Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

Opět samota

(Katka, 23. 8. 2009 12:33)

Dobrý den Milá Liduško opět si nevím rady.Opět mi dělá v hlavě zmatek ten můj bývalý partner.Odjela jsem na týden s dětmi na dovolenou abych si trošku vyčistila hlavu a nabrala síly.On mi tam pořád volal a dokonce se tam 2 krát za námi stavil nechápala jsem proč to dělá on pak odjel také na dovču se svou milenkou ale já tápu protože jsem se seznámila s mužem který je mi sympatický a nevím co mám dělat a chtěla bych se zeptat jestli budu mít v budoucnu ještě jedno miminko a jestli to bude s tím bývalým 16.10.1977 nebo s někým jiným já 28.12.1980 moc děkuji

hledám

(Marta, 18. 8. 2009 19:39)

Dobrý den,potřebovala bych poradit-dlouho jsem hledala nějakou brigádu ,ale i když se něco naskytlo tak to z ruzného duvodu nikdy nevyšlo.Nejsem sice moc sebevědomá ani výřečná,ale jsem šikovná na všechny manuální práce /při rekonstrukci domku,vyšívala jsem a baví mě masírovat manžela a syna/a od dětství velmi ráda sbírám nejruznější bylinky na čaj a zajímám se o ruzné přírodní zpusoby léčení.Tak jsem začala přemýšlet,že bych si udělala kurs na masáže,autoškolu nebo počítače,ale nevím jestli bych to zvládla.Každý den o tom přemýšlím,že to musí být skvělé když někomu pomužete od bolesti,ale někdy si zase říkám at si moc nevymýšlím a jsem spokojena s tím co jsem,prostě hledám něco co by mě naplnovalo v čem bych byla šikovná a přitom si i něco vydělala.Předem děkuji za odpověd a každou radu.

láska

(Hanka, 18. 8. 2009 12:32)

Milá Liduško,ráda bych se zeptala jestli ještě potkám muže a s ním lásku.Zatím jsem moc štěstí neměla,spíš já dávala a oni brali,ráda bych aby to bylo vzájemné.Setkám se s takovým mužem?Jsem nar.7.5.1959.Děkuji a přeji krásné letní dny.

nevím si rady2

(Anetka, 13. 8. 2009 22:44)

Milá Liduše, je to pravda že si s neslyšícíma rozumím víc. Od té doby co jsem přestala slyšet jsem ani nevěděla že je v tom rozdíl mězi slyšícíma a neslyšícíma. Až ted jsem zjistila že patřím do světa neslyčících. Chodím do klubu pro neslyšící teprve pár měsíců. A důvod proč se můj kamarád se mnou přestal psát je to že mi řekl že chce travít večer s přítelkyní a ne marnit zbytečný čas psaním se mnou, a také mi řekl že si mám najít přítele abych se zbytečně neupínala na okolí. Vůbec to nechápu. Dříve jsme si spolu psali a docela jsme rozuměli jako kamarádi. Ale ted se všechno obrátilo naruby. V klubu se potkáváme ale málo, když tam já příjdu po chvilce on odejde s přítelkyní. Někdy tam není vůbec. A ta paní co má ten klub mi řekla že kamarádi si vždycky píšou. Tak nevím kdo má pravdu. Možná je to moje chyba.

LiDuše - Anetka: nevím si rady

(Liduše, 13. 8. 2009 19:32)

Milá Anetko,
nedívejte se na svět tak černě, sotva Vám vysvitlo sluníčko. Chápu, že do teď jste to měla hodně těžké a vím, že si asi neumím ani představit jak.
Jenže teď je vše jinak. Začala jste chodit do klubu pro neslyšící a tam jste mezi svými - mezi lidmi, kteří Vám rozumí a chápou Vás, protože sami mají stejný problém. Nikdy Vás totiž nemohou slyšící lidé úplně pochopit, protože nikdy nezažili na vlastní kůži, jaké to je neslyšet.
To, že jste si přestali psát se svým kamarádem, ještě nemusí nic znamenat. Víte, proč se neozývá? Potkáváte ho dále v klubu? Co když jen nemůže z nějakého důvodu psát? Ale i kdyby to bylo jinak. Nemějte hned černé brýle, protože teprve teď jste našla své místo v životě. Choďte dál do klubu, protože můžete potkat někoho jiného. Jste mladá a určitě někoho potkáte, nebojte. Jen hledejte opravdu mezi svými, protože s člověkem se stejným postižením si můžete nejvíce rozumět.
Liduše

LiDuše - Marcela: láska

(Liduše, 13. 8. 2009 19:22)

Milá Marcelo,
nepotěším Vás, protože to, co plyne od Vašeho byvalého partnera k Vám je spíše jakási závislost a ne láska, i když tvrdí, že Vás miluje. Je načase se začít od něho odpoutávat. A teprve, až se osvobodíte, potkáte toho pravého. Vaše osvobození se od něho poznáte tak, že při myšlence na něho už budete prosta touhy po něm a bolesti z rozchodu. Odpoutávání trvá asi tak rok, pokud byste se seznámila do té doby s někým, nevstupujte do vztahu, skončil by zase rozchodem.
Mějte se co nejlépe
Liduše

LiDuše - moje prosba k vám

(Liduše, 13. 8. 2009 14:43)

Milí lidičkové,
jsem moc ráda, že navštěvujete tyto stránky a vážím si každého příspěvku. Jen vás chci poprosit, abyste nezaměňovali rubriky Poradna a Listárna. Do Poradny patří všechny Vaše prosby o radu a do Listárny zase všechny ostatní reakce na moje stránky či názory na články nebo také to, že se chcete podělit o to, jak se vám daří. Zkrátka vše ostatní, kde nežádáte mou radu, patří do Listárny. Prosím dbejte na to, mám s tím potom zbytečnou práci navíc. Aby nevznikal chaos v rubrikách, tak pak příspěvky, které patří do jiné rubriky, mažu a kopíruji je tam, kam patří.
Děkuji a pište dále, ale více přemýšlejte kam :-)
Vaše Liduše

nevím si rady

(Anetka, 12. 8. 2009 22:46)

Milá Liduše, jsem odmala neslyšící a můj život je tím mnohem složitější. Nikdy v životě jsem neměla kamarády a jsem pořád jen sama. Ve škole jsem to neměla lehký děcka mě přímo nesnášeli a já jsem měla strach chodit do školy. Hodně jsem kvůli tomu trpěla. A dost často brečím proč to muselo vždycky dopadnout tak špatně. A ted je mi 24 let a přítele ani kamarády nemám až ted co jsem začala chodit do klubu mezi neslyšící se všechno změnilo trochu k lepšímu. Ted mám pár dobrých kamarádů. A s jedním kamarádem jsem si každý večer psala ale ted se se mnou přestal psát. Bojím se co bude dál, mám pocit že mě nikdo nechce. Já snad zůstanu navždy sama. Já se opravdu bojím co bude dál samota už mi fakt vadí. Prosím poradte mi.

LiDuše - Marcela: láska

(Marcela, 12. 8. 2009 12:37)

Milá Liduše, já vím co chci, chci svého bývalého zpátky, protože jen jeho miluji. Ale bojím se, že ho už mít nikdy nemohu. Sice mi píše, že mě pořád miluje a chce se mnou spát. Ale žije už 3 měsíce s jinou ženou a nezdá se, že by ji chtěl opustit.

LiDuše - Katka: samota 2

(Liduše, 11. 8. 2009 22:23)

Milá Katko,
podle toho, co píšete, i myslím, že je na čase se začít odpoutávat. Je to hodně bolestivá situace, rozumím tomu, jak Vám je. Udržte si důstojnost před svým (teď už bývalým) partnerem, chovejte se k němu dále slušně, ale již si ho nepřipouštějte k tělu (nemáte zapotřebí být ta druhá). Zachovejte klid před dětmi. Děti potřebují vědět, že i když nebudou mít oba dva rodiče pohromadě, tak o mámu ani tátu nepřijdou - ty jsou tu pro ně pořád. Pokud se vy dva k sobě budete nadále chovat slušně, bude sice pro děti váš rozchod bolestivý, ale když zjistí, že jinak se, kromě odloučení rodičů, nic jiného neděje, zase se uklidní.
Držte se a pokud budete potřebovat podporu, ozvěte se
Liduše

Liduše - Ondřej: práce

(Liduše, 11. 8. 2009 19:08)

Dobrý den,
je potřeba zvážit všechna pro a proti. Nevidím jako dobré východisko vzít práci v Anglii. Spíše je potřeba se zamyslet nad tím, proč se manželovi nedaří tady. Odloučení partnerskému vztahu také neprospívá. Být manželem, vzala bych si papír a tužku a sepsala si do sloupečků klady a zápory práce v Anglii a totéž udělala u volby zůstat doma. Na základě převažujících kladů bych potom udělala rozhodnutí.
Přeji dobrou volbu
Liduše

LiDuše - Marcela: láska

(Liduše, 11. 8. 2009 19:01)

Milá Marcelo,
zatím se nestane ani jedno ani druhé. Nevím, kdy a proč jste se s partnerem rozešli, ale asi to není důležité. Vy sama jste teď vnitřně "rozervaná" a tím si blokujete jakoukoli možnost hlubšího vztahu. Na jedné straně Vás zajímá, jestli se k Vám bývalý partner vrátí a na straně druhé se zajímáte o to, jestli potkáte nějakou jinou lásku. Musíte si nejdřív sama v sobě ujasnit, co doopravdy chcete. Proč tak toužíte po návratu bývalého partnera a vzápětí se ptáte po někom jiném. Buďte nějakou dobu sama a ujasněte si, co chcete. Co vlastně očekáváte od vztahu a jestli Vám to dokázal dát bývalý partner. Mám trochu pocit, že teď jen potřebujete zaplácnout svou samotu a takhle to není dobře. To by se mohlo stát, že se spokojíte s kýmkoli, kdo Vám jen trošku dá i třeba falešný pocit naplnění. A pak můžete přijít o toho pravého. Přemýšlejte, pátrejte po svých motivech a po svém skutečném a hlubokém chtění. Teprve až si všechny tyto otázky dokážete zodpovědět, začnete do svého života přitahovat to opravdu hluboké a hezké.
Sluníčkové dny
Liduše

LiDuše - Hanka: poradíte mi?

(Liduše, 10. 8. 2009 21:28)

Milá Hanko,
vždyť Vy sama víte, co máte dělat a co chcete. Jen potřebujete podporu, abyste se tyto kroky odvážila udělat. Nebojte se a konejte. Píšete o ponižujícím chování Vašeho přítele - chová se tak člověk, který má rád?!! Kde je opravdová láska není bolest. Nečekejte a běžte. Chápu Vás, že toužíte po vztahu, a pokud Vaše děti zůstanou na prvním místě, nevidím v tom žádný problém. Určitě můžete někoho potkat, ale být Vámi, bych do žádného vztahu nespěchala. Protože já trochu vidím problém v tom, že Vy sama se musíte nejdřív ve svém životě posunout a pak najdete to, o čem si sníte. A posunout a zesílit se Vám podaří jen tehdy, když zůstanete nějaký čas (aspoň rok) úplně sama - jen Vy a děti. Naroste Vám tak větší sebevědomí, stanete se silnějším a duševně zralejším člověkem a jako taková potkáte také někoho silného a zralého. V opačném případě, když tuto svou "samotu" uspěcháte jen proto, že Vám bude smutno a že se budete cítit sama, přitáhnete do svého života zase jen někoho podobného a vztah dopadne stejně, jako ty předchozí. Radím Vám čekat a růst.
Přeji Vám potřebnou sílu k budoucím krokům a schopnost vyrůst a rozkvést
Liduše

LiDuše - Lucie Šinkorová: problém

(Liduše, 10. 8. 2009 21:28)

Dobrý den Lucie,
můžete mě kontaktovat na mail: ludmila.prazakova@seznam.cz nebo skype: liduse11, abychom mohly probrat, jaká je pro Vás nejlepší další cesta.
Liduše

Samota 2

(Katka, 10. 8. 2009 12:09)

Dobrý den,moc Vám děkuji za odpověď.Ale mám další problém s tím samým člověkem.Začíná se mi vzdalovat už tady nebyl 14 dní že prý ta jeho měla dovolenou tak nemohl.Začíná se i odpoutávat od dětí a ty to nesou velice špatně jsou malí a nechápou to já se snažím jim vše vysvětlit ale vždy si to stejně přeberou po svém.Já se snažím chovat klidně i vůči němu i dětem ale pak po večerech brečím jak malé dítě velice mi to vše ubližuje velice ho miluji ale on se strašně změnil chtěla bych ho zpět ale už nevím jak dál netlačím na něj a snažím se s ním na všem domluvit ale poslední dobou když něco slíbí tak to malokdy dodrží.Moc Vás prosím o radu mám to ještě vydržet?Kateřina Duchoslavová 28.12.1980 a on Tomáš Záleský 16.10.1977

prace - reakce

(Andrea, 9. 8. 2009 20:13)

Mila Liduse, dekuji za odpoved. Dalsi tri mesice doma? Tak to uz bych fakt nezvladla. Od ted beru vse. Mejte se hezky. Andrea

LiDuše - Andrea: hledání práce

(Liduše, 9. 8. 2009 10:16)

Milá Andreo,
zatím se žádná práce nerýsuje. Být Vámi, tak bych teď přestala hledat, protože to bude zbytečně vynaložená energie. Využijte tento čas k práci na sobě a začněte hledat za 3 měsíce. Pokud tyto 3 měsíce využijete opravdu smyslupně pro sebe, mohlo by být potom všechno jinak a práce by se Vám měla podařit najít.
Mějte se hezky
Liduše

LiDuše - Dana Gettingerová: pochopení

(Liduše, 9. 8. 2009 9:40)

Dobrý den Dano,
vždycky mám radost, když mi někdo napíše, že ho něco zaujalo na mých stránkách.
Ptáte se mě, zda máte naději na miminko - na Vašem místě bych od miminka raději upustila. Není nemožné ho mít, ale nebylo by to takové, jak očekáváte. Zatížilo by to Váš vztah a neprospělo by to nikomu z Vás, ani miminku. Mrzí mě, že vám nemohu napsat něco potěšitelnějšího, ale je to prostě tak.
Najděte si nějaký jiný smysl v životě, než je chtění dalšího dítěte.
Ať se Vám daří být spokojená i bez této nenaplněné touhy
Liduše

LiDuše - Stanislava Moudrá: destrukce

(Liduše, 8. 8. 2009 17:40)

Dobrý den Stanislavo,
mám pocit, že v současnosti byste měla na nějaký čas zanechat pomáhání druhým a pracovat sama na sobě. Máte v sobě zřejmě něco, co si potřebujete zpracovat a co oslabuje Vaši ochranu. To, že Vám nepřijdou lidi na sezení, není žádná magie, ale práce vesmíru, který Vás tak chrání před dalšími negativními energiemi, které Vás oslabují. Věnujte nějaký čas sebezpytování, meditacím a práci se sebou. A až se očistíte a posílíte svou auru, tak se můžete vrátit k léčení. Také mě napadá, zda jste někdy neodvedla nějaké duše či struktury, co neměly být odevedené. To se potom dějí nepříjemné věci.
Mohla bych Vám pomoci s Vaším pročištěním na dálku. Pokud chcete, zavolejte mi na 776 355 030.
Držím palce Liduše

práce

(Ondřej, 8. 8. 2009 17:01)

Ptám se za manžela, bratr mu nabídl práci v Anglii na delší dobu a on neví jestli do toho má jít.Stálou dobře placenou práci delší dobu nemá,tak jestli by to bylo východisko z finančních problémů. Je nerozhodný .Děkuji za radu. narodil se 10.1.1965 v5hodin v TEPLICÍCH V ČECHÁCH


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »