Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

LiDuše - Tesyy: manželství

(Liduše, 29. 11. 2008 18:26)

Milá Tesyy,
chápu, že Vám teď je těžko. Mám pocit, že přišel čas vše uzavřít. Sama se ptáte, zda potkáte někoho, s kým byste mohla být šťastná. To znamená, že už jen lpíte na něčem, co je dávno pryč a možná ve skrytu duše doufáte, že by zase mohlo být dobře. Jenže nemohlo - manžel už má někoho jiného a k Vám se nezachoval zrovna hezky,... A pokud už teď toužíte po hezkém vztahu, tak Vaše energie plyne jiným směrem, než k záchraně tohoto manželství. Síly máte dost, dokázala jste od něho odejít, a tak dokážete ustát i nepříjemnosti kolem rozvodu. Vaše smíšené pocity k němu Vás oslabují. Je třeba se jinak dívat na to, co Vy berete jako porážku. Když to přehodnotíte, můžete vyhrát. Přijměte situaci takovou, jaká je, a zrovna tak přijměte i jeho. Uvidíte pak, že Vám bude lépe.
Máte malého syna, tak na něj myslete - nebylo by dobré, aby vyrůstal v takovém manželství. Táta a máma mu zůstanou, jen je nebude mít pohromadě.
Až budete smířená se svou situací, ohlédněte se zpátky a zhodnoťte chyby, které jste oba udělali. Je důležité vidět hlavně ty svoje - ne proto, abyste se za něco vinila, ale proto, abyste se mohla poučit a neopakovat je. Pak se Vám otevřou dveře i k dalšímu vztahu, do té doby by byl každý vztah předčasný a možná odsouzen i ke stejnému zániku.
Přeji hodně sil a klidu v dušičce
Liduše

rozchod manželství naděje

(tesyy, 28. 11. 2008 16:27)

Dobrý den Paní Liduše zanechala sem vám e mail jestli mužete na něj prosím odpovědět pokud to pujde děkuji

LiDuše - Tesyy: naděje

(Liduše, 27. 11. 2008 15:52)

Dobrý den,
budu ráda, když mi napíšete něco více o Vašem manželství. Zároveň prosím o Vaše jméno i o jméno manžela. Pokud nechcete, aby bylo zveřejněno, pošlete mail.
Liduše

naděje

(tesyy, 27. 11. 2008 10:34)

Dobrý den jsem nar 11.9.1969 v 11 hod muj muž je nar 25.12.1972,stojím eoba před velkou kryzí chtěla jsem vědět jak tohle vše dopadne zda padne rozvod,a zda stojí nademnou jasná hvězda a třeba potkám někoho s kým budu štěstná děkuji vám

LiDuše - chocolatepuma: už nemůžu dál

(Liduše, 21. 11. 2008 15:43)

Dobrý den,
je mi líto, že prožíváte tak těžké období. Zároveň si myslím, že se hrozně mýlíte. Nikdy byste spolu nebyli šťastní. Jak může být žena šťastná s mužem, který je samá ženská? On je vlastně bezohledný sobec, kterému záleží jen na sobě a na svém potěšení. Umí mít takový člověk opravdu a hluboce rád? Co je to vlastně láska? Mám pocit, že když někoho opravdově milujeme, pak nám na něm záleží a určitě mu neubližujeme. Myslíte si, že člověk, který neumí milovat, může být hluboce otřesený a nešťastný Vaší případnou smrtí?
Je Vám určitě hrozně. Milujete člověka, který Vám ubližuje a který se nezmění. Máte pocit, že on je to jediné ve Vašem životě, na čem Vám záleží a co chcete. Odjela jste s ním za hranice, daleko od svého domova, rodiny a přátel a on se chová takhle.
Jenže já to vidím i jinak. Nebolí mě to, jak se chová, a tak to mohu vidět střízlivěji. Takový chlap by mi za to nestál. To, že jsem daleko od domova, ještě neznamená, že se nemůžu vrátit. A proč si blokovat místo po mém boku někým takovým, když můžu prožít krásný život s chlapem, se kterým se budeme mít rádi a pro kterého budu ta jediná stejně jako on pro mě.
Odpoutejte se od vztahu, který zraňuje. Osvoboďte se od toho člověka. Jistě - bolí to, a ještě to bude bolet. Ale věřte, že to přečkáte a zase Vám vysvitne sluníčko. A určitě na Vás čeká vztah, který si zasloužíte a ve kterém budete šťastná. Jednou budete děkovat tomu, že tento Váš partner byl takový. Protože to Vás donutilo se od něho osvobodit a umožnilo Vám potkat člověka, který za to stojí a se kterým budete ráda a spokojeně žít.
Přeji sílu do dalších kroků
Liduše

LiDuše - Marie: nemocná jezevčice

(Liduše, 21. 11. 2008 15:13)

Dobrý den,
takhle zprostředkovaně Vám bohužel nejsem schopna podat dostačující odpověď.
V případě osobní návštěvy bych se snažila jí prospět masáží (především zad).
Na dálku Vám mohu pouze doporučit, abyste v případě, že se její obtíže nezlepší, vše konzultovala s veterinářem.
Dejte vědět, jak se stav Kazi vyvíjí.
S pozdravem
LiDuše

LiDuše - Ivona: urinace

(Liduše, 21. 11. 2008 15:04)

Dobrý den,
k tomu, abych mohla zvážit případný další terapeutický postup, samozřejmě potřebuji více informací - nejlepší by byla Vaše osobní návštěva.
Pokud se jedná o potíže podmíněné psychickými faktory, další terapie je jistě žádoucí.
Mohu Vám doporučit webové stránky zabývající se touto problematikou: www.parureza.wz.cz
Přeji Vám, aby se Vám dostalo v brzké době účinné pomoci.
LiDuše

uz nemuzu dal

(chocolatepuma, 18. 11. 2008 11:45)

tak jsem ve vztahu... kvuli lasce jsem opustila domov, rodinu, pratele a odjela do zahranici, myslim si stale, ze on je ten, se kterym bubu az do stari, jenze on nikdy neprestal s jinymi zenskymi, ja nevim, co delam spatne, ja mam na nej jen jedinou prozbu, aby prestal...chci se zabit, mozna potom, az me najde pochopi, co bylo moje jediny prani...a ze bychom byli stastni.... proc me sem bral? proc? ja to nechapu.. a nemuzu uz dal zit.

Ne mocná jezevčice

(Marie Vosmíková , 17. 11. 2008 1:13)

Máme jezevčici Kazi, má cukrovku, píchám jí inzulín. V nose má nádor, trpí stálou rýmou a v současné době jí bolí levá zadní noha, nic na ní nevidím,lze jí nějak pomoci. Děkuji

Urinace

(Ivona, 15. 11. 2008 12:34)

Dobrý den,
mám velký problém s močením.Nemohu se vyčůrat nikde jinde než doma.Kvůli tomuto problému nemůžu jezdit na žádné dlouhé výlety a když už jedu tak skoro nepiji.U psychologa jsem byla,ale ten mi řekl,že to mám zkoušet až se to jednou podaří.
Můžete mi prosím poradit, jak by se to dalo řešit?
Děkuji

ahoj Lído

(pája, 12. 11. 2008 11:38)

Tak jsem konečně zavítala na tvé stránky.Máš to tady pěkný:)Martínek měl radost,že jsi mu zavolala,ale je to tu špatný se signálem.Co děláte o víkendu,nechcete se zastavit?V neděli by se nám to hodilo,to má Standa volno(a Nesynce už jsem vyprávěla o Kašim,tak se taky těší).Pozdrvuj Dádu a dejte vědět,jestli dorazíte.Těšíme se.Zdraví Pája

LiDuše - Martin Vitásek: žárlivost

(Liduše, 6. 11. 2008 18:27)

Dobrý den,
ani nevím, jak Vás mám oslovovat, nepodepsala jste se:-)
Vašemu partnerovi můžete nejvíce pomoci Vy sama. Myslím, že Vaše chování není úplně v pořádku. Slova nikdy nejsou jen slova. Slova jsou sdělení, a pakliže je nemyslíme vážně, neměli bychom je nikdy říkat, protože v tom okamžiku lžeme. Jak moc Vám záleží na Vašem partnerovi, když se před ním takto chováte? Přece když někoho máme opravdově rádi, tak mu neubližujeme. Představte si to opačně: byla byste s partnerem někde mezi lidmi, on by koketoval s ostatními ženami přesně takovým způsobem jako Vy s jinými muži. Jak by Vám v tom bylo? Co by Vás napadalo?
Pokud žijeme v partnerském vztahu, ten druhý by měl mít pocit, že je pro nás ten jediný na světě a proto jsme si ho přece vybrali. Každý touží po takovém vztahu a Vaše chování může způsobit možná i rozchod, jestli mu pocit jedinečnosti (a tím i jistoty) dokáže dát nějaká jiná žena.
Přátele určitě mít můžete. Ovšem s přáteli přece nekoketujeme, pak se to nedá nazývat přáteli, ale potencionálními milenci.
Mějte se hezky
Liduše

LiDuše - Marta Bylinková: co dál?

(Liduše, 6. 11. 2008 18:14)

Dobrý den Marto,
vlastně nevím, na co si stěžujete. Co Vás trápí? Co ode mě chcete? Napište mi o sobě více.
Liduše

LiDuše: Karolína Přibylová: trápení

(Liduše, 6. 11. 2008 18:11)

Milá Karolíno,
vím, že je to těžké, ale mám pocit, že je na čase přestat na tomto vztahu lpět. Vypadá to, že váš vztah skončil. Vezměte si z něj to nejlepší, co můžete. Až se od vztahu osvobodíte, uvidíte, že určitě přijde vztah jiný, stejně krásný nebo možná krásnější, a neopakujte v něm stejné chyby.
Liduše

žárlivost

(Martin Vitásek,5,8,1983, 5. 11. 2008 10:56)

Dobrý den!nevím jak pomoct partnerovy, je žarlívý na každého muže co se na mě podívá za umyslem mě mít, ale já jsem věrná i když koketuji a myslím dvojsmyslně! Potřebuji radu jak ho přesvěčit že slova jsou jen slova a že vyhledává problémy sám v sobě a tím se trápí a zbytečně se ničí! nevěří mi a tvrdí že to co dělám je špatné, že on to taky nedělá, tak to taky nemám dělat.Když jsme spolu začínali tak věděl že jsem koketa a ted mu to vadí! Už moc kamarádu nemám,řekla jaem jim že se se mnou nemužou bavit,že mám žarlivce,ale nemohu přece nemít přátelé???

co dál?

(Marta Bylinková, 2. 11. 2008 11:50)

nar 24.4.1953,mám 2 staré pejsky,2 koťátka opuštěná,přítele,ale stále něco hledám.Další kočičku...?ale pak by byla zase další,Co dál

trápení

(Karolína Přibylová, 31. 10. 2008 13:41)

Dobrý den,dekuji za radu.Už 14 dní co to zkoušíme,vidáme se,ale ne kazdy,ale nechce me brat domu kvuli sve mamce a ani do sve rodiny,i kdyz me jeho rodina mela rada,tak to nechapu.Nedavno mi rekl,ze ted nema cas a ani pomysleni na nakej vztah,ze se musi zajet v nove praci a najit si vlastni byt a to prej muze byt treba pry za pul roku.Taky mi rekl,zese takhle muzem vidat,pokud se ale nebudu trapit.Nevim,co mam delat,aby byl se mnou.

LiDuše - Pavel Popov: prosba o radu

(Liduše, 30. 10. 2008 17:25)

Dobrý den Pavle,
upřesněte mi prosím, co ode mě chcete.
Děkuji Liduše

LiDuše - Andrea Pradeniaková: problém

(Liduše, 30. 10. 2008 17:23)

Dobrý den Andreo,
asi není důvod se obávat. Každá změna s sebou nese trochu obav, protože nevíme, co přinese. Jen víme, co očekáváme. Pokud jako rodina fungujete dobře, máte zdravé a láskyplné vztahy, není strach na místě. Je dobře, že si pokládáte otázky tohoto typu - je z nich cítit nesobeckost a to, jak Vám na své rodině záleží. Co na možné stěhování říkají ostatní? Jestli je vše v pořádku a a jste podporována, tak snad není o čem přemýšlet.
Jak dlouho čekáte na to, abyste byla spokojenější v práci? Pokud jste nespokojená a máte možnost zaměstnání změnit tak, abyste byla naplněnější, tak neváhejte.
Přeji, ať se Vám v nové práci líbí a ať se Vám všem daří i v novém bydlišti.
Liduše

Prosba o radu pro mne a moji kočičku

(Pavel Popov 9.10.1946, 30. 10. 2008 10:37)

Vážená paní Liduše , mám tolik různých problémů a nemocí že by asi bylo jednodušší Vám poslat poslední propouštěcí zprávu z nemocnice,kde jsem byl 10 dní hospitalizován se zápalem plic - dle vyjádření lékařůhodně těžkým.moje kočička , na kteroujsem velmi citově vázán má rakovinu ,jižbyla operována ale nádor se vytvořil nový .Na propouštěcí zprávě jsou i ostatní diagnozy.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »