Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

LiDuše - Sisa: začarovaná

(Liduše, 25. 2. 2009 13:10)

Dobrý den Siso,
těžko se mi odpovídá. Co Vám doporučitl ten člověk, který Vám řekl, že jste zablokovaná. Jak Vám poradil, abyste dosáhla vnitřní harmonie.
Mám z toho pocit, že zavíráte oči a unikáte tak před realitou. Toto chování Vás vůbec nikam nedovede. Pouze tak budete mařit vlastní život. Dodejte si odvahy, buďte smělá a něco začněte podnikat - prostě žijte a nepřežívejte.
Abych Vám mohla lépe poradit, bylo by lepší osobní setkání. Hodně bych Vám doporučovala i pondělní semináře, které pořádám. Pokud se rozhodnete se sebou něco dělat a je to ve Vašich možnostech, ozvěte se, abychom si mohly domluvit schůzku.
Liduše

LiDuše - Blanka Šamárková: muž

(Liduše, 25. 2. 2009 13:02)

Milá Blanko,
Vaše manželství nevidím zrovna hezky. Vládne v něm oboustranná neupřímnost a oba jste v něm jakoby uvězněni. Asi byste si měli sednout a popovídat si. Zajímat se jeden o druhého - o jeho potřeby, přání, vrátit se k představám o manželství a zhodnotit, co byste každý mohli udělat, aby se vztah zlepšil. Pokud vám oběma na vztahu ještě záleží, mohl by vám tento rozhovor pomoci.
Přeji hodně lásky
Liduše

LiDuše - Ludmila: zvířecí kamarádka

(Liduše, 24. 2. 2009 21:05)

Dobrý den Ludmilo,
myslím, že se nemusíte bát. V současné době je zbytečné Vám nabízet, že na Vaši psí kamarádku zapůsobím. Chovejte se tak, aby Bobina byla spokojená, měla hodně aktivity a už vůbec nedávejte najevo nějaké obavy. Oni totiž zvířecí tvorové rozumějí víc než si myslíme, tak abyste na ní nepřenesli nějaké svoje obavy. Působilo by to negativně i na její psychiku. A jak známo, psychika je opravdu mocná věc - tak aby si pak něco "nepřivolala".
Kdybyste někdy potřebovali, určitě se ozvěte.
Mejte se moc hezky a pozdravujte Bobinu
Liduše

LiDuše - Vallentyna: znamení

(Liduše, 24. 2. 2009 16:31)

Dobrý den Jano,
k tomu, abych Vám mohla co nejlépe odpovědět, potřebuji celé Vaše jméno a jméno a datum narození toho muže.
Děkuji Liduše

Syn

(Zdenka Topinková, 24. 2. 2009 12:45)

Dobrý den,hledám pomoc pro tápajícího syna nar.15.12.1988.Začal studovat vysokou technickou a nechal toho,nevíme jak dál,jakým směrem,co zkusit.Chtěl by studovat,ale neví jakou školu a nebo jestli má začít pracovat.Jak mu pomoct?aby zvolil správnou cestu.Děkuji Zdenka

FINANCE

(MARKETA FILOVA 3.2.1975, 24. 2. 2009 10:55)

Mila Liduše chtěla bych se zeptat jesli se mi bude dařit ve financích,hraji sportku jestli vyhraji,jsem vdana mam tří děti,mame nějake dluhy a chtěli bysme je zaplatit.Mockrát děkuji Marketa Filova

Začarovaná

(Sisa, 23. 2. 2009 14:29)

Dobrý den,
už delší dobu mně trápí to, že se neumím odvázat,nemyslím tím bavit se, fungovat tak jak bych chtěla .Nemám potřebu mluvit, vyhledávat lidi...Bylo mi už jednou řečeno, že jsem zablokovaná .Co si o tom myslíte?

LiDuše - konvalinka: komunikace

(Liduše, 23. 2. 2009 11:40)

Milá Jiřino,
doporučovala bych Ti začít na sobě pracovat. Tvůj problém není neřešitelný. Nevím, odkud jsi, ale najdi si nějakou skupinu, kam budeš pravidelně docházet a řešit svůj problém. Mohu Ti nabídnout i docházení do skupiny ke mně. Více informací najdeš v rubrice nabídka akcí. Nevím, zda je to pro Tebe schůdné časově - nenapsala jsi, odkud jsi.
Určitě pro Tebe není vhodná individuální terapie, protože máš problém v komunikaci s lidmi. Proto Ti doporučuji skupinu.
Přeji odvahu se do práce na sobě pustit
Liduše

LiDuše - Jaromíra: Kudy dál?

(Liduše, 23. 2. 2009 11:29)

Milá Jaromíro,
sama vidíte, že bylinky na uživení nejsou. Určitě v bylinkách pokračujte, jen si k tomu najděte ještě zaměstnání. Pokud Vás vyloženě netlačí finanční situace moc, tak vybírejte takovou práci, která by Vás trochu bavila.
Mnoho zdaru při hledání práce i v životě
Liduše

LiDuše - Daniela: dítě

(Liduše, 23. 2. 2009 11:13)

Přeji krásný den Danielo,
nebojte, miminko k Vám určitě přijde. Jen si zodpovězte otázku, jak vnímáte Váš současný vztah. Vnášíte do něho totiž pochybnosti, když se ptáte i na jiného potencionálního otce. Co když je to důvod, proč dušička, která by k Vám měla přijít, otálí a vyčkává, jak vše dopadne?
Přeji klid a lásku v srdci
Liduše

LiDuše - Věra: prosba

(Liduše, 22. 2. 2009 10:46)

Dobrý den Věro,
chápu, že Vám není dobře. Doporučovala bych Vám terapii. Každý odchod někoho blízkého bolí, ale někdy se s tím nedokážeme sami vypořádat a musíme najít pomoc. Mohlo by se Vám stát, že se dostanete do deprese. Čím dříve se sebou začnete něco dělat, tím lépe. Hodně lidí dělá tu chybu, že vyhledá pomoc, až když se sebou nemohou vydržet. Je to škoda, protože včasná pomoc je o lehčí a kratší cestě k úzdravě dušičky. Musíte se se vším vypořádat a nastolit rovnováhu. Můžu Vám terapii nabídnout sama, ale neznám schůdnost (odkud jste, čas,...). Pokud budete chtít, ozvěte se a můžeme se domluvit. v opačném případě vyhledejte někoho v místě bydliště.
Přeji Vám příchod lepších dní
Liduše

LiDuše - Vlaďka: cesta

(Liduše, 22. 2. 2009 10:37)

Milá Vlaďko,
mám smysl života. Našla jsem, vše co jsem chtěla najít. Dá se říci, že jsem našla cestu, kterou jsem hledala a teď jdu po ní dál a dál. Vždycky, když jsem si myslela, že nemohu už nic nového objevit, něco nového přišlo. Jak by také ne, když je nekonečno?! A tak zjišťuji, že čím víc vím, tím víc vím, že nevím:-)
Jsem docela spokojený a šťastný člověk, samozřejmě, že mám někdy starosti a problémy. Ty přece patří k životu a má je každý. Co vyřešit jde, to řeším. Co nejde vyřešit, to přijmu.
Nevím, jestli je tato odpověď dostačující, snad ano.
Měj se moc hezky a také najdi svůj směr
Liduše

LiDuše - Silvie: vitligo a škola

(Liduše, 22. 2. 2009 10:29)

Dobrý den Silvie,

o Vašem vitligu bych potřebovala více informací. Nepíšete mi, kdy se Vám objevilo, v jakém rozsahu je. Jak se vyvíjí. Nevím ani, zda jste se pokoušela někde léčit, co už jste vyzkoušela. Možná se zamyslete i nad dalšími souvislostmi - jaký je Váš celkový zdravotní stav, co rodinné zázemí, jak jste na tom psychicky (zda máte psychickou pohodu nebo ...). Nejlepší by byla osobní návštěva u mě.
Mohu Vám doporučit diskuzi http://www.omlazeni.cz/vitiligo-pigmetove-skvrny-15-132-0.html.
A Vaše maturita? To přece záleží na tom, jak přistupujete ke studiu. Nevidím důvod, proč byste ji neměla udělat, pokud se učíte.
Mnoho zdaru
Liduše

muž

(BlankaŠamárková Jiří Šamárek, 21. 2. 2009 22:16)

Dobrý den chtěla bych se zeptat na manžela co mě s ním ještě čeká?je to vztah hodně vysilující

Liduše - Kašparová Jana: čakry

(Liduše, 21. 2. 2009 14:34)

Dobrý den Jano,
v případě Vašeho syna je nutná terapie. Aby mohlo dojít ke změně, musí se chtít léčit v první řadě on. Chápu, že Vás to trápí, ale on je už dospělý a celá zodpovědnost za své zdraví je na něm.
Harmonizace čaker určitě může pomoci, ale není to řešení. Na psychické problémy je vždy potřeba psychoterapie. Působení na čakry může urychlit celý proces, ale není samospásné.
S pozdravem
Liduše

LiDuše - Vendula: muž

(Liduše, 21. 2. 2009 14:24)

Dobrý den Vendulo,
zatím žádného muže v dohlednu nevidím.
V současnosti musíte jít po cestě životem sama. Nezoufejte, určitě Vás tato cesta někam posune ve Vašem růstu. Potom se snad nějaký muž objeví, ale teď je předčasné o tom uvažovat.
Ať se Vám daří
Liduše

LiDuše - Tesyy: jaký bude rok

(Liduše, 20. 2. 2009 15:54)

Dobrý den Tesyy,
není to tak dlouho, co jste mi pokládala podobné otázky. To, na co se ptáte, už patří do podrobného výkladu. Zvažte, co je pro Vás nejdůležitější a co Vás zajímá nejvíce. Na jednu otázku Vám ráda odpovím. Jestli chcete podrobný výklad, mohu ho udělat, ale počítejte s tím, že není zdarma.
Mějte se hezky
Liduše

LiDuše - Gabriela: práce

(Liduše, 19. 2. 2009 17:56)

Milá Gabrielo,
nezoufejte a hledejte dál. Někde na Vás práce již čeká.
Mnoho zdaru
Liduše

LiDuše - Nestala: jsem těhotná

(Liduše, 19. 2. 2009 17:55)

Milá Nestalo,
tady je asi vše jasné. Miminko jste chtěli oba, manžel ho najednou, když už ho čekáte, nechce. Asi byste se k tomu měla postavit přímo: ten malý tvoreček nemůže za to, že najednou je vše jinak. Sebedůvěra a tvořivost k tomu, abyste to zvládla, Vám nechybí. Jít na potrat by asi bylo nezodpovědné.
Liduše

LiDuše - Věra Knápková: boj s depresí

(Liduše, 19. 2. 2009 15:53)

Dobrý den Věro,
děkuji za Vaši důvěru. Mám pocit, že Vám takto na dálku nemůžu pomoci. Deprese a úzkost jsou problém, který nelze řešit jen jednou radou. Doporučuji Vám najít si odborníka a chodit na terapie. Nebo Vám sama mohu nabídnout terapii. Na tyto problémy je potřeba soustavná dlouhodobá péče, jinak není možné se jich zbavit. Nečekejte, jestli se Váš stav zlepší, opak může být pravdou a čím dříve na sobě začnete pracovat, tím jednodušší a kratší bude cesta k úzdravě.
Rodiče nezměníte, ale jste dospělá a kritiku byste si měla dávat sama a neřídit se tím, co říkají rodiče. Chodit k psychologovi není žádná ostuda, ve světě je to úplně běžné.
Liduše


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »