Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

láska

(Marcela, 7. 8. 2009 20:57)

Dobrý den, Má otázka je, zda mám naději, že se ke mě bývalý partner vrátí nebo si najdu nějakou jinou lásku? Já 1.9.1986 kolem 14h., on Jarda 6.10.1973. Děkuji moc za váš čas.

LiDuše - Tesyy: opět potíže

(Liduše, 7. 8. 2009 16:10)

Milá Tesyy,
Vaše potíže jsou už dlouhodobého charakteru. Já to vídím teď už na terapii, ale raději, než přes skype, bych se s Vámi setkala osobně. Budu ráda, když mi zavoláte na mé telefonní číslo a domluvíme si formu setkání (osobní nebo skype).
Liduše (776355030)

LiDuše - Anka: nepochopení

(Liduše, 7. 8. 2009 16:02)

Milá Anko,
mám pocit, že jste ustupovat neměla. Pokud Vám pomáhalo v abstinenci se stýkat s těmito lidmi, tak by Vám mažel neměl dávat nůž na krk. Píšete, že si žije svým životem a přitom Vás nenechává dělat něco pro sebe. Měli byste si třeba udělat kávu a zkusit si spolu popovídat. Říct mu, že se cítíte osamělá a zajímat se o to, co by potřeboval on. Sdělte mu, že Vám na své abstinenci záleží a že k tomu potřebujete docházet do AA. Možná má strach, že by tím o Vás mohl přijít, tak mu tyto obavy rozbijte.
Ještě Vám mohu nabídnout partnerskou terapii nebo skupiny, které dělám pro lidi, kteří také měli problém se závislostí. Pokud chcete, kontaktujte mě na tel.: 776 355 030
Moc Vám držím palce Liduše

LiDuše - Lenka: nevím si rady

(Liduše, 7. 8. 2009 15:53)

Dobrý den Lenko,
bohužel Vám takto na dálku nemohu zodpovědně odpovědět. Na to, abych Vám mohla pomoci, bychom se potřebovali vidět. Jestli chcete, kontaktujte mě na tel.: 776 355 030.
Děkuji Liduše

Poradíte mi?

(Hanka, 7. 8. 2009 7:54)

Milá paní Liduše,

potřebovala bych moc poradit. Jsem 10 let rozvedená kvůli alkoholu bývalého manžela- máme spolu 2 děti ( 14,11 let). Už 7 mám přítele, taky rozvedeného, a ve společné domácnosti spolu bydlíme 5 let. Naše povahy jsou hodně rozdílné ( já jsem narozená 18.4.1975 a on 29.7.1967)zpočátku se přítel snažil, trávit s námi alespoň nějaký čas - jinak je pracovně hodně vytížen. Poslední 2 roky ovšem na vše - i na náš vztah rezignoval - pořád opakuje, že jsme každý jiný a navíc si nerozumí ani nikdy nerozumněl s mými dětmi. Má rád klid a pořádek, který my narušujeme, a tak nás za to "trestá" neustále špatnou náladou a občas i ponižováním. Proto jsem se ( samozřejmě i s dětmi) rozhodla od něj odejít. Chtěla bych vědět jestli dělám dobře, jestli třeba nemám počkat, zda se situace nějak neuklidní nebo nezmění, ale zase na druhé straně bych moc chtěla pro sebe i pro své děti klid. Taky bych strašně ráda ještě někdy poznala někoho, kdo by mě ( i mé děti) měl rád, ale bojím se, že to dopadne stejně jako mé předešlé vztahy. Myslíte, že někoho takového ještě v životě potkám, nebo mám raději počkat, až děti odrostou. Děkuji moc za odpověď Hanka

LiDuše - Denisa: co dál?

(Liduše, 5. 8. 2009 21:41)

Milá Deniso,
začnu nejdříve tím méně příjemným. Darron Sweeting není ten pravý a Vy to víte nejlépe, když se musíte ptát. Buďte ostražitá.
Jinak mi přijdete dostatečně silná a soběstačná na to, abyste mohla žít kdekoli. Jen je třeba se zamyslet nad hlubším smyslem svého pobytu v USA. Pokud na něj přijdete, tak zůstaňte, pokud ho nenajdete, radila bych Vám se vrátit.
Užívejte sluníčkových dní
Liduše

LiDuše - Katka: samota

(Liduše, 5. 8. 2009 21:31)

Milá Katko,
celou situaci nesete velice dobře. Váš manžel by chtěl mít nejraději obojí, ale to jde jen dočasně. Radím Vám počkat, přeci jenom s Vámi prožil kus života a máte spolu děti. vrací se k Vám, protože se u Vás cítí bezpečně a zřejmě u Vás je obklopen většími city, než u své milenky. To ho může přitáhnout zpátky. Zatím na něho netlačte. Zůstaňte taková, jaká jste, proto Vás přece vyhledává. Kdyby u své milenky měl vše, co potřebuje, určitě by Vaše setkání vypadala jinak.
Držím palce
Liduše

LiDuše - Zdenka: beznaděj

(Liduše, 5. 8. 2009 20:33)

Dobrý den Zdenko,
Vaše sestra je celkově oslabená. Proto má problémy, o kterých píšete. Něco v životě dělá špatně a k tomu, aby se její stav mohl změnit, je třeba aby se v životě otočila o 180° a změnila svůj život téměř od základu. Mohu dát dílčí rady na její problémy, ale to nebude nic řešit. U Vaší sestry je zapotřebí jak lékařská péče, tak psychoterapie, která by jí pomohla změnit její život. Myslím, že bych jí dokázala pomoci i sama, ale v tomto případě je nutná osobní návštěva.
Jinak alespoň pár rad na dálku, které ovšem nemusí zabrat, protože je opravdu nutná změna jejího života. Vlastně se tím může pouze pokusit uhladit následky, ale je třeba odstranit příčinu.
Pokles dělohy - příčinou jsou zde ochablé svaly pánevního dna. Je třeba je posílit pravidelným denním cvičením. Protažením bederních svalů, protažením svalů na přední straně stehen, protože tyto svaly, pokud jsou zkrácené, mění polohu pánve. A je nutné posilovat přímé i šikmé břišní svaly. Dále kroužit pánví. Vtahování břicha dovnitř a jakoby zadržování moči je dobré na posílení svalů pánevního dna.
Krvácení a cysty mohou souviset i se špatným postavením pánve a ochablým svalstvem, protože všechny břišní orgány se tak v břiše dlouhodobě mačkají a nemají takový prostor, jaký by potřebovaly.
Na silné krvácení je třeba posílit cévní stěny stravou bohatou na vitamin C a flavonoidy, dále jsou nutné potraviny bohaté na železo jako ochranu před anémií, která bývá důsledkem velkých ztrát krve (podívejte se do rubriky Cesta ke zdraví na kapitolu Přírodní prostředky ke zdraví). Také je dobré během menstruace masírovat břicho. Příčinou pásového oparu bývá oslabená imunita a stres (informace, jak posílit imunitu třeba zdravou stravou a cvičením, najdete ve zmiňované rubrice).
Držím palce, ať se Vaše sestra naučí se více o sebe starat. Pokud by stála o mou péči, ať mě zkontaktuje.
Mějte se hezky a užívejte léta
Liduše

Kde je problém a jak ho vyřešit?

(Lucie Šinkorová, 5. 8. 2009 19:03)

Dobrý den, můj problém bude znít asi banálně, ale začíná mě to opravdu trápit. Je mi 27 let, mám malou dcerku a jsem sama. Všichni mi říkají, že jsem pěkná holka, ale mě bohužel trápí moje postava. Nikdy jsem nebyla úplně hubená, ale bylo tak v normě. Poslední dobou ale přibírám, jasně že z jídla. Ale já jak nemám sladký, tak mám pocit, že umřu. Nemusela bych nic jinýho jíst, než sladký. Trápí mě to, protože to nedokážu ovládat. Chtěla bych dát pár kil dolů, protože moje sebevědomí je poslední dobou na bodu mrazu. Vím, že můj problém je asi někde v hlavě, ale nevím, jak se ho zbavit. Zkoušela jsem prášky, léky na hubnutí, akupunkturu, cvičení, diety. A nic. A když mi něco pomohlo, tak jen na chvíli a pak se vše vrátli do starých kolejí. Chybí mi vůle. Nestojím o to vypadat jako modelka, ale jako normální pěkná holka, která se za svoje proporce nemusí stydět. Chci ce cítít dobře. Nevím, co všechno je ve Vaší moci. Ale pokud by jste mi mohla nějak poradit nebo pomoci, byla bych moc vděčná. Raději bych Vás kontaktovala na email nebo skype, ale nevím, jestli je to možné. Děkuji a přeji Vám vše dobré. Lucie 1.3.1982

kdy konecne naleznu praci?

(Andrea, 4. 8. 2009 18:52)

Dobry den pani Liduse, mela bych na Vas prosbu ohledne prace. Uz neuspesne hledam asi tak trictvrte roku. Pokud to jde, mohla byste mi rici, zda je nejaka prace na obzoru? A kdy by to tak zhruba mohlo byt? Nejsem clovek, ktery rada sedi doma a uz bych potrebovala vysvobodit. Dekuji za odpoved. Andrea Husickova, narozena 5.10.1982 ve Zline.

Destrukce

(Stanislava Moudrá, 1. 8. 2009 8:19)

Milá Liduše, nedávno jsme si vyměnily e-maily, možná si vzpomenete. Našla jsem na Vás odkaz na stránkách Broňka Kozáka. Tehdy mi ale ještě nebylo tak zle. Obracím se na Vás, jestli byste mi mohla pomoci s mým problémem. Někdo mne totiž neustále manipuluje, zneužívá a týrá. Jsou to možná i vlivy regresních energií, ale ten člověk, nebo lidé, mi způsobují destrukci. Pravděpodobně působí i nějak černomagicky. Děje se mi to už dlouho. Jakmile se dám do nějaké práce, tak mi ji jakoby seberou. Třeba mi nepřijde klient, nebo se mi začne kazit sezení atd. Stále mne nutí odvádět přivtělené duše a neustále mi duše chodí. Nejdřív jsem si myslela, že je u mne nějaká karma, ale pak už mi bylo jasné, že je to jinak. Jakmile se postavím na odpor, tak mne začnou trestat. Jakoby se mi ztratily všechny energie a schválně mi ničí paměť, nemám k ní přístup. Jakoukoliv moji schopnost mi hned "berou", možná pomocí umělžch duší. Dřív jsem pracovala s kyvadlem, ale vždycky mi nasadí na ruku ducha, nemohu se toho zbavit. Ještě nikdy jsem se necítila tak bezmocná, chtějí mne zničit. Myslím, že jsou v tom zainteresované i duše. Nejhorší je to v noci, stále mne budí a děsí. Nemohu se nijak bránit, pořád mne drží "mezi světy". Prosím o radu. Mám se obrátit na nějakého odborníka, který pracuje s magií? Ptala jsem se Broňka, ale on taky neví. Snažím se odpouštět, pracovat s láskou atd., ale moc to nepomáhá. Když si volám archanděly, tak mi přichází světlo atd., ale ty útoky se stejně vracejí. Když si vzpomenu, že jsem pomáhala druhým a teď jsem v podobné situaci, snad ještě horší a pomoci si neumím. Nevím, jestli vůbec budete mít čas se mnou nějak zabývat, ale aspoň radu, kdyby to šlo. Kdybych si aspoň byla jistá, kdo mi to způsobuje, tak bych si to s ním zkusila řešit.
Děkuji za případnou odpověď.
Stanislava.

opět potíže

(tesyy, 29. 7. 2009 15:02)

Dobrý den paní Liduše,obracím se na vás opět s prosbou,bortí se snad vše co jde opět mi chodí upomínky a ted mě čeká soud ohledně daní z nemovitosti s byvalým mužem není řeč a odmita veškerou pomoc nezajimá se o nic,brigádu jsem si našla ale jsem po operaci s rukou ale pracuji jelikož musím ráda bych s vámi opět problém probrala mám pocit že mě byvalý manžel dusí jak se dá o nějaké fin vyrovnání nechce ani slyšet tak sama si nevím rady jak tohle vše zvládnu už bych chtěl anajit klid a pohodu což se nedaří jsem v bludném kruhu a točím se dokola děkuji za vaší odpověd popřípadě je li možné se s vámi spojit přes skype děkuji tesyy 11.9.1969 Jeseník

nepochopení

(Anka, 29. 7. 2009 11:30)

Přeji dobrý den.
jsem už dlouho vdaná,děti mají svou rodinu a manžel mě má myslím rád,ale žije si svým životem.Moc spolu nekomunikujeme.Já svoji samotu řešila alkoholem,až jsem musela vyhledat pomoc.K vyřešení abstinence mi pomáhalo sdružení AA.Protože se tam ale používá program,který je tak trochu,nábožensky založený,nechce,abych tam chodila.Já sama jsem ateista,ale chodila jsem tam kvůli lidem,kteří si pomáhají a toleruji každému cestu,kterou si zvolí.Nikdo tam nikoho k ničemu nenutí.Můj muž ale myslí,že mě nakonec k víře přesvědčí.Došlo to tak daleko,že jsem pod hrozbou rozvodu ustoupila.Mrzí mě to a jsem z toho nešťastná,přišla jsem o krásné kamarádství a lehčí způsob,jak abstinovat.Pořád myslím,že se tam vrátím,ale nevím jak to udělat.Jsem nešťastná,co s tím? Narozena 13.11.1952 děkuji.

nevim si rady

(LENKA, 28. 7. 2009 21:56)

zapomela jsem na datum narození 10.6.1971

nevim si rady

(lenka, 28. 7. 2009 21:54)

važená paní,opravdu si nevím rady, proč mi otékají nohy od břica ke kolenum,jsem sama voda a nikdo mi nedokaže pomoct co vy na to?

Co dal?

(Denisa , 22. 7. 2009 5:28)

Mila pani Liduse,napisi tady par extremu, ale tohle je ted muj zivot: skoncilo mne po 10 letech manzelstvi a zustala jsem s triletou dcerou sama tady v cizine. Manzel mne dva roky podvadel a velmi tim ublizil. Rozvod planuji v dubnu 2010. Nemam tady moc pomoci, ale nejak to zatim zvladam, protoze mam praci a kde bydlet. Takze jsem svobodna matka, ktera tady nema rodinu a jeste se snazi dodelat skolu. Chtela bych vedet zda bych mela zkouset stale svoje zivotni stesti tady v USA nebo se vratit zpet do Ceske Republiky. Take jsem pred 3 mesici zacala vztah s muzem z jine zeme a on bude za par dnu odjizdet. Skonci tim nas vztah nebo tam bude neco vice a prezijeme to na dalku protoze on muze byt ten pravy? Mela bych byt radeji sama nebo se konecne objevi ten pravy pozdeji? Dekuji moc za odpovedi. Denisa Husickova Vaughan, narozena 6.4.1976. Pritel Darron Sweeting, 31.1.1986.

Samota

(KATKA, 21. 7. 2009 11:24)

Dobrý den,mám takový problém s teď už bývalým partnerem.Žili jsme spolu 11 let ve vztahu v e kterém nebyli žádné problémy máme spolu 4 děti.Před 3 měsíci si najednou partner našel milenku a nevěděl s pro koho se rozhodnout na konec odešel k ní.My se stýkáme téměř denně nebo mi několikrát denně volá prý mě má rád ale už ne jako dřív.Občas u nás přespí a chová se jakoby nic nechce spát s dětmi v pokojíčku ale se mnou a milujeme se nevím zda mám na něj čekat že se vrátí tvrdí že ne ale svým chováním to vyvrací.Já KATEŘINA DUCHOSLAVOVÁ 28.12.1980 on TOMÁŠ ZÁlESKÝ 16.10.1977

Beznaděj?

(Zdenka, 16. 7. 2009 9:22)

Dobrý den,po nejaké době bych se chtěla zeptat opět na svou sestru.Existuje pro ni nějaká cesta,jak se dostat ze zdravotních problémů - hrozící pokles dělohy,neustálé vyčerpávající krvácení,cysta v děloze,stále se vracející pásový opar/velice bolestivé/,celkové vyčerpání,špatná psychika.Z doktorů zklamání,nemá sílu neustále vysvětlovat,jak zle se cítí a tak to u doktorů vzdala.Na alternativní medicínu nemá peníze.Jak pomoct?Mám pocit,že se mi ztrácí před očima.Nar.11.09.1967,jméno Jana Matoušková
Děkuji za jakou koliv radu.

PS k naději

(Ivana, 15. 7. 2009 20:45)

Už jistě chápete,proč bych Vás chtěla jako povinné vybavení domácnosti.Hezky si užijte léto! I.

k naději

(Ivana, 15. 7. 2009 20:27)

Opět Vás zdravím Liduško.Týden přemýšlím o Vašich slovech a musím uznat ,že jsem sama sobě pěkně těžkým břemenem.Nedávno mi zřejmě anděl řekl:nepočítej křivdy!V tom to zřejmě vězí.Byla jsem svobodná matka,bez partnera ,bez peněz,bez bytu.Měla jsem několik mužů ,kteří nechtěli děti.Včetně mého manžela a mých rodičů a jeho rodičů.Kdykoliv jsem já zatoužila po dítěti,byl to problém.Já mám báječného syna navzdory všemu a navdory všem.CHtěla bych ještě jednu malou kopii svého vítězství.Můj muž má syna dost problematického a moc radosti s ním neužil.Chtěla jsem mu dopřát pocit bezmezně zamilovaného tatínka,kdy dítě není jen zodpovědnost a placení,ale také čistá radost.Trochu mě můj složitý život pošramotil a je načase se v tom přestat pitvat nebo se zblázním úplně a žádné vítězství nebude.S úctou zdraví Ivana


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »