Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

plný pytel problémů

(jitka, 9. 9. 2008 9:28)

ahoj Lído,teď jsem na rozcestí a nevím jak dál, tak stojím a koukám Já 17,11,1965 můj muž 16,8,1963- problémů mnoho už 9let-umrtí mé matky, sestry,nemohla jsem se smířit..tak jsem trochu pila- to jsem zaplať pánbu zvládla, pak začal syn14,2,1988 fetovat-manžel s nim kvůli blbosti 6let nemluvil.pak se objevil muž20,3,1962 a je z toho velký problém, ještě mám jednoho syna13,9,1986-ten je v pohodě, nevím kam vcykročit děkuji za jakoukoli radu jitka

LiDuše - Monika: bílý orel

(Liduše, 8. 9. 2008 20:29)

Ahojky Moniko,
jsem moc ráda, že ses ozvala. Jak je vidět, pracuješ na sobě - a to je moc dobře.
Výjevy, které vídáme v meditaci, mají stejný význam, jako když sníme. Meditace je takové vědomé snění. Ten Tvůj orel může být Tvoje ochranné nebo silové zvíře (pomocník) - je to ze šamanismu, kde si v meditacích hledáme ochranné i silové zvíře, aby nám pomáhalo na naší duchovní cestě.
Když to vezmu z hlediska snu, tak to může znamenat, že začínáš ovládat svou mysl, která Ti pak napomůže se spojit se světlem, poznáním a moudrostí. To, že Ti ale sedá na rameno a máš ho v každé meditaci, se spíše přiklání k tomu, že je to Tvůj průvodce ze světa šamanismu. Nemusíš se ho bát, protože Ti sedá na rameno a za ramena (kolem ramen) nás přece chytají kamarádi. Zkus se ho zeptat na jméno a kdo je. Až budeš zase meditovat, stačí si nechat zodpovědět jen tyto otázky. Jednej s ním s úctou a respektem. nezahlcuj ho otázkami, vždy si před meditací dobře rozmysli, co od něho vlastně chceš. On Ti bude rád pomáhat, proto se Ti také objevuje. Zároveň ho ale využívej, on Ti chce sloužit, jinak ti zmizí.
Napiš, až se Ti bude chtít, cos prožila na dovolené.
Držím palce, jsi na dobré cestě, tak z ní nesejdi
Li

LiDuše - Bára: pleť

(Liduše, 8. 9. 2008 20:07)

Dobrý den Báro,
problémy s pletí mohou mít mnoho příčin - včetně těch psychických (např. stres,....).
Nenapsala jste datum narození, ani další souvislosti (způsob života, průběh a výskyt vyrážky atp.).
Pokud budete mít zájem o osobní konzultaci, ozvěte se.
Liduše

bílý orel

(Monika, 1. 9. 2008 18:25)

Ahojky Liduško minulý týden jsem se vrátila z dovči.Zažila jsem tam spoustu věcí hodně nepříjemných, jak jsem ti psala kdysi můj sen jak tam byly ty ořechy tak to byla trefa do černého.Nechci to teď rozebírat jak bude trošku čas asi spíše písnu na mejla.Ale proč píšu. Začala jsem meditovat, jsem úplně na začátku, ale chci se zeptat zda je možné, aby mě při meditaci doprovázel bílý orel.Lítá kolem mě pak mi na konci sedá na rameno.nevíte náhodou proč, nebo co to znamená?Kdyby jste mrkla na Andělské karetky jak na tom jsem myslím duchovně a možná i jak dál budu moc ráda. Pokud ne nevadí nelamte si se mnou hlavu.Moc děkuji předem.Monika nar 2.9.1978

plet

(Bara, 29. 8. 2008 13:28)

Dobrý den, ahoj, ráda bych požádala o radu, mám problémy s pletí, pupínky. Už nejsem puberťák, ale nemohu se nikde dočíst a zapomněla jsem že problém s pletí něco značí př. kašel, člověk nechce něco říct. Mohla byste mi poradit?

LiDuše - Bohdana: proč?

(Liduše, 26. 8. 2008 20:35)

Bohdano,
děkuji Vám za Vaši důvěru.
Chápu, že Vás synovy obtíže trápí - i já vnímám Vaši situaci jako obtížnou.
Z toho, co píšete, je zřejmé, že příčina Ondrovy epilepsie zatím zůstavá skryta.
Přiznávám, že takto "na dálku" - bez důkladného obeznámení se se všemi okolnostmi (např. kdy epilepsie propukla, jak se mění Ondrova povaha, rozpoložení v průběhu života,...) Vám nemohu poradit.
Můžu Vám nabídnout osobní setkání, ale nevím, zda je to pro Vás z praktického hlediska schůdné.
Pokud budete mít zájem, ozvěte se mi a domluvíme se.
Přeji Vám všem hodně klidných chvil.
LiDuše

LiDuše - Denisa: jak dál?

(Liduše, 25. 8. 2008 19:52)

Milá Deniso,
nezávidím Vám Vaši situaci. Nemohu Vám s jistotou říct, co je pro Vás nejlepší. To musíte cítit Vy sama.
Je dobře, že nad sebou a svou situací přemýšlíte. Musíte si totiž zodpovědět spoustu otázek.
Jak to bylo s Vaším vztahem před tím, než se Vám narodil syn? Jaký byl Váš intimní život s manželem od začátku vztahu? Co jiní muži? Byla mezi Vámi láska? Jaké byly ty zkušenosti se ženami - byla to zvědavost, touha, zamilovanost?
Jak bude Vaše manželství vypadat za několik let?
Člověk by měl žít tak, aby byl spokojený. Především by měl v první řadě zohledňovat svou spokojenost, protože jen tak má sílu a září i pro ty ostatní. Zní to sobecky, ale není to vůbec sobecké.
Vůbec si Vám netroufám říct zůstaňte, ale ani jděte. Nevím, co je pro Vás všechny dobře.
Jen vím jedno, že zůstávat s někým kvůli dítěti je hloupost. Hromadí se napětí, dítě pak žije v neharmonii, má i špatný vzor do svého budoucího partnerského vztahu, protože pak považuje za normu to, co doma zažívá. Někdy je lepší se v co největší pohodě rozejít. Mámu ani tátu tím přece dítě neztrácí. Jen je nemá pohromadě. Samozřejmě, že nejlepší je úplná rodina, ale pouze, pokud by měla být funkční a "zdravá".
Mnohem raději bych si s Vámi popovídala osobně, je hodně těžké, Vám srozumitelně nastínit všechny varianty a jejich možný dopad.
Přeji dobrou volbu a život v lásce
Liduše

LiDuše - Alena Novotná: kočička

(Liduše, 25. 8. 2008 19:46)

Milá Aleno,
když nám umře někdo, koho jsme měli rádi, je to vždy obtížná situace. Často míváme výčitky a pocity viny, že jsme mohli udělat víc, než jsme udělali.
To, co se stalo Lízince, není Vaše vina. Bylo to neštěstí - nehoda. Vy za to nemůžete. Vždyť jste se jí snažila pomoci, víc jste udělat nemohla.
Udělejte si čas a rozlučte se s Lízinčinou kočičí dušičkou. Zapalte svíčku a udělejte obřad, ve kterém se s ní rozloučíte. Řekněte jí, že je Vám to líto, že Vás to trápí. Vyprovoďte jí do kočičího nebe. A pak už se k ní v myšlenkách moc nevracejte, aby opravdu mohla odejít.
Vím, že je to bolestné, ale rozlučte se s ní a i se svými myšlenkami na ní.
Popřemýšlejte i o pořízení jiného koťátka.
S láskou Liduše

LiDuše - Iva Ševčíková: smůla

(Liduše, 25. 8. 2008 19:43)

Zdravím Vás Ivo,
nemyslím si, že by to, co prožíváte, bylo způsobeno někým jiným - nepřejícím. Vždycky do života přitahujeme to, co sami jsme. Na to, co se nám děje v budoucnu si již dnes zaděláváme tím, jak žijeme, jak smýšlíme, jak cítíme. Někdy se i potřebujeme něčemu naučit a k tomu právě slouží těžké chvíle a situace, které nás potkávají. Podle toho, jak si s nimi umíme či neumíme poradit, se tyto situace opakují či stupňují. Prostě někde je něco špatně, když máte pocit, že jste na tom hůř než všichni okolo.
Cítím z Vás zlobu a nespokojenost. Také hledáte viníka za to, co se Vám děje. Žádný není. Nevím, co Vašim dětem bylo, když byly nemocné - vím jen, že děti občas a někdy dokonce často nemocné bývají. A co se Vám každou chvíli "podělá"? Co si pod tím mám představit? Zkuste si odpovědět na to, jak hodně a jak často jsou Vaše děti zdravé, Kolik se Vám toho "podělalo" a kolik se Vám toho "nepodělalo". Co se vám daří, s čím můžete být spokojená.
Jaký je Váš pohled na svět - je to spíš pohled pesimistický nebo optimistický? Znáte to o té poloprázdné láhvi, pesimista je nespokojený, že už polovina obsahu je pryč, a optimista se raduje, že mu jí ještě polovina zbývá.
Zkuste si položit tyto otázky. Trochu zkoumejte Váš pohled a přístup k životu, k ostatním a konečně i sama k sobě.
Mějte se co nejlépe
Liduše

proč?

(bohdana, 18. 8. 2008 11:09)

dobrý den,obracím se na vás,protože už s manželem nevíme jak dál.Méme 12 kluka,je mentálně postižený,ale co nás opravdu trápí je jeho epilepsie.Nejhorší je že ten človíček má veškeré vyšetření v pořádku,bereme spoustu léků a efekt malý.Je narozen 3.5.1996,manžel 18.2.1966 a já 5.9.1966,máme ještě holčičku,ta je zdravá.Ondra se nám narodil po 9 tém snažení.

Jak dál?

(Denisa, 17. 8. 2008 12:44)

Dobrý den Liduško!Ani nevím jak jsem dostala na Vaše stránky.Jsou krásné a pozitivní.Jsem 10 let vdaná,máme krásného a zdravého dvouletého syna.Můj problém je,že nemám absolutně žádnou chut na intimní život s manželem.Mám ho velmi ráda,ale mám pocit,že jen jako nejlepšího přítele.Jakmile přijde na řadu sex je mi to nepříjemné a snad i odporné i když orgasmu dosáhnu netoužím po něm.Měla jsem i sex.zkušenost se ženami a tam jsem takové pocity neměla.Nevyznám se v sobě a nevím zda takhle se dá žít celý život.Nechtěla bych manžela ztratit,hlavně kvůli malému,ale jak překonat tu obrovskou nechut?Občas je v tomto směru mezi námi problém,protože to manžel samozřejmě vnímá a je nespokojený a třeba se i pohádáme.Čím dál víc myslím na to,zda bych mohla žít se ženou a představuji si jaké by to bylo.Na druhou stranu si říkám,zda bych měla právo odejít a brát manželovi syna protože jej nesmírně miluje,ale zároven si nejsem jistá,jestli bych to vůbec chtěla.Jak dál?Prosím poradte a hodně štětí Vám!

kočička

(alena novotná novotnaa1@seznam.cz, 14. 8. 2008 23:43)

Mély jsme 10měsíční kočičku,jmenovala se Lízinka.Ráno 25.7.08 jsem jí našla zaklínénou mezi okenní ventilačkou.Nakonec umřela.Proč se to muselo stát?Proč jsem spala?Moc se trápim.Děkuji moc za odpověď.

smůla ?

(Iva, 14. 8. 2008 13:43)

Včera jsem se fakt blbě uťukla kdaž jsem psala datum narození.Takže narodila jsem se 10.08.1976, 14.30

smůla?

(Iva Ševčíková, 13. 8. 2008 14:56)

Narodila jsem se 10.08.2008Jednou mi někdo říkal,že je to proto,že nám někdo nepřeje nebo na nás myslí ve zlém.Chtěla bych zjistit kdo to je,Jestli je to vůbec možné.Kdysi jsme měli známé co se živili podvodami a dokonce podváděli i jeden druhého a pořád si žijí stokrá lépe.Jeto tím,ze když je člověk slušný tak s váma všichni ti parchanti prostě vyběhnou?Když nemáme permanentně nemocné děti tak jsem sami nemocní,nebo se nám každou chvíli prostě něco podělá.Mám dojem,že máme fakt smůlu.Nikdo ze známých to nezažíví.Akorát se všichni diví,že když se něco děje tak právě u nás.Nemáte náhodou nějaké vysvětlení? Děkuji Iva

LiDuše - Bára

(Liduše, 26. 7. 2008 19:25)

Dobrý den Báro,
netroufám si odpovědět takto na dálku. Bylo by lepší, kdybychom si domluvily setkání. Zavolejte mi ohledně termínu, pokud budete mít zájem. Myslím, že bych Vám mohla pomoci.
Li

LiDuše - Libuše Davidová: zdraví

(Liduše, 23. 7. 2008 10:52)

Dobrý den Libuše,
asi jste přehlédla mou odpověď, kterou jsem Vám psala 18.7.
Liduše

bara

(bara, 20. 7. 2008 19:28)

Dobry den,mam problem,ze se telepaticky spojuji ze vsemi lidmi a nemůžu diky tomu žít normální život a take mam pocit ze za tim vším vězí zbloudila duše nějake čarodejnice,mám toho ještě spoustu,tak vás prosím jestli na něco nepřijdete,děkuji

LiDuše - Patrik Hodina: hemangiom

(Liduše, 19. 7. 2008 20:45)

Dobrý den,
toto postižení může někdy samo o sobě zmizet, jindy se naopak může růst. Nevím, jak se to vyvíjí u Patrika (rozrůstá se nebo se naopak zmenšuje a světlá?)
Zatím jsem nikoho s hemangiomem neléčila, takže osobní zkušenosti přímo s tímto onemocněním nemám. Myslím si, že by však stálo za pokus, pár terapeutických působení podstoupit - reiki a mentální chirurgie je opravdu mocný nástroj přírody. Šance na ozdravení jsou asi 60%. Popřemýšlejte o této možnosti a v případě, že se rozhodnete pro tento alternativní způsob, se ozvěte a dohodneme si termín návštěvy.
Můžete si také zjistit u nějakého bylinkáře, zda by nepomohla nějaká bylinná kůra.
S pozdravem
Liduše

Moje zdraví

(Libuše Davidová, 18. 7. 2008 22:54)

Dobrý den chtěla bych vědět něco o mém zdraví. Napoví něco mé narození? 8.9.1948 Jaké bude do budoucna, co mě čeká atd. děkuji a těším se na odpověd. Liba

LiDuše - Beatka a Elvira: žádost o pomoc

(Liduše, 18. 7. 2008 19:19)

Dobrý den,
na Váš dotaz Vám bohužel nemohu dát uspokojující odpověď.
Nevím, v jakém vztahu k rodině jste, jaké místo v ní zaujímáte.
Pokud chcete, napište mi o sobě a o celé situaci více e-mailem: ludmila.prazakova@seznam.cz
Ráda se Vám pokusím pomoci.
LiDuše


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »