Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

LiDuše - Jarmila: dotaz

(Liduše, 7. 4. 2009 19:19)

Dobrý den Jarmilo,
určitě najdete spřízněnou duši, nebojte.
Co se týká práce, tak to také vypadá příznivě. Poučte se z minulosti, vypadá to, že pro Vás začíná nová etapa života.
Rodinná spokojenost už není tak pozitivní, nevím, kde máte problém, ale nevypadá to dobře. Jak jste na tom v současnosti?
Liduše

k dotazu Jarmila 06.04.2009 13:02

(Jarmila, 6. 4. 2009 13:34)

Manžel-Jan 24.4.1975,Jarmila 10.12.1973,děti-Jiří 1.9.1994,Lucie-8.5.1996,Veronika 12.8.2007,Děkuji Vám za odpověď..Jsem teď nějak nesvá,nevím co dělat..se sebou!S pozdravem

dotaz

(Jarmila, 6. 4. 2009 13:02)

Dobrý den,paní Liduško.Mám prozbu,před 1 a půl jsme se s mnželem -24.4.75 a rodinou přestěhovali do jiného města a bohužel se mi tady nedaří najít zpřízněnou duši-najdu?V lednu jsem měla podnikání ale zkrachovalo na ryvalitě koleg.a financích,budu mít jinou práci a budu spokojená a najdu přátelé v tomto městě?já jsem narozená 10.12.73 a budeme v rodině všichni spokojeni?Děkuji za odpověď

LiDuše - Věra Knápková: pochvala

(Liduše, 5. 4. 2009 14:28)

Věro,
někdy je moc těžké po našich blízkých chtít, aby pochopili naše diagnózy. Většinou umíme pochopit jen to, co sami známe z vlastní zkušenosti. Dejte jim přečíst nějaké odborné články o této poruše. Nebo požádejte svého lékaře, aby jim podal obecné informace o této poruše. Popřípadě jim můžete dát kontakt na mé stránky, pokud se budou chtít na něco zeptat, můžou mi napsat.
Liduše

pochvala

(Věra Knápková, 1. 4. 2009 23:43)

Paní Liduše,děkuji za pěkný článek o panické úzkosti,cvičení zkouším,pomáhají,jen bych chtěla poradit,jak tuto poruchu vysvětlit svým blízkým,aby pochopili,co mě trápí a nenadávali mi za to.Nechápou,že musím brát antidepresiva,že se z toho nedostanu mávnutím ruky,jak oni můj problém bagatelizují jiní naopak mě mají za nerváka,což mě uráží.Moc děkuji za radu.16.8.1975

partnerské problémy

(HonzaN, 1. 4. 2009 16:39)

Dobrý den,
rád bych se zeptal, pokud by byla nějaká rada, proč nemohu najít štěstí ve vztahu. děkuji. narodil jsem se 6.41981., děkuji.

Prosba o radu

(Honza, 1. 4. 2009 16:32)

Dobrý den

práce

(Daniela, 1. 4. 2009 1:47)

Jste zlato, děkuji moc:-)a přeji Vám mnoho úspěchů a jen to nejlepší. Děkuji:-)

LiDuše - Daniela: práce

(Liduše, 1. 4. 2009 0:37)

Milá Danielo,
myslím, že mohu dát potěšující odpověď. Váš partner má sílu se prosadit. Určitě ho čeká nová práce, možná to nebude ještě přesně ta pracovní nabídka, kterou čeká, ale určitě by jí měl vzít, protože je to krok k úspěchu.
Držím palce
Liduše

Práce

(Daniela, 30. 3. 2009 4:27)

Dobrý den paní Liduško,
Velice jste mě potěšila a moc moc Vám děkuji za odpověď. V současné době pochybnosti doopravdy mám. Všechno se nějak komplikuje. Největší starost mi ale dělá to, jestli přítel konečně dostane pracovní nabídku v oboru, pro který udělal v poslední době maximum a kvůli kterému se neskutečně zadlužil. Je z toho nešťastný a já ho nechci ještě zatěžovat tím, že bych chtěla dítě. Stále doufám, že mu velice brzy vyjde práce na kterou čeká, že bude moc splatit dluhy a že potom změní názor i na dítě. Bylo by možné Vás poprosit ještě jednou o radu, zda-li přítel (19.11.65) nastoupí v nejbližší době do práce? Jestli prostě dostane konečně tu pracovní nabídku na kterou tak dlouho čeká a která by konečně vyšla. Je to už o nervy. Předem Vám velice děkuji a přeji krásný den a mnoho úspěchů. Ještě jednou díky.

LiDuše - Kornelka

(Liduše, 28. 3. 2009 18:40)

Milá Kornelko,
předem se omlouvám, že odpovídám až teď. Nějakým nedopatřením se mi stalo, že jsem přeskočila Váš dotaz. Co si myslíte Vy? Má Váš vztah budoucnost? Myslím, že už teď znáte odpověď, jinak byste se přece neobracela na mě. Zkuste si odpovědět, jak se jeho žárlivost od začátku vztahu vyvíjí. Ustupuje nebo má vestupnou tendenci? A stejným směrem se bude vyvíjet dál. A co hospoda? Jak je na tom s chozením do hospody? Chodí méně často než dříve, nebo chodí do hospody víc? A stejný vývoj bude i s tímto. Asi Vám na partnerovi záleží, když váháte s odchodem ze vztahu. Není třeba hned utíkat. Zkuste si s ním nejdříve promluvit o tom, jak si oba vztah představuete a co jste od něho čekali. Také zhodnoťte, do jaké míry se Vaše očekávání naplnila. Možná zkuste podstoupit partnerskou terapii, pokud bude partner ochotný. Když se vztah nezlepší ani po těchto pokusech, je zřejmě čas odejít.
A co se týká toho Vašeho pejska, co si mám představit pod pojmem "je na mě závislý"?
Mějte se hezky
Liduše

LiDuše - Pavlína: životní křižovatka

(Liduše, 27. 3. 2009 14:41)

Milá Pavlíno,
neptejte se sama sebe, co byste měla, ale zeptejte se, co byste chtěla. Myslím, že je na čase, abyste se zařídila dle toho. Manžel to určitě teď bude zkoušet po dobrém i po zlém. Oni tito "dominátoři" velmi dobře vycítí, co na druhé platí. Nenechte se zvyklat. Nebo nechte. Pokud chcete žít stejně jako do teď. Já osobně nevěřím tomu, že by se manžel dokázal změnit - za ty roky má svůj způsob chování silně zakořeněný. Nemyslím si, že by Vás opravdu zabil - to jsou jen zastrašující slova. A kromě toho, když někdo někomu vyhrožuje zabitím, má ho skutečně rád?!
Držím palce, ať si dokážete se vším poradit a ať Váš rozchod je co nejméně zraňující pro oba dva.
Liduše

životní křižovatka

(Pavlina, nar. 17.12.1966, 26. 3. 2009 20:50)

Prosim Liduško o radu, jak mám dál naložit se svým životem.Ocitla jsem se na životní křižovatce,a nevím, kterou cestou se mám dát.S manželem jsme 22 let. Celé manželství provázely problémy s manželovo pitím, dominantním cholerickým chováním.Vlastně jsem se celý život přizpůsobovala já jemu.Nyní děti odešly z domova.Zůstali jsme sami. Před 3 týdny jsem odešla bydlet k rodičům, neboť manžel vycítil mé ochlazení a začal žárlit,vyhrožovat, nedalo se s ním doma vydržet. Vím, že manžel mě má rád, ale já prožívám citové odcizení, ale současně je mi ho i líto.Zhubnul, nespí.Jednou brečí a pak zase je hrubý.Podle toho, jak se k němu chovám, dávám či beru mu naději, že se k němu vrátím. Bojím se od něj odejít, neboť mi i vyhrožoval, že mě zabije, jestli někoho mám. Vtahává do našich problémů děti. Nevím, zda se osamostatnit či se vrátit k manželovi. Děkuji.

LiDuše - Alena: dvě životní cesty

(Liduše, 25. 3. 2009 20:01)

Dobrý den Aleno,
mám pocit, že než se vydáte na některou ze svých možných životních cest, měla byste se věnovat své panické úzkosti, která Vám překáží v tom, být naplněná a spokojená. Teprve, když se Vám podaří se uzdravit, se budete moci s plným nasazením vydat na jednu z nich. Doporučovala bych Vám si najít dobrého terapeuta a zapracovat na sobě. Mohu Vám nabídnout i svou pomoc, ale nevím, nakolik je to pro Vás realizovatelné (nevím, odkud jste).
Co se týká Vašeho výběru, tak myslím, že Vaše tělo Vám samo ukazuje co ano a co ne - páteř a krk Vám zpívání znepříjemňují. Konečné rozhodnutí byste však měla udělat sama. Zkuste ke svému rozhodnutí dojít jinak než přemýšlením. Občas s nerozhodnými lidmi dělám takovouto techniku: postavte si dvě židle asi tak na metr od sebe. Jedna z nich bude představovat zpívání, druhá rodinu. Stoupněte si před ně a celou představivostí se vžijte do toho, co představují. Pak si, protože nemáte jinou možnost, jednu z nich vyberte a usedněte na ni! Na kterou jste si sedla? Jaké jste měla pocity po výběru?
Budu ráda, když mi dáte vědět, kterou židli jste si vybrala. V případě, že byste chtěla a mohla přijmout mou pomoc s Vašimi úzkostnými stavy, tak moc dlouho neváhejte. Čím dříve se takové věci podchytí, tím snazší je cesta k úzdravě.
Mějte se hezky
Liduše

LiDuše - Tesyy: bydlení, práce

(Liduše, 24. 3. 2009 0:09)

Dobrý den Tesyy,
myslím, že takto je to v pořádku. Já jsem měla obavu, jestli tato nabídka nepřišla od nějakého muže. V Praze jsou určitě větší pracovní možnosti. Výše výdělku je sice také větší, ale zase je tady dráž, takže to vyjde nastejno, jako nižší výdělky mimo Prahu a nižší náklady na život mimo Prahu.
Určitě dejste vědět, jak si vedete.
Držím palce
Liduše

Dvě životní cesty

(Alena, 23. 3. 2009 21:43)

Zdravím vás paní Libuško. Před časem mi můj kamarád četl z ruky,že mám na výběr za dvou životních cest. Ta kratší je intenzivní a představuje zřejmě kariéru zpěvačky a ta delší je spíše rodinná, klidnější. Už dlouho studuji klasický zpěv, jen mám pořád problémy s páteří, zvláště pak s krkem, které mi velmi znepříjemňují zpívání. Již dlouho se také potýkám se stavy panické úzkosti, není to sice ve vážnějším stádiu, ale nemohu se kvůli tomu na koncertu soustředit a zažívám nepříjemné tělesné pocity, což je na pódiu opravdu těžké. Už bych chtěla být svobodná, ale stále mám pocit že nevím co chci a že se hledám Mohla byste mi prosím poradit?(moje datum narození 17.7.1982)Velmi vám předem děkuji.

bydlení práce

(tesyy, 23. 3. 2009 10:23)

Paní Liduše dobrý den,s kamarádkou se kterou sem se seznámila v loni v praze má pronajtý byt a uvolnil se ji pokoj nabídla mi zda mám zájem se k ni přestěhovat,nabídla mi i pomoct sehnat školku pro syna a i s prací než by se syn umístil do školky ráda bych se do prahy vrátila zpět již kvuli práci a časem pokud bych se zmátořila bych od ni odešla a žila po svém nabidka je lákava i když se budu muset se synem uskromnit aby jsme nějak moc nepřekáželi a nerušily v bytě mám se přestěhovat 18 dubna ,zde sem bez radná a bez práce v dubnu mi končí všechny peníze mateřská a podporav v nezaměstnanosti tlačí mě fin tísen a dluhy tak sem se obrátila na vás o radu děkuji 11.9.1969 v Jeseníku

LiDuše - Tesyy: bydlení, práce

(Liduše, 22. 3. 2009 14:39)

Milá Tesyy,
napište mi prosím něco blíže o té nabídce. Přestěhovat se do Prahy je možná dobrý nápad, ale nějak mám pocit falešnosti té nabídky. Ale k tomu potřebuji vědět více.
Liduše

rada

(kornelka, 21. 3. 2009 10:08)

zdravím vás paní Liduše...mám velice žárlivého manžela je ve znamení vodnář 25.1.1963 a já 27.7.1957šíleně mě omezuje a zakazuje chodit mezi přátelé časté hádky končí tím že jde do hospody taky často pije a já nevím má-li tento vztah nějakou budoucnost...???díky moc za radu liduše..přeji hezké dny

bydlení práce

(tesyy, 20. 3. 2009 18:50)

Dobrý večer paní Liduše neptám se na vzatahy,chtěla bych se zeptat dostala jsem nabídku se přestěhovat do prahy tak se jen ptám zda je to pro mne přínos jit do prahy a zda se mi podaří umístit syna do školky a zda si tam najdu ihned práci a zda vyřeším svou fiančí situaci zda se dostanu z problému děkuji vám 11.9.1969


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »