Jdi na obsah Jdi na menu
 


    

ObrazekZde uvítám  Vaše reakce na  moje  odpovědi. Určitě jste tady správně
i v případě, že se chcete podělit 
o nějaký svůj zážitek s druhými lidmi nebo jen reagovat na nějaký můj článek. Prostě pište. Těším se na Vaše příspěvky. Uvítám i připomínky k mým stránkám.

                               Vaše Liduše       

 

                                                                                                                                            

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rada

(Marcela 19.09.1952, 5. 4. 2014 21:06)

Milá Liduško, vím že mě asi nepomůžeš ale potřebovala bych poradit. Mám rakovinu žaludku, v květnu mám jít na operaci a asi mě vezmou celý žaludek. Neumím si to vůbec představit co bude dál a jestli vůbec mám jít na tu operaci, ale co dál?Děkuji za odpověd

Re: Rada

(LiDuše, 8. 4. 2014 12:42)

Dobrý den Marcelo,
zavolej mi na číslo 776 355 030.
Liduše

Zoufalství

(Martina, 10. 5. 2012 19:46)

Ahojky, co dělat, když už nevím, co je špatně, co je dobře jak se zachovat, jak žít, proč žít, proč se smát a proč neplakat, proč doufat a proč lámat hůl, proč se nevzdávat a proč bojovat......

Re: Zoufalství

(LiDuše, 11. 5. 2012 17:26)

Ahojky Martino,
bude nejlepší, když mi zavoláš. 776 355 030.
Liduše

Re: Re: Zoufalství

(Martina, 6. 3. 2013 23:41)

Milá Liduše, mám velkou potřebu sdělit Ti, že je mi fajn, krásně a blaze, mám za sebou kurz Reiki, a chodím do kurzu Tantra joga Mohendžodáro :), zoufalství je minulost a život je krásný :), přeji krásné dny a mám ráda Tvoje stránky, s láskou Martina. P.S.: DĚKUJI :)

Re: Re: Re: Zoufalství

(LiDuše, 8. 3. 2013 16:39)

Milá Martino,
tak to je moc fajn, že se máš takhle pozitivně. Vždycky, když jsme na dobré cestě a děláme věci dobře, tak je náš život v pohodě a vše se daří. Jdi dál tak dobrou cestou, jako jdeš nyní.
Stránkám se věnuji moc ráda a mám radost, když takhle pomáhají.
Přeji Ti, abys žila moudře a šťastně.
Liduše

Doteky Duše

(LiDuše, 7. 3. 2013 9:48)

Milí přátelé,
na sobotním (9.3.) semináři Doteky Duše jsou ještě dvě místa volná. Vstupné na tento seminář je dobrovolné. Informace k semináři najdete na www.slunecnivitr.cz
Chcete-li přijít, urychleně mi zavolejte na tel. 601 323 989.
Přijmu Vás s radostí :-)
Liduše

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 16:51)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

panicka uzkost

(lenca, 1. 5. 2012 10:03)

děkuji za odpoved a uvitala bych jakoukoliv pomoc od vas prosim napiste co mam pro to udelat hezky slunny den lenca.fisa@seznam.cz

Re: panicka uzkost

(Liduše, 2. 5. 2012 10:46)

Dobrý den Lenko,
zavolejte mi na číslo 776 355 030, abychom se mohly domluvit.
Liduše

TELEPATIE??

(Majda, 12. 4. 2012 13:14)

Milá Liduše,chtěla bych se s tebou podělit o můj veliký zážitek :-)Asi tak před třemy lety jsem byla strašně zamilovaná,řekla bych až nezdravě.Po čase jsem zjistila,že nejsem pro partnera jediná,že je tam ještě někdo.Hodně jsme spolu o tom mluvili a on mě ujištoval,že tu dotyčnou nemiluje,že jsem jen já,nevěřila jsem tomu,cítila jsem,že to tak není a trápilo mě to.Jednou když jsme usnuli,tak já se probudila někdy v noci,teda spíš bych řekla,že jsem byla na půl vzhůru a napůl jsem spala.Najednou ho slyšim jak mi řiká,že tu dotyčnou miluje,že s ní chce být,bylo mi divné,že s ním komunikuji a on přitom spal ani já neotevřela pusu ale přesto jsme spolu komunikovali,jak je to možné??je to telepatie??do dnes si to neumím vysvětlit,nechápu to.Mám dokonce i takové zážitky,že když někdo z mích přátel mělo nějaké trápení a mluvili jsme o tom,tak jsem tomu dotyčnému řekla,stane se tohle a tohle a ono to opravdu tak bylo.Co si mám o tom myslet?

Re: TELEPATIE??

(LiDuše, 12. 4. 2012 15:16)

Milá Majdo,
dej na to, co jsi slyšela. Ten rozhovor byl opravdový - to jeho duše mluvila s Tvou. Přítelovo povrchní já nemusí mít odvahu Ti to říci, ale jeho Hluboké Já je pravdivé. Asi bych se tím řídila.
LiDuše

Reinkarnace

(Martina, 12. 2. 2012 20:10)

Milá Liduše, děkuji za odpověď a zároveň se omlouvám za zkomolení Tvého jména :).
Chtěla bych reagovat na článek Reinkarnace. Moc nerozumím tomu, když tedy jdeme do života s úkoly, které jsme si sami vybrali, že je vlastně při narození všechny zapomeneme, zapomeneme vlastně úplně všechno. Jako by nám někdo při narození někdo vygumoval mozek, nic nevíme a myslíme si že jsme se narodili úplně poprvé. Myslím si, že ten zvláštní dar zapomnění, tkví v tom, že vlastně pořád dokola opakujeme jeden a týž život, ale tím že to pokaždé zapomeneme, vlastně o tom nevíme, zajímal by mě Tvůj názor, co si o tom myslíš ? Děkuji a přeji krásný večer, Martina.

Re: Reinkarnace

(LiDuše, 16. 2. 2012 16:43)

Milá Martino,
není to úplně tak, jak píšeš. My sice s narozením vše zapomínáme. Ale v každém svém životě někam dojdeme. Před narozením si vybíráme to, čemu se chceme v životě naučit, co potřebujeme, aby nás potkávalo. To je vlastně osud. Ten si vybíráme sami. A kdybychom si pamatovali, co jsme si vybrali, tak bychom mohli věci dělat "z vyčůranosti" a ne z přesvědčení. Tak proto je to takto zařízené. Nežijeme stále jeden a tentýž život. Žijeme životy v návaznosti na svoje minulé životy. Proto je důležité se se situacemi vypořádávat a naučit se je zvládat. Je to taková škola. Když se něčemu naučíme, už nás to nemusí potkávat. Každá těžká situace nás něčemu učí. A potkává nás v různýých obměnách, dokud ji neumíme zvládat dobře. Ve chvíli, kdy se to naučíme, tyto těžké situace z našeho života mizí. A tak je dobré na sobě pracovat.
Snad Ti odpověď stačila.
Liduše

Re: Re: Reinkarnace

(Martina, 16. 2. 2012 20:16)

Milá Liduše, děkuji za odpověď. Vlastně vše cos napsala jsem předpokládala že napíšeš. A jsem tomu velmi ráda, představa že budu stále opakovat jeden a týž život je opravdu nelákavá. V poslední době zažívám velké lekce a to kosmickou rychlostí a zpanikařila jsem myšlenkou, že tento život snad nebudu neustále opakovat, hodně myšlenek vkládám na papír, nezlob se. Mívám pocit, že jsem si toho do tohoto života naložila víc než unesu a pak propadám depresím, a tím že se svěřuji papíru, nějak mi to pomáhá, prostě píšu. Je to taková moje terapie. Přeji krásný večer, a děkuji za odpovědi, Martina.

Re: Re: Re: Reinkarnace

(LiDuše, 17. 2. 2012 9:28)

Krásný den Martino,
to jste musela mít beznadějné stavy, když jste si myslela, že opakujete stále dokola jeden a tentýž život, navíc ještě teď pro Vás těžký. Jsem ráda, že jsem Vám pomohla ven z tohoto omylu. Jinak děláte moc dobře, že se vypisujete. Určitě je to hodně úlevné.
Užívejte života a se vším si brzy poraďte.
Liduše

Milá Lidiše

(Martina, 7. 2. 2012 0:29)

Milá Liduše, jen tak jsem si zadala do googlu kdo jsem, a jsem tady, v náhody nevěřím, a tak děkuji že jsem zde. Děkuji že mohu číst Tvé krásné stránky, a ptám se :je možné se zde zaregistrovat či ne ? Nějaké diskisní fórum, nebo cosi kam vepsat či přidat příběh, na který by bylo možné diskutovat ? Pakliže ne, i tak děkuji za nádherné počteníčko zde, přeji vše dobré, s láskou Martina:

Re: Milá Lidiše

(LiDuše, 7. 2. 2012 14:47)

Milá Martino,
potěšilo mě, že chceš diskutovat a přispět tak svým dílem ke spoluautorství těchto stránek. Určitě je to možné. U některých článků je možnost připsat komentář a rozpoutat diskuzi. I sem do listárny je možné napsat svůj příspěvek. Bude dobré, jestli Ti budu moci poradit kam s Tvým příspěvkem - ale k tomu potřebuji vědět, o čem Tvůj příspěvek je. Tak buď naznač a nebo rovnou napiš. Tam, kde je povoleno přidávat komentáře se vlastně ani ptát nemusíš. A pokud chceš třeba reagovat na nějaký můj článek, kde nejsou komentáře - není problém, mohu je tam otevřít :-) Každý přispěvatel je přeci vítán :-)Od toho tu přeci tyhle stránky jsou také.
Tak se těším:-)
Liduše

www.sedmicka.cz

(Mirek, 31. 7. 2011 22:23)

Zdravím paní Lídu,
existuje server s názvem Sedmička - Mladá fronta,
ale sedmiček může být různých mnoho. Ta introspekce může být zajímavá. Hodně úspěchů tady na Netu. Zkusím poslat několik fotografií do vaší soutěže snímků o přírodě 9-)

Re: www.sedmicka.cz

(Liduše, 9. 8. 2011 20:21)

Dobrý den Mirku,
určitě fota pošlete. Těším se :-)
Liduše


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »