-)
Liduše

Julie: vztah

(LiDuše, 11. 11. 2010 17:26)

Dobrý den Julie,
to, co se Vám ve vztahu děje, je vážné. Neumíte spolu komunikovat a proto řešíte těžké situace rozchody. Zřejmě záleží i na Vás, jestli je tento rozchod definitivní. Jen mám pocit, že rozchody, pokud se dáte zase dohromady, se budou opakovat. Měla byste více otevřít všechny svoje smysly. Zamyslete se nad tím, zda Vám takový vztah vyhovuje. Vzpomeňte si, co jste od vztahu očekávala a jestli tento vztah splňuje Vaše požadavky. Naplňuje Vás nebo ve vztahu zůstáváte jen proto, abyste nebyla sama?
Zdárné rozjímání, Liduše

partner

(Ada, 1. 11. 2010 19:30)

Dobry večer.Chcem sa opytať či ma v najbližšej dobe čaka perspektivny vztah,kedy asi?Dakujem 7.6.1974

Re: partner

(Ada, 11. 11. 2010 17:00)

Dobrý den Adriano,
nebojte, vidím, že se v dohledné době vztah rýsuje. Buďte otevřená a rozhlížejte se. A až ten muž vsoupí do Vašeho života, radujte se.
Liduše

Manželství

(Lenka, 2. 11. 2010 17:24)

Dobrý den, můj dotaz se týká mého manželství. S manželem jsme spolu 11 let, máme dvě děti. Nechoval se ke mě vždy láskyplně, ale to co jsem se dozvěděla za poslední měsíc mě dostalo na kolena. Za celou dobu trvání manželství - možná už z doby před svatbou - psal milostné dopisy cizím ženám, odpovídal na seznamovací inzeráty, sám je i psal. Také mi byl nevěrný. Bolí to velice, milovala jsem ho opravdu hodně a také jsem mu naprosto věřila, i když se ženami flirtoval i přede mnou. Proplakané noci během tohoto vztahu ani neumím spočítat.
Chci se pouze zeptat - je možné, že se manžel změní? nebo dokonce, že už se tak stalo? Můj další život s ním asi už není možný, jsem na tom psychicky hodně zle, jen chci vědět, jak se na něj nyní mám dívat jako na člověka - dá se mu věřit? Moc děkuji
já 4.2.1974, on 27.5.1971

Re: Manželství

(LiDuše, 10. 11. 2010 13:46)

Milá Lenko,
nepočítejte se změnou Vašeho manžela. Vím, že to není příjemné slyšet, ale sama si připusťte, že vše nasvědčuje tomu, že manželovi věřit nemůžete.
Liduše

Praca

(Gabika, 3. 11. 2010 20:43)

Pani Liduska,posielam Vam cele meno a datum narodenia.
Gabriela Boorova 21.02.1973

Dakujem!

vztah.

(julie stejskalova, 3. 11. 2010 17:04)

mila liduse.pisu vam presne iniciale.ja 6.12.1963.muj pritel pavel krejcir 17.4.1957.chtela bych vedet jestli ma nas vztah budoucnost.rozesli jsme se nebylo to poprve.obcas si napisem .nevim jestli mam tento rozchod povazovat za definitivni.

LiDuše - Gábika: práce

(Liduše, 3. 11. 2010 13:58)

Také Gábiko pro Vás platí, co už jsem psala níže. Celé jméno a příjmení s datumem narození působí jako adresa. Ve chvíli, kdy nemám toto komplet, se mohu napojit na někoho jiného toho jména a dne narozeného.
Liduše

LiDuše - Ada: partner

(Liduše, 3. 11. 2010 13:55)

Zdravím Vás,
také prosím o celé jméno.
Děkuji L.

LiDuše - Julie: vztah

(Liduše, 3. 11. 2010 13:49)

Milá Julie,
pro Vás platí to samé co pro Annu. Takže prosím ještě jednou.
Děkuji Liduše

LiDuše - Anna: partner

(Liduše, 3. 11. 2010 13:47)

Dobrý den Anno,
potřebuji Vaše celé jméno, celé jméno partnera a jeho datum narození. Také mi napište něco více o vás. Čím více mi toho napíšete, tím přesnější bude moje odpověď.
Liduše

Manželství

(Lenka, 2. 11. 2010 17:26)

Jen dodatek - manžel se jmenuje Jiří

Praca

(Gabika, 2. 11. 2010 1:31)

Dobry vecer pani Liduska,rada by som sa opytala ci sa mi podari v najblizsej dobe najst praca.Odisla som z prace lebo ma nenaplnala prave naopak ubijala ma a moje zdravie tym velmi trpelo.Zo zaciatku som bola silna a verila,ze pracu najdem ale zacinam mat strach ze to nebude take jednoduche.Svojich najblizsich sa snazim uchranit od mojich problemov ale prestavam to zvladat psychicky.
Dakujem! 21/02/1973

vztah

(julie, 31. 10. 2010 17:25)

dobry den.chtela bych se zeptat jesli budu stastna se svym pritelem.ja 6.12 1963.on pavel 17.4.1957.dekuji.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »