Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

LiDuše - Ivana: naděje

(Liduše, 9. 7. 2009 23:01)

Milá Ivano,
jsem ráda, že jste se ozvala. Jeden vykřičník mi z Vašeho nynějšího saní vyplynul. Zamyslete se nad svými slovy: "...vlítnout do toho jako ve dvaceti,kdy je to tak snadné a přitom vám to zkomlikuje život nadosmrti....". Pozor, tam někde může být Váš blok. Vnímáte těhotenství jako problém na celý život. Nebo to tak máte zabudované, přestože teď po dítěti toužíte. Popřemýšlejte si o tom a přehodnoťte tento názor. Copak Vaše dítě s předchozího vztahu je Váš životní problém!?
Jinak mi vyloudila na tváři úsměv Vaše slova, že byste mě chtěla mít doma. To mi ještě nikdo nenapsal a bylo to moc milé :-)
Mějte se sluníčkově
Liduše

LiDuše - Daniela: práce

(Liduše, 9. 7. 2009 22:15)

Milá Danielo,
na Vašem místě bych se nebála a nastoupila tam. Pokud se Vám tato práce líbí, tak bych neřešila, co bude dál. Nevím, proč majitelka takto propouští, ale co horšího se Vám může stát, než že budete také propuštěna. Pokud nedluží ještě navíc výplatu, tak se přece nic neděje. Nevidím, že by se Vám to mělo stát. Nedala bych ani moc na to, co lidé říkají. Někdy se prostě většina lidí dá strhnout tím, co říkají ostatní a už to jede... Nedávno moje známá takto nastoupila na jedno místo, od kterého ji všichni varovali, protože prostě nadřízená je hrozná. A ta známá teď vůbec nelituje a je spokojená a nadřízená je úžasná. To jen jako malý příklad, že někdy prostě řeči jedou jen tak.
Pokud tu práci chcete, tak nastupte :-)
Držím palce, ať nedopadnete jako ostatní, ale ať tam máte dobrou budoucnost
Liduše

naděje

(Ivana, 8. 7. 2009 19:24)

Milá Liduško,psala jsem Vám před měsícem a ještě jsem Vám nestačila poděkovat za odpovědˇ.Děkuji za ujištění, že jsem v pořádku.Já si totiž po sedmiletém snažení o miminko připadám jako totální magor Shrůzou sleduji jak mi přibývají roky a to mě občas děsí a vyvolává pochybnosti všeho druhu.Mám za sebou léčbu u šikovného léčitele,v podstatě mi nefungovalo skoro nic z toho,co je k početí potřeba.Přestěhovali jsme se po deseti letech z geopatogenní zóny paneláku do domečku se zahradou,cvičím pilátes abych si udržela rovnou tajli,měla jsem rotovanou pánev a užívám bylinné preparáty na hormony,aby moc nebláznily.Neumím ovšem vypnout hlavu,přepnout čudlík,nemyslet a vlítnout do toho jako ve dvaceti,kdy je to tak snadné a přitom vám to zkomlikuje život nadosmrti.Nechala jsem si udělat astrologický výpočet plodných dnů a všechny se motají kolem menstruace.Napoprvé se nezadařilo i když jsem si vsugerovala všechny těhotenské potíže.Nic platno.Je to těžké mít všechno naopak,než by si člověk přál.Kdybyste věděla jak se přepíná onen čudlík v hlavě,dejte ,prosím vědět.Jste Lído tak krásný a vzácný člověk ,že bych Vás chtěla mít doma.Ještě jednou Vám děkuji za psychickou podporu S úctou Ivana Kozáková

LiDuše - Hana: přítel

(Liduše, 8. 7. 2009 19:21)

Milá Hanko,
zatím bych na Vašem místě byla obezřetná, co se týká financí. Znamená to, že Vaše těžkosti nějakou dobu ještě potrvají - zatím se finančně výhodnější práce nerýsuje. Nejste však omezena v tom, se odstěhovat. Vždycky je možné nějaké řešení a Vy ho nemůžete najít, protože Vás omezuje Váš strach. To je to hlavní, co Vás brzdí a nedovoluje dohlédnout, že se odstěhovat můžete, pokud budete hodně hledat. Záleží na tom, co upřednostňujete. Jestli chcete slevnit ze svých představ a zatím si najít třeba jen nějaký pokoj k pronájmu a mít klid, nebo se s tímto řešením neztotožňujete za cenu, jakou v současnosti platíte = nepohoda.
Zamyslete se nad tím, co vlastně doopravdy chcete. Srovnejte zápory a klady možných řešení.
Přeji Vám, ať se vše co nejdříve vyřeší k dobru Vás obou
Liduše

LiDuše - Zdenka: nervy

(Liduše, 7. 7. 2009 21:19)

Dobrý den Zdenko,
píšete, že se léčite s depresí a úzkostí. V první řadě se chci zeptat, jak Vaše léčba vypadá. Chodíte si jen nechat předepsat prášky a při té příležitosti si krátce (20-30 minut) popovídáte s lékařem? Nebo chodíte i na terapeutická sezení, která trvají hodinu? Ptám se, protože jen medikací se úzdravy nedočkáte. Léčba psychických onemocnění si vždy žádá terapii, aby bylo možné dojít k úplnému uzdravení. Doporučovala bych Vám domluvit se se svým lékařem a pozvat na jednu terapii i rodinné příslušníky, aby byly odborně informováni o průběhu a o tom, jak se s nemocí zachází. Málokdo dokáže pochopit, že není možné zlomit jen vůlí svůj problém, pokud se sám něčeho podobného nedotkl. A nepochopení Vašeho problému u lidí tak blízkých jako jsou rodiče, Vám určitě energii a sílu nedodává.
Přeji Vám výdrž a energii na to, se se svou nemocí "poprat"
Liduše

Práce

(Daniela, 6. 7. 2009 19:39)

Dobrý den, měla bych prosbičku, mám nastoupit do práce, byla jsem tam 3dny na zkoušku, ale nemám z toho dobrý pocit. Práce by byla super, ale každý mi to rozmlouvá...že prý pod vedením této ženy, by nedělali. Za poslední dobu tam prý prošlo asi na sto lidí. Což mi řekla sama majitelka a byla jsem svědkem i jednoho propuštění. Nevím jestli tam mám nastoupit, abych toho později nelitovala. Práci potřebuji a tak nevím co dál. Narodila jsem se 30.12.75. Předem Vám velice děkuji a přeji krásný den

LiDuše - Romana: nějak se nám nedaří

(Liduše, 6. 7. 2009 7:59)

Milá Romano,
mám pocit, že se ve Vašem životě točíte na místě a opravdu padáte stále hlouběji. Myslím, že tady není na místě nějaká rada na dálku. Na Vašem místě bych vyhledala nějakou pomoc zvenčí. Sama Vás mohu pozvat na schůzku, ale nevím, odkud jste a jestli je to pro Vás časově schůdné!
Pokud budete chtít, zavolejte mi na číslo 776355030 a můžeme se domluvit.
Liduše

LiDuše - Noir: ještě jednou přítel

(Liduše, 6. 7. 2009 7:33)

Milá Noir,
Váš přítel opravdu vnímá Váš vztah jako normální. Možná se stalo jen to, že oba máte jiné představy o tom, co čekáte jeden od druhého. V tom se můžete trochu míjet. Již jste se více poznali a nesoulad ve Vašich očekáváních více vidíte. Vidím ve vztahu určitou nezralost a možná neschopnost si otevřeně promluvit o Vašich vzájemných představách partnerství. Vašemu příteli stačí to, co mu vztah přináší. Vy zřejmě čekáte více vřelosti. Je vůbec možné, aby se Vaše očekávání naplnila?
Přeji Vám oběma ujasnění si Vašich přání
Liduše

Přítel

(Hana, 2. 7. 2009 20:54)

Milá Liduško,žiji s přítelem 15 let,ale v poslední době asi 2 roky spíš žijeme vedle sebe/přítel 4.11.1965/než spolu,cítím že se naše cesty rozejdou.Bydlím v jeho domě a on ví že nemám kam jít,jsem bez práce,ale chodím na brigádu ale na podnájem by to nestačilo on to ví a těží s toho.Ráda bych věděla jestli si najdu práci a odtěhuji s od něj.Děkuji

Nervy

(Zdenka, 28. 6. 2009 18:48)

Dobrý den,chtěla bych Vás poprosit o radu,jak se vyrovnat s tím,že se léčím s depresí a OCD,matka mě straší blázincem,řve na mě,že jsem na nervy,že mě vyhodí z pedagogické školy,kterou studuji,klepu se potom jak ratlík,jsem ukrutně vystrašená,táta zase,že kdybych jen trohu chtěla,tak se z toho dostanu,at se koukám srovnat,a dovrší to tím,co si řeknou lidi,že chodím k psychiatrovi,poté propadnu šílenému strachu,to si pak připadám,jako kdybych něco provedla a hrozil mi kriminál.Ta bezmoc,když se zhorší deprese a nemohu s tím stavem silou vůle vůbec nic dělat,je to hrozné utrpení,,děkuji za jakoukoli pomoc či radu.Přeji Vám mnoho úspěchůve Vaší práci.

Poděkování

(Petra, 26. 6. 2009 21:46)

Milá Liduško,moc Vám děkuji za Vaše hezké slova a velkou podporu.Přišly ve správnou chvíli.Moc Vám děkuji za Vaši odpovědˇ.Mějte se jen hezky.Moc děkuji za pomoc ve Vaši poradně.

Poděkování

(Silvie, 26. 6. 2009 16:36)

Milá Liduško
Moc moc děkuji za odpověd.Jsi skvělá!!!

LiDuše - Silvie: přátelství

(Liduše, 25. 6. 2009 22:31)

Milá Silvie,
někdy se v životě prostě potkáváme s nějakými lidmi jenom na nějakou omezenou dobu. Něčím nás obohatí a když jejich úloha v našem životě skončí, jdou zase dál. Buďte ráda i za těch "pár dní". Radila bych Vám pozorovat v současnosti svoje sny, možná si je pište. Můžete se tak dozvědět odpovědi na svoje otázky.
A nesmutněte, zase vyjde sluníčko :-)
Liduše

LiDuše - Petra: změna

(Liduše, 25. 6. 2009 22:22)

Dobrý den Petro,
doporučuji Vám věřit své intuici. Vaše touha po změně Vám přitáhla do života vše potřebné. Máte velkou vnitřní sílu a tak ji nesnižujte tím, že si nebudete věřit. Sama poznáte pravý čas.
Ať se Vám daří v životě
Liduše

LiDuše - Bára P. : problém

(Liduše, 25. 6. 2009 22:15)

Milá Báro,
udělala jsi chybu, když jsi za trenérkou šla, aniž by to Simča věděla. Měla jsi jít nejdřív za ní a říct jí, že můžeš jet místo ní, aby mohla jít s Nikčou. Teprve kdyby projevila radost, tak jsi mohla jít za trenérkou. Asi za Simčou dojdi a řekni jí, jak jsi to myslela.
A pamatuj si, že když chceš někomu pomoc, musí o tom nejdřív vědět.
Držím palce
Liduše

LiDuše - Lenka: miminko

(Liduše, 25. 6. 2009 22:05)

Milá Lenko,
odložte zatím miminko i svatbu. Teď není vhodná doba a čím více se teď budete snažit, tím hůře vám to potom půjde. Počkejte rok s obojím.
Vše nejlepší
Liduše

LiDuše - Alena: email

(Liduše, 25. 6. 2009 21:07)

Dobrý den Aleno,
žádný email jsem nedostala, prosím zašlete mi ho ještě jednou. Určitě Vám odpovím.
Děkuji Liduše

Poděkování

(Blanka, 25. 6. 2009 14:08)

Děkuji Vám moc paní Liduško za odpověď na mou otázku.Ani nevíte jak jste mi dnes zvedla náladu.Na Vaše stránky se budu vracet určitě častěji,mimochodem začínám zkoušet i Vaše oční cviky.Ještě jednou děkuji a přeji moc hezké dny a plno energie.Blanka

LiDuše - Marta Fulínová: vnuk Adam

(Liduše, 25. 6. 2009 13:14)

Dobrý den Marto,
jsem ráda, že Vás moje stránky oslovily.
Adamův kotník mohu léčit, pokud rodiče projeví zájem. Psychosomaticky problémy s nohama znamenají, že člověk nemá pevnou půdu pod nohama. Nevím, v jaké Adam žije rodině a jestli dostává to, co potřebuje - pocit bezpečí, zájem, lásku, hranice,.... Většina dětí bohužel v dnešní době toto nedostává. Rodiče je zahrnou věcmi, a aby měly klid, tak jim pouští pohádky,... I ta jeho náladovost může pramenit z určité nespokojenosti. Děti, které mají vše, co potřebují, tj. lásku a zájem rodičů, jsou spokojené a jako takové se chovají. Většina zlobení, pramení z hladu po výše jmenovaném. Když se zamyslíte nad slovem náladovost, co Vám z toho vyplývá? A z čeho pramení? Z nespokojenosti.
Mimochodem, dle datumu narození je Adam hodně citlivá bytost a tak mu může vadit každá nerovnováha.
Nemohu a nechci soudit rodiče Adámka, protože o nich nic nevím. Proto píši v obecné rovině. Pokud se jich netýká, to co jsem psala, ozvěte se a můžeme pátrat dále.
Přeji Vám hodně radoti z vnoučka
Liduše

LiDuše - Blanka: pracovní příležitost

(Liduše, 25. 6. 2009 12:54)

Dobrý den Blanko,
nemusíte mít obavy,práci určitě ještě letos najdete :-)
Liduše


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »