Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

LiDuše - Darinka: být či nebýt

(Liduše, 4. 10. 2008 17:39)

Milá Darinko,
vztah Váš a Vašeho partnera vypadá velmi živě, ale zároveň je nejistý, jak jste se oba dva již přesvědčili. Asi je dobré si popovídat, v čem Vašeho partnera vztah nenaplňoval a proč se vlastně vrátil. Nikde není psáno, že se tato situace nemůže po čase opakovat. Také ale nikde není dáno, že se opakovat bude. Měli byste spolu hodně mluvit. Mám pocit, že můžete zkusit do vztahu vstoupit. Člověk někdy může uklouznout a poučit se. Určitě by však nebylo dobré ve vztahu setrvávat, pokud by se vše mělo opakovat.
Mějte se hezky Li

dotaz

(Ida, 2. 10. 2008 16:40)

prosím co děje s moji dcerou Ivou nar.27.6.1965 a jejím mužem Leošem nar,11.5.1962,nesvěřili se a já se moc bojím,že je něco v nepořádku.Má jejich manželství budoucnost.
Moc děkuji za odpověď.

Být či nebýt?

(Darinka, 29. 9. 2008 15:29)

Upřesňuji data narození. Tomáš 17.8.1987
Monika 19.8.1982

Liduše - Olga: dotaz

(Liduše, 28. 9. 2008 20:44)

Dobrý den Olgo,
nacházíte se ve velmi těžké situaci. O manžela se teď opřít nemůžete a tak zůstáváte se svým problémem sama. Nevím, zda Váš manžel pije až teď, nebo až teď je to vidět. Váš manžel je slabý člověk, myslící jen na sebe. Chápu, že to s ním otřáslo, ale v první řadě jste to Vy, kdo má problém a potřebuje podporu. Mám pocit, že ale teď není vhodná doba na to, řešit Váš vztah. Teď máte daleko důležitější věc k řešení: Vaše zdraví. Osobně bych vám velmi doporučovala operaci. Pokud Vám přes Vaše pokusy o úzdravu přirozenou cestou nádor povysrostl, dává Vám tak velmi jasnou odpověď a radu jak dál: operovat. Co si chcete dokazovat? A na co čekáte? Máte pochybnosti? Poslechněte je! Chybí Vám víra v úzdravu a pokud se teď objeví, věřte, že bude falešná. Do teď jste jí neměla, jen doufáte, že vyhrajete a to není víra. Chcete žít nebo umřít? Co z toho chcete? Nehrajte sama se sebou o svůj život. Máte možnost si ho zachránit, ale nesmíte otálet. Nádor Vám roste! Seberte svou sílu a otočte své rozhodnutí správným směrem.
Zkontaktujte se i s ostatními ženami, které mají stejný problém. Hledejte tam podporu a nebuďte s tím sama! Ony vás mohou nejlépe pochopit. Je to: www.mammahelp.cz.
Moc a moc Vám držím palce
Liduše

LiDuše - Hanka: trošku jiné pratnerství

(Liduše, 28. 9. 2008 20:16)

Ahoj Hanko,
asi bych potřebovala více informací. Jak jste se seznámili (s kým jsi se seznámila první, jak to probíhalo, jak jsi vstoupila do té rodiny,...)? Jak dlouho to takto trvá? Jak to probíhá? Kde to skřípe? Co od vztahu čekáš Ty? Co ona a co on? Mají děti?
Mám pocit že, to nemůže být trvalé. Vztah vždy bývá o dvou lidech a trojúhelníky nefungují. Snad by to mohlo fungovat v tomto případě: pokud je to opravdu čisté a pokud v minulých životech to třeba bylo tak, že v nějakém životě jsi žila v nějakém vztahu s ní a v jiném s ním (pohlaví mohlo být úplně jiné). V obou případech tam musela být láska a bezproblémový vztah. A v tomto životě by oni dva museli mít také bezproblémový a čistý vztah.
Zdravím Lída

LiDuše - Darinka: bý či nebýt

(Liduše, 28. 9. 2008 19:59)

Dobrý den Darinko,
potřebuji upřesnit Vaše data narození a celá jména.
Děkuji Liduše

LiDuše - Veronika: obrovská bolest

(Liduše, 28. 9. 2008 19:37)

Milá Veroniko,
asi byste se měla zamyslet nad otázkou, koho jste si to vlastně vyčarovala. Jaké požadavky byly vznášeny u čarování? Mám pocit, že to čarování nebylo zrovna dobré - v tomto případě mi to trochu zavání černou magií a to se vždy vymstí. Nevím, nakolik má smysl bojovat o to, aby vše bylo jako dřív. Myslím si, že to moc smysl nemá. Na Vašem místě bych raději přijala skutečnost takovou jaká je. I kdyby se stalo to, že partner nakonec dá přednost Vám, kde máte jistotu, že se podobná situace nebude opakovat? Už takto máte dost nabouranou důvěru ve Vašem vztahu. Někdy je prostě lepší situaci přijmout takovou, jaká je. Nelpěte na něčem, co už stejně nemáte. Není zrovna potěšující to, co Vám píši, a vím, že prožíváte teď moc těžké období. Dejte si čas. Přijměte Vaši bolest. Odstěhujte se - někdy se může stát, že po takovém razantním kroku partner zjistí, že mu ten druhý chybí. V tomto případě to ale tak nevidím. Možná za nějaký čas ta jeho nynější přítelkyně bude zažívat to, co teď Vy. Možná také ne.
Jen Vám dám jednu radu - nečarujte si o dalšího partnera. Počkejte, až se najdete bez čarování. Bude to opravdovější a silnější pouto.
Liduše

Dotaz

(Olga, 26. 9. 2008 20:12)

Olga 17.7.55,Vladislav 7.2.54
Váížená paní lído,
ještě bych potřebovala znát,proč máme problémy s mým mužem,alkohol-je jeho problém. Ale to je spojeno se mnou a smou nemocí. Pokud budu na sobě pracovat a najdu ten správný důvod,vše se urovná,můj vztah,i má nemoc-rakovina.Je to tak? Ola

Dotaz

(Olga, 26. 9. 2008 20:08)

Olga 17.7.1955
Vážená paní Lído,já jsem omylem napsala dopis do listárny.Prosím,pokud to půjde ,potřebovala bych radu. Děkuji ola

trošku jiné partnerství....

(Hanka, 25. 9. 2008 21:07)

Zdravím Tě Lído a přeji hezký den. Myslím, že stránky, které jsi si tu na webu založila jsou fakticky suprové! Musím konstatovat, že je tu tak nějak od všeho kus ze života a k zamyšlení. Je dobře, že "sedmička z PLB" má také prezentaci na webu :-)) Zatím jsem se tu zaměřila na rubriku "Partnerství", která mě momentálně oslovila....Mám pár měsíců partnerský vztah s jedním manželským párem. Stala jsem se jejich členem rodiny. Trávím s nimi všechny víkendy, svátky, dovolenou. Docela by mě zajímal tvůj názor, zda toto "uskupení" má naději na budoucnost?

ONA je nar. 15. 3. 1965 - ON je nar. 9. 5. 1961

Jmenuji se Hanka a jsem nar. 17. 6. 1967

Děkuji předem za odpověď a pokud by jsi potřebovala vědět více, doplním. Měj se hezky

Být či nebýt?

(Darinka, 24. 9. 2008 21:07)

Dobrý den, mám jen jeden dotaz, mám téměř 3-letý vztah se svým partnerem, ve kterém jsem si myslela že vše funguje téměř jak má. On mne ale přesvědčil že to tak není, když mi před pár týdny oznámil, že si našel mladší ženu, protože mu už vztah se mnou dál nevyhovoval. Nicméně po pár jeho nerozhodných týdnech s kým být a s kým ne, se ke mně vrátil. Jsem samozřejmě šťastná, ale mám strach, že to třeba udělá znovu, chci tedy vědět, jakou šanci má náš vztah podle věštby. Já jsem se narodila v druhé polovině srpna a přítel jen o dva dny dříve než já, pouze nás dělí 5-ti letý věkový rozdíl, přičemž přítel je mladší. Předem vám děkuji za vaši odpověď.

LiDuše - Jitka: plný pytel problémů

(Liduše, 21. 9. 2008 18:25)

Zdravím Vás,
děkuji za dovysvětlení - vyplývá z něj základní otázka, která Vás trápí: setrvat, či ne ve vztahu s Vaším mužem. Tady by se hodila taková hluboká inventura: s čím vším jsem ve vztahu spokojena, co mi přináší, jaká má pozitiva - a naopak. Pokud převažují mínusy, je to varovné. A pokud je tendence vývoje vztahu směrem k horšímu, je odpověď nasnadě. Tohle ale nedokáže (a ani by neměl) hodnotit a rozhodovat nikdo zvenku.
Velmi důležité je s touto "inventurou" manžela seznámit, promluvit s ním, zjistit, jak se ve Vašem vztahu cítí on a probrat možnosti řešení, příp. zlepšení (spoustu věcí si nemusí uvědomovat).
Držím Vám oběma palce, ať se Vám situaci podaří vyřešit co nejlépe. A synovi přeji zdárnou cestu z drog.
Li

Obrowska bolest

(Princesen, 19. 9. 2008 20:44)

nas obou ale on jen powidal a nedelel nic co jsem mu rekla kdyby udelal aspon malinko neco co jsem po nem chtela bylo by wse jinak to si i myslel ze malo nenawidim je prawda ze mi wadilo ze jsou wsude ponozky wsechno pobryndany(stacilo rict teto utres to...)malej delal tu domu naschvaly... ja dodelala skolu a po mesici zacala chodit do narocne prace kde jsem 14 hod na nohou... a nemohla jsem se ani wyspat... to taky nepochopil ze potrebuju podporu... je jasne ze když jsme si to nase hnizdecko budowali tak sem se snazila a chtela jsem to tady mit hezke ciste... newim co ted dal musim ho dostat z5 na zem do reality a hlawne ke mne my jsme ty dwe polowicky co k sobe patri to wim a dala na s dohromady magie mame znamou carodejku a ta s holkama carowala celou noc aby jsme se nasli .... a nasli a bylo to nadherny a zase musi byt uz to dlouho newydrzim nechci ztratit samu sebe ale ztracim a newim jak wen miluju ho cistou lasko a nikdy se ho nedokazu wzdat porad na nej myslim i w praci wsude jej widim....pomozte ja uz dal nemohu tolik mne to ubiji
Veronika Gášková-10.11.1988
Marcel Svoboda-26.10.1976
Pomozte nam prosim was dekuji....
(Andilek88W@sznam.cz)

Obrowska bolest

(Prinsesen, 19. 9. 2008 20:43)

Dobrý wečer,
newim jak začit, wemu to od začatku s partnerem jsme se poznali pres internet po par wykendech u nej jsem se k nemu prestehowala(250Km.Wse bylo užasne krásne...Pote jsme zacali stawet domecek a po par mesicich zacali nase problemy, je rozwedeny a ma syna ktereho ze srdce miluji jako sweho...spoustu weci na domecku si delame sami a ja jej tlacila do prace na domecku aby sme si malýho mihli wzit k sobe do pece ze zacatku sem mu nemusela ani nic rikat byl do prace zapaleny... ale po par mesicich lenoseni a nic nedelani mne to prestalo baeit snazila jsem se po dobrym a když to neslo tak po zlym...-bohužel ani sem si to w tu chwili neuwedomowala...tahlo se to pres pu roku porad rikal at to nepreswinu byla jsem nekdy oprawdu zla a sprosta...až nakonec pred mesicem a neco se seznamil s nejakou mladou holkou ktera jeste studuje tedy vysokou... a widi se jen o wykendech je neschopna neumi zapnout ani pracku warit..nic je nekomunikatiwni a newyblbla mela asi dwa kluky se kterymy byla 2 mesice a to asi pred pul rokem...maly dite jinak jeji 19 jako mne a priteli je 32... ja to z nej dostala asi pred necelym mesicem a rozesli sme se uplne zatim bydlim porad u nej a pak pujdu k jeho rodicum kteri ho za tohle nenawidi...Znam ho a wim ze s takowouhle to nema sanci on potrebuje takowou tu maminu co se o wse doma postara a donese mu jidlo az pod nos-jako ja...Dokonce po mne chce rady jak nani sweruje se mi jako kamaradce což nesu welmi spatne...na wykendy jezdi pryc k nim domu kde jsou i rodice...dokonce po mne chce aby si ji mohl wzit sem k nam domu ... Wypada to ze je zly ale on je uwnitr užasny a moc hodny clowek jen ta ženska ho tak poblbla že se z nej stawa bezohledny pako a mysli jen na to až bude s ni a kde budou... napsal mi na otazku co citi ke mne a co k ni ze ja a malej lasku hlubokou bezpeci..a k ni poblaznenou... ale naposledy mi rekl ze ji miluje to kdyz jsem mu rekla ze bych se s nim chtela milowat tak rekl ze mi nechce ublizit at zase nespadnu do tech nadeji ze se neco zmne ni ze miluje nekoho jineho... nerozumim uz nicemu jen wim ze ho chci z5 miluju ho z celeho srdce a wim ze s ni stastny byt nemuze porad se dohaduji dokonce se s ni uz jakoze rozesel ale ona mu hned wolala a on zase wymekl ze tady ne... on potrebuje zenu co je doma chodi do prace a stara se a ne skolacku na wykendy to je jejich hlawni problem a ta komunikace teda... ja se bojim ze ona s tou skolou swihne rodice ji wyhodi a on si ji sem nastehuje to po mne taky chce at odejdu odtud co nejdriwe at maji kde byt aby se mohla taky projewit, jeji mama rikala ze je zaseknuta kwui mne ze tady porad sem... ale jeji cela rodina mi prijde pekne wycurana widi jen dobyry auto, barak "rozumnyho" chlapa a dceru co ma 19 a mela by už vypadnout z baraku... hrozne mne to wsechno nici nechci odtud pryč zacali sme to spolu od prwniho hrabnuti do zeme pretrpeli zimu w nedodelanem domecku a ted si ma smetanu sliznout nekdo jiny... nasla sem tady domow ten co ma clowek w ziwote jen jeden ani ne tak kwuli nemu ale ten pocit w sobe mam ze tenhle domecek je muj domow nedokazu si predstawit tady w moji kuchyni jinou holku...Chci aby jsme byly zase stastni jao driw byla to chyba

plný pytel problémů

(jitka, 19. 9. 2008 13:44)

dobrý den,co bych Lído chtěla, klid a pokoj určitě, ale jinaknevím jestli se mám s mužem rozejít -problém jejich vztahu je asi v tom že když byl syn v šesté třídě nedosahoval takových výsledků jako jeho starší bratr-mě to nevadilo, učil se dobře ale ne na samé jedničky a sem tam taky provedl nějakou lotrovinu a můj muž ho mlátil hlava nehlava-jednou jsem mu řekla že to s tím trestem přehnal a už na syna nepromluvil -ať si ho tedy vedu sama- neměla jsem s ním problém až pak ten fet a to mi doktor na detoxu řelk že se nemám divit že kluk fetuje protože se chce zviditelnit tatínkovy-já těm psychologům a psychyatrům nerozumím- oni to tak podle terapií usoudili..taky mi při té léčbě syna nijak nepomohl,my jsme podle něho neudělali nikdy nic dobře, je to lev, tak jsem to tak brala no prostě se plácám a nevím jestli ten jakoby vstah má cenu držet nebo ne.přeju hezký víkend J.

LiDuše - Rea: děkuji

(Liduše, 18. 9. 2008 22:36)

Dobrý den Reo,
děkuji za zprávu od Vás. Je úžasné, že jste vykročila a že se Vám práce na úzdravě daří.
Přeji další pohodové dny a hodně zdaru na Vaší cestě životem.
Liduše

LiDuše - Alena: kůže

(Liduše, 18. 9. 2008 22:33)

Milá Aleno,
je moc dobře, že se snažíte se ztrátou kočičky vyrovnat a zároveň svoji péči a lásku dáváte nové kočičce.
Píšete, že máte vitligo. Nepíšete mi, kdy se Vám objevilo, v jakém rozsahu je. Jak se vyvíjí. Nevím ani, zda jste se pokoušela někde léčit, co už jste vyzkoušela. Možná se zamyslete i nad dalšími souvislostmi - jaký je Váš celkový zdravotní stav, co rodinné zázemí, jak jste na tom psychicky (zda máte psychickou pohodu nebo ...). Nejlepší by byla osobní návštěva u mě.
Mohu Vám doporučit diskuzi http://www.omlazeni.cz/vitiligo-pigmetove-skvrny-15-132-0.html.
Přeji krásný den
Lída

LiDuše - Jitka: plný pytel problémů

(Liduše, 18. 9. 2008 22:27)

Jitko,
je pro mě složité Vám poslat uspokojující odpověď. Moc nerozumím tomu, na co se vlastně ptáte. Kladete si otázku na případný rozchod s manželem? Nebo Vás zajímají důvody problémů, které v rodině pociťujete?
Úmrtí blízkých osob a své potíže s alkoholem, jak píšete, jste zvládla.
Jak se vlastně díváte na důvod neshody mezi manželem a synem?
A co byste od života chtěla?
Liduše

Dakujem Vam za odpoved Lido.

(Rea, 14. 9. 2008 18:19)

Mate absolutnu pravdu. Dakujem za radu. Nasla som cloveka, ktory mi POMOHOL otvorit samu seba. Myslim, ze som nasla svoju druhu polovicku. Ale to ani nie je tak dolezite, lebo hlavny, ten prvy VZRUCH musel aj tak vyjst od domna. On mi len pomohol najst to v sebe. Chcem sa len tak podelit o radost. Mdloby su prec, a tak ako mdloby, tak aj potenie sa da odstranovat. Postupne. Povedala som si, ze som dokazala prestat fajcit. Dokazem aj to! Moj problem bol naozaj problemom MYSLI. Este raz dik za reakciu. Rea.

kůže

(alena , 9. 9. 2008 23:52)

Ahoj Liduško!Děkuji moc za radu.Moc mi pomohla.Máme novou kočičku a snažím se ze ztrátou vyrovnat.Prosímtě mám delší dobu vitligo.A zdá se mi,že poslední dobou se mi pořád více rozšiřuje.Čím to je?Můžu se nějak vyléčit?Narodila jsem se 28.12.1973.Dnes mi doktor naměřil tlak 170/90 asi před 3 týdny mi praskla v oku žilka.Jinak mám docela žluté bělmo.Nevíš prosím Tě co by mi pomohlo?Trápím se.Děkuji moc za odpověď.Alena


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »