Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

LiDuše - Katka: Jak dál

(Liduše, 18. 10. 2009 10:34)

Milá Katko,
tímto případem jsem se již v poradně zabývala. Hledejte a najdete.
Liduše

LiDuše - Pavla: bydlení

(Liduše, 18. 10. 2009 10:20)

Dobrý den Pavlo,
buďte trpěliví. Nejde všechno hned, určitě se Vám zadaří.
Liduše

LiDuše - matka Jiřka: miminko

(Liduše, 17. 10. 2009 17:17)

Milá Jřiko,
sice se teď nacházíte v bolavém období, ale nebojte, bude lépe. Karty ukazují mír a domácí štěstí, což klidně může znamenat i přírustek do rodiny. Jen je hodně důležité, aby Vaše dcera rok neotěhotněla, jinak by se mohla situace opakovat.
Přeji více lásky v dušičce
Liduše

Jak dál...

(Katka, 16. 10. 2009 11:51)

Dobrý den paní Liduško,mám trápení se svým bývalým partnerem.Odešel bydlet ke své milence již před 5 měsíci.Opustil mě i své 4 děti po 11 letech bezproblémového vztahu.Pořád mě kontaktuje každou chvíli u nás přespává a chce se se mnou milovat.Je pravda že mu občas podlehnu bohužel.Moc ho miluji a už nevím co dál.Před měsícem mi oznámil že jeho nynější partnerka čeká s ním dítě.Málem jsem se zhroutila ale ustála jsem to.Bavíme se spolu jako kamarádi.Ale když jsme sami tak se atmosféra změní.Prohlásil ať si z toho nic nedělám že z ní kdyžtak bude svobodná matka ale mě to zarazilo.Chtěla jsem se zeptat jestli je nějaká šance v budoucnu,že se k nám vrátí.Moc děkuji a s přáním krásného dne Katka.On 16.10.1977 já 28.12.1980 a jeho partnerka je blíženec ale přesné datum nevím

Co dál?...poděkování

(Jana, 15. 10. 2009 19:46)

Milá Liduško,moc Vám děkuji za Vaši radu, pomoc i za Váš čas,zkusím na sobě více zapracovat v tom duchu,jak mi radíte.....pokud by se mi stav nelepšil, dovolila bych si Vás kontaktovat s prosbou o další pomoc (terapii, jak mi nabízíte), moc děkuji.... s láskou Jana

bydlení

(PAVLA , 15. 10. 2009 15:06)

příjmení je Brijová, Brija

bydlení

(Pavla, 15. 10. 2009 15:05)

Dobrý den, chtěla jsem vás poprosit, jak to vidíte s našim bytem, potřebujeme ho prodat a stále se nám to nedaří, máme 3 děti a nějaký dluhy, které potřebujeme splatit děkuji.Já 9.12.1976 a manžel Radim 4.6.1975

LiDuše - Yvonne Šulcová: nová práce

(Liduše, 11. 10. 2009 21:40)

Milá Yvon,
nevidím ro zrovna růžově. Budete se muset spokojit s tím, co máte. Do půl roku určitě nic nepřijde.
Zkuste se s celou situací vyrovnat.
Liduše

LiDuše - Jana: Co dál?

(Liduše, 11. 10. 2009 21:35)

Milá Jano,
asi by nebylo dobré v tomto stavu se na někoho vázat. Pokud někoho potkáte, tak se mějte hodně na pozoru. Jste teď slabá a tak můžete přitáhnout jenom stejně slabého člověka. I kdyby vypadal a choval se sebelépe, nepodlehněte tomuto klamu. Nemyslím si, že by pouze antidepresiva vyřešila Vaši situaci. Vzhledem k tomu, že jste se rozešli již před dvěma roky, tak mám pocit, že potřebujete nutně terapii, abyste se s tím mohla vyrovnat. Mohu Vám ji nabídnout sama, ale nevím odkud jste.
Mějte více sluníčka v duši
Liduše

LiDuše - Zdenka: syn

(Liduše, 11. 10. 2009 18:44)

Dobrý den Zdenko,
moc Vás asi zatím nepotěším. Nevím, jak se to jeví Vám, ale Lukáš si zatím se životem více hraje, a tím si blokuje to, co je opravdové. Sám se sebou není spokojený, což pramení z toho, jak žije. Zatím upřednostňuje to, co uspokojuje jeho povrchní smysly a tak si znemožňuje a uzavírá cestu k tomu, aby mohl najít dobrou práci či se mohl vrátit ke studiu.
Z Vašich slov cítím, že jste to stále plně nepustila. Možná mu opravdu pomůže, když se o to přestanete (i vnitřně) starat. V tom okamžiku se totiž změní energie, která mezi Vámi proudí, aniž byste si ji byli vědomi. A možná vše nabere úplně jiné obrátky.
Budu ráda, když mi za čas napíšete, jak se celá situace vyvíjí.
Slunce v duši i v těchto deštivých dnech
Liduše

Co dál?

(Jana, 9. 10. 2009 20:20)

Ještě doplňuji datumy narození: já 27.3.1960 v 11 hod. bývalý partner 18.7.1962

pomoc s prací

(yvonne Śulcová, 9. 10. 2009 19:57)

Hezký večer,nebo možná již den milá paní Liduško.Moc,Vás prosím ,jak to vidíte s mojí prací řádově tak do půl roku.V současné době práci mám,ale došlo zde k hodně změnám a mě se to hodně dotko.Kupříkladu firma neprodloužila mé pracovité kolegince smouvu,přesto,že pro firmu velice dobře pracovala.Tak jsem za ni bojovala,ale nepovedlo se mě,aby dobro zvítězilo.Chci odtud pryč.Prosím, pomůže mě někdo,nebo snad jinak.Přijde mě pracovní nabídka od někoho známého?Prostě vidíte u mě změnu zaměstnání do půl roku?Vím,že doba je zlá a možná, ani není vhodná na změny,ale nemám chut dále pro nesolidní lidi pracovat.Z celého srdce Vám mnohokrát děkuji a přeji, Vám zbytek zatím tak krásného podzimu.Narodila jsem se 3.8.19*68 v 22hod v Brně.Yvon

Co dál?

(Jana, 9. 10. 2009 17:59)

Milá Liduško, nějak se mi před dvěma lety zhroutil život(rozchod s životním partnerem, osamostatnění dětí),nejprve jsem se zhroutila a skončila na antidepresivech,nějak se s tím nedokáži vyrovnat, cítím se velmi velmi sama, često pláču a nedokáži se vyrovnat s tím, s kýmže jsem to vlastně 11 let žila... necítím nenávist, ale velikou bolest, kterou nedokáži ze sebe sejmout, motám se v začarovaném kruhu, jakoby nebyla cesta ven....čtu hodně knížky s pozitivní energií a andělskou literaturu, obracím se k Bohu....vždycky to pomůže na chvíli, ale pak do toho zase znova padám a teď s příchodem podzimu se to zhoršuje......Myslíte, že se na mě usměje štěstíčko a já někoho potkám, kdo mi naplní život láskou, potřebuji ji nejen dávat, ale i dostávat...Moc Vám děkuji za odpověď

Syn

(Zdenka, 9. 10. 2009 12:48)

Dobrý den, po nějaké době bych Vás chtěla poprosit,jestli se nerýsuje nějaká změna na cestě mého syna Lukáše/15.12.88/.Stále hledá, i když už je snad psychicky lepší, ale pořád nevíme, kudy se vydat. Jestli ho čeká nějká práce nebo návrat ke studiu. Alespoň náznak něčeho.Děkuji za odpověď.

LiDuše - Tomáš: dilema 2

(Liduše, 8. 10. 2009 19:59)

Dobrý den Tomáši,
nezávidím Vám Vaši situaci. Moc Vám asi neporadím, co máte dělat. Jen Vám předám toto poselství: Jedna z těch žen je citově nečestná, podporuje ve Vás citové fantazírování, ale ona sama na tom zrovna s city není dobře. To, kam současně směřuje Vaše láska a péče není právě nejmoudřejší. Sám si to asi přeložíte nejlépe. Až se tuto situaci lépe přeložíte, tak příště zvažujte, jestli to stojí za takové trápení. Tady je velká škoda, že vždy budete muset někomu ublížit, ale sám víte, že nemůžete mít všechno a tak to vyřešte co nejlépe (ať už je to jedna z žen, děti nebo nenarozené dítě).
Přeji Vám, aby se Vám v budoucnu dařilo se do podobných situací už nedostávat, byť by byly bez takových velkých následků.
Liduše

Dilema 2

(Tomáš, 6. 10. 2009 1:36)

Paní Liduško,prosím Vás vím že jste psala že budete odpovídat jen na jeden dotaz měsíčně zdarma ale mohla byste mi prosím odpovědět na dotaz od Tomáš-Dilema 2 ptal bych se úplně stejně moc Vám děkuji za jakoukoliv odpověd jsem již skoro zoufalý dotaz jsem položil 12.9.ale situace je pořád stejná s pozravem krásného večera Tomáš

Poděkování

(Petra, 4. 10. 2009 20:00)

Milá Liduško,moc Vám děkuji za krásné, povzbudivé slova.Na Vaši otázku, ,,jak dlouho jsem sama´´ chci odpovědět, téměř 10let žiji jen s dětmi:-).Moc jsi vážím Vaši nabídky pozvání na Vaši skupinu.Chci dále poznávat sama Sebe.Jen realizace Vaši nabídky mě dělá trochu starosti.Jsem z Valašska.Ještě jednou moc děkuji za Váš čas a odpovědˇ.S pozdravem Petra.Mějte se moc hezky ,jen sluníčkově.

Otec

(Blanka, 4. 10. 2009 9:54)

Milá Liduško,
moc Vám děkuji za odpověď,máte pravdu ,že měl docela jiné hodnoty ,ale i tak mu nepřeji nic zlého.
Děkuji a přeji Vám hodně štěstí ,Blanka

LiDuše - Blanka: otec

(Liduše, 4. 10. 2009 8:40)

Dobrý den Blanko,
Pro Vašeho otce teď začíná nové období. Vše, co se nám děje, nás má něčemu naučit. Když člověka potká něco takového, je to velký otřes, který většinou způsobí, že začneme jinak nahlížet na život. Většinou přehodnotíme svůj žebříček hodnot (pokud jsme ho měli nesprávný). Otce čeká transformační proces, protože něco takového nás nenechá nikdy stejné jako dříve. Je na něm, jak se se vším popere a jak se celá nemoc bude vyvíjet.
Mohu Vašemu otci do budoucna nabídnout i pomoc, pokud by o ni stál. U někoho jde celý proces zvrátit, ale zatím myslím, že je to předčasné. Váš tatínek nejdříve potřebuje získat nějaký postoj ke své nemoci. Potřebuje i nějaký čas, aby na sobě mohl udělat práci, která by ho bez této diagnózy ani nenapadla.
Přeji Vám, abyste dokázala celou situaci přijmout a byla tatínkovi dostatečně silnou oporou
Liduše

LiDuše - Jana: ztracená

(Liduše, 2. 10. 2009 20:53)

Milá Jano,
asi Vás moc nepotěším, ale zatím Vás čeká jen osamocenost. Pokud byste chtěla někoho potkat, bude to až tehdy, když byste se osvobodila od manžela. Ale také by to nebylo hned. Prostě teď Vás čeká cesta sebezpytování a rozmýšlení. Možná objevíte nový pohled na svůj život a to Vás donutí udělat nějaký krok. Teď prostě máte vedle sebe obsazeno a nikdo nepřijde.
Není to tak zlé, jak to teď cítíte, když tyto řádky čtete. Cesta, která Vás čeká, Bás zároveň může hodně obohatit, pokud se jí správně chopíte.
Mějte se fajn
Liduše


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »