Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milí človíčci,

moc ráda Vám pomáhám s Vašimi problémy. Poslední dobou se mi zoufale nedostává času. Kromě toho, že chodím do práce a v soukromí léčím, věnuji se vám všem, kteří potřebují poradit nebo píší o podrobný výklad a ještě se věnuji tvorbě těchto stránek. Musela jsem sáhnout k opatření, abych vše zvládala a přitom nebyla za chvilku zcela vyčerpaná. 

Pokud budete chtít zodpovědět Vaši otázku nebo poradit s nějakou situací, zašlete mi prosím do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Strávím spoustu času a energie zodpovídáním na Vaše dotazy
a mám pocit, že by bylo dobré, aby se energie dávání a přijímání trochu vyrovnaly.
A peníze jsou také forma energie k vyrovnání toho, co dávám já. 

                        

                                        Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

                                                                 

Obrazek

Vaše LiDuše

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Vztah

(LiDuše, 3. 10. 2012 15:58)

Debré odpoledne Ivano,
mám pocit, že se můžete radovat, protože ten, koho tak toužebně čekáte se může objevit v nejbližších dnech :-)
Liduše

manzelstvi

(Jana, 28. 9. 2012 21:20)

Dobry den.Potrebuji vedet,zda se s manzelem rozvedeme nebo nase manzelstvi vydrzi.Ma jiz delsi dobu vztah.Ja Jana-15.1.1965,,Milan-21.3.1967,,

manžel

(Mirka, 14. 9. 2012 18:13)

Dobrý den, prosím mohla by jste mi napsat, co mne čeká s manželem do budoucna:Já Miriam 6.8.1970, manžel František 19.8.1970.Děkuji mockrát.

Re: manžel

(LiDuše, 17. 9. 2012 20:42)

Dobrý den Mirko,
jsem ráda, že jste mi podrobnosti upřesnila emailem. Zda je to konec manželství, to nevím, záleží to totiž na Vás i manželovi. Tím, jak jste upřednostňovala jeho před sebou, jste se dostala, stejně jako všichni, kdo dělají totéž, do situace, kdy si Vás manžel úplně přestal vážit a vlastně Vás ani moc nevidí. Jde o to, abyste se začala věnovat více sama sobě, začala si žít po svém a dělala věci, které Vás těší a baví. Možná si Vás zase všimne. Také si s ním zkuste promluvit a mluvte i o možném rozchodu, pokud to takhle půjde dál. On si je Vámi totiž moc jistý, když jste do teď dělala vše jen pro něho. Je totiž důležité, aby si uvědomil, že by o Vás také mohl přijít.
Neztrácejte hlavu a naději, ale buďte sama sebou a žijte konečně také svůj život.
Liduše

prosba

(radka, 11. 9. 2012 13:00)

Milá Liduško, prosím Vás, je šance na vztah, já nar. 18.10.1960 a on, nar. 25.2. 1947? Zda se budeme vídat i v příštím roce? Děkuji Vám za Vaši laskavost a budu čekat na odpověď.

Re: prosba

(LiDuše, 17. 9. 2012 20:35)

Milá Radko,
moc jste toho nenapsala, takže já Vám mohu také odpovědět jen stručně - na obecné otázky jsou totiž zase jen obecné odpovědi.
Šnace na kvalitní partnerský vztah je velmi mizivá, spíše pražádná. V příštím roce se vídat budete.
Mějte se hezky
Liduše

Partner

(Štěpánka, 1. 9. 2012 13:32)

Dobrý den,jde mě v blízké době do života ten správný životní partner?Děkuji za odpověd.Štěpánka 6.8.1970

Re: Partner

(LiDuše, 5. 9. 2012 9:50)

Milá Štěpánko,
nevím, co to je pro Vás "v dohledné době". Ale určitě je to tak, že do roka žádný "pravý" partner nepřijde. Buďte proto obezřetná a zůstaňte sama, abyste si vedle sebe neobsadila energeticky místo a pak toho pravého neminula. Tak to totiž chodí - protože se bojíme být sami, spokojíme se s málem a pak nás ty hezké, kvalitnií a hluboké vztahy míjejí.
Liduše

milenec

(jana, 23. 7. 2012 16:41)

Dobrý den paní Liduško,narazila jsem na Vaši stránku a měla bych na Vás taky jeden dotaz,který mi zní v hlavě.Zajímalo by mne,zda utvořím milostný vztah s mužem jménem Petr narozen 14.7.1970,jestli je zde nějaká možnost se s ním více sblížit.Uvidím ho v září a nejspíš jsem se zamilovala.Děkuji mnohokrát za odpověď Jana 24.7.1990

Re: milenec

(LiDuše, 31. 7. 2012 11:00)

Milá Jano,
jste křehká osobnost, která v minulosti prožívala cosi smutného. Také jste se cítila osamocená a opuštěná. Měla jste možnost nahlédnout do svého nitra - doufám, že jste přitom nezapomínala na okolní svět.
Petr také prožíval nějakou ztrátu. Oba jste v partnerství velmi stálí.
To, že jste ho potkala není náhoda. Je to pro Vás určitá naděje. A jak víte, naděje umírá poslední, takže můžete být plná optimismu. Teď se právě začínáte zvedat z jakéhosi bláta a tak se můžete radovat. Váš vztah se už teď, jde to mimo smyslové vnímání, posunuje jinam.
Oba můžete však očekávat od svého okolí ne příliš pozitivní postoj k Vašemu možnému vztahu. A to od lidí, od kterých byste to nejméně čekali, kteří se Vám do teď jevili jako přátelé. Prostě se budete setkávat s házením klacků pod nohy. Vy oba to však ignorujte. Negativní energie se totiž vrací sama k tomu, kdo ji šíří, jako bumerang.
Můžete spolu navázat trvalý vztah, ale budete muset naučit Petra větší ohleduplnosti a menší sobeckosti. Zrodí se láska, která bude mít velmi pevné základy a předpoklady k dlouhodobému vztahu, který zároveň může být stabilní. O Petra se budete moci pevně opřít. Ale jednu věc od něj čekat nemůžete, že Vás bude o svém citu ubezpečovat. Prostě o svých citech nebude mluvuit, i když Vám bude chtít být oporou v životě.
Petr může být ze začátku horší v komunikaci, bude se muset totiž naučit vidět svoje chyby.
Váš vztah bude prožívat hluboce, bude s Vámi plánovat život a snít o společném životě. Je to silný člověk, zároveň i pokorný, i když občas je mu nutno pokoru připomenout.
Váš vztah by mohl možná vyústit v manželství, protože opravdu bude velmi pevný - vztah, ve kterém se nemusíte bát založit rodinu. Předpoklady pro to určitě bude mít svou citovostí a soužitím. Zároveň však nezapomínejte na to, že nemusí být uzavřeno manželství k tomu, aby spolu mohli lidé spokojeně žít. Největším pokladem je souznění a ne svatba:-)
Liduše

Re: Problémy s nervy a krční páteří

(LiDuše, 10. 7. 2012 11:50)

Dobrý den,
tento dotaz patří do léčitelské poradny, tam najdete odpověď.
Liduše

zivotni partner

(Helena, 28. 6. 2012 10:38)

Dobry den pani Lidusko,
muzete mi prosim Vas rict,jestli mi prijde nyni, v dohledne dobe, do zivota novy zivotni partner,ktery mne bude oporou?Pokud ano,kdy to asi bude?
Dekuji moc za odpoved,Helena-1.12.1953

Re: zivotni partner

(LiDuše, 4. 7. 2012 17:14)

Milá Heleno,
nevím, co je to pro Vás "v dohledné době".
Pokud ale chcete potkat partnera, o jakém píšete, tak byste se měla nejdříve vážně zamyslet nad životem a udělat nějakou změnu. Měla byste si zrekapitulat to, co jste do této chvíle prožila a co byste v budoucnu od života opravdu chtěla. Jste-li totiž nespokojená s dosavadním životním stylem, musíte nejdříve udělat ve svém životě změnu, aby mohl někdo nový vstoupit.
Do budoucnosti se totiž díváte trochu zkresleně a na minulost možná s nějakým pocitem ublížení.
Nejdříve tak za rok a půl Vám vstoupí do života někdo, o kom si budete myslet, že je to on. Ale pozor - nebude. Určitě byste to do něho neřekla, ale dočkáte se od něho neupřímnosti, byť se Vám do očí bude stavět jako přítel. Takže pozor na iluze, protože Vám se to bude jevit jako vztah, který je ten pravý.
Teprve po tomto člověku totiž na Vás může čekat někdo, kdo by Vám opravdu oporou dokázal být, kdybyste totéž uměla i Vy. Bude to vlastně taková zkouška - pokud se spokojíte s tím "zdánlivým pravým" jenom proto, že nebudete chtít být sama, přijdete o to opravdové, které by Vám mohlo přinést harmonický vztah a radost ze života. Tento člověk by měl přijít tak půl roku po tom "zdánlivém" - ale jen v případě, že budete volná a nebudete mít jakýkoli vztah.
Mějte se krásně
Liduše

laska

(dada, 19. 6. 2012 11:54)

nevim jak se jinak dostat do vasich stranek snad mi zodpovita muj dotaz.moc dekuji dada.

Re: laska

(LiDuše, 20. 6. 2012 10:49)

Milá Dádo,
abyste mohla dostat odpověď, musíte se zeptat:-)
Liduše

Zaměstnání

(Blanka, 14. 6. 2012 14:16)

Milá Liduško,
nedávno jsem změnila zaměstnání.V minulé práci panoval stres.Nyní se mé myšlenky ubírají směrem , zda jsem se rozhodla správně a bude to pro mne změna k lepšímu,čeká-li mne něco pozitivního,příjemnějšího. Proto prosím o Vaši radu.Nar. jsem 6.10.1976 .Mockrát děkuji,přeji mnoho zdraví a energie.Blanka

Re: Zaměstnání

(LiDuše, 15. 6. 2012 10:11)

Milá Blanko,
dívala jsem se na Vás s kyvadlem. Bohužel Vás moc nepotěším, protože změnu zaměstnání nevidím jako změnu k lepšímu a jako úplně správné rozhodnutí. Pozitivní a příjemné věci Vás sice čekají, ale nevím, nakolik to souvisí s tím, z čeho jste se chtěla vymanit. Možná to pozitivní mohou být spoupracovníci...
Přeji vše příznivé
Liduše

Re: Re: Zaměstnání

(Blanka, 15. 6. 2012 17:53)

Milá Liduško , děkuji moc za Vaši odpověď.Mám brouka v hlavě. Čeká mně Liduško , prosím v budoucnu zaměstnání , kde bych byla opravdu spokojená?Děkuji , mějte se moc hezky ,Blanka

Re: Re: Re: Zaměstnání

(LiDuše, 16. 6. 2012 10:09)

Milá Blanko,
nezlobte se, ale zodpovídám jeden každému jeden dotaz měsíčně zdarma. Energie by jinak byly nevyrovnané a já vyčerpaná. Tento dotaz Vám již zodpovědět nemohu, aniž by to poškodilo mě. Přečtětě si podmínky zde nahoře.
Děkuji za pochopení
Liduše

Re: Re: Re: Re: Zaměstnání

(Blanka, 16. 6. 2012 10:40)

Omlouvám se , nepřečetla jsem si Vaše podmínky ,hezký den.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »