Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

problém

(Andrea Pradeniaková, 25.11.1973, 28. 10. 2008 19:53)

Píšu ještě jednou, omlouvám se, zapomněla jsem data narození, Děkuji

problém

(Andrea Pradeniaková, 28. 10. 2008 19:51)

Dobrý den, už dlouho mně trápí problém zmněny práce, teď se mi naskytla možnost zmněny, ale musí se stěhovat i moje celá rodina a já si nejsem jistá, jestli budeme všichni spokojeni, nebo jsem jenom přehnaně fixovaná na změnu, třeba budu postupně spokojenější i tam, kde teď žiju, i ve svojí nynější práci???nevím si rady

LiDuše - Jana Pittnerová: dělám chybu?

(Liduše, 23. 10. 2008 22:23)

Dobrý den Jano,
v současnosti Tě naplňuje vztah, který prožíváš s Františkem. Zkus se podívat na to, jak to bylo s prvním i druhým manželem ze začátku? Byla jsi také spokojená a měla jsi ze vztahu radost? Proč jste se v obou případech brali? A proč jsi do teď s manželem zůstávala?
I František je duchovní bytost, ale nevím, nakolik by Vám toto porozumění zůstalo do konce života. O každý vztah se totiž musí pečovat a dokážeš si ho představit i za čtyřicet let? Nebo Vám oběma jen v součastnosti dodává to, co Vám chybí? Chtěl by s Tebou být i František a od své ženy se odstěhovat hned teď? Někdy se stává, že nerozumět si s někým ještě neznamená, že ho chci opustit. Trochu mě zaráží, že k tomu, aby se mohl Váš vztah dát dohromady, je nutné rozbít dva vztahy. Je nutno si to dát na misky vah. Možná, že Vaše pouto je oboustranně tak silné, že do toho opravdu oba půjdete a vyjde to. Ale je nutné velice pečlivě zvažovat každý krok. Vždycky je totiž lepší do vztahu vstupovat tehdy, když už opravdu nemám k nikomu závazky. Často se totiž stává, že každý z partnerů vnímá vztah jinak a může být i dost překvapený, když mu najednou ten druhý řekne, že ho vztah nenaplňuje a že chce odejít. Jak vnímá Tvůj manžel Vaše manželství? Víš to, nebo si jen myslíš, že víš?
Ty sama si musíš zodpovědět tyto otázky. Buď Ti stávající vztah stojí za to riziko, že to třeba nevyjde a půjdeš do toho. Nebo není větší než podstoupené riziko a pak to za to nestojí. Co je víc, život s manželem, který není tak naplňující, ale je to možná jistota, nebo život s tímto přítelem, ale bez jistoty, že to dopadne dobře? I když neříkám, že by to dobře dopadnout nemohlo!
Věřím, že Tě mé otázky neznejistí, ale napomohou správnému rozhodnutí. Budu ráda, když se mi ozveš.
Liduše

pro Lídu: trošku jiné partnerství

(Hanka, 20. 10. 2008 12:19)

Zdravím Tě Lído ještě jednou....Určitě mi tvoje odpověď byla ku prospěchu věci. Myslela jsem si to samé a tvou odpovědí, jsem se v tomto ujistila, že do nějaké daleké budoucnosti tento trojúhelník, nemá naději na úspěch. A proto jejich myšlenka, mě mít za člena rodiny, je poněkud "zoufalá" až zavádějící. Za dobu, co je znám, nemohu říci, že by to nebylo k ničemu. Ano, pro mě to byl nový poznatek, který si samozřejmě odnáším dál do života a věř mi, že není, opravdu není jednoduché vstoupit mezi dva lidi, kteří spolu žijí již 20 let a ihned se zaklimatizovat na jejich podmínky apod. Je to doznačné míry odvaha - ale ostatně...jsem dobrodruh a tedy snad i toto je do určité míry zase jen jedno z mých dobrodružství....Ano, trojúhelníky nemůžou fungovat a ani tento, protože víc jak na sexu mi především záleží na vztahu a pak to ostatní.... a v tomto případě, má každý z nás tří tu stupnici společného partnerství postavenou někde jinde. Přeji Ti také vše dobré a měj se hezky a děkuji Hanka

Děkuji

(Jana Pittnerová, 17. 10. 2008 17:08)

Liduško za odpověd,muj partner se jmenuje František Mádr,narodil se 16.11.1960.Jana

LiDuše - Vendula: partner

(Liduše, 17. 10. 2008 1:04)

Dobrý den Vendulo,
nebojte, určitě potkáte. Jen se před ním nesmíte schovávat:)
Liduše

LiDuše - Ida: poděkování

(Liduše, 17. 10. 2008 1:03)

Ido,
bez ohledu na to, že se možná cítíte nevýznamná, věřte, že Vaší dceři můžete být vždy oporou, třeba i tichou.
S láskou Liduše

LiDuše - Karolina Přibylová: trápení

(Liduše, 17. 10. 2008 1:02)

Milá Karolíno,
zkuste si s ním promluvit a pokud se k Vám vrátí, tak pamatujte: neurážejte se, protože tím se nic nevyřeší. Zkuste o více komunikovat o svých pocitech a situacích, které Vám vadí.
Držím Vám palce
Liduše

LiDuše - Veronika: obrovská bolest

(Liduše, 17. 10. 2008 0:59)

Milá Veroniko,
raduji se s Vámi. Držím palce, ať Vám to vyjde.
Liduše

LiDuše - Jana Pittnerová: dělám chybu?

(Liduše, 17. 10. 2008 0:58)

Dobrý den Jano,
prosím o datum narození a jméno muže, na něhož se ptáte.
Děkuji Liduše

LiDuše - Hanka: trošku jiné pratnerství

(Liduše, 17. 10. 2008 0:51)

Ahoj Hanko,
jsem ráda, že jsem Ti mohla prospět. Přeji vše příznivé na cestě životem.
Lída

partner

(Vendula, 11. 10. 2008 20:01)

Dobrý den,potkám partnera pro život? 11.12.1982. Děkuji.

poděkování

(Ida, 11. 10. 2008 16:20)

Děkuji za odpověď-máte asi pravdu,že si to musí oni vyřešit sami,ale já chtěla jen pomoci,jsem především máma.Teď mám momentálně pocit,že jsem tu úplně zbytečná a tak bezmocná.

trapeni

(Karolina pribylova, 10. 10. 2008 21:20)

rozesel se mnou pritel,protoze mu vadilo,ze se urazim a ze ho to nebavi porad resit,miluje me vsechno,co mam delat?chtela bych ho zpatky:Honza 29.12.1980 a Karolina 10.3.1988

Obrowska bolest

(Princesen, 9. 10. 2008 23:16)

Dekuji mnohokrat za rady ja necarowala w te doe jsem je neznala...Ale abych prawdu rekla prijala jsem to jak to je poznala jsem uzasneho clowicka a citime k sobe neco moc krasneho a zwlastniho....nekdo by rekl ze je to brzo ale ja mam pocit ze jsem tu swoji polowicku nasla:)stehuju se pryc odtud a zacnu zase zit ziwot je kratkej a musime umet nakladat s casem... nicmene we wsem mate prawdu.A diky tomu jak se chowal odporne sem se z toho wseho jako zazrakem dostala wen....

Dělám chybu?

(Jana Pittnerová, 9. 10. 2008 22:37)

zamilovala jsem se do ženatého muže-on do mě taky,spojuje nás duchovní svět,s mim manželem si nerozumím a muj milý se svou ženou také ne.Mam tři děti a lásku jsem nepoznala ani v prvním manželství,ani ted ve druhém.Mám šanci s tímto mužem strávit zbytek života a být štastná?Moc ti děkuji Liduško,jestli mi odpovíš.Jana Pittnerová 7.2.1971

LiDuše - Pavla R.: vztahy v zaměstnání

(Liduše, 9. 10. 2008 18:53)

Dobrý den Pavlo,
jak je vidět, tak na novém zaměstnání Vám záleží. Takže jste udělala dobrou změnu!
Asi byste si nyní měla položit otázku, jak hodně Vám záleží na vztahu se svým partnerem, když Vás přitahuje jiný muž. A pokud zjistíte, že Vám na současném vztahu záleží, tak pak je určitě dobré kontakty s tímto mužem omezit. Proč si zahrávat se svou pevností a vůlí a ohrožovat tak současný vztah?! Možná by z toho bylo jen chvilkové vzplanutí, a co potom? Máte i pochyby, jestli tomu muži nejde jen o Vaše místo. To přece není dobré.
Zamyslete se nad svou situací a myslím, že odpověď najdete sama.
Přeji správný směr
Liduše

LiDuše - Ida: dotaz

(Liduše, 9. 10. 2008 18:03)

Dobrý den Ido,
bohužel Vám nemohu odpovědět na Váš dotaz. Vím, že se jedná o Vaši dceru, ale protože je už dospělá, nemůžete si o ní zjišťovat informace tímto způsobem. Něco jiného by bylo, kdyby ještě byla dítě, které je ná Vás závislé a za které ve spoustě situacích musíte rozhodovat.
Trápíte se tím, co se mezi dcerou a jejím mužem děje. Nejlepší bude, když se zkusíte zeptat jich. Možná se vám odpovědi nedostane, ale pamatujte, že oba jsou dospělí, a svou krizi musí vyřešit sami. Nikdo jim v tom nemůže pomoci, protože se to týká jenom jich dvou.
Liduše

trošku jiné partnerství

(Hanka, 8. 10. 2008 22:05)

Děku ji Ti Lído za odpověď. Napsala jsi mi to přesně tak, jak jsem potřebovala vědět... Pochopila jsem vše. Zdravím Tě Hanka

Vztahy v zaměstnání

(Pavla Růžanská, 8. 10. 2008 13:13)

Dobrý den, obracím se na Vás už podruhé. Tentokrát se možná potřebuji jen svěřit. V novém zaměstnání pracuji s mužem, ke kterému mám zvláštní vztah, myslím, že k němu cítím náklonost, ale na druhou stranu mi jeho přítomnost vadí. Teď si navíc myslím, že mu jde jen o mé místo v zaměstnání, jestli k tomu něco můžete napsat, děkuji. Měj te se dobře. Pavla Růžanská, 14.5.1978


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »