Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

západ.jpg

Milí človíčci,

 

ObrazekObrazekčas od času problémy prostě patří k životu.   Ony nás  totiž spoustě věcem učí. Naše problémy nás nabádají, abychom hledali řešení. Pokud se tím řídíme, můžeme si být jistí, že starosti, které nám působí, se začnou umenšovat.
Určitě hledáte cestu, jak z Vašich potíží ven. Ráda se stanu Vaším pomocníkem a průvodcem na této cestě. 
Podělte se se mnou o svá trápení a problémy. Možná Vám bude stačit se jen porozhlédnout kolem sebe a řešení uvidíte. Může přicházet ve formě snů, nenadálých myšlenek, naučte se číst i chování svého těla. Zakopli jste včera - na co jste přitom mysleli? Bolí Vás často v krku - čeho máte po krk? Nemůžete otáčet hlavou - co nechcete vidět? Nebo Vás třeba bolí kolena - položte si otázku, v čem jste málo pokorní. Vesmír k nám totiž promlouvá neustále, jen se ty jeho rady musíme naučit vidět a číst.
Nejsem jen terapeutka, ale i léčitelka. Můžete se se mnou poradit i o svých zdravotních problémech. Nově jsem otevřela i léčitelskou poradnu.
Můžete se dokonce zeptat na svoje zvířátko, a to ať už si
s ním nevíte rady nebo je nějak nemocné.
Tak už neváhejte a pište, ať můžeme společně najít cestu, která Vás vyvede ke světlu.


                                 Moc a moc Vám děkuji za pochopení,

                                                                                 s láskou Liduše

Prosím všechny, kdo mi píšou a chtějí ode mě odpověď, o zaslání do pokladničky stránek jakýkoli obnos, třeba jen symbolickou korunu. Odpovídání na Vaše otázky mě stojí čas i energii a v zájmu zachování rovnováhy je nutné, aby energie dávání a přijímání byly vyrovnané.  

číslo účtu: 2300240072/2010    variabilní symbol - vaše datum narození

 poradna pro duši

léčitelská poradna

 

Komentáře

Přehled komentářů

LiDuše - Hanka: přítel a bydlení

(Liduše, 16. 4. 2009 9:16)

Dobrý den Hanko,
kam tak spěcháte? Ještě jste spolu ani nezačali mít partnerský vztah a už spolu chcete bydlet? Neuspěchejte to. Jinak máte veškerý potenciál dosáhnout toho, čeho chcete dosáhnout. To znamená, že i společného bydlení :-)
Liduše

LiDuše - Anna: budoucnost

(Liduše, 16. 4. 2009 9:10)

Dobrý den Anno,
nevím, na co se konkrétně ptáte. Výklad budoucnosti bez konkrétního dotazu patří do podrobných rozborů, které jsou placené. Ani v podstatě nejde udělat stručně, protože je to rozsáhlá oblast. Jediné, co pro Vás mohu udělat, je zodpovědět Vám konkrétní dotaz. Potřebuji i Vaše datum narození a celé jméno. Moc nerozumím tomu, jak jste mohla nechtěně vyslechnout svou budoucnost. Já osobně zodpovídám jen dotazy na toho člověka, který se ptá nebo konkrétně na vztahy, které se ho týkají (tj. na jeho vztah s konkrétním člověkem). Připadá mi divné, že se někdo ptal na Vaši budoucnost a že mu to bylo zodpovězeno. Jediné, kde je výjimka, je dotaz rodičů na své neplnoleté děti.
Liduše

zmatek

(Jarmila, 16. 4. 2009 7:49)

Dobrý den paní Liduško,mám v sobě pořád zmatek,ve městě v kterém bydlím rok a půl jsem se setkala docela hodně s nepřejícnými lidmy-cizí.docela mám z toho špatný pocit na duši.Nevyšla práce,připadám si neschopná fungovat jako dřív ve svém rodném městě,nemám elán,nic mě nebaví,mývám menší koncentraci a i zapomínám.Už jsem vám tady psala a dobře jste mi poradila.Mám strach tady něco dělat sama bez manžela, protože nikomu z cizích lidí nevěřím.Nevím jak se obrnit.Jak zase dostat chuť do života,nebo nevím jestli nemám zdravotní problém.Nikdy jsem se tak hrozně necítila.Je to asi tou změnou bydliště,nemám se odstěhovat?Čeká mě tady konečně něco hezkého?Jarmila 10.12,1973

Přítel,bydlení

(Hanka, 15. 4. 2009 6:19)

Liduško moc děkuji za odpověd,jen bych měla ještě jeden dotaz,jak píšeš Miloš se neodvažuje něco začít,tak včera jsme se po delší době viděli a zřejmě asi o nás přemýšlí,ale problém je také v tom ,že bydlíme každý zvlášt a zatím není možnost společného bydlení,Tak by mě zajímalo jestli toto vyřešíme a najdeme si společný byt.Ještě jednou moc děkuji/Já 7.5.1959,Miloš,19.3.1959/

Budoucnost

(Anna, 15. 4. 2009 1:11)

Dobrý den,
nedávno jsem "obdržela" nevyžádanou předpověď vlastní budoucnosti.(Vyslechla jsem ji zcela náhodou a dříve, než jsem stačila jakkoliv protestovat.)
Můžete pro mě prosím udělat něco podobného, i velice, velice stručně, abych věděla, jak moc vážně mám brát slova, která ke mně takto nezvána přišla.
Předem vám velice děkuji.Anna

LiDuše - Soňa: energie

(Liduše, 14. 4. 2009 9:30)

Dobrý den Soňo,
Vašemu dotazu rozumím, píšete srozumitelně.
Určitě se můžete ve svých schopnostech zdokonalovat.
Myslím, že velmi srozumitelný návod na cvičení se
v těchto schopnostech má na svých stránkách Bronislav Kozák. Klikněte si na jeho odkaz, který najdete v levém sloupečku. Najdete ho v rubrice Ostatní: Techniky: Cvičení na pozorování lidské aury.
Dejte mi vědět, jak pokračujete.
Mnoho zdaru
Liduše

Energie

(Soňa, 14. 4. 2009 9:16)

Dobry den pani Liduse nevim jak mam zacit se svym dotazem vidim ze se zabyvate vecmi mezi nebem a zemi a meslym ze by jste mi mohla poradit.Ctu si knihu Celestinske proroctvi,pise se v ni o energii kterou muzeme videt,vcera po praci na zahrade jsem zkousela tuto energii pozorovat mezi dlanemi opruvdu jsem ji videla a jako by tri male bublinky odrazejici se od me leve ruky potom jsem zkousela videt energii stromu,ale podarilo se mi to jen u velke olivy a jenom kdyz vydim v pozadi nebe,mohla by jste mi poradit nejakou knihu v ktere bych si mohla precist jak se muzu zdokonalit a nebo byste mi mohla dat primou radu jak mohu videt tuto energii i u lidi asi se vam zda muj dotaz zmateny ,ale neumim se lepe vyjadrovat,zkuste mi prosim odpovedet.Sona

LiDuše - Hanka: práce a kamarád

(Liduše, 14. 4. 2009 9:15)

Dobrý den Hanko,
nebojte na obzoru se rýsuje jiná práce, tak až se Vám naskytne neváhejrte a vezměte ji.
Co se týká Vašeho vztahu s Milanem, vypadá to také dobře. Asi jde spíše o to, že se Milan neodvažuje něco začít. Měla byste tedy zřetelněji dát najevo, co k němu cítíte.
Držím palce
Liduše

LiDuše - Hanka: práce a kamarád

(Liduše, 14. 4. 2009 8:33)

Dobrý den Hanko,
nebojte na obzoru se rýsuje jiná práce, tak až se Vám naskytne neváhejrte a vezměte ji.
Co se týká Vašeho vztahu s Milanem, vypadá to také dobře. Asi jde spíše o to, že se Milan neodvažuje něco začít. Měla byste tedy zřetelněji dát najevo, co k němu cítíte.
Držím palce
Liduše

práce a kamarád

(Hanka, 12. 4. 2009 18:20)

Dobrý den,před týdnem jsem přišla o práci,tady kde bydlím je malá šance na práci.Pracovala jsem v závodě na linkové výrobě,spíš pakárna než práce,ale byla jsem ráda alespon za to.Tak jestli najdu v blízské době jinou práci.Mám kamaráda a ráda bych věděla jestli s našeho vztahu vznikne láska a vážnější vztah,spíš z jeho strany,on ještě váhá.Já jsem nar.7.5.1959 a přítel/Miloš,19.3.1962/Děkuji

LiDuše - Jarmila: poděkování

(Liduše, 12. 4. 2009 10:09)

Milá Jarmilo,
možná se může stát, že budete mít tendenci padat do "starých kolejí". To můžete vyřešit stejně jako jste to udělala teď - mluvte o tom. Většina problémů vzniká z nedostatku správné komunikace. Jak je vidět, partner je ochotný Vám naslouchat a povídat si s Vámi, takže máte všichni napůl vyhráno.
Mnoho zdaru
Liduše

LiDuše - Noir: přítel

(Liduše, 12. 4. 2009 10:05)

Milá Noir,
to, co se Vám děje, je celkem pochopitelné. Potkalo Váš neštěstí - zažila jste ztrátu velmi blízkého člověka a po této zkušenosti máte strach, že Vás může potkat to samé. Prožíváte úzkost a strach ze ztráty. Zkuste se, když Vás tyto černé myšlenky napadnou, zastavit. Prosvětlete si celou situaci. Doslova. Zjasňujte Vaše černé představy tolik, až světlo pohltí všechny obrazy ve Vaší mysli a bude vlastně jen světlo.
Není potřeba se bát o přítele, něco takového, jako ztráta tohoto člověka tímto způsobem, už by Vás potkat nemělo.
Přeji sluníčko v dušičce
Liduše

LiDuše - Helen: prázdno

(Liduše, 11. 4. 2009 8:55)

Milá Helen,
nemáte to lehké. Bohužel moc šancí na zlepšení situace nevidím. Ani v manželovi nemáte moc zastání. Vypadá to, že kolem Vás moc lásky není. Jediné, co Vám mohu poradit, nenechte se využívat. Někdy pomůže, když tím, že neuděláme všechno, co po nás druzí chtějí, dáme najevo svou hodnotu. Najděte si svůj okruh přátel, kde Vám bude dobře. Začněte se věnovat svým koníčkům. Dělejte prostě něco, z čeho budete mít radost. Můžu Vás pozvat i na pondělní semináře osobního růstu, myslím, že by Vám mohly pomoci, ale nevím odkud jste - zda je to pro Vás realizovatelné. Jinak děkuji za Váš vzkaz v listárně. Potěšil mě.
Budu ráda, když se ozvete, jak se situace vyvíjí
Liduše

poděkování

(Jarmila, 10. 4. 2009 21:10)

děkuji Vám paní Liduško,to co jste mi odepsala tak se už stalo před 2 dny,večer jsem si s manželem promluvila rozhovor trval 1hod.A další den jsem poslala manžela i s dětmi na společný oběd do restaurace,nevím co se semnou dělo,měla jsem kolaps-zhroucení-nevím,bylo mi na mdlo a vysílená psych.i fiz.,prospala jsem odpoledne.nyní beru 3 denně hořčík a pravidelně dodržuji pitný režim a je mi dobře.Ten přístup máte pravdu,musím změnit ale bude to asi těžké,nevím zda zase někdy nespadneme do rutyny.ale budu se snažit a doufám že ostatní z rodiny taky.Děkuji mnohokrát.Jarmila

Přítel

(Noir, 10. 4. 2009 15:06)

Dobrý den, Liduško.
Chtěla bych se zeptat na vztah s mým přítelem. Před třemi roky mi zemřela dcera a já jsem v té době měla pocit, že už mě nic hezkého v životě nemůže potkat. Držela jsem se nad vodou jen díky tomu, že mám ještě syna, který mě ještě chvíli bude potřebovat. Sama už jsem od života vlastně nic nečekala. Cca před rokem jsem se sblížila s kamarádem, kterého už nějaký ten rok znám. Život mi začal připadat zase snesitelný. Sice se nevídáme tak často, jak bychom možná oba chtěli, ale je nám spolu dobře. Problém mám asi hlavně já, protože když se přítel třeba jen jeden den neozve, mám strach, že se mu něco stalo popř. že už o mne nestojí a že se můj život vrátí do stejných kolejí jako dřív. Nechci mu o tom říkat, aby se necítil vztahem příliš svazován a navíc se bojím, že když dám najevo, jak moc o něj stojím, tak to nedopadne dobře. Prostě chvíli na růžovém obláčku a za chvíli ta nejčernější beznaděj. Uznávám, že nejsem asi právě moc vyrovnaná, protože on mi zatím nedal žádný důvod, abych o něm pochybovala. Já jsem nar. 9.9. 1965 a on 22.10. 1956.
Děkuji Vám předem za odpověď a přeji krásné sváteční dny.

LiDuše - Jitka: asertivita

(Liduše, 10. 4. 2009 10:30)

Milá Jitko,
upřímnost je správná věc. Můžeme říkat všechno, jen se musíme naučit tomu dát formu. To, že řešíte věci hned a nenecháváte po sobě šlapat, je v pořádku. Jen je dobré řešit vše s chladnou hlavou. Řešení plné emocí nemá význam, v tom případě je lepší počkat, až se zúčastněné strany zklidní. Pokud vytrváte, utvoří se kolem Vás upřímné okolí a hezké vztahy. Ona totiž vrána k vráně sedá.
Mějte se hezky
Liduše

LiDuše - Jarmila: odpověď

(Liduše, 10. 4. 2009 10:22)

Dobrý den Jarmilo,
současná situace ve Vaší rodině nikam nevede. Pokud si o všem s manželem nepromluvíte, mohlo by se to ještě zhoršit. Problém není v dětech, ale ve vaší komunikaci. Je potřeba, abyste si sedli a popovídali si. Není dobré si vyřizovat účty a zraňovat se přes děti. Musíte udělat změnu v chování, jinak budete trpět všichni (včetně manžela).
Přeji dobré pořízení a příchod pohody
Liduše

prázdno

(Helen, 9. 4. 2009 22:58)

Nevím jak to napsat jsou kolem mne lidé nejbližší,ale pořád jsem sama.Jen berou nic nedávaj.Mluvím a nikdo to nevnímá--nechcou vnímat,jen sebe.CHtělo by to nebo ono a já to udělám a když něco udělám nikdo nic nepochválí.Oni mě nepotřebují jen mě využívají.Dáme si kávu na něco se zeptám a nikdo mi neodpoví.Tak už se neptám.Oni se baví,asi je chyba ve mě,ale nevím kde-nic nevidím.Jsem přivdaná a jsem tu i po 13.letech jako cizí.Jsem unavená-jen děti mě drží nad vodou.Ani nevím co po vás chci.Potřebuju se jen vypovídat-Až teď koukám,že tu posílají své datumy tak to zkusím-Helen-3.7.1977 Manžel-27.3.1977Děti kluk-3.10.1997 ,kluk-27.9.2000,děvče-7.5.2008.TAK naschledanou Helen

asertivita

(Jitka, 8. 4. 2009 14:59)

Dobrý den JItka 6.10 1975 14:30 hod chtěla bych se zeptat na sebe jestli jsem pochopila,že určitý věci nemohu říkat upřímně vím,že ubližuji,ale občas to vyřknu(pak se snažím to urovnat))hlavně mě vadí arogance!(cítím poučení hned věci řešit a nenechat si po sobě asi šlapat)..děkuji za odpověď a přeji pěkný den Jitka

odpověď

(Jarmila, 8. 4. 2009 8:08)

Děkuji,jen oprava dcery Veronika 12.8.2006,Problém mám v komunikaci manžela se synem,manžel není byologický otec,žijeme všichni spolu 5 rok.Většínou je nedorozumění ohledně syna Jiřího.začaloto někdy kolem října 2008.neustále jsem v roli mezi nimi.nemají společné zájmy a manžel nechce najet na notu syna,třeba ohledně počítačových her.Dcera a syn je v pubertě a nemají už tolik zájem s námi jezdit na pobyty nebo hory.A taky nám chybí soukromí,nevím zda je to v tom.Neustále jsme všichni spolu.Mnohokrát děkuji za odpověď.Jarka


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »