Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

starost

(denisa h., 5. 9. 2009 17:37)

Dobrý den paní Liduško!mám k vám prosbu jmenuji se Denisa jsem narozena 18.11.1981 mám přítele Marka narozen 15.6.1982 jsme spolu již 11let a máme spolu dvě děti.problém je v tom že přítel má partu kamarádů a stráví většinou času s nimy venku a začal kouřit marihuanu mám jen dotaz jestly se změní.Moc mám přítele ráda a nechtěla bych o něj přijít.Myslíte že spolu už zůstanem??Předem děkuji paní Liduduško za odpověd Denisa

PODĚKOVÁNÍ PANÍ LIDUŠCE!!

(helena111, 5. 9. 2009 11:42)

Dobrý den paní Liduše,chtěla bych vám srdečně poděkovat za to že jste mi odpověděla na můj dotaz(zoufalá)chtěla bych se vás ještě zeptat na to jestli vám mohu zavolat na skype u kontaktů mate i vaše skype mockrát vám děkuji ještě jednou z pozdravem Helena

LiDuše - Silvie: podnikání

(Liduše, 4. 9. 2009 17:32)

Milá Silvie,
dejte na své pocity a vrhněte se na podnikání. Právě teď je pro Vás vhodná doba. Pokud dál od města znamená ve vesnici, nevidím to špatně. Ve městě máte více konkurence než na vesnici, a lidé ze vsi to mají do města dále. Takhle by měli kadeřnictví na dosah ruky. A pokud budete šikovná, není se čeho bát. Dejte na své pocity.
Liduše

LiDuše - Helena111: zoufalá

(Liduše, 4. 9. 2009 17:26)

Milá Heleno,
karty ukazují vítězství. Ale odmítly mi odpovědět, jestli je to proto, že se Vám miminko narodí, nebo proto, že se dočkáte děťátka adopcí. Většinou, když jsou oba partneři po fyzické stránce zdrávi, je nemožnost otěhotnět (nebo mít s těhotenstvím problémy jako jste měla Vy) způsobena tím, že něco ve vztahu není až tak úplně v pořádku, i když si toho nemusíte být ani jeden vědom. Kdybych s Vámi oběma mozhla mluvit osobně, možná bychom se dobrali toho, kde je ten blok.
Budete-li chtít pátrat společně po tom, proč to nejde, zavolejte mi (776355030).
Liduše

LiDuše - Hanka: potřebuji znovu poradit

(Liduše, 4. 9. 2009 17:17)

Milá Hanko,
to co se teď děje, je jen shoda okolností. Váš partner se určitě nezměnil, k tomu nestačí pár dní. Kromě toho to, že pláče, svědčí dál o tom, že je stejný slaboch jako dříve. (Plakat není špatné a můžou plakat všichni, ale rozdíl mezi slabochem a citlivým člověkem je ten, že citlivý člověk pláče, když ho něco dojme, kdežto slaboch pláče jen nad sebou.)Mluví o smrti - je to jen manipulace. Kdo chce umřít, tak o tom nemluví a udělá to.
Vy ho přece neopouštíte proto, že zkrachoval. Toto rozhodnutí už přišlo před tím, a kdybyste to stihla udělat, tak se přece k němu vracet nebudete jen proto, že se dostal do této situace. Jsou kolem něho špatné energie, které šíří on sám a tak se mu teď zlé věci dějí.
Rozhodnout k odchodu se musíte Vy sama. Nemohu Vám psát, abyste šla. Ale nač plýtvat svým časem?
Přeji dobré rozhodnutí
Liduše

zamestnani dodatek

(Andrea, 4. 9. 2009 16:00)

Omlouvam se za osloveni, melo to byt Mila Liduse :-)

zamestnani

(Andrea, 4. 9. 2009 15:59)

Mila Libuse, predpovedela jste mi, ze ted tri mesice nesezenu praci. Dnes jsem byla na pohovoru, jak to vidite? jedna se o uceni anglictiny ale podminky pro me nejsou zrovna idealni. Narozena 5.10.1982 ve Zline.

LiDuše - Hana Volhejnová: opět samota

(Liduše, 4. 9. 2009 13:37)

Milá Hanko,
asi Vás moc nepotěším. Zatím na Vás nikdo nikde nečeká. Je to současný stav věcí, ze kterého se cítíte už pomalu zoufalá. Je to ale takhle - k tomu, aby se mohl změnit stav věcí, na sobě musíte hodně zapracovat. Nahlédnou dovnitř své duše a rozbít si staré vzorce chování a myšlení. Tak budete mít naději, že něco bude jinak. Takovýto duševní převrat není otázkou pár dní, ale týdnů a měsíců. Doporučovala bych Vám chodit na nějaké růstové skupiny (muziko či taneční terapii) a skrz tyto aktivity se zkusit více poznat. Nevím odkud jste, jinak bych vás mohla pozvat i na semináře, které pořádám já - mohlo by Vás to hodně obohatit.
Přeji mnoho zdaru při práci na sobě
Liduše

LiDuše - Tomáš: dilema

(Liduše, 4. 9. 2009 13:24)

Dobrý den Tomáši,
nacházíte se teď v důležitém životním období. Sám si nejste jist, jestli jste udělal dobře. Měl byste zvážit své budoucí kroky. Asio se necítíte zrovna šťastný v současném stavu věcí. Vaše současná přítelkyně Vás konečně získala pro sebe, ale časem zjistí, že to, co považovala za zisk, stane se jí vězením. Zatím vztah plyne bez potíží a ještě nějakou dobu tak bude plynout. Ale po čase zjistíte, že u ní nemáte podporu a pozornost, kterou jste tak hledal. Zatímco teď je přítelkyně laskavá, časem se z nějakého důvodu z ní stane sobecká žena s autoritativní pozicí. Partnerka, kterou jste opustil, ještě není osvobozená ze vztahu. Zatím její váhavost ji brzdí v rozhodných krocích. Nevidím to, zda se k ní vrátíte. Rýsuje se zde neočekávaný vývoj událostí a dostane se Vám daru - otázkou je, co se myslí tím darem? Možná totiž nebudete chápat jeho smysl, protože se bude vymykat rozumu i logice. Určitě se okolnosti změní, ale jakým směrem, je ve hvězdách. Každopádně to pro Vás bude dobrá zkušenost, ať už se Vám bude zdát pozitivní nebo negativní - a to bude ten dar.
Liduše

Změnit bydliště

(Mary, 3. 9. 2009 18:42)

Přeji pěkný den pani Liduško! Mam krasneho skoro 5-mesicniho syna a pritele. Muj problem je, ze nevychazim s jeho babickou a mamkou. Porad vidi vsechno cerne a nic se jim nelibi a neustale na mne hledaji chyby. Obvinuji me, ze jim nechci ukazat syna. Ale pravda je takova, ze casto kojim a rekla jsem jim, ze se mohou na nej kdykoliv prijit podivat. Ale ony si to takto nepredstavovali a kdyz neni po jejich jsou podrazdene. Bydlime u pritelovy babicky. Jeho matka zije opodal. Muj dotaz zni, zda se mam odstehovat? Pritel se vsemozne vytaci, chce mit svuj klid. Mu se zde libi. Neni divu, je to prece jen jejich vnuk a syn. On si opravdu nema na co stezovat. Me ale tato situace frustruje a chci ji aktivne resit. Dekuji za radu. Moje datum narozeni je 2. leden 1979, pritel 27. srpen 1976

LiDuše - Marta V.: začarovaný kruh

(Liduše, 3. 9. 2009 9:42)

Ahojky Marto,
žít s takovým člověkem je asi peklo. Takový člověk zraňuje a vlastně opakovaně. Nevěra není vždy důvod k rozchodu, ale pokud se to opakuje?! Je na Tvém zvážení, jestli to chceš nadále snášet. Popřemýšlej si, co od vztahu čekáš a jestli tento vztah naplňuje to, co očekáváš. A podle toho jednej.
Přeji hodně sil
Liduše

PODNIKÁNÍ

(SILVIE, 3. 9. 2009 2:03)

Milá LIDUŠKO!
Moc bych potřebovala radu v práci ve které pracuji to moc dobře nevypadá spíš se bude propouštět a já stojím před rozhodnutím jestli si mám udělat kadeřnický kurz a začít podnikat.Chtěla bych mít kadeřnictví u sebe doma v zrekonstruované bunce abych se vyhla pronájmu jen bydlím trochu dál od města a manžel mě od toho zrazuje .JÁ CÍTÍM,že by to pro mě mohlo být to pravé ořechové prosím porad moc děkuji SILVIE

ZOUFALÁ

(helena111, 2. 9. 2009 10:09)

Milá paní Liduško!!mám přítele se kterym jsem pomalu osm let a jsme spolu moc štastný ale chybí nám ještě miminko.V roce 2003-11 týden těhotenství potrat rok 2004-13týdnu těhotentsví potrat podle doktorů jsme oba zdrávy,zhruba před osmy měsíci jsem byla 3 na mimotělném oplodnění a nevydařilo se to ani jednou, nyní přemyšlíme o adobci dítěte,prosím vás paní Liduško koukněte se do karet co ukazují jestli budeme mít v brzký době miminko anebo máme začít z adobcí předem děkuji paní Liduško a příjemný zbytek dne vám přeje Helena.Já nar 28.2.1985 a přítel František nar 12.11.1979

Potřebuji znovu poradit

(Hanka, 2. 9. 2009 9:20)

Milá paní Liduško,

psala jsem Vám asi před měsícem...máte pravdu potřebovala jsem opravdu spíše jen potvrdit své rozhodnutí odejít od partnera, se kterým jsem si opravdu nerozumněla ani neměl dobrý vztah k mým dětem a mě navíc urážel a ponižoval. Ovšem stalo se to, že můj přítel, který doposud úspěšně podnikal zkrachoval, a je teď na tom psychicky velice špatně , pořád doma brečí, mluví o smrti, až jsem ho musela donutit si dojít pro uklidňující prášky,takže ho teď v této situaci nemůžu nechat samotného.... on najednou všeho lituje, nechce, abych odešla, najednou mě chápe a lituje svého chování... Ale já nevím, jestli mu mám věřit - podle mě se člověk nemůže až tak změnit a bojím se, že až se dostane z nejhoršího, tak se bude chovat tak jako předtím. Co mám tedy dělat, věřit , že se změní a zůstat, počkat až se dostane z nejhoršího a pak odejít nebo odejít hned? Děkuji moc za odpověď Hanka ( já - 18.4.1975, on - 29.7.1967 )

opět samota

(Hana Volhejnová, 29. 8. 2009 14:55)

Jsem už 3,5 roku bez partnera.Potkám konečně toho pravého a kde se s ním setkám?Děkuji za odpověď.Hana Dat. narození 18.9. 1978

Dilema

(Tomáš, 28. 8. 2009 19:25)

Dobrý den,měl bych otázku.Opustil jsem partnerkupo dlouhodobém vztahu mám s ní děti.Našel jsem si jinou přítelkyni.Já se chci zeptat jestli s ní mám budoucnost a jestli se třeba někdy vrátím ke své předchozí partnerce.Moc děkuji Tomáš já 16.10.1977 Přítelkyně je blíženec ale přesné datum nevím

LiDuše - Katka: opět samota

(Liduše, 28. 8. 2009 16:40)

Dobrý den Katko,
na to, co se ptáte, jsem odpověď nedostala. Jste dost silná a vyrovnaná žena a karty Vám vzkazují, že se máte řídit
svými pocity a že si se vším poradíte. To znamená, že Vy sama nejlépe víte, kterým směrem se máte dát.
Ať se daří
Liduše

LiDuše - Marta: hledám

(Liduše, 28. 8. 2009 12:00)

Milá Marto,
neznám Vaši finanční stránku, ale asi bude dobré, když brigádu budete hledat dál. A přitom si udělejte třeba masérký kurz. Po dodělání kurzu se můžete věnovat masážím. Je to práce, která Vás určitě bude naplňovat a zároveň si i vyděláte na živobytí.
Nebojte, určitě kurz zvládnete!
Liduše

LiDuše - Hanka: láska

(Liduše, 28. 8. 2009 11:27)

Milá Hanko,
to co vidím, není moc dobré. Máte zase potkat muže, se kterým Váš vztah dopadne stejně jako s ostatními. Protože jste taková, jaká jste, přitahujete do svého života vždy ty samé lidi. Dejte si pozor na Vaši další známost, která se rýsuje. Být Vámi, tak bych do tohoto vztahu nešla. Abyste do svého života mohla přitáhnout takového partnera, se kterým by to bylo obohacující, musíte nejdříve zapracovat na sobě. Musíte se v něčem změnit. Pak totiž budete vyzařovat jinou energii a ta Vám zase přitáhne do života lepšího partnera. Naučte se myslet více na sebe, dávat sama sobě stejně jako se snažíte dávat ostatním. Pak byste měla naději na vztah, který Vás obohatí. Přestaňte kolem svých partnerů skákat, myslíte to dobře; a také to trošku děláte proto, abyste o ně nepřišla. Jenomže oni pak nevidí Vaši cenu, protože Vy sama ji tím snižujete. Prostě pracujte na sobě a pak teprve bude čas se rozhlížet kolem.
Doufám, že mi rozumíte
Liduše

ZAČAROVANÝ KRUH

(MARTA VODIČKOVÁ, 27. 8. 2009 21:28)

NEVĚRA SE DÁ ODPUSTIT 1,2, A PO TŘETÍ? JE HAJZL NEBO NEMOCNÝ ČLOVĚK, KTERÝ SI DOKAZUJE SVOJE JÁ? DÁ SE S PRACOVAT A ŽÍT S TAKOVOU OSOBNOSTÍ? DĚKUJI LIBUŠE, ŽE JSEM SE TI VYPSALA.....ÚLEVA PŘIJDE ZA ROK


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »