Jdi na obsah Jdi na menu
 


    

ObrazekZde uvítám  Vaše reakce na  moje  odpovědi. Určitě jste tady správně
i v případě, že se chcete podělit 
o nějaký svůj zážitek s druhými lidmi nebo jen reagovat na nějaký můj článek. Prostě pište. Těším se na Vaše příspěvky. Uvítám i připomínky k mým stránkám.

                               Vaše Liduše       

 

                                                                                                                                            

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Reiki

(Blanka, 19. 10. 2009 15:28)

Dobrý den, prosím mám dotaz ohledně reiki. Můžete mi prosím říci, zda jde o negativní směr v životě, vylučuje to matku z výchovy dětí, je to negativní rys osobnosti, pokud věří v léčebný systém pokládání rukou, natož léčení na dálku, je reiki okultismu a nebezpečný? Prosím zda by jste mi odpověděla, případně i na email: petrostav.ekonom@email.cz
Považujete lidi kteří věčí v reiki, bílé světlo a energie za blázny, či že takový lidé mají poruchu osobnosti, pokud takovému systému věří????

láska

(Petra, 3. 9. 2009 22:19)

Milá Liduško,moc se omlouvám za mé nedorozumění.Ale já to tušila.Hned jak jsem Své psaní odeslala ,začal ve mě dloubat červíček...Že mé povídání patří určitě jinde a ne do poradny.Přijměte mou omluvu.Moc děkuji a mějte se moc hezky,sluníčkově.

LiDuše - Petra: Láska

(Liduše, 13. 8. 2009 14:50)

Milá Petro,
Děkuji Vám za Vaše slova. Článek se Michaelce opravdu povedl a jsem ráda, že Vás oslovil. Mám i radost, že Vám opět vysvitává sluníčko a moc držím palce, ať Vás provází i v pošmourných dnech sluníčko v dušičce.
Liduše

LiDuše - moje prosba k vám

(Liduše, 13. 8. 2009 14:39)

Milí lidičkové,
jsem moc ráda, že navštěvujete tyto stránky. Jen vás chci poprosit, abyste nezaměňovali rubriky Poradna a Listárna. Do Poradny patří všechny Vaše prosby o radu a do Listárny zase všechny ostatní reakce na moje stránky či názory na články nebo také to, že se chcete podělit o to, jak se vám daří. Zkrátka vše ostatní, kde nežádáte mou radu, patří do Listárny. Prosím dbejte na to, aby nevznikal chaos v rubrikách.
Děkuji a pište dále
Vaše Liduše

Láska

(Petra, 13. 8. 2009 14:31)

Milá Liduško,opět se vracím na Vaše stránky.Přečetla jsem si u Vás krásný článek autorky Michaelky ve Vaši rubrice partnerství.Chci Vám napsat,že povídaní,jak vypadá opravdová láska ve vztazích mě hodně oslovil.Moc děkuji, paní autorce Michaelce i Vám ,že jsem si mohla přečíst tak krásné, pravdivé psaní o lásce.Mou nadějí je žít jen s láskou i s láskou ve vztahu muže a ženy.Věřím,že takovou lásku poznám.Také se chci zmínit ,že mě upoutal název Vaší rubriky Sedmička.Mé životní číslo je sedum,které mě provází v mnoha směrech.Po dlohé době nabývám přesvědčení ,že je štˇastná.Přeji Vám i Vaši Sedmičce mnoho štěstí a radosti v životě.Mějte se moc hezky.

Pomoc v nouzi

(Hana Zsírosová, 7. 7. 2009 12:50)

Dobrý den
Nevím na koho se obrátit v naší beznadějné situaci.
Bydlíme s přítelem v Liberci v podnájmu, je to jediný domov který mám a tak se pokouším touto cestou získat nějakým způsobem finanční pomoc nebo radu.
Před nedávnem jsem přišla o práci a tak je těžké zvládnout zaplatit nájem a nějaké to jídlo z jednoho platu.
Rádi bychom si vzali půjčku ale jelikož přítel dříve podnikal a nevyšlo to dostal se do registru neplatičů.
Sice má stálou práci ale jen brigádně,pracuje jako zedník a vydělá si 14000 kc.
Nevím zda je možné sehnat půjčku na směnku a také nevím zda bychom mohli ručit tím co máme.
Nevlastníme byt ale máme automobil,počítač,tv,atd.
Našla jsem si novou práci v hypermarketu ale problém je že mě vezmou až od 1. 8 . 2009
Platíme měsíčně 8500kc nájem v pronajatém bytě a potřebovali bychom půjčit částku 15000kc – 20000kc abychom zvládli překlenout dva měsíce nežli dostanu první výplatu.
Předem děkuji a snažně prosím o pomoc !!!
Hana Zsírosová
Tel: – 604 816 032
kokkosska@seznam.cz

LiDuše - Semanhiell a spřízněné dušičky

(Liduše, 6. 7. 2009 8:15)

Milá Semí a ostatní človíčkové,
vždycky mě zahřeje u srdíčka, když mi přijde pár řádek plných krásných, láskyplných a hřejivých slov. Čím dál častěji se přesvědčuji, že počet dušiček, kteří jsou duchovní cestou, narůstá. A to je dobře. Myslím, že naše Matička Země moc potřebuje lidi, kteří se vrací ke své přirozenosti a tím vlastně i sami k sobě. Nevzdávejme se této cesty a držme se jí, protože je cestou lásky a světla.
Sluníčko v dušičce Vám všem
Liduše

LiDuše - Petr Hanák: trochu tápu

(Liduše, 6. 7. 2009 7:18)

Dobrý den Petře,
tak nevím, jestli z Vás jen čiší zloba nebo Vás opravdu zajímá, jak pracuji. Chcete-li, mohu se o svém působení rozepsat více.
Přeji Vám více lásky
Liduše

to Petr Hanák

(Ivana, 26. 6. 2009 21:27)

Jako jedna z bývalých pacientek sedmičky můžu říct, že díky za to, že se i ve státních zdravotnických zařízeních používají alternativní metody. Hlavní je, že to v mnoha případech funguje :-)

Pozdrav

(Ludmila - Semanhiell, 25. 6. 2009 15:00)

Krásny den přeji Liduško,

Přečetla jsem střípky tvých andělských stráneček, jsou moc pěkné. Taky mám určité schopnosti už od malička a přešla jsem si různými vývojemi v oblasti léčení a energií (Shamballa, Reiki, andělské světlo...)..Pomoc lidem je krásná cesta... a vlastně i cíl, protože cesta je cílem. Jsem nejspíš mladší než Ty :) i když pozemské stáří se měří jinak než to stáří duše. Setkala jsem se s mnoha krásnými lidičkami s rozšířeným vědomím, kterí mně inspirovali na mé cestě k sebenalezení a jednou z nich jsi i Ty. Moc ti děkuji a přeji krásný sluníčkový den plný lásky a pohlazení od Vesmíru.
A čtenářům a hledajícím také.
S láskou
Semí

Trochu tápu

(Petr Hanák, 23. 6. 2009 10:28)

Podobných lidí, jako vy, kteří blbnou lidem hlavy různými numerologiemi a podobnými hloupostmi, je dost, ale nerozumím tomu, jak můžete pracovat s těmito názory ve státním léčebném zařízení.

LiDuše - Iveta: manželství

(Liduše, 11. 6. 2009 0:07)

Dobrý večer Iveto,
prosím o datum narození Vaše i Vašeho manžela, včetně celého jména obou. Jestli Vám je nepříjemné být zveřejněna na mých stránkách, můžete mi zaslat mail. Pokud mi budete psát na stránky, tento druh dotazů patří do poradny.
Děkuji
Liduše

LiDuše - Lucka: skoliosa

(Liduše, 5. 6. 2009 10:56)

Lucko,
odpověď najdete v poradně.
Liduše

MANŽELSTVÍ

(iveta, 4. 6. 2009 18:34)

Dobry večer paní Lidko,chtela bych se zeptat na svoje soužití s manželem.a jetli Vam to čas dovolí zeptat se na bolesti mích zad hlavně na bolest pod pravou lopatkou.Děkuji přeji Vam mnoho uspěchu ve Vaši praci.Iveta

Skoliosa

(Lucka, 25. 5. 2009 13:04)

Dobrý den paní Lído,
Celé dopoledne pročítám Vaše stránky a pořád jsem toho tolik nepřečetla.Jsou to stránky velice zajímavé,děkuji za ně.Máte tady mnoho odpovědí na mé otázky a zajímavosti o kterých jsem nevěděla.Ale abych přešla k mé otázce.
Mám vrozenou skoliosu páteře s rotací hrudníku.Byla jsem od tří let na několika operacích.Je mi 27 a lékaři na můj stav říkají,že tak pokročilou skolisu v tak mladém věku ještě neviděli.Mohla by jste mi napsat proč mám takovou skoliosu?Nebo je možnost alespoň trochu svůj stav a hlavně páteř uzdravit?Předem Vám velice za Vaší odpověď děkuji.Mějte se krásně sluníčkově,,Lucka

LiDuše - Emila: dětské memorandum

(Liduše, 8. 5. 2009 14:51)

Milá Emilo,
jsem ráda, že Tě dětské memorandum podpořilo. Přesto se nemohu ubránit dojmu, že je asi čas nechat svého syna být dospělým, ať si může dělat své vlastní zkušenosti, protože ty jsou nepřenosné. Také jsem mámou a mám dospělé děti, a tak vím, jak je někdy těžké se jen dívat na jejich těžkosti. Ale mám pocit, že je to to nejlepší, i když pro rodiče ne zrovna nejlehčí. Zároveň ho tím nepoženeš od sebe, protože ti nebude muset vzdorovat. Až přijde a bude chtít radu nebo pomoc, pak je dobré aktivně konat. Ale zatím by měl jen vědět, že když Tě slyší (vidí,..), jsi jen přátelský, nepoučující rodič. To ho k tobě bude přitahovat, protože mu nenastolíš nepříjemné situace. A je škoda si ničit vztahy jen tím, že se někdy mícháme do něčeho, do čeho bychom se plést neměli.
Mnoho sil a trpělivosti
Liduše

Dětské memorandum

(Emila, 7. 5. 2009 6:44)

Milá Lído,
dnes jsem nemohla spát celou noc. Trápí mne už delší čas můj dospívající 22 letý syn. Vždy byl moc hodný a nyní se kolem něj vztahují podivné okolnosti nebo špatní kamarádi a také alkohol, který nezvládá. Začíná mít problémy a dnes přespal u kamaráda, aniž by nám to oznámil. Když mu volám slyším v hlase smutek a vzdorovitost. Otevřela jsem si tvé stránky Dětské memorandum a cítila jsem z tohoto článku, jako by mi odpovídal on. Je to moc pravdivé a krásné, děkuji. Uklidnilo mne to trochu a mohu jít klidněji do práce.
Pokračuj ve své práci. Dnes jsem měla jen málo času, ale určitě si tvoje stránky dokonale prostuduji. Emila

LiDuše - pozdravení

(Liduše, 24. 4. 2009 10:45)

Milí lidičkové,
tak jsem zavítala na stránky milovníka koček a vyloudilo mi to úsměv na tváři :-)
Jsou moc roztomilé :-)
Liduše

ahoj

(milovník koček, 23. 4. 2009 15:37)

ahoj ty stranky su dobre a jesi chcete možete sa podivat aj na me stranky: www.makocka.estranky.cz

pozdrav

(Helen, 9. 4. 2009 23:19)

Jste hodně laskavý člověk paní Lído a možná to ani nevíte.Jsem tu poprvé a jen koukám-pěkný stránky-fakt.Helen