Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milí človíčci,

moc ráda Vám pomáhám s Vašimi problémy. Poslední dobou se mi zoufale nedostává času. Kromě toho, že chodím do práce a v soukromí léčím, věnuji se vám všem, kteří potřebují poradit nebo píší o podrobný výklad a ještě se věnuji tvorbě těchto stránek. Musela jsem sáhnout k opatření, abych vše zvládala a přitom nebyla za chvilku zcela vyčerpaná. 

Pokud budete chtít zodpovědět Vaši otázku nebo poradit s nějakou situací, zašlete mi prosím do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Strávím spoustu času a energie zodpovídáním na Vaše dotazy
a mám pocit, že by bylo dobré, aby se energie dávání a přijímání trochu vyrovnaly.
A peníze jsou také forma energie k vyrovnání toho, co dávám já. 

                        

                                        Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

                                                                 

Obrazek

Vaše LiDuše

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Posun

(Věrka, 30. 5. 2012 18:16)

Dobrý den, předem Vás moc zdravím, to co děláte je moc fajn. Sama cítím, že spousta problémů by se rozplynula, pokud by o nich lidé uměli promluvit a dostali tu správnou odpověď. Ale proč píšu, chtěla jsem Vás poprosit o radu co dál. S mým mužem jsme se odstěhovali na venkov a již přes deset let se věnujeme výrobě bubnů. Vše klape, ale já mám pocit, že bych k výrobě měla přidat "něco", nevím co. Začala jsem studovat speciální pedagogiku a chtěla bych se věnovat muzikoterapii, ovšem nevěřím si. Je to jen můj pocit a nevím jak svou nejistotu zdolat. Navíc hluboce věřím ve věci mezi nebem a zemí a nevím, jestli se nepouštím do něčeho, co není pro mne. Mohla byste mi poradit? Jsem narozena 19.7.1973.

Re: Posun

(LiDuše, 1. 6. 2012 20:12)

Dobrý den Věrko,
myslím, že se nemusíte bát. Pusťte do toho, co Vás přitahuje.
Začněte malými krůčky, organizujte bubnovací kruhy, rozšiřujte svoje pole působnosti, přihlašte se na muzikoterapeutický výcvik. Prostě dělejte cokoli, co Vás napadne. Já to vnímám jako velice dobrou cestu pro Vás. A věřit si začnete právě praxí. Kdybyste čekala na to, až se dostaví sebedůvěra bez jakékoli činnosti, tak byste se nedočkala. Ta přeci přichází tím, že se lidé pouští do věcí, kterých se trochu bojí, a nakonec uspějí. Prostě sebedůvěru přináší činnost a ne nečinnost.
Držím palce
Liduše

Re: Re: Posun

(LiDuše, 11. 6. 2012 13:12)

Dobrý den Věrko,
dnes jsem zjistila, že jste mi poslala na účet příspěvek za dotaz. Moc si vážím lidí jako jste Vy, kteří dokáží nejen přijímat, ale i dávat. S tímto přístupem by Vám mělo v životě jít vše lépe, protože do něho tím vnášíte rovnováhu.
Přeji Vám jen to nejlepší pro Vás :-)
Liduše

Nová životní etapa

(Helena , 9. 6. 2012 0:58)

Dobry den pani Lidusko,jsem rada,ze jsem nasla vase stranky.Jsem momentalne v dost nevyrovnanem stavu a moc by mne potesila vase rada.
V soucasne dobe nastupuji novou zivotni etapu,ktera (podle informaci,ktere se ke mne dostaly)by mela byt pro mne dost narocna.
Cele obdobi,ktere ted pro mne zacina, je zrejme spojene i s vaznou chorobou,ktera by mne mela posunout nekam dal.Snazim se sice o pozitivni mysleni,ale dela mi to problemy.
Muzete mi,prosim vas rict,jak se vam jevi moje situace,ktera mi ted ceka?
Na co se mam pripravit a ceho se vyvarovat?
Pokud je tam skutecne ta choroba,muzete mi rict o jakou chorobu se jedna a jak dlouho to bude trvat,nez se z ni vylecim?
Jsem si vedoma toho,ze muj dotaz je ponekud narocnejsi. Moje situace je jeste zkomplikovana tim,ze ziji v zahranici a jsem na to ted na vsechno sama.
Dekuji moc za odpoved, Helena-1.12.1953

Re: Nová životní etapa

(LiDuše, 11. 6. 2012 10:37)

Dobrý den Heleno,
Váš dotaz je opravdu složitý - jedná se zde o podrobný rozbor budoucnosti. Jako takový již nepatří mezi jednoduché dotazy, které zodpovídám zdarma. Podívjete se prosím na www.duhovakarta.cz, kde najdete více informací k placeným rozborům.
Děkuji
Liduše

Rozvod

(Hana, 18. 5. 2012 16:39)

Jmenuji se Hana, 11.12.1974,procházím obdobím, kdy jsem se odstěhovala od manžela,je možnost zachránit manželství nebo končit rozvodem, nebot manžel mi již nevěří. Děkuji

Re: Rozvod

(LiDuše, 22. 5. 2012 12:43)

Milá Hanko,
zkuste se více rozepsat o tom, co se stalo. Také si chci ujasnit, jestli se ptáte na to, zda se rozvést nebo zachránit manželství.
Děkuji za odpověď.
Liduše

Re: Re: Rozvod

(Hana, 22. 5. 2012 16:48)

Našla jsem si přitele, spíše bych se potřebavala ujistit zda s novým partnerem budu šťastnější než s manželem, se kterým mě pojí jen naše dvě dcery,mezi mnou a manželem Petrem 4.9.1967 celou dobu trvání manželství (13)panuje nejistota, nedůvěra a panovačnost.Hana

Re: Re: Re: Rozvod

(LiDuše, 24. 5. 2012 13:28)

Milá Hanko,
z toho, co píšete, je úplně jasné, že vztah plný nejistoty, nedůvěry a panovačnosti nemá smysl. Tak se tím řiďte.
Mějte se hezky
Liduše

Strach otevřít se

(Hanka, 19. 5. 2012 21:56)

Přeji hezký den.
Chtěla bych se zeptat na problém mého přítele. Po tom, co se rozvedl, zažil jeden další (tříletý) a asi mnohem silnější a krásný vztah, který ale skončil - ze strany partnerky. Dostával se z toho dost dlouho. Od té doby to je přes 3 roky a mezitím pár kratších vztahů zkusil, ale buď to nevyšlo opět ze strany partnerky a nebo to bylo spíše tak, že on se po pár týdnech "sekl" a nešlo to dál, necítil to, co by měl, i když ze začátku to opravdu chtěl a dokázal i city dávat. Bohužel se mu stále občas vybavují chvíle z toho tříletého vztahu a prý i srovnává a asi se tím pádem nic nemůže rovnat, navíc se asi bojí novému vztahu otevřít, občas mívá i smutné a škaredé myšlenky. Já jsem další v pořadí, se kterou se "sekl", ale moc o něho stojím a chtěla bych mu pomoct. Samozřejmě by asi nejvíce pomohl psycholog, ale je možné, abych mohla pomoct já? Třeba aby nebýval tak sám (doma je sám a i v práci pracuje sám), ale když mu bude zle, aby býval více se mnou (i když asi tím pádem spíše jako s kamarádkou a vrbou, s čímž počítám, ale prioritou je prostě mu nějak pomoct), aby mi o svých pocitech hodně povídal, třeba by se tak i postupně více otevřel?
Předem moc děkuji za radu. Hanka

Re: Strach otevřít se

(LiDuše, 22. 5. 2012 12:52)

Dobrý den Hano,
rozumím tomu, jak Vám je líto, že jste další v pořadí, které se vztah s přítelem ocitl na "mrtvém" bodě.
Z toho co píšete, jsem pochopila, že Váš přítel zatím není vůbec osvobozený od vztahu minulého, který pro něho hodně znamenal, když srovnává. A pokud je to takhle, tak mu bude krachovat jeden vztah za druhým. Bohužel se to teď týká Vás. Píšete, že je již uplynuly 3 roky po tomto vztahu, a on měl pár známostí. To je již dost dlouhá doba na to, aby se člověk zvládl ze vztahu vyvázat. Jenže problém je v tom, že Váš přítel používá své partnerky jako záplaty na díru po vztahu, který ho tak zasáhl, a tak toho nemůže být schopen. Myslím, že nemůžete udělat vůbec nic, protože on není zatím osvobozený a tak mu nebude fungovat žádný vztah, který ho potká. Na to by potřeboval být minimálně jeden celý rok sám, i bez sebekratší povrchní známosti. Pak by to dokázal a vztahy by mu zase fungovaly. Vím, že mu chcete pomoci, abyste o něho nepřišla. To byste mohla a dokázala v případě, že by byl z toho vztahu vyvázaný, ale takto to opravdu nejde.
Sluníčko v dušičce
Liduše

budoucnost

(gaba, 14. 5. 2012 13:28)

Dobrý den jmenuji se gabriela nar. 20.1.1977,muj přítel Lukáš nar.3.9.1984.Chtěla bych se zeptat jestli si mám tento rok dávat pozor.Měli jsme menší krizi a strašně se bojím aby se neopakovala do budoucna. mužu partnerovi věřit? mockrát děkuji za odpověd

Re: budoucnost

(LiDuše, 17. 5. 2012 14:23)

Dobrý den Gabo,
čím více mi napíšete, tím přesnější bude odpověď. Je to tak, že na obecnou otazku jen obecná odpověď, pokud bych nedělala podrobný rozbro budoucnosti nebo vztahu, který je ale palcenou službou.
Liduše

Re: Re: budoucnost

(gaba, 17. 5. 2012 17:15)

Přítel mluví dost často o svatbě,chtěla bych vědět jestli to myslí vážně,občas máme problémy ve vztahu a nejsem si jistá jestli mě doopravdy miluje.

Re: Re: Re: budoucnost

(LiDuše, 18. 5. 2012 15:34)

Dobrý den Gabo,
přítel to myslí vážně, ale je otázka, nakolik umí milovat doopravdy, když Vy to necítíte. Musíte si dobře zvážit, zda Vám časem nebudete strádat pocitem, že necítíte lásku.
Liduše

Naděje

(Lenka, 12. 5. 2012 14:51)

Dobrý den, ztratila jsem přitele s jehož smrtí se těžce srovnávám 17.1.1927, ale přesto by mě zajímalo, zda má ještě naději najít pravou lásku, založit rodinu a být šťastná.1.3.1967 a zda by tím přítelem mohl být Petr 4.9.1967, moc děkuji, přeji příjemný den.

Re: Naděje

(LiDuše, 14. 5. 2012 17:52)

Milá Lenko,

přítelem by klidně Petr mohl být, ale když se ptáte tak, jak se ptáte, tak to není ta pravá láska. Tu člověk potkává jen párkrát za život, tak si uvědomte, kolikrát už jste si myslela, že je to ten pravý. A dle toho poznáte, jestli Vás ještě potká nebo ne.
Mějte se sluníčkově
Liduše

nevlastni syn

(dana, 8. 5. 2012 16:02)

dobry den, mame nyni doma manzelovyho syna, nevim co si o nem mam myslet, jednou je zlaticko, podruhe hruza, manzel se boji ze od nas odejde zpet ke sve matce ja uz nevim jak mam reagovat, jsem z toho zmatena, zacinam si myslet ze nas jen vyuziva, prosim o radu co presne je za jeho naladama a jestli u nas zustane nebo odejde, dekuji

Re: nevlastni syn

(LiDuše, 9. 5. 2012 10:47)

Milá Dano,
napište mi více o manželově synovi. Kolik mu je, zda ho má manžel v trvalé péči, jak se projevuje jeho chování.
Děkuji
Liduše

Re: Re: nevlastni syn

(dana, 9. 5. 2012 13:41)

synovi bude letos 17 je ve znameni stira, nekdy vidime jak je u nas spokojeny, jindy zase casto jezdi pry za klukama ale mi si myslime jestli ho jeho matka nenavadi proti nam, kluk je hodne zanedbanej, jeho matka zije takovym bohemskym zivotem v exekuci prisli o dum proto je ted syn u nas, mame podanou zadost o svereni do pece ale soud jeste nebyl, manzel ma strach ze na nej jeho ex hraje jen divadlo a pak az dame kluka do poradku tak ho proti nam navede aby se vratil k ni dekuji za odpoved


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »