Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

jsem tehotna

(Nestala, 21. 1. 2009 12:13)

Dobry den je mi 32 let a cekam dite,ale muj manzel se otocil o 100%,dite si nepreje.Nevim jsk se mam spravne rozhodnout. ja 15.6 1976,manzel 5.11.1979

Boj s depresí

(Věra Knápková, 19. 1. 2009 21:25)

Dobrý den,zdravím Vás,dnes jsem poprvé narazila na tyto stránky,jsou bezvadné,zajímám se o tuto problematiku,scháním vše co by mi mohlo pomoci v boji s depresí a úzkostí a hlavně,jak se vyrovnat s kritikou rodičů,okolí,kteří mou nemocí pohrdají,někteří mě mají za slabocha,nerváka,straší mě blázincem,pohrdají mnou,je to ostuda,kdo se léčí s nervama,kdo onemocní fyzicky,tak ho lidi litují,kdo psychicky,je to cvok.Nemůžu se s tím vnitřně vyrovnat.Děkuji za každou radu,pomoc.Narodila jsem se 16.8.1975

práce a partner

(Vanesa, 15. 1. 2009 19:11)

Dobrý den, chtěla bych požádat o radu. V poslední době jsem podle lidí v mém okolí velice přecitlivělá, podrážděná až protivná. Osobně si myslím, že se chovám stále stejně. Snad je to vinou špatné pracovní situace a poněkud nedořešeným vztahem s přítelem. Nedořešeným myslím proto, že po desetileté známosti a dvakrát zrušené nebo odvolané svatbě vlastně ani nevím jestli s ním chci ještě být. Posledních pár měsíců se nějak míjíme a další plány na svatbu nějak utichly.

Zajímalo by mne jakým směrem se bude ubírat můj další život v zaměstnání a i ve vztahu.
Datum narození 27.6. 1980 a přítele 19.7. 1974
Mnohokrát Vám děkuji za odpověď.

Vztah

(Hana, 7. 1. 2009 9:42)

Dobrý den. Chtěla jsem poprostit o zhodnocení mého manželského vztahu. Chtěla bych v něm pokračovat, ale mám pocit, že potřebuji více citu a něhy. Nebo dělám něco špatně? V tomto přechodovém období se v sobě nemůžu nějak vyznat. Jméno Hana 9. 2. 57 a Karel 10. 9. 55. Můžete mi poradit? Zabýváte se i léčbou bylinkami? Co vyčtete, pokud bych Vám poslala foto? Moc děkuji.

naděje

(Jitka, 4. 1. 2009 9:23)

Přeji krásný den.Paní Liduše,moc děkuji za odpověď.Tak nějak jsem ve skrytu duše doufala v šanci,ale vím a vlastně každý den v mém manželství mne přesvědčuje,že už by náš vztah neměl cenu..Paní Liduše,přeji Vám v tomto roce hodně pohody a zdraví a ještě jednou moc děkuji.Jitka.

LiDuše - Pavlína: ekzém

(Liduše, 27. 12. 2008 15:04)

Milá Pavlíno,
samozřejmě, že je dobré léčbu podpořit pozitivním myšlením. Píšeš, žes zkoušela klasickou léčbu (hormonální masti) a zjistila jsi, že tudy cesta nevede. Atopický ekzém může být i alergického nebo psychického rázu. Ráda bych věděla, jaké příčiny jsou u Tvého ekzému. Byla jsi na alergologii nebo Ti hned napsali mast? Potřebovala bych vědět více.
Liduše

ekzém

(Pavlína , 19. 12. 2008 13:55)

Milá Lído,ráda bych se svěřila se svým problémem.Už od puberty trpím atop.ekzémem(je mi 35 let).Samozřejmě jsem zkoušela klas.léčbu (hormonální masti),ale už vím ,že tudy cesta nevede.Tím se nic neřeší,jenon potlačuje.Začala jsem se asi před pěti lety zajímat o alter.medicínu, chodit na různé přednášky o duševnu a to mě zajímá. Ovšem příliš jsem s nemocí nezatočila, jen tak něco na mě nezabírá.Myslím, že asi na sobě nedostatečně pracuji. Před měsícem jsem také podstopila 4 výplachy střev, po nich jsem se zhoršila a už jsem byla docela na dně. Napadlo mě, že není dobré v tom setrvávat a je třeba se nad to povznést a začít uplatňovat víru v sebe a uzdravení, že musím začít u sebe a myslet pozitivně.Je to hodně těžké ,mám někdy těžké stavy zhoršení ,ale chci to zvládnout sama.Prosím o Tvůj názor na věc. Děkuji (Pavlína Mládková 7.2.1973)

LiDuše - Jitka: naděje

(Liduše, 19. 12. 2008 12:16)

Dobrý den Jitko,
myslím, že nemá cenu chtít obnovit něco, co už je pryč. Byly by to jen marné pokusy. Nemůžete chtít lásku tam, kde už není. Váš manžel nemá snahu něco zlepšit a chce se rozvést. Myslím, že byste to asi měli udělat. Důležité je, abyste se dokázali domluvit jako dospělí lidé. Už kvůli dětem by měl rozvod proběhnout co nejvíce v klidu.
Rozumím tomu, že byste byla nejraději, aby se vše vrátilo do doby, kdy ještě manželství bylo spokojené. Ale to není možné. Osvoboďte se od tohoto vztahu. Toužíte po lásce, tak si k ní nezavírejte dveře setrváváním v nefunkčním vztahu.
Přeji poklidné Vánoce
Liduše

LiDuše - Barbora: práce

(Liduše, 12. 12. 2008 19:47)

Milá Barboro,
obrňte se trpělivostí a hledejte. Musíte vytrvat. Nenechte se vysílit neúspěchy - je to normální. Víte kolik lidí hledá práci? Prostě vytrvejte, ještě nějaký čas to potrvá.
Liduše

LiDuše - Jitka: naděje

(Liduše, 12. 12. 2008 19:44)

Dobrý den Jitko,
napište mi prosím více o Vašem manželství. Také prosím o celá jména Vás obou.
Děkuji Liduše

LiDuše - Svaťa: důvěra v sebe sama

(Liduše, 12. 12. 2008 12:04)

Milá Svaťo,

nevím, čeho se bojíte. Strach ale obecně nelze odložit. Můžete si pomoc tím, že zapojíte více svůj racionální rozum, ve chvíli, kdy se strach objeví. Jakmile člověk začne poslouchat své strachy a podléhat jim (nemluvím teď o strachu, který nás chrání před nebezpečím), dává jim tak možnost růst. Je dobré kdy svůj strach prostě jen vzít na vědomí, ale nenechat se jím ovlivňovat (jsi tady, můj strachu, tebe už znám a nebojím se tě). Protože jen tak po čase zjistí, že jeho strac už je menší a možná už ani není vůbec.
Abych Vám mohla lépe odpovědět, napište mi více o Vašich pocitech viny a studu. Kdy přichází pocit studu, z čeho máte pocity viny,... Také mi prosím napište kolik je Vašim dětem.

Děkuji Liduše

práce

(barbora, 11. 12. 2008 10:12)

Milá Liduše,mám problém najít si práci,kdy si konečně nějakou najdu?narodila jsem se 7.9.1982

naděje?

(Jitka, 9. 12. 2008 20:50)

Přeji hezký večer.
Moje manželství prochází krizí ,manžel by se nejraději rozvedl.Mám ho ráda,chtěla bych manželství zachovat...má naše manželství ještě nějakou budoucnost,najdeme společnou cestu anebo je rozvod jedinou možností?Moje datum narození:1.6.1973 Litomyšl.Manžel 17.10.1969 Litomyšl.Moc děkuji za odpověď..

údaje

(Svaťa, 7. 12. 2008 11:25)

Jen jsem zapoměla napsat údaje
datum narození 3.2.1971
jméno Svatoslava Šmeralová

důvěra v sebe sama

(Svaťa, 7. 12. 2008 11:22)

Milá Liduše,
chtěla jsem se zeptat,jak přimout a pracovat se svými strachy, jak najít zase cestu ke své vnitřní ženě. Už dva roky mám obchod s elektrem. Bývalý majitel chtěl obchod zavřít, a tak jsem se rozhodla, že od něj obchod odkoupím. Začala jsem z ničeho,4 roky jsem byla sama se 3 dětmi. Všechno je v pořádku, jsem šťastná, mám partnera,kterého jsem si vždy přála, zdravé děti...,
práce mne baví, kontakt s lidmi. Učím se krůček po krůčku, teprve nyní mám pocit, že sama utvářím svůj život. Neustále však narážím na pocity studu a viny, jak před zákazníky, tak dodavateli, tak i před dětmi. Nemám obchod plný zboží, jakmile jsou menší tržby, zůstávám v prodlení s platbami.Od léta jsem přes týden od 7-18 v obchodě, přes víkendy jezdíme se stánkem s medovinou.. Vím, že je to stav dočasný, abychom mohli vytvořit základ a rezervy pro horší časy.V tom kolotoči je mi smutno,chtěla bych přitom všem být ženou, cítit a hlavně mít radost ze života. Děkuji Svaťa

LiDuše - Iveta: těhotenství

(Liduše, 5. 12. 2008 12:27)

Milá Iveto,
myslím, že se nemusíte obávat. Pro jistotu mi ještě pošlete i celá jména Vás obou - můžete i mailem, jestli je nechcete zveřejňovat.
Liduše

LiDuše - Tesyy: práce a bydlení

(Liduše, 5. 12. 2008 12:17)

Milá Tesyy,
budete muset houževnatě hledat, abyste sehnala práci - nebude to lehké. Uvažujte o přestěhování, práci pak bude snadněnjší sehnat a budete na tom lépe i sebezpytováním, když budete samostatná.
Mír ve Vaší duši
Liduše

problém s těhotenstvím

(iveta, 3. 12. 2008 12:24)

Dobrý den.Paní Liduše trápí nás moc problém s miminkem,stále se nám to nedaří.Podstoupili jsme i umělé oplodnění,dvakrát se mi podařilo otěhotnět,ale vždycky jsem potratila.Podle lékařů není šance přirozeně otěhotnět,protože se mi netvoří vajíčka a když tak jen nekvalitní.Proto jsme to podstupovali vždy s darovanýmm vajíčkem.Do dalšího pokusu se mi už nechce.Mám strach.Myslíte že je šance,že se nám to povede??Jsem nar.21.7.1969 a přítel 25.1.1972 Děkuji

práce a bydlení

(tesyy, 1. 12. 2008 22:20)

Paní liduše chtěla bych se zeptat zda najdu brzy práci ve frýdku místku a nebo ji najdu jinde a také sem se chtěla zeptat zda ve frýdku zustanu nebo jestli se budu stěhovat jinam děkuji za ODPOVĚD
NAR 11.9.1969 V 11 HOD V JESENIKU

Poděkování

(tesyy, 1. 12. 2008 16:54)

Paní Liduše děkuji vám za odpověd kterou jste mi poskytla,snad bude opět dobře,i když vánoce budou smutné děkuji vám za vše s pozdravem Tesyy


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »