Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

Liduše - Lenka: prosba

(Liduše, 24. 6. 2009 22:54)

Dobrý den Lenko,
u Vašeho syna bych doporučovala pročistit auru a popřípadě odvedla přivtělené duše. Více si nedovoluji takto na dálku posoudit. Je-li to pro Vás reálné, zavolejte mi, abychom si domluvili Vaši návštěvu.
Liduše

LiDuše - Hanka: práce

(Liduše, 24. 6. 2009 22:34)


Milá Hanko,
Vaší práci vidím pozitivně, ale nevím, co to pro Vás znamená. Byla byste raději, kdybyste mohla zůstat nebo byste si ráda našla jinou práci? Vyjde to, co si přejete.
V blízké době zatím nikoho nenajdete. Doporučovala bych Vám, pustit hledání z hlavy - jen tak se změní vibrace kolem Vás a potom se snad situace změní.
Krásný den
Liduše

NĚJAK SE NÁM NEDAŘÍ

(ROMANA, 23. 6. 2009 15:50)

MILÁ LIDUŠKO,JSEM TAKOVÁ BEZRADNÁ ,V MNOHA VĚCECH SI NEVÍM RADY.TAK NĚJAK VE VŠEM PLAVU,ZAČALA JSEM ČÍST KNIHY JAKO PRVNÍ KNIHU MOC PODVĚDOMÍ J.MURPHY,PAK TAJEMSTVÍ R.BYRNE,MILUJ SVÚJ ŽIVOT LOUJSE L.HAYA JEJÍ DALŠÍ KNIHY A KNIHY OD BRANDON BAYS CESTA.SVOBODA A DALŠÍ PODOBNÉ KNIHY NEMŮŽU SE JICH NASITIT A K TOMU BROUZDÁM NA NETU A NAŠLA JSEM I TEBE VŠECHNO JE TO TAK BLÍZKÉ A ZÁROVEN VZDÁLENÉ MOC BYCH SI PŘÁLA SE OČISTIT A ŽÍT BEZ VŠECH STRACHŮ ,ALE NEVÍM KTERÝM SMĚREM SE DÁT,VE VŠEM MÁM CHAOS A TÁHNU ASI KE DNU I MANŽELA PROSÍM ZKUS MI NĚJAK PORADIT, RÁDA NAPÍŠU VÍCE NEFUNGUJE MI PROSTĚ NIC NECHCI SE VZDÁT ALE POŘÁD PADÁM, A PADÁM NĚKAM .... .ROMANA,NAR.8.12.1968 ,.MŮJ MANŽEL ONDŘEJ NAR.10.1.1965 DĚKUJI ZA NADĚJI ROMANA

Ještě jednou přítel

(Noir, 23. 6. 2009 11:32)

Dobrý den Liduško.
Chtěla bych ještě jednou poprosit o radu ohledně mého vztahu s přítelem. Nezlobte se, že Vás s tím zatěžuji znovu. Před časem jste mi odpovídala, že po úmrtí dcery zřejmě trpím strachem i ze ztráty přítele, ale že tímto způsobem bych o něj přijít neměla. Teď jsem se k Vaší odpovědi znovu vrátila, protože mám strach, že o přítele sice nepřijdu zrovna vinou nějaké nemoci apod. ale asi z úplně jiného důvodu. Poslední dobou mi připadá nějak odtažitý, dokonce jsme se kvůli tomu i pohádali. Tvrdí mi, že je mezi námi vše v pořádku, ale já ten pocit bohužel nemám. Nevím, zda se mnou nechce mluvit na rovinu. Mám ho moc ráda a nechci ho ztratit, ale nevím teď vůbec, co mám dělat. Nevím už vlastně ani, jestli o mě vlastně ještě stojí. Psychicky jsem opět někde na dně a nedovedu se na nic soustředit. Mám strach, že jestli se se mnou rozejde, tak to tentokrát neustojím. Chtěla bych Vás poprosit, zda mi můžete říci, jestli to bude mezi námi zase dobré. Zda má smysl za ten vztah bojovat. Já jsem narozena 9.9. 1965 a on 22.10. 1956. Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den.

Milá Liduško!

(Silvie, 22. 6. 2009 17:20)

Milá liduško!
Před nedávnem jsem potkala príma kluka a těšila se ze skvělého kamarádství ted mi připadá jako by celé kamarádství bylo pryč ač netuším čím to je.Je mi to docela líto a mrzí mě to prosím řekni proč to tak v životě je???ON je narozený 3.12 1977 Já 26.2 1977
Předem moc děkuji.

ZMĚNA?

(Petra, 21. 6. 2009 9:04)

Dobrý den ,paní Liduško.Chci vás poprosit o radu.Mám v tuto dobu,velké přání.Svůj život od základů změnit ,navzdory okolnostem ,které mě v životě potkaly.Rozvod,dluhy,osamocení,nemoc,problémy všeho druhu.Touhou změnit Sebe a Svůj dosavadní život s dětmi,jsem potkala fajn lidičky a aktivity,které mě přináší radost.Mám,prosím prodat domek,v kterém tedˇbydlíme s dětmi a přestěhovat se do města do bytu?Uvědomuji si,že by nám to život po mnoha stránkách ulehčilo.Ale má intuice mě říka,že mám ještě čekat a vydržet s tak velkým rozhodnutím.Stejný pocit mám i s mým nynějším zaměstnáním,že mám vydržet a čekat na příznivé okolnosti.Mým přáním je i změna zaměstnání a najít pracovní činnost,která mě naplnˇuje i za cenu studií.Hodně přemýšlím pro jakou pracovní oblast se mám v životě rozhodnout.Je má intuice správná?Či nikoliv!Mám tento rok s prodejem domku počkat?Můžete mě,prosím poradit.Co dál?Moc Vám děkuji za Váš čas.S pozdravem a mějte se moc hezky.

problém

(BáraP, 21. 6. 2009 0:07)

Stala se mi taková nemylá věc jezdím na koni a měla jsem jet pomáhat na závody když sem slyšela kámošku(simču)jak řiká já do toho zapadákova jet nechci radši bych na císařský ostrov s Nikčou(další kámoška) řekla jsem to mojí trenérce která měla závodit a nabídla jsem se že bych s ní teda do toho zapadákova jela já a kámoška (simča) s nikčou problém byl v tom že to simona nevěděla přijela ráno do stáje a trenérka jí řekla že už v autě do zapadákova není místlo at si jede na ten císařák...to Simču dostalo a ted mě nesnáší přitom sem to myslela dobře když to tak moc chtěla...s trenérkou se ted taky nikdo nebaví hrozně mě to mrzí nevíte co mám dělat?

Miminko

(Lenka, 18. 6. 2009 0:33)

Dobrý večer, chtěla bych Vás moc požádat o radu. Jmenuji se Lenka nar. 16.7.1980 v 17:50h v Podbořanech a můj přítel Martin 15.1.1978 v Jičíně. Už delší dobu se snažíme o miminko, ale zatím bohužel bez úspěchu. :-( S přítelem se zname teprve rok, ale prostě nějak vím, že je to TEN můž, na kterého jsem čekala. Já už mám tří letého šmudlu z předchozího vztahu, ale chtěli bychom alespoň ještě jedno miminko spolu. Můžete mi, prosím, napsat zda a kdy můžeme očekávat vytoužené těhotenství??? A ještě taková malá prosbička: Mohla byste mi prosím poradit, kdy by byla nejlepší doba na svatbu??? Předem moc děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním všeho dobrého Lenka B.

Email

(Alena, 16. 6. 2009 14:14)

Dobrý den paní Lído, psala jsem Vám email, protože můj problém je choulostivější. Nevím, ale jestli emaily vyřizujete a ani nevím, jestli jste ho dostala. Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem Alena

LiDuše - Alka: prosbička

(Liduše, 10. 6. 2009 23:28)

Milá Alko,
nevím, co je příčinou toho, že se potácíte v bludném kruhu s financemi. Zatím to však na zlepšení nevypadá. Budete to ještě muset nějakou dobu vydržet. Měli byste se s přítelem zamyslet nad tím, kde to začalo a proč. Vyřešte to "proč" a pak snad bude lépe.
Jste silný člověk, tak snad si s tím poradíte.
Mějte se co nejlépe
Liduše

LiDuše - Ivana: naděje

(Liduše, 10. 6. 2009 23:19)

Dobrý den Ivano,
vypadá to, že s manželem máte hezký vztah. Nebojte, děťátko určitě přijde. Nepotřebujete žádná vyšetření. Jste v pořádku. Jen jste trochu ve stresu proto, že zatím žádné děťátko nepřichází. Pusťte tyto obavy z hlavy, neboť právě ony brání tomu, aby mohlo přijít.
Dejte vědět, až ten zázrak přijde :-)
Liduše

LiDuše - Hana: vitiligo

(Liduše, 10. 6. 2009 19:21)

Milá Hanko,
znám pana léčitele Havelku. Před dvaceti lety mi hodně pomohl s nádorem (tehdy se u mě probudily moje léčitelské schopnosti). Být Vámi, zkusila bych j´ím doporučovaný lék z Kuby. Dívala jsem se a mohl by Vám pomoci.
Mějte se hezky
Liduše

vnuk Adam

(Marta Fulínová, 10. 6. 2009 18:21)

milá Liduše,objevila jsem Vaše stránky a jsem nadšena.Dovolte mi dotaz.Mám vnuka Adama nar,22.2.2005 v Benešově.Když mu bylo 1,5 roku byl na operaci v koleni měl zánět a zasahlo to i kost.Byl v hrozném stavu.Dodnes jezdí na kontrolu do Motola.Vdnešní době se mu udělal u kotníku téže nohy nějaký rosol o velikosti dětské pěsti a na pohmat ho to bolí.Lékaři s tím nechtějí nic dělat.Na jeho věk je dost náladový.Co by s tím šlo dělat a co je příčinou.
Marta.Fulínová@seznamcz.

Prácovní příležitost

(Blanka, 10. 6. 2009 10:02)

Dobrý den paní Liduško, máte pěkné stránky ve kterých se dá hezky číst.Pročítala jsem si i Vaše odpovědi na tyhle otázky a protože i mne trápí problém ohledně práce,rozhodla jsem se Vás poprosit o odpověď na mou otázku.Jsem po mateřské a těžko se mi shání práce.Naskytne se mi v tomto roce nějaká práce ? Jsem naroz. 6.10.1976 .Moc děkuji,mějte se hezky.

Prosba

(Lenka 25.2.1972, 9. 6. 2009 20:58)

Zdravím Vás Liduško, chtěla jsem Vás požádat o radu či pomoc. U našeho syna byla pravděbodobně diagnostikována panická úzkost,ale po přečtení příznaků se nám toto tak nejeví. Některé z příznaků syn sice má, ale upadá i do 20min.bezvědomí. Stává se mu to na sobě nezávislých situacích, není to podmíněno stejným stresem, situací. Ničemu se nevyhýbá, neizoluje se. Prosím o radu. Děkuji Lenka. Syn se jmenuje Michal, narodil se 29.5.1994.

práce

(Hanka, 9. 6. 2009 15:47)

Milá Liduško,jsem nezaměstnaná,ale chodím na brigádu pomáhat do kuchyně v jednom pensionu.Zajímalo by mě jestli u toho zůstanu nebo si najdu něco jiného/jsem nar.7.5.1959/Toto je sezoní práce,takže od září asi mě chtít stejně nebudou.A ještě bych se ráda zeptala,jestli potkám v blízské době lásku,partnera.Děkuji

LiDuše - Tesyy: práce

(Liduše, 5. 6. 2009 11:28)

Milá Tesyy,
zatím krize potrvá. Měla byste se spokojit s málem a začít šetrně hospodařit. Přijměte jakoukoli práci. Je lepší mít alespoň nějaký příjem, než žádný.
Držte se
Liduše

LiDuše - Lucka: skoliosa

(Liduše, 5. 6. 2009 10:55)

Dobrý den Lucko,
jsem potěšena tím, že Vás stránky zaujaly.
Neztrácejte naději, určitě můžete mnoho zlepšit rehabilitací (soustavnou) a poctivým denním cvičením i doma, nejen pod dohledem lékaře.
Držím palečky
Liduše

LiDuše - Lucka: pomoc

(Liduše, 5. 6. 2009 10:48)

Dobrý den Lucko,
jsem ráda, že se Vám stránky líbí.
Finanční krize je asi to jediné negativní, co Vás v současnosti trápí. Možná moc spoléháte na své okolí, měla byste nechávat víc zodpovědnosti na sobě, urychlilo by to vývoj Vaší finanční stránky života. Obrňte se trpělivostí a shánějte práci. Každou schůzku, kterou budete absolvovat ohledně hledání práce, berte jako zkušenost a poučte se z ní pro tu příští. Když se budete snažit, do třech měsíců se Vám podaří sehnat takovou práci, která Vám bude vyhovovat.
Přeji hodně zdaru
Liduše

prosbička

(alka, 3. 6. 2009 19:59)

pěkný den, narodila jsem se 25,08.1971, má dvě krásné zdravé holčičky a hodného přítele. Ač se snažíme, jak chceme , stále se potácíme v začarovaném a bludném kruhu , z něhož nevidím žádnou cestu. Jsme bez peněz a opravdu si nevím rady, zvláště, když vím, že můj zdravotní stav také není nejlepší. Prosím dočkám se v dohledné době nějaké pozivitvní změny v životě pro sebe a svou rodinu, kterou nadevše miluji? děkuji za odpověd alka


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »